رفتن به مطلب

چطور می تونم اعتماد کنم

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان لیونی خودم.

مدتی هست دنبال یک کارت گرافیک خوب برا سیستم ام هستم که توی دیوار یه آگهی نظرم رو جلب کرد بعداز اینکه باهاشون ارتباط پیدا کردم یه کانال بهم معرفی کردند که بعداز عضویت لیست  قطعات موجود بهمراه قیمت کالاها بود. مثلا گرافیکهای استوک زیر:

GTX 1060 6G AORUS GIGA..... 1647

GTX 970 4G G1 GIGA.... 895

البته قیمت برای تعداد این مبالغ بود و تکی کمی بیشتر می شد فقط مشکلش یک چیزه اونم توی عکس زیر ببینید:

qqqq2.thumb.jpg.c596cb6953194887717b51ae1a9bcbbe.jpg

qqqqq.thumb.jpg.215266b1e847b95ba2f417ddd1b6f365.jpg

3333.jpg.a97014c04ecd47f9743561c7470006ce.jpg

البته برای اعتمادسازی رسید تراکنش های مالی خریداران قبلی رو در کانالشون گذاشته اند که از نظر من هیچ وجهه اعتمادساز محسوب نمی شه.

222.jpg.0e0acfd052274556e2a7dea6b0d1dfc3.jpg

حالا به نظر شما دوستان ریسک کنم و بخرم یا با توجه به کلاهبرداری هایی اینترنتی بیخیالش بشم؟

یا آیا کسی از دوستان از این شرکت خرید کرده و می تونه به اعتماد سازی بهم کمک کنه؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، pesari_az_kelachai گفته است :

احتمال کلاهبردار بودنش زیاده

لینک به دیدگاه

درود

اعتماد نکنید، حتی اگر چند نفر خریداری کرده باشن

اون‌هم فقط به خاطر این جمله:

"فروش حضوری نداریم"

همچنین قیمت‌هاش عادی نیست...

لینک به دیدگاه

به هیچ وجه اعتماد نکن.

بهتره تو همین لیون از افراد معتبر خرید کنید یا با واسطه از بقیه فروشنده ها.

فروش حضوری نداریم. مشکلی نداره میشه از طریق واسطه بفروشن.

این سایت من خودم مدتها از واسطه اش استفاده می کنم و هزینه واسطه گری هم ناچیزه.

خوبیش اینه خیالت راحته از کارتای فیشینگ پولی بهت واریز نمیشه.

اگه طرف حاضر نشد از این طریق معامله کنه باش معامله نکن.

نمی گم قطعا ریگی تو کفششه اما احتمالش زیاده کلاه بردار باشه.

این سایت بیاد کالاش رو برای فروش بذاره شما پول رو به حساب سایت می ریزی وقتی تایید کردی پول به حساب طرف واریز میشه.

https://allbay.alldigitall.ir/

لینک به دیدگاه

کلاهبرداریه شک نکن ، حضوری که نداره ،واسطه نداره ،  پرداخت بعد از تحویلم نداره !!!

بابا ملت جنس خلافم میفروشن اول تحوبل میدن بعد پول میگیرن ! 😂

اون واریزم نشد اعتمادسازی خودتون هزارتاشو می تونید درست کنید تحت هیچ شرایطی گول این شیادا رو نخورید توی معامله حضوری هزارتا کلک میزنن دیگه وای به حال اینجوریش!

لینک به دیدگاه

کلاه برداری،اخه کی 970 جمع میکنه،ماین ک نمیشه باش کرد،حالا ۱۰۶۰یه چیزی که بازم قیمت جفتشون رویاییه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عکس رسید گذاشته

ارسال هم کرده یا اون بدبختها فقط واریز کردن

کسی که میگه فروش حضوری ندارم تکلیفش مشخصه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

احتمال داره واریز کردن ولی جنسی براشون ارسال نشده

لینک به دیدگاه

صددرصد کلاه برداریه . خودش میاد جار میزنه که قاچاقه که بعد حضوری نفروشه ؟ خب یکی یکی آگهی کنه حضوری بفروشه خب

لینک به دیدگاه

الان من 1060 زدم 2200  هم حضوری هم تست هم گارانتی . این 1600 . اندی نمیدونم چه وسوسه ای داره که ملت میرن سمتش

لینک به دیدگاه

این گروه کلاهبردار هست چند نفر دیدم که تایید کردن ؛ به هیچ وجه خرید نکنید

لینک به دیدگاه

استارتر یدونه بخرید ببینیم رسید خرید شما هم میزاره!

از همین بازارچه بخرید حضوری یا واسطه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

والله وسوسه شده بودم یه رم 4 گیگ ddr3 fsb1600 بگیرم اگر فرستاد دوتا 1060 و یکی cpu 4790k بگیرم اما باتوجه به حرف بچه ها و تجاربی که قبلا در همین جا و جاهای دیگه خونده بودم پشیمان شدم. همچنین گفتم شاید کسی قبلا از اینا خرید کرده باشه و حسن نیتشون رو تایید کنه اونوقت منم خرید بزنم که هیکدوم از بچه ها تاییدشون نمی کنند.

بقول دوستمون :

یعنی طرف باید بنویسه ؛ به نام خدا، بنده کلاه بردارم. مدیریت!:|؟ معلومه که کلاه برداریه....

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما سه سال هست در این فروم عضویت دارید یک پد موس هم نخریدید از فرومی که تخصصش سخت افزاره

بعد الان رفتید این رو پیدا کردید گذاشتید و نظر کاربران اینجا رو میپرسید؟

اینجا این همه کارت به قیمت مناسب ریخته با کاربران قابل اعتماد

یک کمی کارتون خنده داره و کمی هم جهت دار

اگر دنبال کارت با این قیمت ها میگردید ریسکش رو هم قبول کنید

از نظر من عالیه حتما" ازش خرید کنید

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Ehsan.K گفته است :

دوست عزیز شما سه سال هست در این فروم عضویت دارید یک پد موس هم نخریدید از فرومی که تخصصش سخت افزاره

بعد الان رفتید این رو پیدا کردید گذاشتید و نظر کاربران اینجا رو میپرسید؟

اینجا این همه کارت به قیمت مناسب ریخته با کاربران قابل اعتماد

یک کمی کارتون خنده داره و کمی هم جهت دار

اگر دنبال کارت با این قیمت ها میگردید ریسکش رو هم قبول کنید

از نظر من عالیه حتما" ازش خرید کنید

شاید بواسطه عدم خرید حق با شما باشد اما اینکه کسی کارت 970 رو 900هزارتومان در اینجا برا فروش گذاشته باشه ندیدم. در حال حاضر هم دنبال گرافیک تا مرز 1500 از نوع جیفورس هستم اما در اینجا پیشنهاد خوبی بهم نشده درصورتی که در خارج از اینجا 960 بدون گارانتی پیشنهاد دارم و علت دیگری که ا بحال خریدی از من ثبت نشده این است که قبل خرید ازیکی از مدیران ارشد انجمن که هم استانی من است مشورت می کنم و نهایتا از ایشان خرید کرده ام.

در آخر آدرس اون شرکت در تلگران رو می گذارم که خودتون برید و قیمتهاش رو چک کنید متوجه می شوید که بعضی از قیمتها چقدر وسوسه کننده هستش:

https://t.me/mehrpcraaiane

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، pesari_az_kelachai گفته است :

شاید بواسطه عدم خرید حق با شما باشد اما اینکه کسی کارت 970 رو 900هزارتومان در اینجا برا فروش گذاشته باشه ندیدم. در حال حاضر هم دنبال گرافیک تا مرز 1500 از نوع جیفورس هستم اما در اینجا پیشنهاد خوبی بهم نشده درصورتی که در خارج از اینجا 960 بدون گارانتی پیشنهاد دارم و علت دیگری که ا بحال خریدی از من ثبت نشده این است که قبل خرید ازیکی از مدیران ارشد انجمن که هم استانی من است مشورت می کنم و نهایتا از ایشان خرید کرده ام.

در آخر آدرس اون شرکت در تلگران رو می گذارم که خودتون برید و قیمتهاش رو چک کنید متوجه می شوید که بعضی از قیمتها چقدر وسوسه کننده هستش:

https://t.me/mehrpcraaiane

در جواب میتونم بگم که شما خودت از کلمه وسوسه داری استفاده میکنی

وسوسه عنصر کشنده به سمتش طمع هست پس فروشنده این دام رو پهن میکنه که حس طمع افراد را بیدار کنه

حالا یکسری خام هستند و میرن دنبالش میوفتن تو چاه یک عده هم زرنگ هستند و اعتنایی نمیکنند

تصمیم گیری با خودتونه 

ولی در کشور ما هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، pesari_az_kelachai گفته است :

سلام خدمت دوستان لیونی خودم.

مدتی هست دنبال یک کارت گرافیک خوب برا سیستم ام هستم که توی دیوار یه آگهی نظرم رو جلب کرد بعداز اینکه باهاشون ارتباط پیدا کردم یه کانال بهم معرفی کردند که بعداز عضویت لیست  قطعات موجود بهمراه قیمت کالاها بود. مثلا گرافیکهای استوک زیر:

GTX 1060 6G AORUS GIGA..... 1647

GTX 970 4G G1 GIGA.... 895

البته قیمت برای تعداد این مبالغ بود و تکی کمی بیشتر می شد فقط مشکلش یک چیزه اونم توی عکس زیر ببینید:

qqqq2.thumb.jpg.c596cb6953194887717b51ae1a9bcbbe.jpg

qqqqq.thumb.jpg.215266b1e847b95ba2f417ddd1b6f365.jpg

3333.jpg.a97014c04ecd47f9743561c7470006ce.jpg

البته برای اعتمادسازی رسید تراکنش های مالی خریداران قبلی رو در کانالشون گذاشته اند که از نظر من هیچ وجهه اعتمادساز محسوب نمی شه.

222.jpg.0e0acfd052274556e2a7dea6b0d1dfc3.jpg

حالا به نظر شما دوستان ریسک کنم و بخرم یا با توجه به کلاهبرداری هایی اینترنتی بیخیالش بشم؟

یا آیا کسی از دوستان از این شرکت خرید کرده و می تونه به اعتماد سازی بهم کمک کنه؟

اصلا ریسک نکن صددرصد کلاه برداریه. بی شرف همین مهر رایانه 3 میلیون بی زبون دوست منو خوردن یه لیوانم اب روش.  

لینک به دیدگاه

برای دوستم قرار بود 770 بفرستن خودشم 6 تا. دقیقا 6 تا گرافیک خراب ازین agp ها همونکه رو پبنتیوم 4ها استفاده میکردیم 3 شیار دارن فرستاده بود. بی شرف یه چیزی میفرسته که استتار کنه.

فکر میکردم گیر افتاده خیلی وقت بود خبری ازش نبود. چه راحت تو این مملکت میشه دزدی کرد هیچ کسم کاریش نداره. یعنی انقد دنگ و فنگ داره شکایت کردن که طرف میگه بیخیال 3 تومنم باید خرج دادگاه و ... دوندگی وو کنم.

ویرایش شده توسط RAMIN VAMP
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، RAMIN VAMP گفته است :

اصلا ریسک نکن صددرصد کلاه برداریه. بی شرف همین مهر رایانه 3 میلیون بی زبون دوست منو خوردن یه لیوانم اب روش.  

ممنونم از شما.

لینک به دیدگاه

داداش نخر حتما باید کل افرادی که عضو فروم هستن بیان بگن نخر تا نخری نخر برادر من باز خود دانی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

👌

لینک به دیدگاه

طرف اومده سری های خفن مثل g1  و ائورس رو نوشته که تحریک کنه  اونم نصف قیمت .

کاملا معلومه کلاه برداره . حتی عکسم نزاشته .

اصلا نخر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...