رفتن به مطلب
  • 3

خدمات پس از فروش گوشی های چینی در ایران؟

indianboy
 اشتراک گذاری

سوال

با سلام و درود به دوستان 

یه مدت ریویوهایی از گوشی های چینی مثل oppo vivo xiaomi realme و امثال اینها رو میدیدم و احساس کردم خیلیهاشون واقعا گوشیهای مناسبی هستند. اما چند تا ویدیو هم دیدم که حتی توی خود هند که تقریبا بزرگترین بازار برای همچین برندهایی هست هم مشکلات نبود مراکز خدمات پس از فروش و معدود بودن همچین نمایندگی هایی رو ابراز کرده بودن.

خواستم ببینم دوستان در مورد نمایندگی ها یا مراکزی که بتونن تعمیرات یا خدمات پس از فروش همچین برندهایی رو انجام بدن توی شهرهای خودشون اطلاعی دارن؟ 

فکر میکنم تاپیک خوبی بشه برای کسایی که به همچین خدماتی نیاز دارن و نمیدونن باید به کجاها مراجعه کنن.

لینک به دیدگاه

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

سلام 

عزیز گوشی هایی مثل شیومی و میزو و ...... یه زمانی بسیار خوش قیمت و خوب بودن ولی الان گزینه اول از روشون برداشته شده با شناخته شدنشون . متاسفانه بزرگترین مشکل این گوشی ها نبود پشتیبانی سخت افزاری مناسب هست و حتی لوازم جانبی درست و درمونی هم براشون گیر نمیاد . من هم از شیومی استفاده کردم و راضی بودم هم میزو که همین الانم دارمش ولی با مشکل پیدا کردنشون یه جورایی باید قید گوشی رو بزنی . 

بنده همین الان یه میزو دارم صفحه مشکل پیدا کرده و باید تعویض بشه ولی اصلا گیرم نیومد . یه زمانی نمایندگی داشت در تهران که تماس گرفتم گفتن گیر نمیاد . باید از اونور خریداری بشه . دوستان اگر کسی داشت بنده خریدارم 

تاچ و ال سی دی meizu m1 note 

لینک به دیدگاه

• 0

خوب برای برند meizu درسته ولی برای شیائومی هم همینطور هست؟ یعنی شیائومی هم قطعاتش پیدا نمیشه؟

لینک به دیدگاه

• 0

سلام.من یکی دو ساله تکنو CX گرفتم.بزرگترین اشتباه زندگیم.جالبه بگم همه چیز این گوشی عالیه غیر از نرم افزارش.من خودم تعمیرکار موبایلم ولی بدجور دهنمو سرویس کرده این گوشی.خاموش روشنهای بسیار زیاد پریدن لانچر و هنگ بیخودی مخصوصن ارور برنامه ها و مخصوصن گوگل پلی.هر چقدر هم فلش نرم افزاری زدم جواب نداد متاسفانه میگن نمایندگی هاشم جم کرده از ایران البته شاید تو تهران باشه.دوستان اگه از نمایندگیهای تکنو تو تهران آدرس یا تلفن دارن اینجا بزارن.ممنون.

لینک به دیدگاه

• 0
در 4 ساعت قبل، indianboy گفته است :

خوب برای برند meizu درسته ولی برای شیائومی هم همینطور هست؟ یعنی شیائومی هم قطعاتش پیدا نمیشه؟

بله متاسفانه برای شیومی هم همینطوره . الان mehdi-gtx از دوستان همین سایت یه redmi note 3 pro دارن که صداش مشکل پیدا کردن و نتونستن یه قطعه براش جور کنن . 

در 3 ساعت قبل، lali city گفته است :

سلام.من یکی دو ساله تکنو CX گرفتم.بزرگترین اشتباه زندگیم.جالبه بگم همه چیز این گوشی عالیه غیر از نرم افزارش.من خودم تعمیرکار موبایلم ولی بدجور دهنمو سرویس کرده این گوشی.خاموش روشنهای بسیار زیاد پریدن لانچر و هنگ بیخودی مخصوصن ارور برنامه ها و مخصوصن گوگل پلی.هر چقدر هم فلش نرم افزاری زدم جواب نداد متاسفانه میگن نمایندگی هاشم جم کرده از ایران البته شاید تو تهران باشه.دوستان اگه از نمایندگیهای تکنو تو تهران آدرس یا تلفن دارن اینجا بزارن.ممنون.

عزیز بنده هم تعمیر کار هستم و البته مغازمو جمع کردم تکنو یه زمانی بعضی قطعاتش گیر میومد مثل گوشی های دیگه که از چین خریداری میشد و به اسم ایران تو بازار پخش میشد که اونم دیگه هیچ چیزیش وارد نمیشه . تو بازار علائدین یه زمانی میشد گیر بیاری . 

کلا کشوری که بر مبنای دلالی میچرخه همین میشه دیگه . من پایه مانیتورم ایراد داشت زنگ زدم به نمایندگی lg بهشون توضیح دادم میگن تو ایران پایه موجود نیست . پس خدمات پس از فروش یعنی چی ؟ اونم مانیتور روز .

یه مثال میزنم . مانیتوری که اونور 2 تومن میشه خرید و طرف کارخونشو زده کلی کارگر سرکار مشغول هستن و ........ نهایت برای سازندش 1 تومن بگو سود داشته باشه اونوقت دلال ما همونو میخره میاره اینجا 5 میکنه تو پاچه من و شما و تازه خدمات هم کشک یعنی 3 برابر بیشتر از سازندش سود میکنه . این شده مملکت ما . همه اون کسایی که دستشون به دهنشون میرسه اینکاره ان و بقیه هم که سر چندرقاز پول از صبح تا شب میزنن تو سر همدیگه . اونوقت میگن چرا این مملکت خوابیده . خوب بایدم بخوابه فقط شدیم دلال و مصرف کننده . اونم با خدمات کشک 

لینک به دیدگاه

• 0
در 11 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

سلام 

عزیز گوشی هایی مثل شیومی و میزو و ...... یه زمانی بسیار خوش قیمت و خوب بودن ولی الان گزینه اول از روشون برداشته شده با شناخته شدنشون . متاسفانه بزرگترین مشکل این گوشی ها نبود پشتیبانی سخت افزاری مناسب هست و حتی لوازم جانبی درست و درمونی هم براشون گیر نمیاد . من هم از شیومی استفاده کردم و راضی بودم هم میزو که همین الانم دارمش ولی با مشکل پیدا کردنشون یه جورایی باید قید گوشی رو بزنی . 

بنده همین الان یه میزو دارم صفحه مشکل پیدا کرده و باید تعویض بشه ولی اصلا گیرم نیومد . یه زمانی نمایندگی داشت در تهران که تماس گرفتم گفتن گیر نمیاد . باید از اونور خریداری بشه . دوستان اگر کسی داشت بنده خریدارم 

تاچ و ال سی دی meizu m1 note 

سلام شیراز مارکت رو یه نگاه بندازید  ، با پشتیبانی پرچمداران پیام بدین ، انشاالله که حل بشه

لینک به دیدگاه

• 0
در 9 ساعت قبل، indianboy گفته است :

سلام شیراز مارکت اکثر مدل های قدیمی و جدید شیامی قطعات مثل تاچ و صفحه نمایش ، قسمتپشت گوشی و گلس گوریلا خود گوشی و باطری رو موجود داره و قیمت ها هم به شدت مناسب هست شاید یک سوم تا نصف گوشی های دیگه هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...