رفتن به مطلب

قیمت گذاری کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

یه کارت Asus Mini R7 360 2GD5

هستش که به مینی کیس میخوره و برق جدا نمیخواد (برخلاف اکثر نسخه های دیگه ، اما آندر کلاک نشده)

کاملا سالمه. جعبه داره. گارانتیش از اواخر 2017 شروع شده نمیدونم چرا تا اواسط 2020 داره.

فاکتور خریدش موجوده فروردین 98 خریداری شده.

ممکنه لازم باشه بفروشمش.

به نظرتون حدودا چقدر میارزه؟

لازم به ذکره که این کارت قویتر از R7 260x ، GT1030 و RX 550 هستش و کاملا بی صداست.

به تبدیل DVI به VGA نو همراهش هست و 15روز اکانت پرمیوم بازی World Of Ships.

ویرایش شده توسط AlirezaGT86
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AlirezaGT86 گفته است :

سلام.

یه کارت Asus Mini R7 360 2GD5

هستش که به مینی کیس میخوره و برق جدا نمیخواد (برخلاف اکثر نسخه های دیگه ، اما آندر کلاک نشده)

کاملا سالمه. جعبه داره. گارانتیش از اواخر 2017 شروع شده نمیدونم چرا تا اواسط 2020 داره.

فاکتور خریدش موجوده فروردین 98 خریداری شده.

ممکنه لازم باشه بفروشمش.

به نظرتون حدودا چقدر میارزه؟

لازم به ذکره که این کارت قویتر از R7 260x و RX 550 هستش و کاملا بی صداست.

به تبدیل DVI به VGA نو همراهش هست و 15روز اکانت پرمیوم بازی World Of Ships.

درود 

800-1mil

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، real fc گفته است :

یه عکس بفرست شاید معاملون شد

سلام.

عرض کردم توی پست که «ممکنه» نیاز باشه بفروشم.

عکس هم روی سیستمه من شهر دیگه ای هستم.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Slasher گفته است :

درود 

800-1mil

به نسبت کارت های دیگه در نظر بگیرید کمه! فکر میکنم بالای یه تومن بیارزه. مثلا 1.100-1.200؟!

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، AlirezaGT86 گفته است :

به نسبت کارت های دیگه در نظر بگیرید کمه! فکر میکنم بالای یه تومن بیارزه. مثلا 1.100-1.200؟!

دقیقا کجای قیمت 800 تومن کمه برای کارت شما ؟ 

کارت 470 ام اس ای رو من دارم با قیمت 1200 میفروشم ! 

کارت 800 قیمت کاملا مناسبیه براش !

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mَd گفته است :

700-900

درضمن 550 قوی تر از شماست 

خیر ، نیست.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، The.13east گفته است :

دقیقا کجای قیمت 800 تومن کمه برای کارت شما ؟ 

کارت 470 ام اس ای رو من دارم با قیمت 1200 میفروشم ! 

کارت 800 قیمت کاملا مناسبیه براش !

عرض کردم به نسبت کارت های دیگه.

کارت شما چقدر کار کرده؟ کارتن و گارانتی داره؟

در ضمن کارت های سری rx بالاتر از 60 حتی ماین نشده ش هم قیمتش پایینتر از سایر کارت هاست! به خاطر همون احتمال ماینش و البته مشتری دست دومش هم کمتر.

و البته هرچند چیز درستی نیست به نظر من ، اما خب ایسوس کلا تو بازار ایران قیمت بیشتری از ام اس آی داره.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، AlirezaGT86 گفته است :

؟

لینک به دیدگاه

بنظر بنده هم همون 700 هست چون الان rx460 را میشه با 900 تا 950 خرید. 

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، tsd137 گفته است :

؟

نظر بدید لطفا.

لینک به دیدگاه

درود

700 بفروشی کلاهتو بنداز بالا.. نهایت ۸۰۰ بیشترم نمیارزه. 

لینک به دیدگاه

سلام 

داداشی این که نظر دیگران رو جویا میشی بسیار کار درست و پسندیده ایی هست 

ولی اول تا آخر صاحب جنس شمایی و شما باید قیمت آخر بزارید 

یه گرافیک هست واسه 6 نسل قبل ولی اینقدر تمیز و فوق العاده نگهداری شده که آدم 2میلیون هم پولش بده پشیمون نمیشه 

ولی یه گرافیک هست واسه نسل قبل که اصلا دلت نمیخواد 100 تومن هم پولش بدی

اگه گرافیک تون در این حد که میگید تمیز باشه و قول خودتون گارانتی هم داشته باشه 

نهایتا بین 900تا 1000 تومن ارزش داره

شما  اگه قصد فروش داری و قیمت نداری تایپیک فروش بزن قیمت بزار پیشنهادی بالاخره خریدار خاص خودش پیدا میشه و یه قیمتی میده که هم واس خودش بصرفه هم شما راضی باشی

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

سلام 

داداشی این که نظر دیگران رو جویا میشی بسیار کار درست و پسندیده ایی هست 

ولی اول تا آخر صاحب جنس شمایی و شما باید قیمت آخر بزارید 

یه گرافیک هست واسه 6 نسل قبل ولی اینقدر تمیز و فوق العاده نگهداری شده که آدم 2میلیون هم پولش بده پشیمون نمیشه 

ولی یه گرافیک هست واسه نسل قبل که اصلا دلت نمیخواد 100 تومن هم پولش بدی

اگه گرافیک تون در این حد که میگید تمیز باشه و قول خودتون گارانتی هم داشته باشه 

نهایتا بین 900تا 1000 تومن ارزش داره

شما  اگه قصد فروش داری و قیمت نداری تایپیک فروش بزن قیمت بزار پیشنهادی بالاخره خریدار خاص خودش پیدا میشه و یه قیمتی میده که هم واس خودش بصرفه هم شما راضی باشی

سلام عزیز.

-کارت من هنوز بوی نویی میده! شما خودتون مبدونید با اینکه پول نداشتم اما فن قویتر گرفتم که دماش بالا نره اگه کیسو جای گرم تر بردم.

یه درجه دماش بالاتر میرفت تاپیک میزدم که خودتون هم بودید.

-درست میفرمایید.

-من والا پول لازمم گفتم اگه قیمتی داره بفروشم فعلا آنبرد استفاده کنم.

حالا این قیمتی که شما فرمودید باز منطقیه. هرچند من بالاتر انتظار داشتم به نسبت قیمت کارت های ضعیفتری که نام بردم ، ولی بعضی دوستان قیمت 700 تومن رو خوب میدونن که قیمت 730!

قیمت نوش هم 30% کم کنم میشه 1.150.

به هر صورت ممنون از پاسختون.

لینک به دیدگاه

در در 30 شهریور 1398 در 10:18، AlirezaGT86 گفته است :

سلام عزیز.

-کارت من هنوز بوی نویی میده! شما خودتون مبدونید با اینکه پول نداشتم اما فن قویتر گرفتم که دماش بالا نره اگه کیسو جای گرم تر بردم.

-درست میفرمایید.

حالا این قیمتی که شما فرمودید باز منطقیه. هرچند من بالاتر انتظار داشتم به نسبت قیمت کارت های ضعیفتری که نام بردم ، ولی بعضی دوستان قیمت 700 تومن رو خوب میدونن که قیمت 730!

قوربونت داداش انشالله به همین قیمت فروش میره 

لینک به دیدگاه

در در 30 شهریور 1398 در 01:24، zen گفته است :

سلام خدمت استارتر محترم واقعا گیج کننده هست .البته با توجه به قیمت کارت دست دو و گارانتی دار rx 550 2gb که کیفیت گیم مطلوبی داره با قیمت ۹۰۰-۹۵۰ ت

همون ۷۰۰ مناسب هست از طرفی بنده فکر نمیکنم گیمینگ این کارت از r7 260x 2gb قویتر باشه بلکه ضعیفتره.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، tsd137 گفته است :

سلام خدمت استارتر محترم واقعا گیج کننده هست .البته با توجه به قیمت کارت دست دو و گارانتی دار rx 550 2gb که کیفیت گیم مطلوبی داره با قیمت ۹۰۰-۹۵۰ ت

همون ۷۰۰ مناسب هست از طرفی بنده فکر نمیکنم گیمینگ این کارت از r7 260x 2gb قویتر باشه بلکه ضعیفتره.

سلام عزیز.

طبق بنچمارک ها و تست های شخصی این کارت از gt1030 و rx550 توی کارای عادی نه زیاد. اما توی بازی تقاوت قدرتشون کاملا محسوس هست.

درباره r7 260x هم اولا اون کارت قدیمی تر هستش و بعضی تکنولوژی هارو نداره. دوما برق میخوره. سوما کارت بنده از مدل 1GB قویتر هست اینو مطمئن هستم از اونجایی که هردوی این کارت ها مدل های oc کارخونه ای خیلی زیاد دارن بله ممکنه از R7 260X 2GB OC قویتر نباشه اما به دلایلی که عرض کردم قطعا عملکرد کلی کارت 360 اگه بهتر نباشه تفاوت زیادی نداره و دقیقا به همون دلایل ارزش خرید و قیمت بالاتری داره.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

قوربونت داداش انشالله به همین قیمت فروش میره 

ممنونم.

لینک به دیدگاه

در در 30 شهریور 1398 در 10:18، AlirezaGT86 گفته است :

سلام عزیز.

-درست میفرمایید.

سلام

متاسفانه قیمتها داخل ایران دیگه زیادی چرت شده ( قبلا هم قیمت چرت زیاد بود اما الان یه چیز دیگس )

730 به هیچ وجه 1150  تومن ارزش نداره . الان 1030 رو حدود 1.3 میشه خرید .

متاسفانه قیمت کارتهای پایین رده خیلی بی معنی هستش .

کارت شما باید با کارتهایی مثلRX550 و RX 560 مقایسه بشه . 550 ( و حتی 560 ) رو میشه با حدود 1.3 خرید ( که از 1030 هم قویتره ) .

کارت 550 از کارت شما جدیدتر ، کم مصرفتر ، خنک تره  حتی اگر کارت شما چند درصدی هم از 550 قویتر باشه باز این دو کارت تقریبا در حدهم هستند . ( البته خود 550 نسخه 4 گیگ هم تا حدود 2 تومن قیمت میخوره ! ) با همه این ها اگر شما از 1.3 حدودا 20 تا 30 درصد رو کم کنی به 910 الی 1040 میرسی .

حالا اگر ما قیمت 1.3 رو برای 550 نسخه 2 گیگ قبول کنیم و کارت شما رو همرده 550 بدونیم :

چنانچه کارت شما در حد باشه و گارانتی خوبی هم داشته باشه حدود 1 تومن الی 1.1 تومن ارزش خرید داره .

اگر کارت گارانتی نداشته باشه . یا کلا تر و تمیز نباشه حدود 900 تومن ارزش خرید داره .

البته همه موارد بالا به این برمی گرده که کارت شما ارزشی در حد 550 داشته باشه و ما قیمت 550 رو 1.3 در نظر بگیریم وگرنه 560 با قیمت 1.3 و 550 با قیمتی در حدود 2 تومن در بازار موجود هستش .

........................................

قیمت کارت 560 نسخه 4 گیگ برند بایواستار :

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/amd/biostar/biostar-radeon-rx560-va56c5rf41-4gb-ddr5-vga-222258.html

1280 تومن .

.....................................

قیمت کارت 550 نسخه 4 گیگ برند ایسوز :

https://www.digikala.com/product/dkp-547786/کارت-گرافیک-ایسوس-مدل-ph-rx550-4g-m7

1910 تومن .

قیمت 1030 برند ایسوس :

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/nvidia/asus-ph-gt1030-o2g.html

قیمت 1310 تومن .

از همه با حال تر قیمت کارت 570 و 580 از یک برند هر دو 2.6 تومن :

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/amd/biostar/biostar-rx-570-8gb-gaming.html

و

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/amd/biostar-rx580-8gb-ddr5-dual-coolingva5805rv82-1.html

همون طور که می بینید قیمت ها مبنای خاصی نداره . شما میتونید قیمت کارتتون رو 1.5 قرار بدید و ادعا کنید کارتتون در حد کارت 550 ایسوز با حدود 2 تومن قیمت هستش ! و چندان بی راه هم نگفته باشید .  صد البته بعیده که با این قیمت کسی بیاد سراغش .

لینک به دیدگاه

اینجا :

تست کارت 950 توسط بچه های خوب لیونه .

کارتهای دیگه ای هم در اینجا توسط دوستان تست شده .

شما هم میتونی بنچمارک کارتتون رو اینجا قرار بدید .

اگه یه نفر با کارت 550 یا 560 هم بنچمارک قرار بده بهتر میشه قضاوت کرد .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، AlirezaGT86 گفته است :

سلام عزیز.

طبق بنچمارک ها و تست های شخصی این کارت از gt1030 و rx550 توی کارای عادی نه زیاد. اما توی بازی تقاوت قدرتشون کاملا محسوس هست.

درباره r7 260x هم اولا اون کارت قدیمی تر هستش و بعضی تکنولوژی هارو نداره. دوما برق میخوره. سوما کارت بنده از مدل 1GB قویتر هست اینو مطمئن هستم از اونجایی که هردوی این کارت ها مدل های oc کارخونه ای خیلی زیاد دارن بله ممکنه از R7 260X 2GB OC قویتر نباشه اما به دلایلی که عرض کردم قطعا عملکرد کلی کارت 360 اگه بهتر نباشه تفاوت زیادی نداره و دقیقا به همون دلایل ارزش خرید و قیمت بالاتری داره.

;کارت شما رقیب ۱۰۳۰ هست در ضمن r7 260x نسخه دو گیگ هست و اینم مقایسه گیمینگ و gpu :

https://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=3416&gid2=1971&compare=AMD Radeon R7 360 v2 Asus OC 2GB Edition-vs-AMD Radeon R7 260X Asus DirectCU II OC Edition

----

این هم مقایسه قدرت پردازنده گرافیکی :

https://gpu.userbenchmark.com/Compare/AMD-R7-360-vs-AMD-R7-260X/3572vs3151

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، tsd137 گفته است :

;کارت شما رقیب ۱۰۳۰ هست در ضمن r7 260x نسخه دو گیگ هست و اینم مقایسه گیمینگ و gpu :

https://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=3416&gid2=1971&compare=AMD Radeon R7 360 v2 Asus OC 2GB Edition-vs-AMD Radeon R7 260X Asus DirectCU II OC Edition

----

این هم مقایسه قدرت پردازنده گرافیکی :

https://gpu.userbenchmark.com/Compare/AMD-R7-360-vs-AMD-R7-260X/3572vs3151

سایت userbenchmark همونطور که از اسمش مشخصه بنچمارک هایی هست که کاربرا گذاشتن که میتونه به خیلی چیزا بستگی داشته باشه لذا متبر نیست آنچنان هرچند توی همین سایت هم فریم r7 360 توی بازی رو بیشتر نشون داده!

کارت بنده قویتر از 1030 هستش به هر صورت!

کارت 260 رو هم عرض کردم تفاوت هاشو در مقایسه توی پیام قبلی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...