رفتن به مطلب
  • 0

بهترین گوشی برای هدیه کدام است؟

MiladZQ
 اشتراک گذاری

سوال

سلام دوستان وقت بخیر :)

همونطور که از عنوان تاپیک پیداست، قصد خرید یه گوشی برای هدیه به خواهرم دارم. 

دوستان اهل فن و اساتید محترم چه گوشی رو تا حدود قیمتی 3 تا 3.5 میل پیشنهاد می‌کنن؟ 

بیشتر استفاده ای که از گوشی داره فیلم دیدن، تلگرام، اینستاگرام و وب گردی و اینجور چیزاست (ترجیحا حافظه داخلیش 64 به بالا باشه) 

خودش که سامسونگ دوست داره، ولی میگم اگه بشه حداقل شیائومی، چیزی بگیرم که یکمی قیمتش واسم کمتر در بیاد. 

پیشاپیش ممنون از همه :x

لینک به دیدگاه

Recommended Posts

• 4

مورد اول اینکه چون هدیه هست سعی کنید برندی که دوست داره براش بگیرید که خوشحالیش ثابت بمونه 

سامسونگ  A50 و َََََََََََََََََََA30 منA30 رو پیشنهاد میکنم

هر دو را داشتم

A50 به شدت فینگر پرینتش روی مغز هست و من با A30 خیلی راحت تر بودم

کیفبت صفحه و باطری و تاپپ سی بودنش با توجه به قیمتش نسبت به رقبای چینی کاملا" معقول هست.

لینک به دیدگاه

• 3
  • کاربر ویژه

برای خانم ها سامسونگ ایده آل تره.

لینک به دیدگاه

• 1

هرکدوم از این گوشیا که ذکر کردید نقاط ضعف و قوت خودشون رو دارن. کسایی هم که میگن حتما و قطعا فلان گوشی یا برند از همه بهتره و فلان برند یا فلان سری  بدرد نمیخوره  اطلاعات کاملی ندارند.

توی یه تاپیک دیگه که امروز صبح بالا بود در مورد مشاوره برای خرید گوشی 2.5 تومن هم یه سری توضیحاتی دادم. 

لینک به دیدگاه

• 1

راستی این قابلیت که به صورت دیفالت نظرات بر اساس امتیاز مرتب میشن رو نمیشه تغییر داد؟ یعنی میخوام از همون اول به صورت بر اساس تاریخ مرتب بشه. آخه وقتی بر اساس امتیازه میای یه نظرو میخونی بعد تازه میفهمی این نظره پاسخ نظر دو تا بعد بوده اونو میخونی میبینی پاسخ نظر سه صفحه بعد بوده حسابی قاتی میشه...

لینک به دیدگاه

• 0
در 3 ساعت قبل، Only gamer گفته است :

دوستان اهل فن و اساتید محترم چه گوشی رو تا حدود قیمتی 3 تا 3.5 میل پیشنهاد می‌کنن؟ 

بیشتر استفاده ای که از گوشی داره فیلم دیدن، تلگرام، اینستاگرام و وب گردی و اینجور چیزاست (ترجیحا حافظه داخلیش 64 به بالا باشه) 

خودش که سامسونگ دوست داره، ولی میگم اگه بشه حداقل شیائومی، چیزی بگیرم که یکمی قیمتش واسم کمتر در بیاد. 

سلام عزیز

شیامی بهترین هست دو‌تا گزینه عالی هست

ردمی نوت 7 128 گیگ

k20 معمولی

جفتش عالی هستن

من بودم k20 می گرفتم بدون شک ،

a50 سامسونگ مشکل زیاد داره مخصوصا سنسور اثرانگشت  ، همه داخل دیوار می فروشن ، سوتش نرو ، الکی هم گرون هست ، هیچی نداره ، فقط پول برند

لینک به دیدگاه

• 0

خیلی ممنون از دوستانی که تا به اینجا نظرات خودشون رو گفتن 🙏🌹

در 3 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

سلام ، بهترین گوشی به نظر من samsung a50 هست ولی کمی‌ گرونتر هست اگه هم‌ ارزونتری گرفتید سمت بزندای چینی‌ نرید. A40 هم‌ مناسبه با m30

بله اتفاقا خودم هم A40 رو در نظر داشتم. 

مشخصات سخت افزاری خوبی داره، با A50 هم تفاوت انچنانی نداره! 

در 3 ساعت قبل، ShQringQn گفته است :

درود

honor play

redmi note7 pro

نمی‌دونم این موضوع واقعیت داره یا نه، ولی من شنیدم که هانر ها از هارد فوق العاده ضعیفی برخوردار هستند. 

ولی مشخصات ردمی نوت 7 رو دیدم عالی بود. 

در 54 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

توصیه میکنم هواوی پی 30 لایت بگیرید

واقعیتش نمی‌دونم این چی هست که تو مملکت ما جا افتاده! 

هواوی اشغاله! هواوی بی کلاسه!! خودم هم گوشیم y7 prime 2017 هست و باور کنید تا الان اذیتم نکرده و عالی بوده. انتظار s9 هم ازش نداشتم! ولی متاسفانه خواهر بنده هم دقیقا به همین افکار دچاره :|

در 42 دقیقه قبل، αяιαиχ97 گفته است :

:mi 9T

-----------------

Snapdragon 730

6GB RAM

128GB Internal

4000mAh

حرفی برای گفتن نمی‌مونه!!!! 

عالی عالی عالی

صد در صد یکی از گزینه هاست (با درصد بالا) 

فقط این گوشی که رم اینترنشنال هست درسته؟

در 9 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام عزیز

شیامی بهترین هست دو‌تا گزینه عالی هست

ردمی نوت 7 128 گیگ

k20 معمولی

جفتش عالی هستن

من بودم k20 می گرفتم بدون شک ،

a50 سامسونگ مشکل زیاد داره مخصوصا سنسور اثرانگشت  ، همه داخل دیوار می فروشن ، سوتش نرو ، الکی هم گرون هست ، هیچی نداره ، فقط پول برند

اتفاقا من هم یه چیزایی شنیدم درباره مشکلات سری aدو رقمی سامسونگ مخصوصا a50 و a30 و می‌خواستم این موضوع رو اینجا مطرح کنم که دیگه خود شما فرمودین. 

به نظرتون mi 9T چطوره؟ گزینه خوبی هست؟ 

پ. ن: k20 رو دیدم هنوز نیومده ولی مشخصات سخت افزاریش بالا بود واقعا!

ویرایش شده توسط Only gamer
لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه

درود

سری A40-A50 سامسونگ رو در اکثر سایت ها بررسی هاش رو ببینید امتیاز بالایی ندارند. خروجی صوتی پایین و کیفیت متوسط دارند. طراحی بروز شده و باتری ها قدرتمند تر که البته متناسب با نیاز شماست(وبگردی، استفاده از شبکه های اجتماعی و اینترنت و تماشای فیلم اولویت باتری )  ولی این موارد به قیمت پلاستیکی شدن مجدد محصولات سامسونگ تموم شده.

نوکیا 7پلاس در حال حاضر با توجه به قیمتی که داره میتونه انتخاب معقولی باشه. طراحیش کمی قدیمی شده ولی کیفیت ساخت خوب، استفاده از سخت افزار میان رده و داشتن 4G+، آپدیت های مکرر و منظم، لنزهای زایس میتونه راضی کننده باشه.

سخت افزار پرچم دار میخواهید در حال حاضر شیائومی مدل pocophone F1 با افزایش هزینه در حدود 4000 هست که با اسپیکر های استریو و شارژدهی مناسب میتونه گزینه مناسبی برای شما باشه.

دست آخر من توصیه می کنم هر مدلی رو که انتخاب کردید از نظر دوام باتری در تست Gsmarena چک کنید ببینید که در پخش ویدیو و وبگردی چقدر دوام داشته:

https://www.gsmarena.com/battery-test.php3

لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه

دوستان یه نکته رو توجه کنید در مورد خرید گوشی هایی که از طریق پست بین الملل وارد میکنن و ریجستر نشده ظاهرا به علت خروج بی رویه ارز از کشور از این طریق و نداشتن رویه منسجم و مشخص در ترخیص و گمرک به مشکل خورده اند. فعلا ترخیص ها با تعویق صورت میگیره. هستند افرادی که بالای 2 ماه هست پرداخت کرده اند و موبایلشون در گمرک گیر کرده و کسی پاسخگو نیست!

اکثر مدلهایی هم که دوستان بهتون معرفی کرده اند مثل K20 و Mi9t از این طریق وارد میشن و در بازار موجودی ندارند.

لینک به دیدگاه

• 0
در ۱ ساعت قبل، HeX گفته است :

دوستان یه نکته رو توجه کنید در مورد خرید گوشی هایی که از طریق پست بین الملل وارد میکنن و ریجستر نشده ظاهرا به علت خروج بی رویه ارز از کشور از این طریق و نداشتن رویه منسجم و مشخص در ترخیص و گمرک به مشکل خورده اند. فعلا ترخیص ها با تعویق صورت میگیره. هستند افرادی که بالای 2 ماه هست پرداخت کرده اند و موبایلشون در گمرک گیر کرده و کسی پاسخگو نیست!

اکثر مدلهایی هم که دوستان بهتون معرفی کرده اند مثل K20 و Mi9t از این طریق وارد میشن و در بازار موجودی ندارند.

سلام.

لینک خبر رو دارید ؟ یا منبعی ک ادامه این روند رو اطلاع رسانی کنه؟  فردا میخواستم از بست چاینا گوشی سفارش بدم :|

لینک به دیدگاه

• 0

با تشکر از تمامی دوستانی که به بنده یاری رساندند. :$

یه سری از دوستان گوشی نوکیا رو پیشنهاد کردند، ولی واقعا به نظر من اندروید خام یکم تو ذوق میزنه.

و اینکه با توجه به نظر اساتید محترم و بودجه محدودی که در اختیار دارم، تصمیم به خرید گوشی redmi note 7 گرفتم.

https://saymandigital.com/product/قیمت-گوشی-شیائومی-ردمی-نوت-7/

خیلی ممنون از کمک های بی دریغتون 👌 به امید جبران!! 

لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، ODIIISE گفته است :

سلام.

لینک خبر رو دارید ؟ یا منبعی ک ادامه این روند رو اطلاع رسانی کنه؟  فردا میخواستم از بست چاینا گوشی سفارش بدم :|

نظرات mobile.ir برای گوشی های mi9t  و k20 شیا رو بخونید متوجه میشید.

لینک به دیدگاه

• 0
در 14 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

A3 اندروید خام هست نخریر بهتره ، امکانات نرم افزار به شدن پایین هست  ، لانچر مخصوص نداره ، اون دو گزینه عالی عستن

خیلی ممنون بابت اطلاع رسانی 🌹

در 14 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

در 13 ساعت قبل، VIP3R گفته است :

مورد اول اینکه چون هدیه هست سعی کنید برندی که دوست داره براش بگیرید که خوشحالیش ثابت بمونه 

سامسونگ  A50 و َََََََََََََََََََA30 منA30 رو پیشنهاد میکنم

هر دو را داشتم

A50 به شدت فینگر پرینتش روی مغز هست و من با A30 خیلی راحت تر بودم

کیفبت صفحه و باطری و تاپپ سی بودنش با توجه به قیمتش نسبت به رقبای چینی کاملا" معقول هست.

بله این رو هم در نظر داشتم، Redmi note 7  واقعا نظرم رو جلب کرد و نسبت به قیمتش فوق العاده هست. 

یکی از خویشاوندان A30 داره، تا حالا ندیدم بگه مشکلی داره ولی خودم متوجه مشکلات A50 هستم. 

در 5 ساعت قبل، FakhaR گفته است :

سلام و درود

سامسونگ A50

عالیه ا ز همه نظر. 

واقعیتش A50 به شدت گزارش های خرابیش زیاد بوده به همین دلیل فکر نمی‌کنم خریدش کار عاقلانه ای باشه. 

در 22 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

درود

اگر قصد خرید A50 سامسونگ رو دارید، توصیه می‌کنم به جای اون نگاهی به گوشی Xiaomi Mi A3 بندازین، هم اثر انگشت زیر صفحه داره و هم سه دوربین هست. رزولوشن صفحه‌اش هم +HD هست که باعث کاهش مصرف باتری میشه...

بنده برای چند نفر از دوستان گرفتم و راضی بودن... صفحه‌اش هم با توجه به رزولوشنش بسیار شارپ و زیباست.

پردازنده‌ی مورد استفاده در Mi A3 ظاهرا قراره برای Redmi Note 8 هم استفاده بشه.

نسل Note 7 و ... گذشته و خریدش به صرفه نیست...

اگر از این سری گوشی‌ها مورد پسندتون نیست، هواوی Y9 2019 هم بسیار عالی هست، باتری و صفحه‌ی فوق‌العاده‌ای داره... همچنین گوشه چشمی به P SMART 2019 هم بندازین، هرچند بنده از میان هواوی‌های میان‌رده Y9 2019 رو با توجه به قیمتش می‌پسندم...

گلکسی A50 گزارش‌های خرابی بسیاری داشته، اصلا خریدش توصیه نمیشه

ممنون دوست عزیز

ولی یکی از دوستان فرمودن که A3 اندروید خام هست، فکر نکنم هر کسی بتونه با اندروید خام کنار بیاد. 

دوستان یه سوالی دارم، ورود به بوت لودر گوشی که رمزش فراموشمون شده و قصد ریست فکتوری داریم (سونی) باعث ایجاد مشکل میشه؟ 

لینک به دیدگاه

• 0
در 3 ساعت قبل، Only gamer گفته است :

ممنون دوست عزیز

ولی یکی از دوستان فرمودن که A3 اندروید خام هست، فکر نکنم هر کسی بتونه با اندروید خام کنار بیاد.  

خواهش می‌کنم

گوشی‌های سری A شیائومی همیشه ساپورت خوب دِوِلوپرها رو دارن.

قطعا رام‌های مختلفی براشون اومده و میاد

محدودیت‌های سیستم‌عامل MIUI شیائومی رو ندارن، با یک کلیک بوت‌لودرشون آنلاک میشه و هر کاری بخواین میتونین روشون انجام بدین...

انواع و اقسام لانچر هست، الان خیلی از افرادی که حتی سامسونگ و هواوی و شیائومی دارن هم از لانچر استفاده می‌کنن

نباید صرفا به خاطر نام "اندروید خام" از مزایای این گوشی کسی محروم بشه...

اولین آپدیت‌های اندروید برای این گوشی میاد (نمونه نکسوز داشتم که سال‌های سال آپدیت اندروید دریافت می‌کرد)، تبلیغات نداره، سرعتش فوق‌العادس، نرم‌افزارهای اضافی و بدون‌نیاز کاربر روش نصب نیست، کاملا از لحاظ نرم‌افزاری قابل انعطافه

A3 هم توی رنج قیمت خودش و حتی تا 4 میلیون تومن هیچ دوربینی به پاش نمیرسه و کیفیت فوق‌العاده‌ای داره، دوربین سلفی 32 مگاپیکسلی داره، صداش خیلی بلند و شفافه، رنگ بدنه‌ی زیبایی داره و ...

گوشی‌هایی که رابط کاربری MIUI دارن معمولا - نه همیشه - اندرویدشون یا آپدیت نمیشه یا یک نسخه آپدیت میشه و فقط رابط کاربری MIUI اونها به روز رسانی میشه...

لینک به دیدگاه

• 0
در 14 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

خواهش می‌کنم

گوشی‌های سری A شیائومی همیشه ساپورت خوب دِوِلوپرها رو دارن.

قطعا رام‌های مختلفی براشون اومده و میاد

محدودیت‌های سیستم‌عامل MIUI شیائومی رو ندارن، با یک کلیک بوت‌لودرشون آنلاک میشه و هر کاری بخواین میتونین روشون انجام بدین...

انواع و اقسام لانچر هست، الان خیلی از افرادی که حتی سامسونگ و هواوی و شیائومی دارن هم از لانچر استفاده می‌کنن

نباید صرفا به خاطر نام "اندروید خام" از مزایای این گوشی کسی محروم بشه...

اولین آپدیت‌های اندروید برای این گوشی میاد (نمونه نکسوز داشتم که سال‌های سال آپدیت اندروید دریافت می‌کرد)، تبلیغات نداره، سرعتش فوق‌العادس، نرم‌افزارهای اضافی و بدون‌نیاز کاربر روش نصب نیست، کاملا از لحاظ نرم‌افزاری قابل انعطافه

A3 هم توی رنج قیمت خودش و حتی تا 4 میلیون تومن هیچ دوربینی به پاش نمیرسه و کیفیت فوق‌العاده‌ای داره، دوربین سلفی 32 مگاپیکسلی داره، صداش خیلی بلند و شفافه، رنگ بدنه‌ی زیبایی داره و ...

گوشی‌هایی که رابط کاربری MIUI دارن معمولا - نه همیشه - اندرویدشون یا آپدیت نمیشه یا یک نسخه آپدیت میشه و فقط رابط کاربری MIUI اونها به روز رسانی میشه...

خیلی خیلی ممنونم بابت توضیحات ❤️❤️🌹🌹

لینک به دیدگاه

• 0

سلام

دوست عزیز نصف بحث خرید گوشی ظاهرش و ارگونومی و حسی ک شخص مصرف کننده دستش میگیره هستش مخصصصوصصصصا موقعی که مصرف کننده خانوم باشه. و بحث سخت افزار در مرحله دوم قرار میگیره برای خانومها. 

من جای شما باشم توی این مواردی که دوستان میگن ی لیستی تهیه میکنم و همراه با خواهرم میرم بازار میزارم خودش از بین لیست هر کدومو دوست داشت انتخاب کنه. 

گوشی هم یجورایی الان دیگه مثله لباس شده ومثلا شما میری با دیدگاه خودت بهترین کفش رو کادو میخری ولی شاید به چشم ایشون زیاد خوب نباشه. 

سعی کن لیستو داشته باشی و همراه همشیره بری باهم و مهم تر از همه نظر ایشونو بخوای که بعد خرید پشیمون نشین. چون گوشی رو برای خودت نمیخوای. 

ویرایش شده توسط centenario
لینک به دیدگاه

• 0
در ۱ ساعت قبل، centenario گفته است :

سلام

دوست عزیز نصف بحث خرید گوشی ظاهرش و ارگونومی و حسی ک شخص مصرف کننده دستش میگیره هستش مخصصصوصصصصا موقعی که مصرف کننده خانوم باشه. و بحث سخت افزار در مرحله دوم قرار میگیره برای خانومها. 

توی چندین فروم و چندین تاپیک و صفحه من این مورد رو یادآوری کردم. البته من گفتم خانم و آقا نداره و هرکسی باید گوشی رو حداقل 5 10 دقیقه دست بگیره و یکم باهاش ور بره ببینه به دلش میشینه یا نه...

مشکلی که هست اینه که اکثر کاربرا تمام مولفه ها رو مشخصات توی اینترنت مثل پردازنده و گرافیک و رم و حافظه میدونن. اونها هم خیلی مهمه ولی در نهایت باید از بین دو سه تا انتخاب نهایی که داشتیم اونی که به دلمون میشینه ظاهرش و خوش دستیش رو بخریم به نظر من البته ...

لینک به دیدگاه

• 0
در 6 ساعت قبل، centenario گفته است :

سلام

من جای شما باشم توی این مواردی که دوستان میگن ی لیستی تهیه میکنم و همراه با خواهرم میرم بازار میزارم خودش از بین لیست هر کدومو دوست داشت انتخاب کنه. 

گوشی هم یجورایی الان دیگه مثله لباس شده ومثلا شما میری با دیدگاه خودت بهترین کفش رو کادو میخری ولی شاید به چشم ایشون زیاد خوب نباشه. 

سعی کن لیستو داشته باشی و همراه همشیره بری باهم و مهم تر از همه نظر ایشونو بخوای که بعد خرید پشیمون نشین. چون گوشی رو برای خودت نمیخوای. 

بله خیلی ممنونم👌

دقیقا خانم ها بیشتر به ظاهر گوشی توجه می‌کنند تا به مشخصات سخت و افزاریش. 

در 5 ساعت قبل، indianboy گفته است :

توی چندین فروم و چندین تاپیک و صفحه من این مورد رو یادآوری کردم. البته من گفتم خانم و آقا نداره و هرکسی باید گوشی رو حداقل 5 10 دقیقه دست بگیره و یکم باهاش ور بره ببینه به دلش میشینه یا نه...

مشکلی که هست اینه که اکثر کاربرا تمام مولفه ها رو مشخصات توی اینترنت مثل پردازنده و گرافیک و رم و حافظه میدونن. اونها هم خیلی مهمه ولی در نهایت باید از بین دو سه تا انتخاب نهایی که داشتیم اونی که به دلمون میشینه ظاهرش و خوش دستیش رو بخریم به نظر من البته ...

🌹🌹❤️❤️ دقیقا همینطوره

در 5 ساعت قبل، indianboy گفته است :

راستی این قابلیت که به صورت دیفالت نظرات بر اساس امتیاز مرتب میشن رو نمیشه تغییر داد؟ یعنی میخوام از همون اول به صورت بر اساس تاریخ مرتب بشه. آخه وقتی بر اساس امتیازه میای یه نظرو میخونی بعد تازه میفهمی این نظره پاسخ نظر دو تا بعد بوده اونو میخونی میبینی پاسخ نظر سه صفحه بعد بوده حسابی قاتی میشه...

نه می‌تونید توی بالای صفحه دقیقا زیر تاپیک استارت (سوال) تغییر بدید به بر اساس تاریخ

لینک به دیدگاه

• -1
در 28 دقیقه قبل، Only gamer گفته است :

خیلی ممنون از دوستانی که تا به اینجا نظرات خودشون رو گفتن 🙏🌹

بله اتفاقا خودم هم A40 رو در نظر داشتم. 

مشخصات سخت افزاری خوبی داره، با A50 هم تفاوت انچنانی نداره! 

نمی‌دونم این موضوع واقعیت داره یا نه، ولی من شنیدم که هانر ها از هارد فوق العاده ضعیفی برخوردار هستند. 

ولی مشخصات ردمی نوت 7 رو دیدم عالی بود. 

واقعیتش نمی‌دونم این چی هست که تو مملکت ما جا افتاده! 

هواوی اشغاله! هواوی بی کلاسه!! خودم هم گوشیم y7 prime 2017 هست و باور کنید تا الان اذیتم نکرده و عالی بوده. انتظار s9 هم ازش نداشتم! ولی متاسفانه خواهر بنده هم دقیقا به همین افکار دچاره :|

حرفی برای گفتن نمی‌مونه!!!! 

عالی عالی عالی

صد در صد یکی از گزینه هاست (با درصد بالا) 

فقط این گوشی که رم اینترنشنال هست درسته؟

اتفاقا من هم یه چیزایی شنیدم درباره مشکلات سری aدو رقمی سامسونگ مخصوصا a50 و a30 و می‌خواستم این موضوع رو اینجا مطرح کنم که دیگه خود شما فرمودین. 

به نظرتون mi 9T چطوره؟ گزینه خوبی هست؟ 

پ. ن: k20 رو دیدم هنوز نیومده ولی مشخصات سخت افزاریش بالا بود واقعا!

mi9t و k20 ارزش خریدشون بالاست یکی هسن با دو تا اسم  ، خیالتون راحت .

نهایت دیگه ردمی نوت 7

خودم mi6x دارم. ، شاید حدو 20 تا شیامی برای اطرافیان خریدیم ، یه نفر فقط ناراضی بودم همین . الان دیگه فکر کنم بیشتر هم خریدم راضی هستن همه الحمدلله . واسه کسی خریدن دردسر های خودش رو داره . ولی از شیامی پشیمون نمیشی انشاالله

لینک به دیدگاه

• -1

درود

اگر قصد خرید A50 سامسونگ رو دارید، توصیه می‌کنم به جای اون نگاهی به گوشی Xiaomi Mi A3 بندازین، هم اثر انگشت زیر صفحه داره و هم سه دوربین هست. رزولوشن صفحه‌اش هم +HD هست که باعث کاهش مصرف باتری میشه...

بنده برای چند نفر از دوستان گرفتم و راضی بودن... صفحه‌اش هم با توجه به رزولوشنش بسیار شارپ و زیباست.

پردازنده‌ی مورد استفاده در Mi A3 ظاهرا قراره برای Redmi Note 8 هم استفاده بشه.

نسل Note 7 و ... گذشته و خریدش به صرفه نیست...

اگر از این سری گوشی‌ها مورد پسندتون نیست، هواوی Y9 2019 هم بسیار عالی هست، باتری و صفحه‌ی فوق‌العاده‌ای داره... همچنین گوشه چشمی به P SMART 2019 هم بندازین، هرچند بنده از میان هواوی‌های میان‌رده Y9 2019 رو با توجه به قیمتش می‌پسندم...

گلکسی A50 گزارش‌های خرابی بسیاری داشته، اصلا خریدش توصیه نمیشه

لینک به دیدگاه

• -2
لینک به دیدگاه

• -2
در 5 ساعت قبل، Only gamer گفته است :

Mi 9T
Redmi Note 7  Pro
Mi A3

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...