رفتن به مطلب

ساخت میز گیمینگ

Uranium
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان واقعا عذر میخوام که خیلی دیر شده

انشالله به زودی عکسها و توضیحات رو قرار میدم

لینک به دیدگاه

• ارسال 77
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 13 دقیقه قبل، Snake fan گفته است :

و هزینه اش هم بیشتر.

البته صندلی داریم تا صندلی.

دوست عزیز ته قیمت این میز اگر بخواین دیگه واقعا لاکچری کار کنیم میشه 3.3میلیون 

کیفیتش به شرط میگم اون قدری کار بده که 3تا صندلی گیمینگ بخری زوارش دربره و این هیچیش نشه

یه جک هیدرولیک 500تومن میگیری 5تن برات بلند میکنه بعد کدوم صندلی گیمینگ این توان  رو داره

صندلی گیمینگ الان جنس متوسطش کمتراز 3-4تومن نیست .....میز گیمینگ هم که اصلا نیست توبازار باشه هم با قیمت هایی بهت میدن که سرت صوت میکشه

حالا این میز فقط ما قیمت دونه ای برای خودمون این درمیاد ...کسی که کارش صنعتی باشه نصف این تموم میشه براش ....بخوانهم مخلفتاش رو کم کنن(ثابت باشه و تخته سه لا کیفیت متوسط و شیشه ضعیف توش کار کنه) حداکثر 700تومن میشه ......بازم بیشتر از اون صندلی گیمینگ ارزش خواهد داشت و کیفیتشم بیشتر از اون خواهد بود

(فقط نیاز به کار جهادی داره و بس 😅)

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

یه جک هیدرولیک 500تومن میگیری 5تن برات بلند میکنه بعد کدوم صندلی گیمینگ این توان  رو داره

کدوم آدمی جرمش از 700 کیلوگرم بیشتره که به یک صندلی با توان 5 تن نیاز داشته باشه؟😂

آره کیفیت میز شما خیلی بیشتره. ولی معمولا زیبایی نداره( البته قصد توهین ندارم چون خودم هزاران بار از این چیز ها به امید بهتر بودنش از نسخه ی اوریجینالش ساختم ولی زیبایی اش صفر بوده)

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Snake fan گفته است :

کدوم آدمی جرمش از 700 کیلوگرم بیشتره که به یک صندلی با توان 5 تن نیاز داشته باشه؟😂

آره کیفیت میز شما خیلی بیشتره. ولی معمولا زیبایی نداره( البته قصد توهین ندارم چون خودم هزاران بار از این چیز ها به امید بهتر بودنش از نسخه ی اوریجینالش ساختم ولی زیبایی اش صفر بوده)

منظور بنده این نبود شما یه صندلی ثابت باکیفیت بخری .خیلی کمتر برات تموم میشه تا صندلی که هیدرولیک باشه...و عمده صندلی های هیدرولیک هم خرابی بخش جکشون بسیار زیاده ..یعنی اگر یه مقدار طرف ناشی باشه کار صندلی رو زیر یه سال میسازه (مثلا دوپا روش وایسه یا زیادی باهاش وربره )

در مورد زیبایی .کلا چیزی که بازاری ساخته میشه خب ظرافتش بیشتره .وقتی ظرافت بیشتره کیفیت پایین تره (یا حداقل کمتر مورد توجه قرار میگیره) ...(معلوم هم نیست باید استاد کار اورد ...اگر چند نفر کاربلد استاد باشه فکر نمیکنم طرح بد دربیاد)

نمونه اولم همیشه نمونه مهندسی هست خب معلومه که با نهایی خیلی تفاوت هست وباید رو یه چیز کار کرد تا به محصول نهایی برسه ..اگر اینطوری بود ساختن که خیلی از کمپانی ها پول بابت بخش طراحی(تحقیق و توسعه) نمیدادن😀

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

دوست عزیز ته قیمت این میز اگر بخواین دیگه واقعا لاکچری کار کنیم میشه 3.3میلیون 

کیفیتش به شرط میگم اون قدری کار بده که 3تا صندلی گیمینگ بخری زوارش دربره و این هیچیش نشه

صندلی گیمینگ الان جنس متوسطش کمتراز 3-4تومن نیست .....میز گیمینگ هم که اصلا نیست توبازار باشه هم با قیمت هایی بهت میدن که سرت صوت میکشه

حالا این میز فقط ما قیمت دونه ای برای خودمون این درمیاد ...کسی که کارش صنعتی باشه نصف این تموم میشه براش ....بخوانهم مخلفتاش رو کم کنن(ثابت باشه و تخته سه لا کیفیت متوسط و شیشه ضعیف توش کار کنه) حداکثر 700تومن میشه ......بازم بیشتر از اون صندلی گیمینگ ارزش خواهد داشت و کیفیتشم بیشتر از اون خواهد بود

(فقط نیاز به کار جهادی داره و بس 😅)

کار جهادیو خوب اومدی😄

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

چه تاپیک خوبی

امیدوارم دوستمون با این قیمت های فضایی بتونه به نتیجه برسونه

شاید بقیه هم بتونیم از تجربیات ایشون استفاده کنیم

لینک به دیدگاه

چقدر وجود همچین میزی حس میشه توی مملکت

البته نه با این دلاری که الان هست

ولی جذاب و خیلی خیلی کاربردی هست

https://www.upliftdesk.com/uplift-v2-standing-desk-v2-or-v2-commercial/?gclid=Cj0KCQjwl4v4BRDaARIsAFjATPmpLHMu1q1RUNCTtCcEvm0aa9IdC5xEuOYxFARDdvgbAVA2qJ3_NysaAjSxEALw_wcB

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

سلام خدمت تمامی دوستان 

بنده خیلی وقت بود دنبال این بودم که برای خودم میزی بسازم که مطابق سلیقه خودم باشه تا اینکه با این تایپیک آشنا شدم و دیدم خیلی از بچه ها ایده های جالبی دارند که بنده تا جای امکان از اون ها استفاده کردم و واقعا از نتیجه کار هم راضی بودم . بنده از میز خودم که ساختمش عکس هایی خدمتتون ارسال میکنم اگر خوشتون اومد اندازه ها را خدمتتون میدم و قیمت و نحوه ساخت

امیدوارم کم کم همه همت کنند و برای خودشون یک میز بسازند و هر کدام از عزیزان این جا عکس هاش رو با بقیه به اشتراک بزاره 

IMG_20201215_195755.jpg

IMG_20201215_195739.jpg

IMG_20201215_195834.jpg

IMG_20201215_195905.jpg

IMG_20201215_195945.jpg

IMG_20201215_202001.jpg

IMG_20201215_202013.jpg

IMG_20201215_231855.jpg

IMG_20201215_231933.jpg

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، AmirFoxy گفته است :

سلام خدمت تمامی دوستان 

بنده خیلی وقت بود دنبال این بودم که برای خودم میزی بسازم که مطابق سلیقه خودم باشه تا اینکه با این تایپیک آشنا شدم و دیدم خیلی از بچه ها ایده های جالبی دارند که بنده تا جای امکان از اون ها استفاده کردم و واقعا از نتیجه کار هم راضی بودم . بنده از میز خودم که ساختمش عکس هایی خدمتتون ارسال میکنم اگر خوشتون اومد اندازه ها را خدمتتون میدم و قیمت و نحوه ساخت

امیدوارم کم کم همه همت کنند و برای خودشون یک میز بسازند و هر کدام از عزیزان این جا عکس هاش رو با بقیه به اشتراک بزاره 

IMG_20201215_195755.jpg

IMG_20201215_195739.jpg

IMG_20201215_195834.jpg

IMG_20201215_195905.jpg

IMG_20201215_195945.jpg

IMG_20201215_202001.jpg

IMG_20201215_202013.jpg

IMG_20201215_231855.jpg

IMG_20201215_231933.jpg

داداش اون بزاکت زیر میز که شیم هارو نگه داشته از کجا خریدی؟ اسمش چی هست

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

داداش اون بزاکت زیر میز که شیم هارو نگه داشته از کجا خریدی؟ اسمش چی هست

سلام دوست عزیز لینک خرید خدمت شما

https://esam.ir/item/17669490/سبد-مدیریت-سیم-و-کابل-میز-های-اداری-و-تحریر

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، AmirFoxy گفته است :

سلام خدمت تمامی دوستان 

IMG_20201215_195755.jpg

IMG_20201215_195739.jpg

IMG_20201215_195834.jpg

IMG_20201215_195905.jpg

IMG_20201215_195945.jpg

IMG_20201215_202001.jpg

IMG_20201215_202013.jpg

IMG_20201215_231855.jpg

IMG_20201215_231933.jpg

سلام عزیز 
واقعا نتیجه کار عالی شده دکت گرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 25 آذر 1399 در 23:32، AmirFoxy گفته است :

سلام خدمت تمامی دوستان 

بسیار عالی عزیزم

انشالله شش ماهه دیگه تاپیک جدید میزنم برای ادامه همین موضوع ولی چون خیلی گسترده هست جدا باید بزنیم

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

آقا یه میز ساده بگیرین از همین 1 تومنیا
یه نوار ال ای دی 5 متری با کنترلر هم بگیرین حدود 400 تومنه
دور میزتون بچسبونین
خیلی خوشگل میشه خصوصا توی شب
اگه آردوینو بلدید میتونید با آردوینو هم کنترلش کنید دیگه عالی میشه
یه ورق آکرلیک بگیرین به اندازه موس پدتون ببرید دورش یه شکاف بزنید توی ال ای دی کار کنید موس پدتون رو با چسب دو طرفه بهش بچسبونین میشه موس پد rgb
چند تا آهنربا به پایه های فلزی میز وصل کنید برای چسبوندن سیم ها و تبدیل ها مثلا من خودم تبدیل دسته پلی 2 دارم آهنربا بش چسبوندم وصلش میکنم زیر میزم
دور اتاقتون هم از اون نوار ها کار کنید توی تاریکی فضا رو جالب و جذاب میکنه

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام دوستان من این میز رو ساختم حدود 1 ماه طول کشید شایدم کم تر 

البته خودم MDF کار هستم 

طراحی و ساخت میز اسمبل قطعات و نورپردازی ار جی بی کاره خودم بوده فقط رنگ میز رو من نزدم 

😊اگه برای ساخت کسی کمکی خاست کوتاهی نمیکنم 

یه لطفی هم به خودم کردم کیس رو حذف کردم کلی فضا آوردم و بجای یه کیس گیمینگ 3 تمنی پولش رو گزاشتم سیستم رو تقویت کردم 

IMG_20210708_032127.thumb.jpg.b29c8e8f8cb01f0fc494da170b9d302f.jpg

IMG_20210708_031941.thumb.jpg.77401bbf309b118a7f9a0c2600a204a4.jpg 

IMG_20210708_032013.thumb.jpg.bdd003b6fc88abd15ee9be52c3d02019.jpg

IMG_20210527_232827.thumb.jpg.7b187a56c6a0d24039fe3fa78174ec5c.jpg 

IMG_20210527_232925.thumb.jpg.4088b89608dec746e903cf025b0f1dc5.jpg

IMG_20210527_232950.thumb.jpg.bd386876b5d4d97616c5361e56338724.jpg

IMG_20210527_232959.thumb.jpg.ac3deeadd48ed23d6da270560ce67882.jpg

• لایک 13
  • ممنونم 2
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

خیلی عالی شده، 

کیس که بره تو کشو آدم اصلا راحت میشه، نمیخواد بلند بشی بری دست فیش های پشت بزنی 

اگر بجای سوراخ کاری بالای میز ، میومدید کلا برش میدادید و یه طرح مینیمالیستی در میوردید و شیشه مناسبش میبریدید و هم سطح میز میکردید خیلی جالب تر و صد البته ایمن تر می شد

الان نمیشه رو این میز یه لیوان آب بزاری ؛ وارو بشه ، میریزه تو کیس و ....

لینک به دیدگاه

در ۵۵ دقیقه قبل، yasin۱۳۸۰ گفته است :

خیلی عالی شده، 

کیس که بره تو کشو آدم اصلا راحت میشه، نمیخواد بلند بشی بری دست فیش های پشت بزنی 

اگر بجای سوراخ کاری بالای میز ، میومدید کلا برش میدادید و یه طرح مینیمالیستی در میوردید و شیشه مناسبش میبریدید و هم سطح میز میکردید خیلی جالب تر و صد البته ایمن تر می شد

الان نمیشه رو این میز یه لیوان آب بزاری ؛ وارو بشه ، میریزه تو کیس و ....

ممنون

اره خیلی واقعا بهتره دکمه ریستارت و پاور و ال ای دی هارد هم روی میز کار کردم 

سوراخ کاری روی میز از پشت کاملا آب بندی شده و داخل سوراخ ها هم پلکسی انداختم اینم که میبینید پلکسی رو هم سطح نگرفتم عمدا این کار رو کردم که سه بعدی بنظر بیاد و بیشتر خودش رو نشون بده حالا یه عکس از نزدیک میزارم که بهتر متوجه بشید 

و البته اون طرح های 6 ضلعی هم با وسیله های دیگه دکوری اتاق ست شده بخاطر اون نخاستم ساده باشه توی نورپردازی هم جالب تره 

فقط تنها چیزی که فکرش رو نکرده بودم جای دی وی دی رایترم بود 😊 که دیگه گذاشتم زیره مودمم

IMG_20210708_160539.thumb.jpg.7ceb60e9699f8899282d6e37bdb55da9.jpg

لینک به دیدگاه

چقدر تموم شد براتون؟

ویرایش شده توسط Devileytion
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Devileytion گفته است :

چقدر تموم شد براتون؟

این که توی عکس میبینید 2 تا میز جدا هست کامپیوتر و تحریر 

میز کامپیوتر به تنهایی فقط هزینش کمه کم 2 تمن شد حدودا 

بیرون سفارش بدید برابر هزینه اجرت میگیره تقریبا 4 تمنی در میاد 

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۵/۲۷ در ۱۰:۱۵، Uranium گفته است :

جهت ساخت باکس مخصوص کیس

pawer.thumb.jpg.193ee2fb744225a41e6df017af3770fc.jpg

سلام

استاد این محافظ رو از کجا خریدی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، !CyrusTheGreat! گفته است :

سلام

استاد این محافظ رو از کجا خریدی؟

درود

داداشم پاور ماژول دیتا شین هست رک مونتش

شما باید برای چسپوندن به میز باید محل اتصالها رو باید بچرخونی

نمونه لینک

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

این حالت پارچه مانندی که به جلوی بعضی از میز های گیمینگ وصله چیه؟! به چه دردی میخوره؟

اینارو میگم :

spacer.png

یه چیز پارچه ایه جلوی بعضی میز های گیمینگ هست

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، DarkMERC گفته است :

این حالت پارچه مانندی که به جلوی بعضی از میز های گیمینگ وصله چیه؟! به چه دردی میخوره؟

اینارو میگم :

spacer.png

برای اینه یکم بیشتر شبیه میز باشه. و همینطور هزینه ی اضافی روی دست ما گذاشتن. و زیبایی میز.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، DarkMERC گفته است :

اینارو میگم :

برای اینکه پروپاچه گیمر از روبه رو معلوم نباشه.

همه گیمرا که پسر نیستن.

کلا در بخش اداری هم نگاه کنید باید پوششی (حالا جنسش از هرچیزی) به همین ترتیب باید جلوی میز باشه.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۵/۲۵ در 09:58، DarkMERC گفته است :

اینارو میگم :

برای اینه که سیم های آویزونی که از پایین به بالا یا از کیس به مانیتور میره، از رو به رو (محل نشستن کاربر) طابلو نباشه. یه عکس هم گزاشت که منظورمو برسونم.

اونایی که شما میبینی طرف قشنگ کابل منیجمنت کرده زیر میز و سر از چنل های یویتیوب درمیاره اگه برای خود نمایی نباشه، طرف عمر اضافی داره طلف کنه یا کلا گجت مجت زیادی نداره و کارش راحته.

the-5-best-corner-and-l-shaped-gaming-desk-1768-1619256279597.jpg

ویرایش شده توسط Devileytion
این استاپ متعلق به بنده نیست :)
لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

من هم قصد خرید میز و صندلی گیمینگ داشتم

که با دیدن قیمت های شدیدا نجومی میز و صندلی کلا دلسرد شدم

تنها چاره اینه که خودم یه میز بسازم که فک کنم ارزون تر بشه

به کیفیت کارخونه ای نمیشه ولی خب به قیمتش میارزه فک کنم

و البته من میزی میخواستم که پایه های فلزی داشته باشه و از هم بشه بازش کرد پایه هارو تا موقع اسباب کشی توی یه کارتن راحت و امن قرار بگیره و صدمه نبینه

و میخواستم تا جایی که میشه قطعاتی که قراره به هم پیچ و باز و بسته بشن برای حمل و نقل همه فلزی باشن و نه چوبی(چون بلاخره چوب چندبار پیچ داخلش بپیچه و باز شه کلا نابود میشه)

و نشستم و یه طرح ترکیبی میز گیمینگ زدم که این عکسشه

https://drive.google.com/file/d/1i-texpjeHH9XLub9Y2RhRmP7XBJvD1e-/view?usp=sharing

پ.ن ببخشید کیفیت عکس پایینه راستش من اینو کشیدم سیو کردم ولی بعد بطرز خیلی عجیبی حواسم نبود زدم شیفت دلیتش کردم😐🙄
و فقط این اسکرین شات که کیفیتش کمه ازش موند🙁

بعد حالا یه سری توضیحات و مشکلاتی هم هست

قبلش بگم که اگه توضیحاتم رو خوب متوجه نشدید مشکلی نیس چون بزودی طرح های بیشتر از زوایای دیگه ازش میدم و توضیحات عمقی تری میدم فعلا اینو فرستادم تا دوباره اینو هم شیفت دلیت نکردم😂

خب اول که این یه سطح چوبی برش خوردس که روی یه اسکلت پایه فلزی قرار گرفته

پایه ها میشه گفت تقریبا بشکل حرف y برعکس به هم جوش خوردن ولی اون میله وسط که دو تا پایه رو به هم وصل میکنه که تخته میز بیاد روش، با پیچ باید وصل بشه

شکل لوله هایی که باهاش پایه ساخته شده بشکل لوبیایی شکله ینی اگه سطح مقطعش رو ببینیم یه چیزی شبیه بیضی ولی نه دقیقا بیضی(توی عکس های بعدی میکشم دقیقا چه شکلی)

که خب این شکل لوله من دیدم زیاد استفاده میشه توی وسایل ولی فک میکنم خود اون جوشکار باید لوله گرد بگیره و اینشکلیش کنه که نمیدونم کسی اینکارو انجام میده یا نه اگه کسی از دوستان میدونه بگه

بعد اون نقطه ای که پایه ها به هم جوش خوردن ینی وسط حرف y برای اینکه جوش ها دیده نشه باید یه چیزی دورش باشه

توی مدل های کارخونه ای معمولا یه پوشش پلاستیکی دورش رو میگیره که خب برای اینکه خودمون بسازیم طبیعتا نمیشه همچین چیز پلاستیکی ای ساخت مگه اینکه پرینت سه بعدی کرد که اون هم یه ذره حالت لایه لایه میگیره

برای پیدا نشدن خط جوش ها هنوز فکر خوبی به ذهنم نرسیده

جنس پایه هم بنظرم از استیل با کربن متوسط (نیمه سخت) باشه خوبه البته ممکنه گرون بشه که خب میشه از آهن هم استفاده کرد چون قصدم اینه بعدش روش یه دست رنگ مات بخوره زنگ نمیزنه

اون میله مانندی که دو تا پایه رو به هم وصل کرده هم دارای مقطع مستطیلی یا مربعیه که با پیچ باید به پایه ها وصل شه

یه محفظه برای رابط هم پشتش درنظر گرفتم که اون هم با پیچ وصل بشه که این فک نکنم خیلی سخت باشه و حتی توی خونه با ابزار های ساده هم میشه ساخت دیگه جوشکار که طبیعتا باید بتونه بسازه

توی فکر این هم هستم که جلوی اون میله ینی در سمت مخالف محفظه محافظ برق، یه شکاف به طول 30-40 سانت ایجاد بشه که اگه کسی خواست محافظ رک مونت توی هر سایزی بگیره بتونه به اونجا ببنده و کار خودشو راحت کنه و نخواد سوراخ جدید دریل کنه فقط مطمعن نیستم که یه شکاف 30-40 سانت یه موقع از استحکامش کم نکنه!

برای این هم میگم شکاف که هر سایز رابط رک مونت با هر تعداد پریزی که طرف گرفت بتونه وصل کنه چون فک نکنم چیزی بلندتر 30 سانت باشه اصلا

اون میله های کج هم که از پایه رفتن بالا، زیر تخته میز رو نگه میدارن و تقویت میکنن

این تخته چوبی میز هم کاملا یه تخته صاف نیست و زیرش یه سری قطعه چوبی دیگه پیچ میشه که وقتی روی پایه قرار گرفت، لزومی به پیچ شدنش به پایه نباشه و گیر بیافته(منظورم اینه که چپ و راست و جلو و عقب نره و هرموقع کسی خواست میز رو باز کنه راحت بگیره و بلندش کنه)

و هرکی هم خواست میز رو ثابت کنه دیگه، پیچ کنه

فقط نمیدونم ساپورت عقب میز مهم تره یا جلوی میز!

خودم فک میکنم عقب میز که مانیتور سنگین قرار میگیره باید محکم تر باشه و خوب ساپورت بشه توسط پایه ولی اگه چیزی غیر از اینه بقیه بگن چون تاحالا از میز های با این شکل پایه استفاده نکردم

دو تا سوراخ مخصوص عبور کابل هم یکی چپ یکی راست هم داره

پایه ها هم به صورتیه که تخته رویه میز یه زاویه 5 تا 10 درجه داشته باشه البته اگه جوشکار بتونه با این دقت کار کنه وگرنه که همینجوری صاف هم خوبه بنظرم

ضخامت دیواره لوله های پایه هم بنظرم یه چیزی حدود 5 میل کافی باشه ولی باید یه چند تا مدل کارخونه ای رو دید از نزدیک که اونا چند میل کار کردن

و برای تخته روش هم mdf تراکم بالا با ضخامت 16 یا 20 میل بنظرم خوبه نه خیلی سنگین میشه نه ضعیف

و البته بخش جذاب کار ینی RGB

لبه های چپ، راست و عقب میز توسط روتر یه شکاف به عمق مثلا حدود نیم تا 1 سانت داده میشه که داخلش نوار rgb کار بشه(با رنگ صورتی خیلی کمرنگ کشیدم)

ولی مشکل اصلی با rgb ضد آب نبودنشه

یا باید نوار 12 ولت rgb یا argb کار بشه که ضد آب نیس(من ندیدم ضد آبشو حداقل) و بعد با یه چیزی روش پوشونده بشه یه چیزی مث پلکسی البته تهیه پلکسی توی این ابعاد به این بلندی و باریکی کار مشکلیه

یا نوار 220 ولت ضدآب کار بشه که من به هیچ عنوان رقبتی به کار کردن 220 ولت ندارم چون بطرز مسخره ای پین هاش حساسه و موقع سر هم کردن اگه یه ذره پین هدرش رو کج فرو کنیم داخلش و اتصالی کنه به محض زدنش به برق، درایورش مث بمب میترکه و کل نوار میسوزه (شخصا تجربه داشتم)

و راه سومی هم هست که کلا ضد آب رو بیخیال شیم و سعی کنیم یه موقع آبی چیزی نریزه روش😂

و اما برای هولدر هدست و لیوان

هولدر های اماده که هست بصورت جداگانه میفروشن

ولی مشکلش اینه که نیاز داره که به تخته میز پیچ بشه

برای اینکه بشه بدون پیچ کردن به میز اونارو وصل کرد اولش استفاده از آهنربای نئودیمیوم قوی برای نگه داشتنشون به ذهنم رسید

که دیدم میدان مغناطیسی قوی اش ممکنه یه موقع صدمه بزنه به وسایل اطرافش

پس به فکرم رسید یا کلا به پایه فلزی پیچ بشه که خب در اینصورت وقتی وصلش نکنیم جای پیچ پیداس و زیباییشو از دست میده(که البته معمولا همیشه وصله ولی ممکنه یه موقع کسی بدلایلی وصل نکنه)

یا با یه گیره نسبتا محکم به تخته میز

که باید دید کدوم بهتره(شخصا بنظرم اگه بشه گیره خوبی ساخت یا پیدا کرد بهتره چون به هرجای میز که بخواد میتونه وصل کنه و هرموقع نخواست به راحتی جدا کنه)

البته من همه این روش های اتصال بدون پیچ رو بهش فک کردم که اگه یکی مثل من میخواست قطعات چوبی رو پیچ نکنه راهی داشته باشه ولی اگه کسی زیاد نگرانی و مشکلی با حمل و نقل یا اسباب کشی نداره و نمیخواد دیگه اجزای میز رو باز کنه، میتونه پیچ کنه که خیالش راحت باشه

طبق براورد هایی که کردم هزینه متریال هایی که داخل این میز استفاده میشه به این صورت میشه

حدود 20 کیلو فلزی که قیمت آهن الان حدود 25 تومن برای هر کیلو هست که میشه حدود 500

تخته رو هم فرض میکنیم تخته 16 میل به ابعاد حدودا 100 در 80 مثلا که فک کنم 500 تومن میشه (تخته 16 ابعاد 3 متر در 2 متر الان نزدیک 2 تومنه اگه اشتباه نکنم)

آر جی بی رو هم فرض میکنیم 5 متر نوار rgb که فک میکنم حدود 500 بشه اگه گرون نشده باشه البته

و باقی چیزا مث رنگ و پیچ و دسته و هولدر و اینا هم واقعا فک نمیکنم بالای 500 بشه مگه اینکه رنگ گرون بشه چون قیمت رنگ دستم نیست الان

میشه حداکثر حدود 2 تومن

و اینکه نجار و جوشکار هرکدوم چقدر دستمزد بگیرن باقی می مونه که اطلاع دقیقی از وضع بازار ندارم

که بنظرم اگه دستمزد ساخت هم کلا 2 تومن بشه ینی کل میز 4 تومن، خیلی خوب میشه(البته فک کنم بیشتر میشه)

اگه نظری دارید خوشحال میشم بشنوم (ینی بخونم :) )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...