رفتن به مطلب

آیا 2012 واقعا ........ هست ؟

sinastar
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوست من شما اگر کلیپ دودمان را ببینید متوجه میشوید و واسه اطمینان هم کافی است

از این نعمت اینترنت استفاده کنید و شجرنامه این آدم ها را در اورید

چیزی نیست که من بخواهم همینطوری این مطالب را بگویم

اولا این چرا کلیپه؟ به صورت مقاله هم میشد نوشت! جز نوشتار چیزی نداره

مثلا منم یه کلیپ بسازم بگم فلانی با فلانی فامیله؟!

شما مثلا شجره نامه همین اوباما با سلین دایان رو در بیار ببینیم

باز با فرض محال همه اینها درست که چی؟چی اثبات شد؟

من میگویم علم و مذهب در کنار هم هستند و مثل شما نگاه تقابلی ندارم.

هیچ وقت کنار هم نبودند همیشه در تقابل هم بودند

سئوال من این است چرا فرهنگ بیشتر از مذهب تاثیر گرفته است و بعد از علم؟

چون قبول مذهب راحتتر از علم هست چون چرایی و تحقیق لازم نداره(در واقع فلسفه وجود آمدن مذهب)

در زمان اسلام مذهب در برابر خوردن گوشت خوک، شراب و خیلی مسائل ایستاد و مبارزه کرد

آیا در زمان حال علم مضرر بودن این موارد را تایید نکرده است؟

خیر تایید نکرده

Overall Health Benefits:

Anti-aging effects in red grape skins (Harvard Medical School in Boston, 2004)

Lung Health Benefits:

Improved lung function from antioxidants in white wine (American Thoracic Society, 2002)

Heart Health Benefits:

Coronary heart disease reduced (University of California, Davis, 1995)

Healthier blood vessels in elderly (University of Ferrara in Italy, 2004)

Ulcer Prevention:

Ulcer-causing bacteria reduced (American Journal of Gastroenterology, 2003)

Cancer Prevention:

Cancer cells killed by protein in red grape skins (University of Virginia Health System, 2004)

Stroke Prevention:

Arteries kept clean by polyphenols in red grape skins (William Harvey Research Institute, 2002)

Women’s Health Benefits:

Decreased ovarian cancer risk (The Queensland Institute of Medical Research in Australia, 2004)

Stronger bones (Twin Research and Genetic Epidemiology Unit, St. Thomas’ Hospital in London, 2004

Lower risk of stroke (Centers for Disease Control and Prevention, 2001)

Men’s Health Benefits:

Lower risk of heart attack for men with high blood pressure (Worcester Medical Center in Massachusetts, 2004)

دوست عزیز زمانیکه علم توجیهی برای یک مطلب نداشته باشد فرهنگ مجبور است برای رفع خلع

از مذهب استفاده کند

بله به جای تحقیق وتلاش از مذهب برای توجیه استفاده شود

فرهنگ از دو چیز تاثیر میگرد: علم و مذهب

خیر فرهنگ از بینهایت چیز تاثیر میگیرد ار آب و هوا گرفته تا مسایل ژنتیکی

علم همیشه نسبی است و مذهب برپایه علم راستین است

دلیل اینکه مذهب بر پایه علم راستین است؟

مذهب تشخیص میدهد چیزی بد است، علم در زمان خود توانایی اثبات ندارد، پس عقل حکم میکند

بخاطر جانب احتیاط هم شده است از مذهب تاثیر بگیرد

جانب احتیاط!

تا زمانیکه شما علم را در برابر مذهب بدانید من نمیدانم با چه زبانی با شما سخن بگویم

تا امروز بشخصه ندیدم در مذهب اسلام و مکتب شیعه تقابلی با علم باشد

من هم مذهبی ندیده ام در تفاهم با علم

می توانم بپرسم کدامیک از دلایل علمی برای شما قابل قبول تر بوده است؟

دلایل زیادی که با جستجو در اینترنت به راحتی پیدا می کنید به عنوان مثال من یکی از جالب ترین هاشو میگم که چقدر هم ساده هست:

شمار کشتی‌ها و هواپیماهای مفقود شده در این گزارشات در مقایسه با شمار کشتی‌ها و هواپیماهای مفقود شده در دیگر مناطق اقیانوس، به هیچ وجه زیادتر نبوده‌است.

البته من فقط خواستم بی جواب نگذاشته باشم ولی همچنان ربط این موضوعات را به اثبات علمی پیش بینی 2012 نمیدونم

لینک به دیدگاه

واقعا اصلاٌ براتون مهم نیست که پشت گوشتون چه خبرهایی داره رد و بدل میشه ؟!!!؟

:excl:

خیلی ها ادعا کردند که مسافرت نیل آرمسترانگ به کره ما ساخته شده در هالیوود هست ولی به قدری این موضوع بدیهی و بحت بر سرش بی سود هست که اصلا توجهی بهش نمیشه

و مثالهای از این قبیل...

دقیقا میخواستم رو همین موضوع بحث کنم !! که فکر کنم همون چیزی هست که فکرشو می کنم

یک جا میخوندم در یک مرکز ترک اعتیاد که بود درآلمان یک دکتر به روشی کاملا ایتکاری و با ور رفتن با ذهن معتادین که اصلا علاقه ای به ترک نداشتن تونست اونا ترک اعتیاد کنه

تنها کاری که این پزشک کرد این بود که هر روز میزان مواد مورد نیاز این بیماران رو میداد(طبق قانون سازمان های ترک اعتیاد)ولی یک قانون که باعث فرار معتادین میشد رو اجرا نکرد اونم این بود که برای ترک باید رفته رفته میزان مواد رو کمتر می کرد ...

البته دکتر همین کارو کرد !!

اون هر روز همون میزان مواد رو به بیمارانی که اصلاٌ حاضر به کم شدن موادشون نبودن میداد و مقدارش رو به ظاهر اصلاٌ کم نمی کرد ولی در پشت صحنه هر روز مقدار مواد رو کمتر می کرد و بجاش مواد بی خاصیت اضافی می کرد و معتادین هیچ چیزی متوجه نمیشدن و بعد از 5 هفته با کمال تعجب معتادین متوجه میشن که بدون هیچ دردسر و فشار عصبی مواد رو کلاٌ ترک کردن

این دکتر تنها کاری که کرد فقط رو ذهن اونا کار کرد و اصلاٌ با درد بدنی و تحریک و اینجور چیزها کاری نداشت و چون مغز فکر می کرد هر روز داره همون مقدار مواد مصرف می کنه پس اصلاٌ فشاری به بدن نمی آورد

من میخوام اینو بگم که تاثیر مغز روی

دن 100% هست و نکنه این یک روشی باشه برای نا امید کردن برخی از مردمان بویژه جهان سوم و در نتیجه جنگ ذهنی که نتیجش این میشه که بدون کوچکترین جنگ و خونریزی کشوری رو به تصاحب خود درآوردن!!

هیچ اتفاق ماوراالطبیعی اینجا اتفاق نیافتاده روانشناسی جز علوم طبیعی هست

یه سوال ؟ :huh:

مگه قرار نیست بعد از ظهور امام زمان دنیا به صلح و آرامش و عدالت برسه ؟ یا اینکه بلافاصله بعد از ظهور قیامت میشه ؟

اگه اینجور هست پس ما که هی میگیم برای تعجیل در ظهور امام زمان در واقع برای تعجیل در نابود شدن دنیا صلوات میفرستیم ؟؟؟؟؟ :blink:

اگر دقت کنید بحث تقریبا میشه گفت مذهبی شده و به نفع اسلام و ضرر کشورهای غربی!! پس چرا دردسر ساز ؟؟؟

دو هفته پیش تو شبکه 2 هم در این مورد برنامه ای داشت پخش میشد عزیز

در ضمن اسم تاپیک هم روشه !! گفتگوی آزاد :excl:

به نظر من باید بسته بشه چون یا باید بحث روشن انجام بپذیره یا کلا بحثی نشه

خداکنه که همین طور بشه

البته آمریکا رو نمیدونم ولی امیداورم که آقای حسینی صبح این تاپیک رو دید دوباره دعوام نکنه :(

لینک به دیدگاه

اولا این چرا کلیپه؟ به صورت مقاله هم میشد نوشت! جز نوشتار چیزی نداره

مثلا منم یه کلیپ بسازم بگم فلانی با فلانی فامیله؟!

شما مثلا شجره نامه همین اوباما با سلین دایان رو در بیار ببینیم

باز با فرض محال همه اینها درست که چی؟چی اثبات شد؟

دوست عزیز

1. علت کلیپ کردن این مطالب این است که قرار است مخاطبش عام باشد و مخاطب عام امروزه تاثیر پذیری بیشتری از فیلم

دارد تا یک مقاله ( شما کل داستان حضرت سلیمان را میتونی در 3 برگ بنویسی اما 20 درصد آدما آنرا میخوانند و یا به

کلمات کلیدی داخل آن تو جه میکنند اما همین 3 برگ را بکن 3 ساعت فیلم میبینی که 80 درصد مردم تحت تاثیر قرار میگیرند)

در نتیجه وقتی شما اعتقاد داشته باشی در یک جنگ رسانه ای و نرم هستی باید از بهترین شیوه انتقال مطلب به مخاطب استفاده کنید

2.دوست عزیز گفتم که کلیپ یکسری مطالب جدید منتقل میکند که شما باید خود برای صحتش تحقیق کنید

وگرنه من صدها صفحه بنویسم یا شجرنامه فامیلی این افراد را هم برایتان بیاورم باز می گویید از کجا معلوم که جعلی نباشد!!!

متاسفانه شما سعی به تحقیق نمی کنید و دوست ندارید یکسری از مطالب واقعیت داشته باشد و کنار قرار گرفتن آنها

یک معنای خاص بدهد و بهمین دلیل سعی میکنید آنرا منکر شوید

هیچ وقت کنار هم نبودند همیشه در تقابل هم بودند

من هم مذهبی ندیده ام در تفاهم با علم

دوست عزیز من برای اینکه بگویم در تقابل نیستند و در نهایت در کنار هم هستند مثالی از اسلام زدم

شما اگر می گویید علم با مذهبی که تحریف نشده است در تقابل است لطفا برای ما یک مثال بیاورید؟!

دلایل زیادی که با جستجو در اینترنت به راحتی پیدا می کنید به عنوان مثال من یکی از جالب ترین هاشو میگم که چقدر هم ساده هست:

شمار کشتی‌ها و هواپیماهای مفقود شده در این گزارشات در مقایسه با شمار کشتی‌ها و هواپیماهای مفقود شده در دیگر مناطق اقیانوس، به هیچ وجه زیادتر نبوده‌است.

دوست عزیز به این نمی گویند دلیل علمی!!! این خود پرسشی است که ما داریم و تنها صورت مسئله تغیییر کرده و به عنوان جواب

به ما داده شده است، چرا؟

1. ما میپرسیم چرا تعداد مفقود شدگان در یک نقطه خاص تامل برانگیزتر از کل مفقودی ها در نقاط دیگر است؟

2. چرا این منطقه تبدیل به منطقه ممنوعه میشود؟

3. علم چه توجیحی برای رنگ آب قسمتی از یک اقیانوس دارد؟

شما وقتی مدعی هستید دنبال دلایل علمی هستید باید با دلایلی از فیزیک، شیمی در این مورد برای من بیاورید نه اینکه با تغییر صورت مسئله بعنوان جواب آنرا بپذیرید

البته من فقط خواستم بی جواب نگذاشته باشم ولی همچنان ربط این موضوعات را به اثبات علمی پیش بینی 2012 نمیدونم

دوست عزیز تا جاییکه من میبینم شما مدعی هستید ذهنتان آزاد است تا بقول معروف سخن هر دو طرف را بشنود و بعد با

علم و خرد به مقایسه برود، اما بیشتر ذهنتان حالت دفاعی دارد نسبت چیزهایی که دوست ندارید واقعیت داشته باشد و این

همان چیزی است که در اولی ارسالم گفتم " کاری کرده اند که شما فکر کنید در افکار خود آزاد هستید "

اگر کمی پست های بنده را با دقت بخوانید و نه با حالت دفاعی، متوجه خواهید شد که چه ارتباطی با مسئله به ادعا آنها پیش بینی

2012 وجود دارد؟! اما ارتباطش:

1. کنترل ذهن و باورهای مردم فرهنگ های مختلف با استفاده از اعداد خاص

2. تلقین اتفاقی که آنرا برنامه ریزی کرده اند و برای رخ دادنش نیاز دارند آنرا از طریق باور پیش بینی به مخاطبین القا کنند همان کاری که برای حادثه برج های دوقلو کردند، میدانید که طبق اعلام جهانی سال 2012 بدترین سال اقتصادی است اقتصاد بد برای خانواده ها فقر ایجاد میکند، و فقر یکی از عوامل بردگی است و بسیار مطالب دیگر که ساعت ها وقت باید گذاشت اما اینرا بدانید که وقتی تیکه های پازل را کنار هم بگذارید خواهید دید این پیش بینی نیست یک طرح از قبل نقاشی شده است که زمان و تفکر در مورد آن حقایقش را روشن میکند

3. سعی کردم در این مطالب کلید هایی مانند فراعنه امروز، فرماسون ها، دودمان ها و ... بیاورم و اشاراتی به سریال های محبوب خاطرات یک خون آشام، ماورا الطبیعه، ... بزنم تا عزیزان تحقیق کنند تا ببیند با برنامه های به اصطلاح مستند قرار است چه کسانی چه چیزی را به مخاطبین تلقین نمایند

تا حالا کسانیکه سریال خاطرات یک خون آشام را دنبال کرده اند به یکسری مطالب دقت کرده اند:

چرا یک خون آشام خون میخورد؟

چرا در صحنه های مختلف تاکید دارد با خوردن خون انسان کلید احساساتش خاموش میشود

و درنتیجه از درد ها و رنج ها رهایی پیدا میکند؟

چرا این مطلب را در قسمت آخر قبل ازتعطیلات سال نو چند بار به شکل های مختلف عنوان میکند و چند هفته مخاطب را منتظر قسمت بعدی میگذارد؟!

چرا یک خون آشام در نهایت در برابر میل به خون یک انسان تسلیم می شود و آنرا شده حتی از طریق کیسه خون طلب میکند؟

تا حالا چیزی در مورد مدونا شنیده اید چرا در کلیپی که در زیر است سعی شده تمام هسته این سریال با محتوا این شعر یکسان باشد؟

میدانید مدونا کیست؟

چرا در این کلیپ مدونا میگوید قلب را به من تسلیم کن، کلید ت دست من است، با من باشی درد و رنجی نداری؟

مگر یکی از اساسی ترین مبانی مکاتب شیطان پرستی خوردن خون انسان نیست؟ مگر از نظر تمام فرهنگ ها کاری منفور نیست؟

چرا باید خوردن خون انسان به این سادگی به نمایش توسط موجودی به نام خون آشام به تصویر کشیده شود، به نظر شما این جریان دنبال عادی سازی یکسری مفاهیم بد در نظر ما نیست؟

http://www.mediafire.com/?15l0f08kdkfx4xk

به دوستانیکه معتقدند این مطالب تصادفی کنار هم قرار نمیگیرند، هشدار میدهم حواستان باشد با یکسری ایجاد مظلوم نمایی توسط کارکترهای منفور در فرهنگ های مختلف و دادن آن به بازیگرانی خاص از لحاظ چهره و رفتار سعی میکنند آنها را برای ما عادی کنند تا در آینده که شما نیاز به حضور شما در صحنه مبارزه است، شما دچار تردید باشید؟!

از کسانیکه سریال ماورالطبیعه را دنبال کردند میپرسم

دقت کرده اید شیطان اصلی که به آن اشاره میکند همان شیطانی است که در همه فرهنگ هاست؟ چرا باید دو برادر و پدر آنها در پی شکارش باشند آنهم با پرچم انجمن برادری سیاه (تصاویر روی نوت بوک آنها را دقت کنید)؟ چرا پدر آنها در قسمت آخر وقتی توسط شیطان تسخیر میشود از پسرش خواهش میکند تا اون هنوز از بدنش خارج نشده به قلبش شلیک کند؟

تمام این مطالب در مورد اینکه شیاطین برای ورود به بعد ما باید هویت مادی پیدا کنند و دقیقا دقت کنید با فیلم حضرت سلیمان که توسط ایران ساخته شد یکسان است که حضرت سلیمان در صحنه ای می گفت آنها غلیظ و غلیظ تر می شوند تا بتوانند وارد شوند و بعد کسانی از ما که در قلب خود یکی از نشانه های پلیدی و بی اعتقادی دارد را تسخیر نمایند که در پایان خداوند اراده کرد که آنها در این بعد هویت مادی داشته باشند؟

سئوال من اینست سازندگان این سریال که خود را جدا از مذهب میدانند چرا اینقدر محتوای سریالشان با مفاهیم دینی آمیخته است؟

سئوال من اینست چرا سعی میکند تمام شیاطین و دیو هایی که در فرهنگ جادو و سحر کابالا وجود دارد را در یک داستان ماجرایی در قالب شکار شیاطین نمایش بدهد؟

میدانید همیشه در ذات انسان کشته شدن بدترین افراد هم نوعی احساس حصرت ایجاد میکند و میل به صلح انسان از کجا سرچشمه میگیرد؟

چرا دو برادر که علامت انجمن برادری سیاه را دارند این شکار را یک کار خانوادگی میدانند؟

چرا در یکی از قسمت های فصل دوم دو برعکس فصل اول که با خون آشام ها می جنگیدند سعی در نجات یک خون آشام مونث میکنند؟

آیا میدانید خون آشام مونث در فرهنگ افسانه ای که آنها ساخته اند چه جایگاهی دارد؟

چرا باید سریال خاطرات یک خون آشام بعد از قسمتی که دو برادر یک خون آشام مونث را نجات میدهند پروژه اش کلید بخورد؟

چرا محبوبترین سریال های داستانی، ماجرایی امسال باید با محتوای شیاطین و یا کسانی که از مرگ برگشته اند باشد؟

مگر شرایط اقتصادی امسال بدتر از سال های قبل نیست، چرا پروژه سریال ترمیناتور را اونطوری متوقف کردند و جای فصل بعد یک فیلم به مخاطبین ارائه شد؟ اما سریال ماورالطبیعه اکنون فصل 7 است؟!!

خواهش میکنم به ساختار خانواده سلطنتی بریتانیا، رئوسای جمهور امریکا و مفاهیمی که به ضمیر ناخودآگاه شما توسط این سریال ها منقل میشود دقت کنید؟! اگر در اینترنت جستجو کنید تصاویری خواهید یافت که رئوس های جمهور امریکا در صحنه هایی در کنار این پرچم ایستاده اند و عکس یادگاری گرفته اند؟

حالا نسبت خونی 6 رئیس جمهور آمریکا باهم و نسبت دور آنها با خانواده سلطنتی بریتانیا شما را به تردید برای تفکر بیشتر نمی اندازد؟

در آخر صحبتم باز میگویم من کسی نیستم و مدعی چیزیم نیستم و تنها چیزهایی که شخص من را وادار به پرسش میکند بیان کردم

دوستانیکه دنبال مطالب بیشتر هستند و میخواهند از مطالب فارسی شروع کنند فکر کنم انجمن زیر انجمن بدی برای شروع نباشد

http://www.bidari-andishe.ir

بهر حال در این راه تحقیق مراقب باشید که دچار انحراف نشوید

خیر تایید نکرده

Overall Health Benefits:

Anti-aging effects in red grape skins (Harvard Medical School in Boston, 2004)

Lung Health Benefits:

Improved lung function from antioxidants in white wine (American Thoracic Society, 2002)

Heart Health Benefits:

Coronary heart disease reduced (University of California, Davis, 1995)

Healthier blood vessels in elderly (University of Ferrara in Italy, 2004)

Ulcer Prevention:

Ulcer-causing bacteria reduced (American Journal of Gastroenterology, 2003)

Cancer Prevention:

Cancer cells killed by protein in red grape skins (University of Virginia Health System, 2004)

Stroke Prevention:

Arteries kept clean by polyphenols in red grape skins (William Harvey Research Institute, 2002)

Women’s Health Benefits:

Decreased ovarian cancer risk (The Queensland Institute of Medical Research in Australia, 2004)

Stronger bones (Twin Research and Genetic Epidemiology Unit, St. Thomas’ Hospital in London, 2004

Lower risk of stroke (Centers for Disease Control and Prevention, 2001)

Men’s Health Benefits:

Lower risk of heart attack for men with high blood pressure (Worcester Medical Center in Massachusetts, 2004)

دوست عزیز من نمیدونم با شما چطوری بحث کنم و تا زمانیکه یک نقطه روشن نبینم که واقعا قصد دارید در مورد چیزی بحث کنید

که محتوایش روش شود با شما صحبتی ندارم شما بیشتر دنبال کل کل بودن هستید

من می گویم اسلام شراب را حرام کرده است شما برای من مقاله ای می اورید که در آن گفته است در پوست انگور قرمز اثرات

ضد پیری است، عزیز من اسلام یکی از چیزهایی که توصیه به خوردن میکند انگور است، و شراب آب انگور نیست؟!

فکر کنم بهتر است شما ابتدا فرآیند تولید شراب را مطالعه نمایید تا بفهمید به چه چیزی شراب گفته میشود

یک سئوال مهمی که من از شما میپرسم چرا در کشورهای دیگر فروش مشروبات الکلی به افراد زیر 18 سال ممنوع است؟

مگر نه اینکه تاثیر گذار بر ذهن است؟ آیا چیزی که کنترل انسان را خارج کند مفید است؟

دوست عزیز باید چیزی را که علم گفته میشود از همه نظر بررسی کرد و صرفا چون علم است به معنی خوب بودن نیست

اگر اینطور باشد از فردا همه باید شیشه مصرف کنند چون یک روانگردان است برای دوری از ناراحتی، یا باید مورفین

استفاده کنند و ...

اگر سری به لینک زیر بزنید مقالاتی را از

Clinical & Experimental Research, scientists in Germany

که در مورد اثرات مخرب آن بر روی ذهن منتشر شده است را می توانید مشاهده کنید

http://alcoholism.about.com/od/brain/Brain_Damage_and_Alcohol_Consumption.htm

یا مثلا شما میگویید براساس مقاله سال 2004 میگویید باعث کاهش سرطان تخمدان است

http://www.winespectator.com/webfeature/show/id/Moderate-Wine-Drinking-May-Decrease-Ovarian-Cancer-Risk-Study-Finds_3395

در این مقاله فوق که شما بهش اشاره کردید که باعث کاهش است اگر دقت کنید یک مقاله هشداری است که دارد میگوید با مدیریت مصرف مشروب احتمال دچار شدن به سرطان تخمدان را کاهش بدهیم.

من میگم به متن این مقاله توجه کنید که دارد اشاره میکند شواهدی وجود دارد که با مصرف منظم الکل یکسری مولتی ویتامین ها کاهش

می یابد که باعث ایجاد سرطان تخمدان میشود.

یا تخریب DNA شما!

http://www.chiro.org/nutrition/FULL/Can_Vitamins_Decrease_The_Risk_Of_Women's_Cancers.shtml

لطفا مقالات را درست مطالعه نمایید نه مانند خیلی سایت ها یک جمله ناقص از آنرا استفاده میکنند برای توجیه نظر خود wink.gif

در نهایت اسلام گفته است مشروب مضر است و اولین تاثیر آن بر ذهن است و علم ثابت کرده وقتی ذهن دچار تخریب شود به مرور زمان در انسان، آسیب پذیرترین نقطه وی دچار بیماری خاصی میشود

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من نمیدونم با شما چطوری بحث کنم و تا زمانیکه یک نقطه روشن نبینم که واقعا قصد دارید در مورد چیزی بحث کنید

که محتوایش روش شود با شما صحبتی ندارم شما بیشتر دنبال کل کل بودن هستید

من می گویم اسلام شراب را حرام کرده است شما برای من مقاله ای می اورید که در آن گفته است در پوست انگور قرمز اثرات

ضد پیری است، عزیز من اسلام یکی از چیزهایی که توصیه به خوردن میکند انگور است، و شراب آب انگور نیست؟!

فکر کنم بهتر است شما ابتدا فرآیند تولید شراب را مطالعه نمایید تا بفهمید به چه چیزی شراب گفته میشود

یک سئوال مهمی که من از شما میپرسم چرا در کشورهای دیگر فروش مشروبات الکلی به افراد زیر 18 سال ممنوع است؟

مگر نه اینکه تاثیر گذار بر ذهن است؟ آیا چیزی که کنترل انسان را خارج کند مفید است؟

دوست عزیز باید چیزی را که علم گفته میشود از همه نظر بررسی کرد و صرفا چون علم است به معنی خوب بودن نیست

اگر اینطور باشد از فردا همه باید شیشه مصرف کنند چون یک روانگردان است برای دوری از ناراحتی، یا باید مورفین

استفاده کنند و ...

اگر سری به لینک زیر بزنید مقالاتی را از

Clinical & Experimental Research, scientists in Germany

که در مورد اثرات مخرب آن بر روی ذهن منتشر شده است را می توانید مشاهده کنید

http://alcoholism.about.com/od/brain/Brain_Damage_and_Alcohol_Consumption.htm

یا مثلا شما میگویید براساس مقاله سال 2004 میگویید باعث کاهش سرطان تخمدان است

http://www.winespectator.com/webfeature/show/id/Moderate-Wine-Drinking-May-Decrease-Ovarian-Cancer-Risk-Study-Finds_3395

در این مقاله فوق که شما بهش اشاره کردید که باعث کاهش است اگر دقت کنید یک مقاله هشداری است که دارد میگوید با مدیریت مصرف مشروب احتمال دچار شدن به سرطان تخمدان را کاهش بدهیم.

من میگم به متن این مقاله توجه کنید که دارد اشاره میکند شواهدی وجود دارد که با مصرف منظم الکل یکسری مولتی ویتامین ها کاهش

می یابد که باعث ایجاد سرطان تخمدان میشود.

یا تخریب DNA شما!

http://www.chiro.org/nutrition/FULL/Can_Vitamins_Decrease_The_Risk_Of_Women's_Cancers.shtml

لطفا مقالات را درست مطالعه نمایید نه مانند خیلی سایت ها یک جمله ناقص از آنرا استفاده میکنند برای توجیه نظر خود ;)

در نهایت اسلام گفته است مشروب مضر است و اولین تاثیر آن بر ذهن است و علم ثابت کرده وقتی ذهن دچار تخریب شود به مرور زمان در انسانی آسیب پذیرترین نقطه آن دچار بیماری خاصی میشود

دوست عزیز من حرفهای شما رو قبول دارم

ولی یک مشکلی اینجا هست

اونم اینه که شما میخواید با ایجاد پرسش دیگران رو وادار به تحقیق کنید که این رویه همیشه کارساز نیست و بیشتر شبهه ایجاد میکنه و چون مطلب ناقص هست در ذهن کسی خطور نمیکنه و یا انحراف فکری ایجاد میکنه

بهترین راه برای وادار به تحقیق کردن اینه که اول سوال رو مطرح کنید و بعد جواب رو مستقیم ، واضح و روشن مطالب رو بیان کنید تا اگر کسی خلاف و یا مطلبی متناقض با مطالب شما داشت بیاد رو کنه

به هر حال صرف ایجاد پرسش نمیتونه انگیزش کافی در فرد ایجاد کنه

و تضمینی هم نیست که فردی که با این پرسش مواجه میشه دنبال تحقیق بره و یا دچار انحراف نشه

ویرایش شده توسط ARF
لینک به دیدگاه

بله درست میگویید دوست عزیز، می بایست طبق شیوه ای باشد که شما میگوید

جسارت به دوستان نباشد اما متاسفانه با ذهن هایی مواجه میشویم که نسبت به پذیرش مطالب جبه منفی میگیرند و اگر صدها صفحه بنویسی راهی برای بیدار کردنش نیست

در نتیجه مجبوریم بقول معروف از درون ضمیر ناخودآگاهش شروع به بیل زدن بکنیم تا حداقل خودشم یه حرکتی بکند و مطمئن باشید کسی که یک جستجو کوچیک در زمینه فرماسون ها، دودمان ها و ... بکند راحتر آماده خواهد بود برای پذیرش مطالب جدید تا اینکه ما از اول بخواهیم سئوال بکنیم و خودمان هم جواب بدهیم.

در مورد شبهه ایجاد میکند من متوجه نمیشوم در مورد چه مسئله ای سئوالاتم شبهه وارد کرده است ممنون میشوم راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از پاشخ ها و نکته نظرت دوستان wub.gif

ولی دیگه بحث رو تفره نریم لطفا ،،، اونجور که من دیدم تمام دوستان میگن که همچین اتفاقی نخواهد افتاد ولی سوال اصلی من این بود که با چه استدلالی اینو میگید

فقط آقا کیهان با دلیل منطقی به این سوال پاسخ میدن و بقیه همین جوری میگن که بابا همچین چیزی نمیشه بدون دلیل و مدرک!!

شایدم این واقعا یک جنگ نرم باشه و باخت ازآن ما باشه !؟ !

کلیپ رو دیدم آقا کیهان ولی صدا نداشت ها !!! laugh.gif

(البته این کلیپ در مورد 2012 نبود)

لینک به دیدگاه

سینا جان کدوم کلیپ را دیدید که صدا نداشت؟ منظورتان همونی است که مدونا دارد آواز میخواند؟

احتمالا کدک mkv که استفاده کرده اید مشکل دارد از ابزارهایی مثل k-lite و مدیاپلیر استفاده کنید حتما صدا خواهد داشت

اما چیزی از دست ندادید

در مورد 2012 دقیق نمی توان گفت چه چیزی را دنبال می کنند و من سعی کردم ریشه فتنه را به شما نشان بدهم

اما سعی میکنم یه سری مطالب در این خصوص آماده کنم و قرار بدم

لینک به دیدگاه

به نظر من اصن این بحث به جایی نمیرسه چون یه گروه اعتقاد دارن به جادو و جنبل و احضار جن. یه گروه دیگه اعتقادی به اینا ندارن.

خب گروه دوم دلیل هایی مثل تعداد پله های اهرام مصر یا عکس چشم پشت دلار یا رابطه خونی جِری با میکی موس رو اصلا قبول نمیکنن. بهترین راه این هست که گروه اول برای اثبات یه مورد جادو انجام بدن تا همه ببینن.

لینک به دیدگاه

به نظر من اصن این بحث به جایی نمیرسه چون یه گروه اعتقاد دارن به جادو و جنبل و احضار جن. یه گروه دیگه اعتقادی به اینا ندارن.

خب گروه دوم دلیل هایی مثل تعداد پله های اهرام مصر یا عکس چشم پشت دلار یا رابطه خونی جِری با میکی موس رو اصلا قبول نمیکنن. بهترین راه این هست که گروه اول برای اثبات یه مورد جادو انجام بدن تا همه ببینن.

دوست عزیز تقسیم بندی بسیار بدی کردید و در کل همه را به نوعی در یک ظرف گذاشتید!

1. کسانیکه به این مباحث اعتقاد ندارند قضیه اشون جداست وفعلا باهاشون بحثی نداریم

2. کسانیکه وجود جن، جادو و سحر را قبول دارند حتما به وجود خدا و شیطان ایمان دارند

اما اصل مطلب

این افراد دو دسته هستند کسانیکه به سمت جادو میروند و دسته دیگری که معتقد به یک خدا یکتا که آفریننده طبیعت و قوانین آن هستند

اگر در کتب دینی تحریف نشده یهود، مسیحیت، اسلام نگاه کنید هر دو معتقدند که شیطان از اجنه است و کلا دو بعد در دنیا وجود دارد

بعدی که ما در آن هستیم و بعد دیگری که اجنه قرار دارند

براساس این کتب و سخننانی که اولیا و اوصیا خدا به ما رسیده است جنه نیز دارای مومن و کافر هستند

اما کافران چه کسانی هستند؟

خداوند اشاره میکند هیچ یک از این دو حق ارتباط با گروه دیگر را ندارد و هر کس سعی در تماس با گروه دیگری داشته باشد از کافران است

یکسری مسائل تحت عنوان دروازه ارتباطی وجود دارد که وقتی شرایطش فراهم شود اجنه قادر خواهند بود وارد بعد ما شوند

براساس تعریف کافر هر انسانی که اقدام به احضار آنان نماید از کافران است و جادوگران که با احضار آنها دست به کارهای ... میزنند

از دسته کافران هستند و همچنین اگر جنی حاضر به ارتباط شد در نتیجه از خط قرمز گذشته است و کافر است و حتما در پی اهدافی است

پس فکر کنم تا حدودی متوجه شدید چرا در دوران کلیسا جادوگران را آتیش میزدند؟!

و یا چرا اسلام جن گیری و جادوگری را حکم گردن زدن داده است.

در زمان قوم بنی اسرائیل کابالا جادوی سیاهی را بنیان نمود و در میان قوم شروع به گسترش یافت

آمدن پیامبرانی چون سلیمان برای مبارزه با آنان بود و سلیمان به امر خدا کابالا را نابود کرد

اما در زمان جنگ های صلیبی دوباره توسط عده ای زنده شد و چیزی که برای دنیا و ذهن ما لحظه به لحظه دارد برنامه ریزی میکند تا تعاریف خودش را از آخرت الزمان به ما تلقین کند همان فرماسون ها، دودمان ها و ... هستند که کابالا ریشه اصلی آنهاست

شخصا اعتقاد به قدرت خداوند دارم و بر این باورم هر انسانی در خلوت خود به درونش برود به خدایی ایمان دارد و اگر روزانه دنبال پرسش باشد نیازی به این نیست که با جن گیری و یا جادو به این باور برسد، کافی است اندیشه کند اتفاقاتی که در یک قرن گذشته افتاده است دارای چه نظمی است آیا این نظم تصادفی است یا برنامه ریزی شده و اگر بیدار شود که برنامه ریزی شده است از خود میپرسد چه کسانی برنامه ریز هستند و در نهایت به حقیقت خواهد رسید

متاسفانه میبینیم امروزه گفته میشود برای رسیدن به یک امر مهم و بالا و حق حتی اگر لازم است با بدی هم متحد شد ایرادی ندارد، اتفاقی که در قضیه سال 88 دقت کنید رخ داد و عده ای برای رسیدن به یک سری امور حق حاضر شدن با کسانیکه بر حق نبودند هم پیمان بشوند.

یک نکته میگویم امیدوارم به کارتان بیاید: " هیچگاه باج ندهید، زیرا تا آخر باید باج بدهید"

برای رسیدن به روشنایی لازم نیست حتما از تاریکی گذشت، اگر دقت کنیم در همان تاریکی هم نوری در اطراف شماست

یک دلیل دیگر بر اینکه پشت هر سریال هدفی است که ما را برای آینده ای نزدیک میکند:

دیشب سریال خاطرات یک خون آشام بعد از چند هفته برگشت و در اولین قسمت خود در سال 2012 در سکانس هایی سعی داشت مطالبی در خصوص نفوذ و کنترل ذهنی، نوکری و یا تفاوت آنها داشته باشد و این مطلب را میرساند که یک نوکر اگر ازش خواسته شود قلبش را در آورد اینکار را میکند؟ آیا میدانید در آوردن قلب یک انسان در فرهنگ های شیطانی برای چیست؟

یا یک دکتر از کسی که از مرگ برگشته بود رازش را پرسی،د فرشته نگهبان داری یا روحت را به شیطان فروختی؟ وی هم که یک شکارچی خون آشام است میگوید هر دو!!!

یا مثلا در آخر نشان دادن تسلیم و گریز از صحنه نبرد برای داشتن یک زندگی جدید، شغل مناسب، دوست دخترهای جذاب !

و اعمال شدن آن در ذهن شخص توسط نفوذ ذهنی توسط یک خون آشام؟

آیا این همه مطلب عمیق در اولین قسمت سال جدید 2012 چرا باید به خورد خواننده داده شود؟ این قسمت پیام روشنی برای همه کسانیکه بیدار هستند دارد.

اما اینرا بدانید کسانیکه روی ذهن ما دارند کار میکنند دنبال ایجاد 3 طبقه هستند که امروز به وضوح میبینید:

1. سرمایه دار و رهبران اصلی که هر روز ثروتمندتر میشوند و مالیات هم نمیدهند

2. طبقه متوسط که مانند یک نوکر برای طبقه بالاست و مانند ماشین در هر زمینه ای برایش کار میکند و مطیع است

3. طبقه فقیر که از طبقه متوسط حساب میبرد و میترسد

به نظر من اتفاقی که در سال 2012 قرار است رشد فقر و بردگی نوین است که قرار است در مستندهایشان ذهن من و شما را آماده کنند

خلاصه اگر ذهن را باز کنیم و در کلمات توجه کنیم میبینیم تشخیص واقعیت سخت نیست

در پایان یک پند از حضرت علی(ع): " به سخن توجه کنید نه گوینده سخن "

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...