رفتن به مطلب

بازکردن هدست تسکو

6636
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه

من یه هدست تسکو دارم که سمت چپش سیمش تکون که میخوره قطع میشه میخواستم بازش کنم سیم رو بررسی کنم ولی هرچی دور تا دور هدفون رو بررسی میکنم هیچ کلیپ خار یا پیچی نداره 

کسی میدونه این مدل چطوری باز میشه؟

sci_715648.jpg

لینک به دیدگاه

درود

بالشتک هدفون رو دربیارین احتمالا زیر همون باشه...

لینک به دیدگاه

در در 22 شهریور 1398 در 11:41، EHSANRF گفته است :

درود

بالشتک هدفون رو دربیارین احتمالا زیر همون باشه...

من همین هدست و دارم اینطور بگم که / اگه دستش نزنه بهتره ! اخه خیلی شول و وله و خیلی هم جنس بدرد نخور !

اون موقع 45 تومن خریدم قیمت الانش که دیدم ! برگام ریخت این بیشتر از همون 45 هم نمی ارزه

لینک به دیدگاه

هدست از لوازمیه که باید حسابی تحقیق بشه بعد بخری حتی هدست های قیمتی ! من دو سال پیش 4 تا هدست گرفتم 3 تا کولر مستر یکیش گارانتی نداشت ظرف 1 مها استفاده میکروفونش از کار افتاد میکروفنش هم جدا میشد،یه کولر مستر سفید رنگ هم داشتم حدود 500خریدمش دو سال پیش این مدل میکروفن مخفی داشت با نرم افزار های خاص هم نشد کاری کنم که صدای بازی برای طرف بک نخوره یه مدت hold buttonصحبت میکردم

مشکلش هم تو ساختار خود هدست بود اول خریدمش بعد reviewدیدم !!!!!!!!!!!!!!!!!!! اینو فروختم یه DS402از لیون گرفتم الان بیش از یکساله دارمش تقریبا هر روز استفاده میکنم عالیه اما قیمتش بالاست

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

سلام. میدونم این مطلب برای پارساله. به هر حال...

باز کردن این هدفون و تعمیرش خیلی کار ساده ای هست. اگر میخواید این هدفون رو باز کنید، مرحله های زیر رو انجام بدید:

1. ابر های گوشی سمت چپ (که حدفون و کابل خروجی بهش وصله) رو آروم بیرون بکشید. (به پد زیر ابر ها، همونی که روی هدفونه، در حد امکان دست نزنید)
2. زیر ابر ها 6 تا پیچ هست که باید باز کنید.
3. صفحه رو آروم بردارید و مواظب باشید سیم های داخل هدفون قطع نشن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...