رفتن به مطلب

کاهـــــــــش قیمــــــــت | فروش زیر قیمت انواع کارت گرافیک های اند انویدیا ( 1060 1070 1070ti 1080 ) دارای گارانتی و با امکان ارائه قیمت پیشنهادی | کاهـــــــــش قیمــــــــت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 18 شهریور 1398 در 12:58، rezident گفته است :

از این 1080 ها فقط 2 تا باقی مونده

از این 1080 ها فقط 1 عدد باقی مونده

لینک به دیدگاه

در در 18 شهریور 1398 در 12:58، rezident گفته است :

از این 1080 ها فقط 2 تا باقی مونده

فقط یکی باقی مونده

لینک به دیدگاه

سلام

اقا خیلی ممنون یکی از 1080 ها خریداری شد امروز تحویل گرفتم  کاملا با گفته های تاپیک مطابقت داشت بدون کوچیکترین مورد

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، khafan11 گفته است :

سلام

اقا خیلی ممنون یکی از 1080 ها خریداری شد امروز تحویل گرفتم  کاملا با گفته های تاپیک مطابقت داشت بدون کوچیکترین مورد

چه جالب شما خودتون از خودتون 1080 رو خریدین و راضی هم بودید؟

https://forum.persiantools.com/threads/-کاهـــــش-قیمــت--فروش-زیر-قیمت-قطعات-های-اند-انواع-گرافیک-مادربرد-cpu-رم-پاور-و-.947220/

ویرایش شده توسط MEHR_1993
لینک به دیدگاه

در در 30 شهریور 1398 در 22:50، rezident گفته است :

فقط یکی باقی مونده

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، MEHR_1993 گفته است :

🤣🤣

لینک به دیدگاه

@Hamed 
@Hamed

دو یوزر بالا دقیقا یک نفر هستند و بلافاصله برای افرادی که در تاپیک من چه در اینجا چه در پرشین تولز پیام میزارند یا سوال می کنند پیام می فرستند تا از خرید کردن پشیمونشون کنند تا بعدا ببتونند خودشون پیشنهاد نصف قیمت  برای من ارسال کنن

یوزرهای پرشین تولز این دوست عزیز که به کاربرهای اونجا هم پیام خصوصی می فرستاد برای مدیر پرشین تولز گزارش شد

ویرایش شده توسط rezident
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، rezident گفته است :

@Hamed

دو یوزر بالا دقیقا یک نفر هستند و بلافاصله برای افرادی که در تاپیک من چه در اینجا چه در پرشین تولز پیام میزارند یا سوال می کنند پیام می فرستند تا از خرید کردن پشیمونشون کنند تا بعدا ببتونند خودشون پیشنهاد نصف قیمت  برای من ارسال کنن

یوزرهای پرشین تولز این دوست عزیز که به کاربرهای اونجا هم پیام خصوصی می فرستاد برای مدیر پرشین تولز گزارش شد

لطفا سریع و قاطع رسیدگی بشه چون ایشون تا حالا چند تا از مشتری های منو منصرف کردند

ویرایش شده توسط rezident
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، rezident گفته است :

@Hamed

برادر چرا داری حاشا میکنی؟ من کی تا حالا به شما یا تو تاپیکتون پیغامی دادم؟ به این تابلو ای با اکانت دوم خودت داری تو تاپیکت خریدار فیک میسازی .من هم با این دوستمون هیچ نسبتی ندارم خود اقا حامد میتونه IP ها رو چک کنه 

بجای این کارا قیمت هات رو متعادل کن مشتریش پیدا میشه و الا  با خریدار فیک  به پول نمیرسی .

موفق باشی

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، MEHR_1993 گفته است :

برادر چرا داری حاشا میکنی؟ من کی تا حالا به شما یا تو تاپیکتون پیغامی دادم؟ به این تابلو ای با اکانت دوم خودت داری تو تاپیکت خریدار فیک میسازی .من هم با این دوستمون هیچ نسبتی ندارم خود اقا حامد میتونه IP ها رو چک کنه 

بجای این کارا قیمت هات رو متعادل کن مشتریش پیدا میشه و الا  با خریدار فیک  به پول نمیرسی .

موفق باشی

من بعد از 10 سال کار فروش تو اینترنت انقدر نوب نیستم که به این تابلویی بیام توی تاپیک خودم پیام بدم
فقط می خواستم ببینم یوزر شما به جز پرشین تولز توی اینجا چیه که صبح تا شب تاپیک های منو رسد می کنی و بلافاصله به هرکی توی تاپیک من پست میده پیام میدی تا از خرید منصرفش کنی 

ویرایش شده توسط rezident
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، rezident گفته است :

من بعد از 10 سال کار فروش تو اینترنت انقدر نوب نیستم که به این تابلویی بیام توی تاپیک خودم پیام بدم
فقط می خواستم ببینم یوزر شما به جز پرشین تولز توی اینجا چیه که صبح تا شب تاپیک های منو رسد می کنی و بلافاصله به هرکی توی تاپیک من پست میده پیام میدی تا از خرید منصرفش کنی 

من اولین بار که تاپیکت رو دیدم و قیمت هارو خوندم دیگه نیومدم توش چون بنظرم غیر منطقی اومد. الان برای این پست دادم چون کار شما خیلی خنده دار بود که با username  که تو  persian  دارید اینجا گفتید کارت 1080 رو خریدم خیلی تمیز و مطابق حرفهای فروشنده بود.

من بخیل نیستم که بخوام جلو فروش یا خرید کسی رو بگیرم. و اعتراضی هم نه تو پیغام نه تو تاپیک نکردم به شما. اون پست یه نصیحت بود حالا خود دانید.

ویرایش شده توسط MEHR_1993
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، MEHR_1993 گفته است :

من اولین بار که تاپیکت رو دیدم و قیمت هارو خوندم دیگه نیومدم توش چون بنظرم غیر منطقی اومد. الان برای این پست دادم چون کار شما خیلی خنده دار بود که با username  که تو  persian  دارید اینجا گفتید کارت 1080 رو خریدم خیلی تمیز و مطابق حرفهای فروشنده بود.

من بخیل نیستم که بخوام جلو فروش یا خرید کسی رو بگیرم. و اعتراضی هم نه تو پیغام نه تو تاپیک نکردم به شما. اون پست یه نصیحت بود حالا خود دانید.

خیلی جالبه که شما اصلا توی تاپیک من نمیای!!! ولی فقط به جز زمانی که کسی توش سوالی می پرسه یا درخواست شرایط واریز و خرید داره !!!!

اولین بار تاپیک منو دیدی دیگه نیومدی توش؟ ولی 5 مین بعد از پستی که به عنوان هانی پات گذاشتیم توی تاپیک سریع شروع کردی به تخریب کردن! چه جالب

ویرایش شده توسط rezident
لینک به دیدگاه

دیگه حق ارسال پست توی تاپیک منو ندارید تا مدیریت به شما رسیدگی کنه

ویرایش شده توسط rezident
لینک به دیدگاه

در در 30 شهریور 1398 در 22:50، rezident گفته است :

فقط یکی باقی مونده

1080 های گیمینگ ایکس همه فروخته شد 👍

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، rezident گفته است :

خیلی جالبه که شما اصلا توی تاپیک من نمیای!!! ولی فقط به جز زمانی که کسی توش سوالی می پرسه یا درخواست شرایط واریز و خرید داره !!!!

اولین بار تاپیک منو دیدی دیگه نیومدی توش؟ ولی 5 مین بعد از پستی که به عنوان هانی پات گذاشتیم توی تاپیک سریع شروع کردی به تخریب کردن! چه جالب

قدرت تخیل جالبی داری شما . معلوم نیست من رو با کی اشتباه گرفتی . میگم من تا بحال هیچ پستی ندادم نه تو لیون نه تو پرشین بجز این مورد که قصد گول زدن داشتی .

من هیچ ترسی از اقا حامد ندارم بیاد رسیدگی کنه معلوم میشه چه کسی مقصر هست. 

لینک به دیدگاه

کاربر rezident از تصویر و دست خط شما کاملا میشه فهمید که یوزر شما در پرشین تولز khafan11 هست . با توجه به این موضوع و تاپیک های مشترک دیگه شما با این نام کاربری مثل  فروش پاور کولر مستر و اینکه نام کاربری شما در پرشین تولز rezidentevil بوده که بن شده ، مشخصا هر دو نام کاربری خودتون هستید . این تاپیک رو هم با نام کاربری khafan11 هم در پرشین ارسال کردید و هم در اینجا :

https://forum.persiantools.com/threads/فروش-گرافیک-rx570.905901/

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/86294-فروش-asus-rx-570-4gb-rog-strix/

نام کاربری دیگه شما هم rezidentevilone هست در این فروم .

هر سه نام کاربری شما بن میشه تا یاد بگیرید که کلک نزنید و به دیگران هم تهمت نزنید .

لینک به دیدگاه

یه ضربه محکم تو دهن کسایی که برای انسان های دیگه ارزش قائل نیستند تشکر از مدیر محترم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Game World گفته است :

یه ضربه محکم تو دهن کسایی که برای انسان های دیگه ارزش قائل نیستند تشکر از مدیر محترم

. اینهمه به در و دیوار زد و  کارتای دیگرون و کوبید و کیس ما گیمرا رو با  منطقه جنگی و خاک برداری و جهنم اتشین مقایسه کرد حالا  که گندش درومد  منتظرم ببینم اون ده سال سابقه و  اون  نقطه نظر دیدنیشون ((( من بعد از 10 سال کار فروش تو اینترنت انقدر نوب نیستم )))) چیه؟

با اینهمه صداقت  ادم مطمعن میشه کارتا سلامت کامل دارن  بره چش بسته ازشون خرید کنه..

ویرایش شده توسط milad.azn
لینک به دیدگاه

من اصلا کار بکار کسی که تاپیک میزنه ندارم حالا قیمت پایین باشه یا بالا .اونم اگه نیازم باشه تو پیغام خصوصی درخواست تخفیف میکنم از طرف . ولی اینجا داشت کاربرای دیگرو  گوش دراز فرض میکرد که پست دادم .

لینک به دیدگاه

منم به ایشون تو تلگرام پیام داادم برا گرفتن تست کارت ها و در کمال احترام ( :)) ) برگشتن و به من گفتن ( تست های کارت من تو یوتیوب هست وقتی میگم مشابه اکبنده یعنی مشابه اکبنده ) !!

ممنون بابت پیگری و رسیدگی !

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...