رفتن به مطلب

ری استارت شدن سیستم

pedi9004
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و عرض ادب خدمت شما بزرگان. یه موردی برام پیش اومده گفتم یه مشورتی بکنم با دوستان.

من جدیدا یه بازی گرفتم the division 2 و اینکه اولش با رم 16 گیگ بازی میکردم اما الان رم با دو ماژول 4 گیگ تغییر یافته تا پول دستم بیاد 16 دوباره بگیرم. حالا یه مشکلی که به وجود امده اینه که من در حین بازی سیستمم ریست میشه. مشخصات سیستم

cpu : core i7 8700k

gpu: gtx 1080ti

psu: green 850 ocpt

ram: 2 * 4 gskill 2400

cooler: glc 240 green

main: z370 gaming m5

حالا موندم که ایا این رم های جدید امکان ایجاد چنین مشکلی در فول لود دارند؟ در ضمن من روی 4k بازی میکنم. کلا گیم خیلی کم میزنم ولی این مشکل هم برام عجیبه...

دمای سی پی یو و گرافیک در حین بازی نرماله( یکمی سی پی یو داغ هست ولی طبیعیه)

حالا احتمالا اکثر دوستان میگن به احتمال زیاد مشکل psu هستش ولی خوب نبوده تا الان چنین مشکلی. منتظر راهنمایی دوستان هستم. ممنون

لاگ مربوط به قبل از ری استارت هستش

image.thumb.png.a3cb8e1ad4e38a909dc893e0edb37d20.png

image.thumb.png.9c972f7a84041c25d7f952fe5cd52df4.png

ویرایش شده توسط pedi9004
لینک به دیدگاه

سلام داداش

من فقط شکم به یه چیزه البته مطمان نیستم فقط نظرمه 

به نظرم 8گیگ رم واسه این بازی و اونم 4کی خیلی کمه 

یه بار رزولیشن بازی بزار روی 1080 و تست کن ببین بازم ریست میشه یا نه 

تنظیمات گرافیکی رو هم بالا نبر مدیوم بزار 

لینک به دیدگاه

سلام.

من یه دور تمام تنظم های بازی رو روی حداقل گذاشتم و حتی رو 720p هم بودم و مقدار رم مصرفی بازی بازم کمتر از 7.5 گیگ نشد.منم حدس می زنم احتمالا مشکل از کمبود رم هستش.

pnr5_11111.jpg

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، amir44 گفته است :

سلام.

من یه دور تمام تنظم های بازی رو روی حداقل گذاشتم و حتی رو 720p هم بودم و مقدار رم مصرفی بازی بازم کمتر از 7.5 گیگ نشد.منم حدس می زنم احتمالا مشکل از کمبود رم هستش.

pnr5_11111.jpg

آره احتمالا حدس منم درسته پس

اونوقت دیگه ریستارت نشد که؟ 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

آره احتمالا حدس منم درسته پس

اونوقت دیگه ریستارت نشد که؟ 

بنده استارتر تاپیک نیستم و فقط برای کمک به ایشون این تست رو کردم. 😅

ویرایش شده توسط amir44
لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، amir44 گفته است :

بنده استارتر تاپیک نیستم و فقط برای کمک به ایشون این تست رو کردم. 😅

😁😁😁😁😁

ببخشید دقت نکردم

لینک به دیدگاه

ممنون دوستان. والا واقعا برای خودم عجیبه. امیدوارم همون کمبود رم باشه ولی هر چی سرچ میزنم چیزی درباره ری استارت شدن سیستم ناشی از کمبود رم نیست...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، pedi9004 گفته است :

ممنون دوستان. والا واقعا برای خودم عجیبه. امیدوارم همون کمبود رم باشه ولی هر چی سرچ میزنم چیزی درباره ری استارت شدن سیستم ناشی از کمبود رم نیست...

داداشی شما این تستی که گفتم انجام دادی یا نه؟ 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

داداشی شما این تستی که گفتم انجام دادی یا نه؟ 

سلام بله انجام دادم اا متاسفانه دوباره اتفاق افتاد و مصرف رم تغییر خاصی نداشت. ولی اینبار اومدم کل کیس رو بلوور زدم و رم هارو دوباره جا زدم و گرافیک هم دوباره جا زدم همچنین کابل و ورودی ماژولار پاور را تغییر دادم که به نظر میرسه مشکل حل شد. فکر کنم از 3 تا ریل 12 پاور یکی مشکل پیدا کرده یعنی همونی که من متصل کردم بهش.... جالب اینجاست که این پاور 1 ساله داره کار میکنه کلا هم من استفادم خیلی کمه....

لینک به دیدگاه

در در 15 شهریور 1398 در 00:10، pedi9004 گفته است :

سلام بله انجام دادم اا متاسفانه دوباره اتفاق افتاد و مصرف رم تغییر خاصی نداشت. ولی اینبار اومدم کل کیس رو بلوور زدم و رم هارو دوباره جا زدم و گرافیک هم دوباره جا زدم همچنین کابل و ورودی ماژولار پاور را تغییر دادم که به نظر میرسه مشکل حل شد. فکر کنم از 3 تا ریل 12 پاور یکی مشکل پیدا کرده یعنی همونی که من متصل کردم بهش.... جالب اینجاست که این پاور 1 ساله داره کار میکنه کلا هم من استفادم خیلی کمه....

سلام. پاورهای سری OCPT دارای تنها یک ریل خروجی 12V+ هستند. تمامی  کانکتورهای خروجی مشترکاً به همون تک ریل 12V+ متصل شده اند. احتمالاً در حین اسمبل کانکتورها رو کامل وارد سوکت نکرده بودید.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، GREEN Support گفته است :

سلام. پاورهای سری OCPT دارای تنها یک ریل خروجی 12V+ هستند. تمامی  کانکتورهای خروجی مشترکاً به همون تک ریل 12V+ متصل شده اند. احتمالاً در حین اسمبل کانکتورها رو کامل وارد سوکت نکرده بودید.

با سلام و عرض ادب. متاسفانه دوباره مشکل ایجاد شد و کانکتورها هم درست جا خوردند. به نظر شما مشکل کجاست؟

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در 18 شهریور 1398 در 21:47، pedi9004 گفته است :

با سلام و عرض ادب. متاسفانه دوباره مشکل ایجاد شد و کانکتورها هم درست جا خوردند. به نظر شما مشکل کجاست؟

منم تقریباً ۵سال پیش توی بازی dead Rising 3همین مشکل رو داشتم،اول لگ میزد و بعده ۳۰ ثانیه ریست میشد تمام قطعات روهم چک کردم سالم بودن و توی بقیه بازی ها اینجور نمیشد شک کردم که دیتای بازی مشکل داره . اما رم رو از ۴گیگ تک کانال به ۸ گیگ دو کانال ارتقا دادم و دیگه مشکلی نداشتم 

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان. متاسفانه مشکل با رم های 16 گیگ هم دوباره ایجاد شد. فکر می کنم با توجه به عدم بالارفتن دمای سی پی یو و گرافیک و همچنین تست سالم بودن رم ها با memtest86 به احتمال زیاد مشکل پاوره. نظر دوستان چیه؟

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، pedi9004 گفته است :

با سلام خدمت دوستان. متاسفانه مشکل با رم های 16 گیگ هم دوباره ایجاد شد. فکر می کنم با توجه به عدم بالارفتن دمای سی پی یو و گرافیک و همچنین تست سالم بودن رم ها با memtest86 به احتمال زیاد مشکل پاوره. نظر دوستان چیه؟

با یه پاور دیگه تست کنید

اگر تونستید با نرم افزار occt هم پاور رو تست کنید.ببینید که در زمانتست پاور سیستم ریست میشه؟

ویرایش شده توسط vahidsamaili63@gmail.com
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، vahidsamaili63@gmail.com گفته است :

با یه پاور دیگه تست کنید

اگر تونستید با نرم افزار occt هم پاور رو تست کنید.ببینید که در زمانتست پاور سیستم ریست میشه؟

با occt قبلا چندبار تست کردم و زمانی که فقط گرافیک به تنهایی یا سی پی یو به تنهایی زیر لوود باشه مشکلی نیست ولی وقتی هر دو میرن زیر لود ری استارت میشه که به احتمال زیاد پاوره. اما امروز از یک سر دیگه  کابل سی پی یو استفاده کردم و دیگه در occt  سیستم ری استارت نشد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...