رفتن به مطلب

تاپیک بحث و تبادل نظر ، باگ ها ،اسکرین شات ، راهنمایی ، مشکلات و ... Forza Horizon

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

در هر رایانه‌ای با ویندوز ۱۰ پوشه‌ی جدید هم بسازی readonly است و نمی‌توان تغییر داد. اما اتریب فایلهای داخلش را چرا.

پس یعنی کلا نمیشه تغییر داد ؟

توو همین سایت دانلودها نصب تصویری گذاشتن و خوده نویسنده براحتی read only رو عوض میکنه رو سیستم خودش

ویرایش شده توسط Raiden
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Raiden گفته است :

پس یعنی کلا نمیشه تغییر داد ؟

توو همین سایت دانلودها نصب تصویری گذاشتن و خوده نویسنده براحتی read only رو عوض میکنه رو سیستم خودش

پوشه‌ی اصلی را نمی‌شود تغییر داد، ولی محتویات را چرا. به نظرم روش نصب مشکلی دارد.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

پوشه‌ی اصلی را نمی‌شود تغییر داد، ولی محتویات را چرا. به نظرم روش نصب مشکلی دارد.

اقا سعید این بازی رو تو همین ایران خیلیا بازی کردن ، حتی تو همین فروم خودمون خیلیا بازی کردن و حتی تاپیک هاش هست منتها نمیدونم چرا نظری نمیدن !

روش نصب شاید متفاوت باشه ولی به هرحال خیلیا انجام دادن و ما نمیتونیم .

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Raiden گفته است :

اقا سعید این بازی رو تو همین ایران خیلیا بازی کردن ، حتی تو همین فروم خودمون خیلیا بازی کردن و حتی تاپیک هاش هست منتها نمیدونم چرا نظری نمیدن !

روش نصب شاید متفاوت باشه ولی به هرحال خیلیا انجام دادن و ما نمیتونیم .

عنوان تاپیک را تغییر بده به مشکل نصب بازی فلان و در پست اول خلاصه‌ای از مشکل را بنویس. این که گمان می‌کردی با تغییر attrib مشکل حل می‌شود و ظاهرا مشکل چیز دیگری است. عنوان که مناسب باشد کاربران اهل بازی مشارکت می‌کنند. با نام کنونی تاپیک "مشکل readonly بودن فایل" و مانند آن کسی رغبت نمی‌کند تاپیک را باز هم کند تا ببیند مشکل چیست.

@farjam @Farjam

فرجام را فراخواندم.  در بازی و چند عرصه‌ی دیگر صاحبنظر است.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

عنوان تاپیک را تغییر بده به مشکل نصب بازی فلان و در پست اول خلاصه‌ای از مشکل را بنویس. این که گمان می‌کردی با تغییر attrib مشکل حل می‌شود و ظاهرا مشکل چیز دیگری است. عنوان که مناسب باشد کاربران اهل بازی مشارکت می‌کنند. با نام کنونی تاپیک "مشکل readonly بودن فایل" و مانند آن کسی رغبت نمی‌کند تاپیک را باز هم کند تا ببیند مشکل چیست.

@farjam

فرجام را فراخواندم.  در بازی و چند عرصه‌ی دیگر صاحبنظر است.

عنوان تاپیک رو تغییر دادم به امید اینکه مشکل رفع بشه 

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز. از آقای بهمنیان عزیز تشکر می کنم که باعث شدن اسم تاپیک تغییر پیدا کنه. 
من این بازی رو خیلی بازی کردم و چون هر بار ویندوز عوض می کردم روش کار می کردم همه ی خم و چمش ر و یادگرفتم. 
من خودم کلیک راست می کردم و تیک read only رو برمیداشتم و اوکی رو می زدم. شروع می کرد رو فایلها به حالت سریع کارهایی انجام میداد که احتمالا شما هم اینو می بینید. بعد از این بقیه کارها رو انجام می دادم و به راحتی وارد بازی می شدم. البته نمی دونم مشکل شما تو کدوم مرحله اتفاق می افته. من تنها بارهایی که به مشکل خوردم مواقعی بودکه آنتی ویروس نداشتم و ویندوز دیفندر بدون اینکه به من چیزی بگه می اومد فایلهاشو خراب می کرد. آخرش مجبور شدم به nod32 نصب کنم تا ویندوز دیفندر رو غیرفعال کنه و بتونم کارهامو ادامه بدم.
البته اینم بگم که من هر باز از حالت read only در می آوردم و دوباره فایلها رو نگاه می کردم می دیدم که read only هستن. باز مشکل هر کجا بود بگین تا اگر فهمیدم مشکل از کجاست در خدمت شما باشم.

لینک به دیدگاه

شما سعی کنید مرحله ای را که در آن مشکل دارید بفرمایید تا بهتر بتوانم راهنمایی کنم...

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

سلام دوست عزیز. از آقای بهمنیان عزیز تشکر می کنم که باعث شدن اسم تاپیک تغییر پیدا کنه. 
من این بازی رو خیلی بازی کردم و چون هر بار ویندوز عوض می کردم روش کار می کردم همه ی خم و چمش ر و یادگرفتم. 
من خودم کلیک راست می کردم و تیک read only رو برمیداشتم و اوکی رو می زدم. شروع می کرد رو فایلها به حالت سریع کارهایی انجام میداد که احتمالا شما هم اینو می بینید. بعد از این بقیه کارها رو انجام می دادم و به راحتی وارد بازی می شدم. البته نمی دونم مشکل شما تو کدوم مرحله اتفاق می افته. من تنها بارهایی که به مشکل خوردم مواقعی بودکه آنتی ویروس نداشتم و ویندوز دیفندر بدون اینکه به من چیزی بگه می اومد فایلهاشو خراب می کرد. آخرش مجبور شدم به nod32 نصب کنم تا ویندوز دیفندر رو غیرفعال کنه و بتونم کارهامو ادامه بدم.
البته اینم بگم که من هر باز از حالت read only در می آوردم و دوباره فایلها رو نگاه می کردم می دیدم که read only هستن. باز مشکل هر کجا بود بگین تا اگر فهمیدم مشکل از کجاست در خدمت شما باشم.

سلام دوست عزیز

دقیقا مشکل همینجاس، اون کار سریع که مثل کپی میمونه رو برای من انجام نمیده متاسفانه و وقتی رو فایل نصبی کلیک میکنم میگه اول باید این گزینه رو غیرفعال کنم تا نصب شه 

مشکل من دقیقا همینجاس

ببینید الان من اصلا انتی ویروس رو سیستمم نصب نیس و اینکه دفندرو غیرفعال کردم 

لینک به دیدگاه

الان توو ویندوز جدیدم دفندرم غیر فعال نمیشه متاسفانه

واقعا اذیت کننده شده نمیدونم چی کنم 

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Raiden گفته است :

به نظر من یه آنتی ویروس الکی بزنین تا ویندوز دیفندر غیر فعال بشه. من خودم nod32 ورژن هشت می زنم و با اون خیلی راحت هستم. 
در ضمن شما کدوم نسخه رو دانلود کردی یا خریدی؟ 

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، Raiden گفته است :

در 42 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

به نظر من یه آنتی ویروس الکی بزنین تا ویندوز دیفندر غیر فعال بشه. من خودم nod32 ورژن هشت می زنم و با اون خیلی راحت هستم. 
در ضمن شما کدوم نسخه رو دانلود کردی یا خریدی؟ 

کاسپر نسخه ‌ی رایگان یا اویرا نصب شود، شاید کمک کند. البته دیفندر در بیلد جدید نفهم است و گاهی لازم است در gpedit هم غیرفعال شود.

لینک به دیدگاه

یه چیزی به ذهنم اومد و امتحان کردمو جواب داد

بازی رو از هارد اکسترنال نصب کردم و بازی نصب شد خوشبختانه

تشکر میکنم از @سعید بهمنیان و @Negrasombra

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، Raiden گفته است :

یه چیزی به ذهنم اومد و امتحان کردمو جواب داد

بازی رو از هارد اکسترنال نصب کردم و بازی نصب شد خوشبختانه

تشکر میکنم از @سعید بهمنیان و @Negrasombra

خواهش می کنم، من که کاری نکردم.  برای این که به کار دیگران بیاید، پست اول را ویرایش کن و در عنوانش [حل شد] را بیافزا. همچنین شیوه ی حل مشکل را آخر پست اول بنویس.

لینک به دیدگاه

خوشحالم که مشکل حل شد. بنده هم کاری نکردم. فقط جهت اطلاع می پرسم که آنتی ویروس نصب کردید؟ اگر بله چه آنتی ویروسی؟

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

خوشحالم که مشکل حل شد. بنده هم کاری نکردم. فقط جهت اطلاع می پرسم که آنتی ویروس نصب کردید؟ اگر بله چه آنتی ویروسی؟

نه

اتفاقا تلاش کردم و دفندر رو به کلی قطع کردم 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Raiden گفته است :

نه

اتفاقا تلاش کردم و دفندر رو به کلی قطع کردم 

بسیار عالی

اگر در همون پیج اول که عرض کردم خدمتتون تمام موارد رو چک می‌کردین زودتر به نتیجه می‌رسیدین و این‌قدر اذیت نمی‌شدین:

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

بسیار عالی

اگر در همون پیج اول که عرض کردم خدمتتون تمام موارد رو چک می‌کردین زودتر به نتیجه می‌رسیدین و این‌قدر اذیت نمی‌شدین:

دوست عزیز هر پارتیشنی بگین من امتحان کردم دیگه 

نگفتین رو اکسترنال امتحان کن که !

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Raiden گفته است :

دوست عزیز هر پارتیشنی بگین من امتحان کردم دیگه 

نگفتین رو اکسترنال امتحان کن که !

قربان موارد بخش دوم رو چک میکردین

ضمناً جای دیگه میتونه هارد دیگه هم باشه ولی خب به هر حال مهم اینه مشکل حل شده...

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

قربان موارد بخش دوم رو چک میکردین

ضمناً جای دیگه میتونه هارد دیگه هم باشه ولی خب به هر حال مهم اینه مشکل حل شده...

اون قسمتی که گفتم دفندرو کامل بستم برای بعد از نصب مجدد ویندوز بود دوست عزیز

زمانی که با شما حرف میزدم ویندوز قبلیم انتی ویروس و دفندر کاملا قطع بودن

ویرایش شده توسط Raiden
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
در در 1396/08/29, 20:32:01، rezagtx گفته است :

سلام من نسخه اورجینال این بازی رو در استور دارم

ولی بسته الحاقی car pack رو ندارم اگر با این روش کرکر شده نصب کنم همه ماشین برام باز هستن؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود دوستان

دیشب فورزا هورایزن 3 ریپک کورپک رو دانلود کردم ولی وقتی نصب تموم شد بجای ایکون بازی یه عکس توی استارت اومده که وقتی کلیک میکنم یه عکس از بازی باز میشه فقط

فایل Activate Forza Horizon 3 رو هم دوباره اجرا کردم ولی این ارور رو میده

5b2e51c076178_.thumb.JPG.c36398ec55782c4594ba102b9fd5205c.JPG

روی همین سیستم گیرز 4 رو بدون مشکل هفته پیش بازی کردم ایراد از ویندوز نیست

تقریبا همین مشکل رو با گیرز 4 داشتم یادمه توی پوشه گیرز 4 یه پوشه کرک هم بود که اونو جایگزین کردم و دوباره اکتیو کردم بازی رو  ایکون بازی اومد توی منوی استارت

اگه کسی پوشه کدکس محتوی کرک رو داره ممنون میشم واسم اپلود کنه یا اگه لینک دانلود دارین که چه بهتر

هرچی توی نت گشتم کرک تنها پیدا نکردم

دوستان ممنون میشم کمک کنید

مشکل حل شد

فایل AppxManifest.XML رو از شاخه اصلی بازی توی پوشه uninstall کپی کردم روند پچ به درستی انجام شد

مشکل رجیستر حل شد بازی استارت میشه ولی کرش میکنه

توی قسمت optimizing for your pc کرش میکنه و ارور low memory میده

من سیستم ریکامندد رو خوندم 12 گیگ لازم داره ولی توی یوتیوب با 8 گیگ هم ران کرده بودن بازی رو واسه همین دانلود کردم

از دوستان کسی هست با 8 گیگ بازی رو اجرا کرده باشه ؟

یا راه حلی واسه اجرا با 8 گیگ رم داشته باشه ؟

ویرایش شده توسط Hosein Amiri
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی نصب تموم میشه یه کرک میاد تو دکستاپ.

run as admin کنید و بعد از منوی استارت بازی رو اجرا کنید.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، HeX گفته است :

وقتی نصب تموم میشه یه کرک میاد تو دکستاپ.

run as admin کنید و بعد از منوی استارت بازی رو اجرا کنید.

سلام

انجام دادم همین کار رو ولی باز هم تغییری نکرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...