رفتن به مطلب

کمک در بازی God Of War 4

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 11 ساعت قبل، mamad-pc گفته است :

خب قطعا بازی اجازه نمیده وسط مبارزه سیو کنی بعد انتظار داشته باشی از همونجا دوباره بیای!!! کلا سیو دستی رو بیخیال بشی بهتره، هر موقع بازی خودش سیو کرد بیا بیرون

بازی سکه نداره، xp و hs داره

3377372-screen%20shot%202018-04-18%20at%

بالا سمت راست رو نگاه کنید

اگه نمیتونی آپگرید کنی پس حتما یه چیزی کم داری، خودِ بازی نشون میده برای هر آپگرید چی لازم داری، در ضمن xp فقط برای بخش skill هست، hs مال خرید از برادرای آهنگره

بازی مرحله نداره که مثلا بگی فلان مرحله، کاملا ادامه همدیگه‌ست، و اینکه آیتم‌های مهم رو در طول بازی میگیرید، ولی جمع کردن xp و صندوق‌ها بستگی به نوع بازی کردن خودت داره

در مورد سوال‌هایی هم که جواب ندادم متوجه منظورتون نشدم

خودش میکه هدفها یعنی ماموریتا کامل شده ؟

قدرت و مهارت از بخش اسلحه و زره میاد ؟

یعنی با  hs  میری پیش اهنگرا و اسلحه و زره آپدیت یا خرید مکینی ...

و با xp   جادو درسته ؟

مرحله 1 رو نگاه کن اینجام .... این مرحله اصلا چیزی رو میشه آپگریت کرد یعنی اسلحه یا .... ؟

رفیق تو   marked tree  فقط 44 درصد پر شده ؟  اینمه جمع کردم و...

1.JPG

ویرایش شده توسط maysamsina
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

خودش میکه هدفها یعنی ماموریتا کامل شده ؟

قدرت و مهارت از بخش اسلحه و زره میاد ؟

یعنی با  hs  میری پیش اهنگرا و اسلحه و زره آپدیت یا خرید مکینی ...

و با xp   جادو درسته ؟

مرحله 1 رو نگاه کن اینجام .... این مرحله اصلا چیزی رو میشه آپگریت کرد یعنی اسلحه یا .... ؟

رفیق تو   marked tree  فقط 44 درصد پر شده ؟  اینمه جمع کردم و...

دوست عزیز شما خیلی درگیر بخش‌های فرعی بازی شدی، اینطوری نمیتونی از بازی لذت ببری، از صحبت‌هات متوجه شدم بعد از این همه مدت هنوز اوایل بازی هستی، شما خط داستانی رو ادامه بدین کم کم میتونین آپگرید کنین، نمیدونم چرا اینقدر حساس شدین نسبت به آپگرید، اوایل بازی دشمن‌ها اونقدر قوی نیستن که به فکر آپگرید هستی

با xp هایی که به دست میاری skill ها رو آزاد کن، با hs از برادرای آهنگر خرید کن، تو قسمت armor هم بهترین زره‌ها رو انتخاب کن، موقع انتخاب نشون میده چقدر قدرتت رو افزایش یا کاهش میده

ویرایش شده توسط mamad-pc
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mamad-pc گفته است :

دوست عزیز شما خیلی درگیر بخش‌های فرعی بازی شدی، اینطوری نمیتونی از بازی لذت ببری، از صحبت‌هات متوجه شدم بعد از این همه مدت هنوز اوایل بازی هستی، شما خط داستانی رو ادامه بدین کم کم میتونین آپگرید کنین، نمیدونم چرا اینقدر حساس شدین نسبت به آپگرید، اوایل بازی دشمن‌ها اونقدر قوی نیستن که به فکر آپگرید هستی

با xp هایی که به دست میاری skill ها رو آزاد کن، با hs از برادرای آهنگر خرید کن، تو قسمت armor هم بهترین زره‌ها رو انتخاب کن، موقع انتخاب نشون میده چقدر قدرتت رو افزایش یا کاهش میده

با very hard  دارم میرم اونم تازه کار هستم ... تا حدودی قلق بازی  دستم اومده ...میخام 100 درصدشو برم یعنی کامل ن 5 ساعت بازی رو .... 

از یه بنده خدایی شنیدم میکفت 20 تا باس مخفی و 7 تا باس تو مسیر اصلی .... با ااین حال سپاسگرازم کمک کردید .

دوستان کسی میدونه بهترین ست ها و آیتم ها و باس ها توی very hard کدوما هستن ؟

لینک به دیدگاه

در در 3 شهریور 1398 در 16:00، maysamsina گفته است :

با very hard  دارم میرم اونم تازه کار هستم ... تا حدودی قلق بازی  دستم اومده ...میخام 100 درصدشو برم یعنی کامل ن 5 ساعت بازی رو .... 

از یه بنده خدایی شنیدم میکفت 20 تا باس مخفی و 7 تا باس تو مسیر اصلی .... با ااین حال سپاسگرازم کمک کردید .

دوستان کسی میدونه بهترین ست ها و آیتم ها و باس ها توی very hard کدوما هستن ؟

سلام

منظورشون از باس های مخفی همون والکری هاست که تعدادشون 9 تاست+یه سری باس دیگه که کشتنشون خیلی کاری نداره

به نظرم برای کشتن والکری ها اول مراحل اصلی و فرعی رو برید بعدش برید سراغ والکری ها

درمورد بهترین ست هم میشه گفت ست والکری از همه بهتره توی حالت new game ولی قویترین ست توی حالت +new game هستش که مربوط به ست زئوس میشه

(این بخش تجربه خودمه ولی به عنوان پیشنهاد مطرحش میکنم)ای کاش اول بازی رو روی حالت معمولی تموم میکردید(یعنی100%می کردید)بعدش توی حالت new game+ روی very hard میرفتید اینجوری هم با کمبو ها آشنا میشدید هم بازی رو 100% کرده بودید و هم برای  new game + کار راحت تری داشتید

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، FireGod گفته است :

سلام

منظورشون از باس های مخفی همون والکری هاست که تعدادشون 9 تاست+یه سری باس دیگه که کشتنشون خیلی کاری نداره

به نظرم برای کشتن والکری ها اول مراحل اصلی و فرعی رو برید بعدش برید سراغ والکری ها

درمورد بهترین ست هم میشه گفت ست والکری از همه بهتره توی حالت new game ولی قویترین ست توی حالت +new game هستش که مربوط به ست زئوس میشه

(این بخش تجربه خودمه ولی به عنوان پیشنهاد مطرحش میکنم)ای کاش اول بازی رو روی حالت معمولی تموم میکردید(یعنی100%می کردید)بعدش توی حالت new game+ روی very hard میرفتید اینجوری هم با کمبو ها آشنا میشدید هم بازی رو 100% کرده بودید و هم برای  new game + کار راحت تری داشتید

درود . یعنی اگه حتی یه بار بازی رو تو حالت new game  با very hard   بری  باس های  مخفی و ست زئوس نمیاد ؟ گفتم با خیلی سخت برم  که  یدفعش کنم   ... میشه تو بازی تغییر داد یعنی کردشeasy ؟

فقط اینکه این همش رفت برگشته درسته یعنی میشه با اون سنگ آبی که در آبی هستش به مرحله اول یا هر مرحله ای که سنگ داشت رفت ؟اولش که کوتله  اون سنگ آبی داد مار گنده پیدا میشه  نتونستم جای رو پیدا کنم چطوریه ؟

بعدش اونجایکه اولش هس که میره پیش برادر brok  که زره طلایی به تن داره  و پیش صندقهاا سم سبز هس چطور باید از بین ببرمشون .... البته اون یکیا رو  تبر رو بهشون میخ میکنم باز میشن ولی چندتا هستن که پیششون شعله نیس ...یا روی صندوقا شاخه چسبیده نمیشه ...

لینک به دیدگاه

ر

در 33 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

درود . یعنی اگه حتی یه بار بازی رو تو حالت new game  با very hard   بری  باس های  مخفی و ست زئوس نمیاد ؟ گفتم با خیلی سخت برم  که  یدفعش کنم   ... میشه تو بازی تغییر داد یعنی کردشeasy ؟

فقط اینکه این همش رفت برگشته درسته یعنی میشه با اون سنگ آبی که در آبی هستش به مرحله اول یا هر مرحله ای که سنگ داشت رفت ؟اولش که کوتله  اون سنگ آبی داد مار گنده پیدا میشه  نتونستم جای رو پیدا کنم چطوریه ؟

بعدش اونجایکه اولش هس که میره پیش برادر brok  که زره طلایی به تن داره  و پیش صندقهاا سم سبز هس چطور باید از بین ببرمشون .... البته اون یکیا رو  تبر رو بهشون میخ میکنم باز میشن ولی چندتا هستن که پیششون شعله نیس ...یا روی صندوقا شاخه چسبیده نمیشه ...

اگه قصدتون 100درصد کردن بازی هستش چه بخواید چه نخواید باید با باس ها مبارزه کنید (مخفی و غیر مخفی)سعی کنید تموم گوشه کنار بازی رو بگردید آیتم های ارزشمندی داره

درمورد درجه ی سختی هم اگه مطمئن هستید که very hard رو انتخاب کردید ، احتمال 99 درصد نمیشه تغییرش داد ولی اگه درجه ی سختی دیگه ای رو انتخاب کردید میتونید با رفتن روی مپ بازی و زدن مثلث و رفتن به setting و بعدش game play درجه ی سختی رو کم کنید

تنها تفاوت درجه ی very hard و سایر درجات بازی توی new game اینه که اگه بازی رو تموم کنید وقتی بخواید یک بار دیگه بازی رو روی new game+ برید یک سپر میده که روش با قرمز نوشته v یا x (الان دقیق یادم نیست)

در مورد بخش دوم سوالتون هم اگه منظورتون اون سنگی هست که اون آهنگر آبیه میده(فکر کنم اسمش brok بودش) که وقتی میرفتید سمت یه نور آبی اونجا در ایجاد میشد.اون بخش برای fast travel هستش یعنی میتونید با پیدا کردن اون درها از یک بخش نقشه به بخش دیگه برید توصیه من اینه که هرجا که از این در ها دیدن به سمتش برید که توی نقشه ثبت بشه بعدا هم برای 100 کردن بازی راحت ترید و هم اینکه بخشی از آیتم های 100 درصد کردن بازیه.

سم سبز رو یا باید با تبر از بین ببرید یا اینکه اگه خوب دقت کنید همون نزدیکیای سم یه سری کوزه قرمز رنگ هست که می تونید تبرتون رو پرتاب کنید بعدش اون عاملی که باعث سم شده منفجر میشه و از بین میره

درمورد اون صندوق هایی که روش شاخه هست هم فقط میتونم بگم با پیشرفت داستان میتونید از بین ببریدشون(اگه بخوام بگم داستان اسپویل میشه)

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، FireGod گفته است :

ر

اگه قصدتون 100درصد کردن بازی هستش چه بخواید چه نخواید باید با باس ها مبارزه کنید (مخفی و غیر مخفی)سعی کنید تموم گوشه کنار بازی رو بگردید آیتم های ارزشمندی داره

درمورد درجه ی سختی هم اگه مطمئن هستید که very hard رو انتخاب کردید ، احتمال 99 درصد نمیشه تغییرش داد ولی اگه درجه ی سختی دیگه ای رو انتخاب کردید میتونید با رفتن روی مپ بازی و زدن مثلث و رفتن به setting و بعدش game play درجه ی سختی رو کم کنید

تنها تفاوت درجه ی very hard و سایر درجات بازی توی new game اینه که اگه بازی رو تموم کنید وقتی بخواید یک بار دیگه بازی رو روی new game+ برید یک سپر میده که روش با قرمز نوشته v یا x (الان دقیق یادم نیست)

در مورد بخش دوم سوالتون هم اگه منظورتون اون سنگی هست که اون آهنگر آبیه میده(فکر کنم اسمش brok بودش) که وقتی میرفتید سمت یه نور آبی اونجا در ایجاد میشد.اون بخش برای fast travel هستش یعنی میتونید با پیدا کردن اون درها از یک بخش نقشه به بخش دیگه برید توصیه من اینه که هرجا که از این در ها دیدن به سمتش برید که توی نقشه ثبت بشه بعدا هم برای 100 کردن بازی راحت ترید و هم اینکه بخشی از آیتم های 100 درصد کردن بازیه.

سم سبز رو یا باید با تبر از بین ببرید یا اینکه اگه خوب دقت کنید همون نزدیکیای سم یه سری کوزه قرمز رنگ هست که می تونید تبرتون رو پرتاب کنید بعدش اون عاملی که باعث سم شده منفجر میشه و از بین میره

درمورد اون صندوق هایی که روش شاخه هست هم فقط میتونم بگم با پیشرفت داستان میتونید از بین ببریدشون(اگه بخوام بگم داستان اسپویل میشه)

very hard تو  new game با  very hard تو new game+ فقط فرقش تو سپره ؟؟؟ یعنی تو باس و ایتم فرق نمکینن ؟ هردوشون ست زئوس رو میدن ؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، maysamsina گفته است :

very hard تو  new game با  very hard تو new game+ فقط فرقش تو سپره ؟؟؟ یعنی تو باس و ایتم فرق نمکینن ؟ هردوشون ست زئوس رو میدن ؟

تقریبا بله

توی new game+ ست ها و آیتم های جدید و قوی تری میده و اینکه والکری آخری یه کم سخت تر میشه کشتنش.

ست زئوس رو فقط توی new game + میده بعد از کشتن تمام والکری ها

ست والکری رو هم بعد از کشتن تمام والکری ها توی حالت new game میده

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، FireGod گفته است :

تقریبا بله

توی new game+ ست ها و آیتم های جدید و قوی تری میده و اینکه والکری آخری یه کم سخت تر میشه کشتنش.

ست زئوس رو فقط توی new game + میده بعد از کشتن تمام والکری ها

ست والکری رو هم بعد از کشتن تمام والکری ها توی حالت new game میده

رفیق بنظرت بزنم از اول با new game  تا آخر با  easy  برم بعدش بزنم  new game + با  very hard  برم خوبه ؟

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

رفیق بنظرت بزنم از اول با new game  تا آخر با  easy  برم بعدش بزنم  new game + با  very hard  برم خوبه ؟

به نظرم عالی ترین کار رو میکنید

چون اینجوری هم از داستان بازی لذت میبرید هم یه تجربه ای میشه واسه بخش new game +

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، FireGod گفته است :

به نظرم عالی ترین کار رو میکنید

چون اینجوری هم از داستان بازی لذت میبرید هم یه تجربه ای میشه واسه بخش new game +

نمیدونم والله بزنم از اول آخه  رسیدم به اونجایگه مادربالدرر کمک کرد 6 تا در باز شد اونجام که مثل پری میمانند دشمن  پرواز مکنه و شی قرمز پرتاب مکینه مثل رگ انسان یا یه غول سنگی یخی داره که هی یخ پرت میکنه ...

این آبی اس ؟

رفیق شرمنده سوال بنده  تکراری باشه بنده 2 تا در پیدا کردم آیا  خو دش مستقیم تو نقشه ثبت میشه ؟ بعدش تو نقشه چندتا مستطیل آی رنگه اونا برای چیه .. نوشته اد کن .

How-To-Fast-Travel-Both-Ways-In-God-Of-War-900x506.jpg

God-of-War-Realm-Tear-14-Midgard-Iron-Cove.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

نمیدونم والله رسیدم به اونجایگه مادربالدرر کمک کرد 6 تا در باز شد اونجام که مثل پری میمانند دمشنش پرواز مکنه و شی قرمز پرتاب مکینه مثل رگ انسان یا یه غول سنگی یخی داره که هی یخ پرت میکنه ...

اگه اسمش رو درست یادم باشه وارد آلفایم شدی

در 9 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

این آبی اس ؟

رفیق شرمنده سوال بنده  تکراری باشه بنده 2 تا در پیدا کردم آیا  خو دش مستقیم تو نقشه ثبت میشه ؟ بعدش تو نقشه چندتا مستطیل آی رنگه اونا برای چیه .. نوشته اد کن .

دشمنت شرمنده

نه

فکر کنم این ها مراحل فرعی بازی هستند(البته مطمئن نیستم)

بله وقتی میرید جلوی درها یک متن در گوشه صفحه نوشته میشه و روی نقشه ثبت میشه

اگه کنسول رو روشن کنم حتما براتون یک عکس از مپ میفرستم چون الان دقیق هر کدوم از علامت ها رو یادم نمیاد برای چی بودش

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، FireGod گفته است :

اگه اسمش رو درست یادم باشه وارد آلفایم شدی

دشمنت شرمنده

نه

فکر کنم این ها مراحل فرعی بازی هستند(البته مطمئن نیستم)

بله وقتی میرید جلوی درها یک متن در گوشه صفحه نوشته میشه و روی نقشه ثبت میشه

اگه کنسول رو روشن کنم حتما براتون یک عکس از مپ میفرستم چون الان دقیق هر کدوم از علامت ها رو یادم نمیاد برای چی بودش

این مرحله که خوده فایه مادر بالدر نشونم داد رو رفتم  غولشم کشتم خیلی سخت بود 1.30 طول کشید  داغون شدم ... فرعیاشم رفتم فکر کنم 100 درصد شد ... مرحله بعدی کجا بچرخونم فلکه رو ؟ کجا سفر کنم فکرکنم 6 تا 7 تاس چرخونه .... کدومش راحتره و گنج داره و زره و تبر بهتر و قوی میده ؟

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

این مرحله که خوده فایه مادر بالدر نشونم داد رو رفتم  غولشم کشتم خیلی سخت بود 1.30 طول کشید  داغون شدم ... فرعیاشم رفتم فکر کنم 100 درصد شد ... مرحله بعدی کجا بچرخونم فلکه رو ؟ کجا سفر کنم فکرکنم 6 تا 7 تاس چرخونه .... کدومش راحتره و گنج داره و زره و تبر بهتر و قوی میده ؟

از اون 6 یا 7 تا 

دو سه موردش رو اصلا نمیشه واردش شد

دو مورد رو بعدا با طی کردن مراحل فرعی و آیتم هایی که بدست میارید باز میشه

و یک مورد هم هل هایم هستش که باید داستان بازی رو تکمیل کنید

فعلا مراحل اصلی رو برید

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، FireGod گفته است :

از اون 6 یا 7 تا 

دو سه موردش رو اصلا نمیشه واردش شد

دو مورد رو بعدا با طی کردن مراحل فرعی و آیتم هایی که بدست میارید باز میشه

و یک مورد هم هل هایم هستش که باید داستان بازی رو تکمیل کنید

فعلا مراحل اصلی رو برید

این 6 یا 7 تا مرحله فرعی هستن  ؟ مرحله اصلی تو نقشه نشون میده درسته ؟ بگردم سر جای اولم که با Faye اومدم ...

والکری ها تو همین چروخنهاس درسته ؟

این قدیتها رو بعدا میده ؟   wrath of the frost ancient و frost giant frenzy و rampage of the furies و meteoric slam

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

این 6 یا 7 تا مرحله فرعی هستن  ؟ مرحله اصلی تو نقشه نشون میده درسته ؟ بگردم سر جای اولم که با Faye اومدم ...

والکری ها تو همین چروخنهاس درسته ؟

این قدیتها رو بعدا میده ؟   wrath of the frost ancient و frost giant frenzy و rampage of the furies و meteoric slam

خیر اون 6 یا 7 تا جاهای مختلف بازی هستند که هرکدومشون مربوط به یک بخش از دنیای اساطیری که بازی توش جریان داره میشن

مثل آزگارد الفایم ومیدگارد و هل هایم ونیفلهایم و ... (اگر املا اسامی اشتباه بود پیشاپیش عذر خواهی میکنم)

توی نقشه قاعدتا باید زده باشه چون الان یادم نمیاد که باید چه کاری رو انجام بدید

بله بخش از والکری ها توی همین دنیا ها هستند

درمورد قدرتی ها الان دقیق یادم نیست که چجوری بدستشون میاوردم یا با پیشرفت داستانی بدست میومد یا اینکه امکان خرید اسکیل ها وجود داشت ولی فکر میکنم که باید قدرتی ها رو بخرید با استفاده از xp هایی که بدست میارید

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، FireGod گفته است :

خیر اون 6 یا 7 تا جاهای مختلف بازی هستند که هرکدومشون مربوط به یک بخش از دنیای اساطیری که بازی توش جریان داره میشن

مثل آزگارد الفایم ومیدگارد و هل هایم ونیفلهایم و ... (اگر املا اسامی اشتباه بود پیشاپیش عذر خواهی میکنم)

توی نقشه قاعدتا باید زده باشه چون الان یادم نمیاد که باید چه کاری رو انجام بدید

بله بخش از والکری ها توی همین دنیا ها هستند

درمورد قدرتی ها الان دقیق یادم نیست که چجوری بدستشون میاوردم یا با پیشرفت داستانی بدست میومد یا اینکه امکان خرید اسکیل ها وجود داشت ولی فکر میکنم که باید قدرتی ها رو بخرید با استفاده از xp هایی که بدست میارید

رفیق اینایکه تو نقشه عکس پایین  دایره قرمز کشیدم چی هستن  عکس پرچم آب کم رنگه ؟

هنوز به گنج نرسیدم درسته ؟ میتونی نقشه گنچها رو به ترتیب برام بگی یا تو نقشه نشون بدی ؟

God_of_War_Kneel_Before_Thor_treasure_map_guide_1.jpg

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

رفیق اینایکه تو نقشه عکس پایین  دایره قرمز کشیدم چی هستن  عکس پرچم آب کم رنگه ؟

هنوز به گنج نرسیدم درسته ؟ میتونی نقشه گنچها رو به ترتیب برام بگی یا تو نقشه نشون بدی ؟

اون ها جاهایی هستن که قایق وجود دارن یا اسکله ی برای قایق ها هستن

نقشه گنج ها رو باید از جاهای مختلف بازی پیدا کنی وقتی که پیدا کردی میتونی options رو بزنی و از بخش goals و treasure maps نگاه کنی ببینی کدوم نقشه رو پیدا کردی و با توجه به شکلی که داره میتونی بری سراغ گنج(تنها راهنمای بازی همون عکسی هست که روی نقشه کشیده )

بهترین راهکار y o u t u b e هستش که میتونی اونجا جاهای دقیق هر کدوم از گنج ها رو ببینی

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، FireGod گفته است :

اون ها جاهایی هستن که قایق وجود دارن یا اسکله ی برای قایق ها هستن

نقشه گنج ها رو باید از جاهای مختلف بازی پیدا کنی وقتی که پیدا کردی میتونی options رو بزنی و از بخش goals و treasure maps نگاه کنی ببینی کدوم نقشه رو پیدا کردی و با توجه به شکلی که داره میتونی بری سراغ گنج(تنها راهنمای بازی همون عکسی هست که روی نقشه کشیده )

بهترین راهکار y o u t u b e هستش که میتونی اونجا جاهای دقیق هر کدوم از گنج ها رو ببینی

هرگنج چقد هکر سیلور میده ؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

هرگنج چقد هکر سیلور میده ؟

مقادیرش متفاوت هست

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، FireGod گفته است :

مقادیرش متفاوت هست

الان تیر آتروس برقی زرد شده بخام مثل اول نور آبی بشه باید چی کنم ؟

بعدش بضعی صندوقهاا اصلا خاموشن یعنی حروف ندارن چطور باید فعالشون کرد ؟

برای گنجها باید عمل یا  کار خاصی بکنی یا همون روی زمین هستن ؟

سلاح قدیمیشو طبق روال داستان بازی پیدا مکینه یا باید خودت تو فرعی ها بگردی ؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

الان تیر آتروس برقی زرد شده بخام مثل اول نور آبی بشه باید چی کنم ؟

بعدش بضعی صندوقهاا اصلا خاموشن یعنی حروف ندارن چطور باید فعالشون کرد ؟

برای گنجها باید عمل یا  کار خاصی بکنی یا همون روی زمین هستن ؟

سلاح قدیمیشو طبق روال داستان بازی پیدا مکینه یا باید خودت تو فرعی ها بگردی ؟

جهت بالا رو روی دی پد بزن

صندوق مشکی ها رو میگی؟؟

اونها صندوق های مهمی هست حتما بازشون کن

بگرد دور و برش حتما نماد هاش هستن باز کردن اون ها یه سری معمای ساده داره بعضیاشون راحتن و بعضی هاشون کمی نیاز به فکر دارن

برای گنج ها نیاز به کار خاصی نیست فقط شما نقشه گنج رو پیدا کن بعد محل هرکدوم از گنج ها رو هم پیدا کن وقتی که رسیدی روی زمین رو نگاه کنی یک مقدار برآمدگی اندازه یک کف دست رو میبینی که روش ماسه ریخته شده اونجا میتونی گنجت رو پیدا کنی

در ادامه بازی بدست میاری

لینک به دیدگاه

دوبار پشت سرهم ارسال شد

برای اینکه اسپم نشه

در صورتی که صندوق های مشکی رو تابحال باز نکردید حتما برگردید و باز کنید چون آیتم هایی میده که نوار سلامتی و نوار خشمتون رو افزایش میده

ویرایش شده توسط FireGod
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، FireGod گفته است :

جهت بالا رو روی دی پد بزن

صندوق مشکی ها رو میگی؟؟

اونها صندوق های مهمی هست حتما بازشون کن

بگرد دور و برش حتما نماد هاش هستن باز کردن اون ها یه سری معمای ساده داره بعضیاشون راحتن و بعضی هاشون کمی نیاز به فکر دارن

برای گنج ها نیاز به کار خاصی نیست فقط شما نقشه گنج رو پیدا کن بعد محل هرکدوم از گنج ها رو هم پیدا کن وقتی که رسیدی روی زمین رو نگاه کنی یک مقدار برآمدگی اندازه یک کف دست رو میبینی که روش ماسه ریخته شده اونجا میتونی گنجت رو پیدا کنی

در ادامه بازی بدست میاری

در 13 ساعت قبل، FireGod گفته است :

دوبار پشت سرهم ارسال شد

برای اینکه اسپم نشه

در صورتی که صندوق های مشکی رو تابحال باز نکردید حتما برگردید و باز کنید چون آیتم هایی میده که نوار سلامتی و نوار خشمتون رو افزایش میده

رفیق این صندوقچها رو میگم که حروفاشو باید بزنی تا باز بشه بعضیاشون اصلا خاموشن حروف ندارن و قفل هستن چیکارشون کنم ؟ عکسشو گذاشتم 

یکشو تو کوه از دست دادم نگرفتم یکیشم پیش فایه هستش خاموشن ...

یه ادم های آبی هستن اونا چی هستن باهاشون صحبت میکنی ؟ باید بهشون کمک کنی ؟

RiverPassNornir1P1.jpg

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

رفیق این صندوقچها رو میگم که حروفاشو باید بزنی تا باز بشه بعضیاشون اصلا خاموشن حروف ندارن و قفل هستن چیکارشون کنم ؟ عکسشو گذاشتم 

یکشو تو کوه از دست دادم نگرفتم یکیشم پیش فایه هستش خاموشن ...

یه ادم های آبی هستن اونا چی هستن باهاشون صحبت میکنی ؟ باید بهشون کمک کنی ؟

همون نزدیکای صندوق رو بگرد حتما اون نمادها رو پیدا میکنی

توی عکسی که فرستادید روبروتون یکی از نمادها هست تبرتون رو پرتاب کنید به سمتش اون حرف از روی صندوق خاموش میشه

برای بعضی از صندوق ها که خاموش هستن باید دقیقا اون نماد رو پیدا کنی و بعد به ترتیب حروف تبرتون رو پرتاب کنید.(داخل بازی یک سری شی استوانه ای شکل هستش که روشون نماد ها هک شده و در کنار اونها یک صفحه ی دایره ای وجود داره که می تونید با پرتاب تبر به سمتشون اون حروف رو تغییر بدید تا اینکه به حروف روی صندوق برسید)

منظورم از به ترتیب اینه که بعضی از صندوق ها رو باید اول حرف وسطی رو بزنی بعد سمت راستی و بعد سمت چپی رو(نمونه ی این صندوق توی آلفهایم هستش)

اگه صندوقی رو از دست دادید میتونید بعدا برگردید و بازش کنید

متوجه سوالتون نشدم کدوم آدم آبی ها الان من دقیق یادم نیستش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...