رفتن به مطلب

کیس گرین Z6 RGB

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام
دوستان امروز بازار بودم توی کاتالوگ های گرین مدل  Z6 RGB رو دیدم
کسی خبر داره کی قراره وارد بازار بشه ؟
عکسی از جزئیاتش داره ؟
با سپاس

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

سلام. کانسپتی که در کاتالوگ جدید گرین مشاهده کردید نمونه اولیه و آزمایشی کیس مورد نظر هستش. همکاران بنده در حال فراهم نمودن تدارکات لازم جهت تولید محصول نهایی هستند.

تا تولید نهایی محصول متاسفانه مشخصات فنی و جزئیات محصول ممکنه دسخوش تغییرات بشه. تا حدود 3 ماه آینده این کیس و چند مدل دیگر روانه بازار خواهند شد.

• لایک 4
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسپاس از بابت پاسخ
فقط هر کار میکنید خواهشاً قیمت رو متعادل نگه دارید
:D

لینک به دیدگاه

در در 31 مرداد 1398 در 00:28، GREEN Support گفته است :

سلام. کانسپتی که در کاتالوگ جدید گرین مشاهده کردید نمونه اولیه و آزمایشی کیس مورد نظر هستش. همکاران بنده در حال فراهم نمودن تدارکات لازم جهت تولید محصول نهایی هستند.

تا تولید نهایی محصول متاسفانه مشخصات فنی و جزئیات محصول ممکنه دسخوش تغییرات بشه. تا حدود 3 ماه آینده این کیس و چند مدل دیگر روانه بازار خواهند شد.

بین مدل های دیگه کیس mini itx هم وجود داره یا بازم شرکت گرین به اندازه های مختلف توجه نکرده و فقط دنبال سود بوده؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

بین مدل های دیگه کیس mini itx هم وجود داره یا بازم شرکت گرین به اندازه های مختلف توجه نکرده و فقط دنبال سود بوده؟

بین مدل هایی که در 3 ماه آینده عرضه خواهند شد مدل mini itx  نیست. ولی در حال کار بر روی چند مدل mini itx هستیم.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، GREEN Support گفته است :

بین مدل هایی که در 3 ماه آینده عرضه خواهند شد مدل mini itx  نیست. ولی در حال کار بر روی چند مدل mini itx هستیم.

درود بر شما

بنده گشتم ولی تصویری از این کیس پیدا نکردم امکانش هست تصویری از اون قرار بدید؟

با تشکر:x

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

درود بر شما

بنده گشتم ولی تصویری از این کیس پیدا نکردم امکانش هست تصویری از اون قرار بدید؟

با تشکر:x

درود خدمت شما.

http://www.green-case.com/greencatalog.pdf

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

درود خدمت شما.

http://www.green-case.com/greencatalog.pdf

داداش گرفتی مارو؟ Z6 RGB کجای کاتالوگه؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ARMIN گفته است :

دقیقا منم دانلود کردم و ندیدم :| 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

دقیقا منم دانلود کردم و ندیدم :| 

حالا اونی هم که سوال کرده رفته لایک هم کرده. من موندم این دو نفر چی توی کاتالوگ دیدن که ما ندیدیم.

یاد اون جوکه افتادم طرف رفت لکنت داشت رفت داروخانه گفت فلان چیز رو میخوام، صاحب داروخانه نفهمید چی می گه، خودش یه شاگرد داشت اونم لکنت داشت گفت بیا ببین متوجه میشی چی می خواد، اونم گفت فلان چیز و شاگرده رفت با یه کیسه سیاه فلان چیزو داد و طرف رفت. صاحب داروخانه ای گفت چی بود؟ شاگردش با لکنت گفت فلان بازهم صاحب داروخانه نفهمید.

حالا حکایت ماست. امیدوارم ما هم بفهمیم Z6 RGB کجای این کاتالوگه که این دو نفر می بینن ما نمیبینیم.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

حالا اونی هم که سوال کرده رفته لایک هم کرده. من موندم این دو نفر چی توی کاتالوگ دیدن که ما ندیدیم.

یاد اون جوکه افتادم طرف رفت لکنت داشت رفت داروخانه گفت فلان چیز رو میخوام، صاحب داروخانه نفهمید چی می گه، خودش یه شاگرد داشت اونم لکنت داشت گفت بیا ببین متوجه میشی چی می خواد، اونم گفت فلان چیز و شاگرده رفت با یه کیسه سیاه فلان چیزو داد و طرف رفت. صاحب داروخانه ای گفت چی بود؟ شاگردش با لکنت گفت فلان بازهم صاحب داروخانه نفهمید.

حالا حکایت ماست. امیدوارم ما هم بفهمیم Z6 RGB کجای این کاتالوگه که این دو نفر می بینن ما نمیبینیم.

ایشون کاتالوگ رو به صورت فیزیکی (چاپی) دیدن. کاتالوگ جدید هنوز بر روی وب سایت آپلود نشده.

وب سایت جدید گرین تا چند روز دیگه لانچ میشه و داخل اون سایت کاتالوگ جدید هم موجوده.

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

داداش خودم دانلود نکردم ایشون گفتن داخل کاتالوگ هست بنده هم لینک کاتالوگ رو خدمت دوستمون دادم.

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، GRANDAM گفته است :

داداش خودم دانلود نکردم ایشون گفتن داخل کاتالوگ هست بنده هم لینک کاتالوگ رو خدمت دوستمون دادم.

اسم این کار سر کار گذاشتن دیگرانه، حالا شما منظور بدی نداشتین ولی وقتی خودتون از چیزی مطمئن نیستین لطفا به دیگران پیشنهاد ندین.

• لایک 4
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ARMIN گفته است :

اسم این کار سر کار گذاشتن دیگرانه، حالا شما منظور بدی نداشتین ولی وقتی خودتون از چیزی مطمئن نیستین لطفا به دیگران پیشنهاد ندین.

والا داداش گل ایشون گفتن داخل کاتالوگ هست بنده هم کاتالوگ رو قرار دادم تا دوست عزیز استفاده کنند اگر اشتباهی مرتکب شدم بنده رو ببخشید ولی اینکه کاتالوگ فیزیکی با کاتالوگ داخل سایت یکی نیست تقصیر بنده نیست بنده چون pdf reader ندارم دانلود هم کردم ولی به این صورت هست حالا نمیدونم مشکل لود کردن هست یا مال خود ویندوز بنده با اینکه میدونم ارزش نداره ولی لایک هم بهتون دادم تا اگر اون یه لایک موجب ناراحتیتون شده دیگه ببخشید❤️

azsddszd.thumb.PNG.835a08f4a02b94beaad49a3155647578.PNG

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در در 5 شهریور 1398 در 13:47، ARMIN گفته است :

درود بر دوستان

جناب Grandam عزیز لطف کردن و کاتالوگ رو لینک دادن و من قبل دانلود بهشون لایک دادم و بعد دانلود که دیدم تو کاتالوگ نیست دیگه گفتم به دور از معرفته بیام به خاطر چیزی که بدون شک عمدی نبوده لایکشون رو پاک کنم و البته تا الان هم وقت نشد بیام تو تاپیک و بگم نبود که الان اومدم و دیدم دوستان زحمت کشیدن و عبارت گشتم نبود نگرد نیست  رو با ذکر مثال کاملا بیان کردن!🤣

آرمین جان دمت گرم با اون خط اول هم حال کردم باحال نوشته بودی...:D

--------------------------------------

@ GREEN Support

حالا که  همه ما مشتاق دیدار روی Z6 RGB هستیم پشتیبانی محترم گرین لطفا تصاویری از همین کیس رو همین جا قرار بدن . با تشکر:x

ویرایش شده توسط DPSYS
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در در 6 شهریور 1398 در 21:10، DPSYS گفته است :

@ GREEN Support

حالا که  همه ما مشتاق دیدار روی Z6 RGB هستیم پشتیبانی محترم گرین لطفا تصاویری از همین کیس رو همین جا قرار بدن . با تشکر:x

متاسفانه اجازه انتشار عکس و یا جزئیات بیشتر در فضای مجازی رو نداریم. چون ممکنه بخش های مختلف محصول تغییر کنه.

پوزش بنده را بپذیرید.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، GREEN Support گفته است :

متاسفانه اجازه انتشار عکس و یا جزئیات بیشتر در فضای مجازی رو نداریم. چون ممکنه بخش های مختلف محصول تغییر کنه.

پوزش بنده را بپذیرید.

درود

خواهش میکنم مشکلی نیست ولی اگه قرار بر این باشه پس نباید تو کاتالوگ چاپی هم اون رو قرار میدادید چون میشه از روی کاتالوگ هم عکس گرفت و وارد فضای مجازیش کرد؟!

لطفا دوستانی که به کاتالوگ چاپ شده که تصویر این کیس توش هست دسترسی دارند عکسش رو بگیرند و اینجا بذارند!

لینک به دیدگاه

در در 6 شهریور 1398 در 21:10، DPSYS گفته است :

جناب Grandam عزیز لطف کردن و کاتالوگ رو لینک دادن و من قبل دانلود بهشون لایک دادم و بعد دانلود که دیدم تو کاتالوگ نیست دیگه گفتم به دور از معرفته بیام به خاطر چیزی که بدون شک عمدی نبوده لایکشون رو پاک کنم و البته تا الان هم وقت نشد بیام تو تاپیک و بگم نبود که الان اومدم و دیدم دوستان زحمت کشیدن و عبارت گشتم نبود نگرد نیست  رو با ذکر مثال کاملا بیان کردن!🤣

اوخ 50 مگ از نت سوخت....😄

خوب شد دان نكردم...😗

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در 9 شهریور 1398 در 11:39، GREEN Support گفته است :

پوزش بنده را بپذیرید.

سلام
تو مدل هاتون فول تاور یا سوپر تاور دارین ؟ 

چندتا پیشنهاد داشتم خدمتتون میگم انشاالله مفید باشه:
سایت رو راه اندازی کردین قابلیت پیش خرید هم بذارید برای محصولات ناموجود که در دست ساخت هست یا محصولات آینده .
و اگر ممکن هست سایتتون فروشگاه داشته باشه کنارش آپشن هم بذارین مثل شرکت های تولید کننده که کالا می خوای سفارش بدی شخصی سازی می کنی اینجوری خیلی فوق العاده میشه 
بطور مثال قیمت پایه و اولیه  1000 تومن هست بعد میزنی اندازه و نوع شیشه کنار ویژه بعد 200 تومن اضافه میشه و این چیزا رو میزنی و قیمت بالا تر بر اساس آپشن میشه . 
حتی مثلا در کنار قابلیت نوشتن و مود کردن هم قبل سفارش داده باشه که مهندسین شما این ها رو شخصی سازی کنه و از طریق سایت بشه اون نوشته و یا مود رو دید و سفارش داد

و از همه مهمتر اگه می تونید ماژولار بسازید یعنی آینده قطعه ای ساختید بشه به این کیس اضافه کرد اینجوری به صرفه تر هم هست چون احتمال اینکه بخاطر دوتا led کسی کل کیسش رو عوض کنه کمه  مثلا قاب جلو رو بشه عوض کرد و بطور مثال قاب جلو کاملا شیشه یا با طرح شخصیت فلان بازی و  سازگار با z6 و غیره 

و یک نکته دیگه هم اینکه مسابقه طراحی بذارید و به زیبا ترین طراحی محصولات گرین رو بدین یا هر جایزه ای اینجوری ممکنه طراحی منحصر به فردی داشته باشین 

و من دنبال کیس هستم و مدل های الان گرین چنگی به دل نمیزنه و حتی فول تاور ها هم کلا ناموجوده و اون شبیه قهوه ساز هست فقط موجوده چون کسی نخریده  و فقط فقط منتظر مدل جدید شما هستم که معرفی بشه . 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، daniel307 گفته است :

سلام

چندتا پیشنهاد داشتم خدمتتون میگم انشاالله مفید باشه:
سایت رو راه اندازی کردین قابلیت پیش خرید هم بذارید برای محصولات ناموجود که در دست ساخت هست یا محصولات آینده .
و اگر ممکن هست سایتتون فروشگاه داشته باشه کنارش آپشن هم بذارین مثل شرکت های تولید کننده که کالا می خوای سفارش بدی شخصی سازی می کنی اینجوری خیلی فوق العاده میشه 
بطور مثال قیمت پایه و اولیه  1000 تومن هست بعد میزنی اندازه و نوع شیشه کنار ویژه بعد 200 تومن اضافه میشه و این چیزا رو میزنی و قیمت بالا تر بر اساس آپشن میشه . 
حتی مثلا در کنار قابلیت نوشتن و مود کردن هم قبل سفارش داده باشه که مهندسین شما این ها رو شخصی سازی کنه و از طریق سایت بشه اون نوشته و یا مود رو دید و سفارش داد

و از همه مهمتر اگه می تونید ماژولار بسازید یعنی آینده قطعه ای ساختید بشه به این کیس اضافه کرد اینجوری به صرفه تر هم هست چون احتمال اینکه بخاطر دوتا led کسی کل کیسش رو عوض کنه کمه  مثلا قاب جلو رو بشه عوض کرد و بطور مثال قاب جلو کاملا شیشه یا با طرح شخصیت فلان بازی و  سازگار با z6 و غیره 

و یک نکته دیگه هم اینکه مسابقه طراحی بذارید و به زیبا ترین طراحی محصولات گرین رو بدین یا هر جایزه ای اینجوری ممکنه طراحی منحصر به فردی داشته باشین 

و من دنبال کیس هستم و مدل های الان گرین چنگی به دل نمیزنه و حتی فول تاور ها هم کلا ناموجوده و اون شبیه قهوه ساز هست فقط موجوده چون کسی نخریده  و فقط فقط منتظر مدل جدید شما هستم که معرفی بشه . 

نقل قول

بله همکاران بنده در حال بررسی و بهینه سازی چند محصول هستند.

ممنون بایت پیشنهادات و انتقادهای شما. پیشنهاد میکنم در جشنواره سایت گرین شرکت کنید. شاید از برندگان ما باشید.

GREEN-Website-Festival-intro-1.jpg

https://green.ir/media/green-new-web-site-festival/

ویرایش شده توسط GREEN Support
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
در در 10 بهمن 1398 در 10:45، Ali.ydgi گفته است :

اماده نشد ؟!

مواد اولیه این کیس ترخیص شده و همکاران بنده در حال تولید چند مدل کیس جدید هستند. طی چند روز آینده روانه بازار خواهد شد.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، GREEN Support گفته است :

مواد اولیه این کیس ترخیص شده و همکاران بنده در حال تولید چند مدل کیس جدید هستند. طی چند روز آینده روانه بازار خواهد شد.

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام بدون هیچ تبلیغاتی کیس گرین z1 داخل لیون کامپیوتر موجود شد.

اگه گرین در مورد قیمت مصرف کننده محصولاتش رو معین کنه خیلی خوب میشه کیس زد گرند رو خریدم ۱۴۹ تومن الان همین کیس قیمتش شده 800 خورده ای تومن اصلا انصاف نیست

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

@GREEN Support

سلام . وقت بخیر.

خنک کننده ابی پردازنده ابعاد 360 

مدل جدیدی در دست طراحی دارین؟

یا فعلا برنامه ای براش ندارین؟؟

اگه در دست تست و ارزیابی هست حدودا کی عرضه می کنید؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...