رفتن به مطلب

فروش کیبورد Logiech G910 Spectrum

saitama
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت اعضاء و مدیران محترم انجمن لیون کامپیوتر

قصد فروش کیبورد مورد نظر رو دارم کیبورد از لحاظ فنی سالم و تمیز هست به جز دو مورد جزیی که خیلی راحت درست شده  قاب سوییچ LCTRL از سوییچ جدا شده بوده که با چسب وصلش کردم مثل روز اولش کار میکنه میتونستم کل سوییچ رو عوض کنم اما  نیاز نبود و  اینکه دسترسی به ابزار ندارم ( هویه و قلع کش) خیلی راحت میشه عوضش کرد  مورد دوم هم خار های کی کپز RCTRL شکست که عوضش کردم به همراه کیبورد 3 عدد سوییچ زاپاس و 3 عدد KeyCaps اضافه تقدیم خریدار میشه تمام موارد ذکر شده توی عکسهایی که پیوست کردم مشخصه مطعلقات خاصی نداره کیبورد به جز دفترچه و جعبه و گارانتی هم توی عکس مشخصه یکی از عکسها سوییچ زاپاس و سالم هست فقط جهت اینکه مشخص کنم سوییچی که روی کیبورد هست کجاش جدا شده بوده

قیمت مد نظرم 1.480 و هزینه ارسال هم با خریدار محترم تلگرام بنده : yas2232

هر گونه بحث کارشناسی داخل تاپیک گزارش و امتیاز منفی لحاظ میشه هر گونه سوالی داشتید میتونید پیام خصوصی بدید با تشکر

photo_2019-08-18_22-11-49.jpg.92c7d7dd237eb11e6a5a4eaad81150c5.jpg

Capture212311.JPG

photo_2019-08-18_22-07-36.jpg

photo_2019-08-18_22-07-49.jpg

photo_2019-08-18_22-07-55.jpg

photo_2019-08-18_22-28-37.jpg

ویرایش شده توسط saitama
لینک به دیدگاه

در صورتی که خریدار بخواد میتونم براش سوییچ رو عوض کنم  تا آخر هفته فروش نره کنسل و تاپیک بسته میشه

لینک به دیدگاه

قیمت اکبند این کیبورد

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-accessories/keyboard/logitech/logitech-g910-orion-spectrum-rgb-mechanical-keyboard.html

بنده هویه رو تهیه کردم خریدار اگر بخواد سوییچ رو عوض کنم 30 هزارتمن دستمزد میگیرم که هزینه قلع کش بدم چون خودم نیازی بهش ندارم بازم عرض میکنم اصلا نیازی به تعویض اون سوییچ هم نیست چون بدون هیچ مشکلی داره کار میکنه و بخاطر همین موضوع نزدیک به 50درصد از قیمت اکبندش کم کردم

ویرایش شده توسط saitama
ویرایش
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...