رفتن به مطلب

این سرعت خوبه؟

dvorah
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 7 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

با این سرعت چی دانلود میکنید ، به چه کارتون میاد

والا هیچی. باور بکن الان کلا یه دیتا پی اس ۲۰ دانلود کردم. همین. روزی شاید چند ترابایت بتونم دانلود کنم. ولی در ماه بیشتره ۲۰۰ گیگ دانلود ندارم. 

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان قصد تهیه اینترنت دوم فقط برای بازی داشتم

این lte ها پینگ مناسب دارن ؟

گزینه هایی که دارم فیبر نوری با هزینه حدود 600 تومان و lte هم حدودا همین قیمت (خرید مودم و بسته)

متاسفانه امکان خرید خط تلفن دوم هم نداریم برای adsl میگن ظرفیت نداره!

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، chaning گفته است :

سلام

دوستان قصد تهیه اینترنت دوم فقط برای بازی داشتم

این lte ها پینگ مناسب دارن ؟

گزینه هایی که دارم فیبر نوری با هزینه حدود 600 تومان و lte هم حدودا همین قیمت (خرید مودم و بسته)

متاسفانه امکان خرید خط تلفن دوم هم نداریم برای adsl میگن ظرفیت نداره!

سلام. اگه دنبال پینگی خط تلفن و فیبر نوری و فیبر مسی و فیبر غوری رو بیخیال شو .

400 دیگه بزار روش P2P بگیر.با700 یا 800 یک رادیو ارزون بگیر بقیش هم بده اشتراک و هزینه نصب

توی ایران اگه دنبال سرعت دانلودی باید وایرلس موبایلی مثل همراه اول و مبین نت و ایرانسل و lte از این جور چیزها بگیری.

اگر پینگ خوب میخوای P2P در هر دو صورت adsl و خط تلفن رو باید بیخیال بشی. وگرنه سوارت میشن تو هم مجبوری کولی بدی

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Mantel گفته است :

سلام. اگه دنبال پینگی خط تلفن و فیبر نوری و فیبر مسی و فیبر غوری رو بیخیال شو .

400 دیگه بزار روش P2P بگیر.با700 یا 800 یک رادیو ارزون بگیر بقیش هم بده اشتراک و هزینه نصب

توی ایران اگه دنبال سرعت دانلودی باید وایرلس موبایلی مثل همراه اول و مبین نت و ایرانسل و lte از این جور چیزها بگیری.

اگر پینگ خوب میخوای P2P در هر دو صورت adsl و خط تلفن رو باید بیخیال بشی. وگرنه سوارت میشن تو هم مجبوری کولی بدی

متاسفانه p2p برام ممکن نیست مستاجریم تو یک ساختمان 3طبقه با حضور صاحب خونه .... 😆

هزینش هم خیلی زیاده 

اینطوز که شما گفتین فکر کنم فقط گزینه lte میمونه 

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Slasher گفته است :

4G+ همینه دیگه داداش 😀
Speed.jpg.2944ceccb298c39676ab3530cf90b730.jpg

اهل دلا میفهمن   نکته این عکس چیه

2. مودم تون چیه؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، chaning گفته است :

متاسفانه p2p برام ممکن نیست مستاجریم تو یک ساختمان 3طبقه با حضور صاحب خونه .... 1f606.png

هزینش هم خیلی زیاده 

اینطوز که شما گفتین فکر کنم فقط گزینه lte میمونه 

ما خودمون هم مستعجریم عزیز.

اتفاقا P2P برای مستعجراست . هرجا میری نصبش کن رو پشت بام اگه شرکت خودت سیگنال داد که چه بهتر(که معمولا میده) نداد همون موقع تو 5 دقیقه از شرکتی که سیگنال بهتری میده اکانت بگیر وصل شو.(کمتر از 5 دقیقه) سالی یک بار هم برو بالا یه کهنه بکش به رادیو تمیزش کن. نرفتی هم نرفتی

خوبه باز شما سه طبقه اید. رادیو ها هرچی از سطح زمین بالاتر باشن سیگنال بهتری میگیرن و شرکتهای اینترنت بیشتری توی رنج detect میکنن نویز هم کمتر میشه. ما تو خونه حیاط دار زندگی میکنیم باز هم P2P عالی جواب میده. دو سال پیش طبقه دوم بودیم بالای 10 تا شرکت میتونستم وصل بشم و از هر کدوم خواستم اکانت بگیرم . الان همکف 3تا شرکت میتونم وصل بشم

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، MEHR_1993 گفته است :

image.thumb.png.da8a08a83a563408bbfb75e7ed83197b.png

این الان چطوره؟

من تو دوتا پینگم 90 تا 120/30  ولی پاکت لاست دارم اکثر اوقات

درود دوست عزیز

این پاکت لاست و یه مدته هم دارن ! یجورایی از سمت خوده دوتا 2 هستش !

من خودمم همینطور ام اولش فکر میکردم از اینترنت ام مشکل داره ولی تو گیم نت و بچه های دیگه هم دید همین مشکل و دارن ...

لینک به دیدگاه

در تعجبم از ملت بزرگ ایران که اینطور با یک تاپیک سرِکار رفتن...

بر اساس بررسی های صورت گرفته، دوست عزیز استارترمون در روز یا هفته، ساعات خاصی تشریف میارن به فروم، یا تاپیک ایجاد می‌کنن و یا پست میذارن (به صورت رگباری با چند کلمه یا جملات خیلی کوتاه)

اگر شک دارید ویدیوچک در دسترس هست.

البته بنده نمیگم، بررسی‌ها اینو میگن 🤔

پ.ن: این سرعت خوبه؟ آره خوبه، سوال بعدی، تاپیک بعدی

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، sisaco گفته است :

والا هیچی. باور بکن الان کلا یه دیتا پی اس ۲۰ دانلود کردم. همین. روزی شاید چند ترابایت بتونم دانلود کنم. ولی در ماه بیشتره ۲۰۰ گیگ دانلود ندارم. 

هزینه اینترنتی که شما دارید ، احتمالا باید زیاد باشه ، هزینه رو که پرداخت میکنید ، دانلود هم ندارید ، اینجور که فقط ضرر میکنید !

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، invoker گفته است :

درود دوست عزیز

این پاکت لاست و یه مدته هم دارن ! یجورایی از سمت خوده دوتا 2 هستش !

من خودمم همینطور ام اولش فکر میکردم از اینترنت ام مشکل داره ولی تو گیم نت و بچه های دیگه هم دید همین مشکل و دارن ...

سلام. 

کم و بیش منم به همین نتیجه رسیده بودم. چون تو استریم  ph  و  panda  هم دیدم یه مقدار   پاکت لاست داشتن.

باز جای شکرش باقیه که مثل  lol  کلا تحریمش نکردن. 

ویرایش شده توسط MEHR_1993
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Mantel گفته است :

اتفاقا P2P برای مستعجراست . هرجا میری نصبش کن رو پشت بام اگه شرکت خودت سیگنال داد که چه بهتر(که معمولا میده) نداد همون موقع تو 5 دقیقه از شرکتی که سیگنال بهتری میده اکانت بگیر وصل شو.(کمتر از 5 دقیقه) سالی یک بار هم برو بالا یه کهنه بکش به رادیو تمیزش کن. نرفتی هم نرفتی

خوبه باز شما سه طبقه اید. رادیو ها هرچی از سطح زمین بالاتر باشن سیگنال بهتری میگیرن و شرکتهای اینترنت بیشتری توی رنج detect میکنن نویز هم کمتر میشه. ما تو خونه حیاط دار زندگی میکنیم باز هم P2P عالی جواب میده. دو سال پیش طبقه دوم بودیم بالای 10 تا شرکت میتونستم وصل بشم و از هر کدوم خواستم اکانت بگیرم . الان همکف 3تا شرکت میتونم وصل بشم

هذینش چه مقداره ؟

لینک به دیدگاه

در در 1 مهر 1398 در 21:47، violent1992 گفته است :

2. مودم تون چیه؟

داداش فیلم Equlizer دارم دانلود میکنم دیگه 😶 
هات اسپات گوشیه

لینک به دیدگاه

در در 7 مهر 1398 در 13:34، Slasher گفته است :

داداش فیلم Equlizer دارم دانلود میکنم دیگه 😶 
هات اسپات گوشیه

هات اسپات گوشی میتونه 250 مگابیت بده ؟ یا للعجب

لینک به دیدگاه

در در 1 مهر 1398 در 21:47، Mantel گفته است :

عاقا میشه قشنگ توضیح بدی چجوری باید پیکربندی کنم و اکانت بگیرم؟
فرض کن من یه رادیو گرفتم و نصب کردم رو پشت بوم رو به اسیا تک(مکان حدودی دکل اسیا تک رو میدونم) حالا باید چکار کنم؟

لینک به دیدگاه

یه زمانی سال 92 که واعزی شد وزیر ارتباطات نت مخابرات داشتم سرعت 256 کیلوبیت گرفته بودم ( با کلی مدرک دانشجویی ) بعد سرعت دانلود از 32 کیلوبایت رسیده بود به 64 کیلوبایت و به 120 و 250 هم برای یه مدتی رسید . یعنی احساس میکردم تو کشور های اسیا شرقی هستم به خاطر این سرعت . بعد الان اقایون دارن با سرعت 400 مگابیت میرن اینترنت 😭

الان بهم احساس هیچی و پوچی دست میده من یه توکه پا برم خودمو از سخره پرت کنم پایین😆

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

یه زمانی سال 92 که واعزی شد وزیر ارتباطات نت مخابرات داشتم سرعت 256 کیلوبیت گرفته بودم ( با کلی مدرک دانشجویی ) بعد سرعت دانلود از 32 کیلوبایت رسیده بود به 64 کیلوبایت و به 120 و 250 هم برای یه مدتی رسید . یعنی احساس میکردم تو کشور های اسیا شرقی هستم به خاطر این سرعت . بعد الان اقایون دارن با سرعت 400 مگابیت میرن اینترنت 😭

الان بهم احساس هیچی و پوچی دست میده من یه توکه پا برم خودمو از سخره پرت کنم پایین😆

تو نسل سوخته ای میزارم تو خاکستر بمونی😂😂

لینک به دیدگاه

در در 9 مهر 1398 در 01:36، miladhaerian گفته است :

عاقا میشه قشنگ توضیح بدی چجوری باید پیکربندی کنم و اکانت بگیرم؟
فرض کن من یه رادیو گرفتم و نصب کردم رو پشت بوم رو به اسیا تک(مکان حدودی دکل اسیا تک رو میدونم) حالا باید چکار کنم؟

ببخشید دیر جواب دادم . الان دیدم پیامتون رو.

ببین اگه اولین بارته 100% بگو بیان برات نصب کنن. بعد که رفتن برو توی تنظیمات از تمام سربرگها عکس بگیر .که اگر روزی رادیو ریست کردی دیگه زنگ نزنی بیاد تنظیم کنن برات.

اولش یه خورده گیج کنندست نمیشه با نوشتن توضیح داد . گرچه آموزش تصویری توی یوتیوب زیاده.

هم تنظیمات نت ورک ویندوز رو باید تغییر بدی هم رادیو . و بعد دوباره تنظیمات نت ورک ویندوز رو بزاری روی اتوماتیک یه کم پیچیدست ولی یه مدت بگذره چشم بسته انجام میدی.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Mantel گفته است :

ببخشید دیر جواب دادم . الان دیدم پیامتون رو.

ببین اگه اولین بارته 100% بگو بیان برات نصب کنن. بعد که رفتن برو توی تنظیمات از تمام سربرگها عکس بگیر .که اگر روزی رادیو ریست کردی دیگه زنگ نزنی بیاد تنظیم کنن برات.

اولش یه خورده گیج کنندست نمیشه با نوشتن توضیح داد . گرچه آموزش تصویری توی یوتیوب زیاده.

هم تنظیمات نت ورک ویندوز رو باید تغییر بدی هم رادیو . و بعد دوباره تنظیمات نت ورک ویندوز رو بزاری روی اتوماتیک یه کم پیچیدست ولی یه مدت بگذره چشم بسته انجام میدی.

تشکر میگم خودشون بیان پس.

لینک به دیدگاه

در در 9 مهر 1398 در 01:27، miladhaerian گفته است :

هات اسپات گوشی میتونه 250 مگابیت بده ؟ یا للعجب

هات اسپات آیفونه

لینک به دیدگاه

در در 1 مهر 1398 در 21:47، violent1992 گفته است :

2. مودم تون چیه؟

در 15 ساعت قبل، Slasher گفته است :

هات اسپات آیفونه

نه فقط ایفون بلکه هر گوشیی که بتونه روی 5G وایرلس ایجاد کنه میتونه این سرعت روبده!(از نظر تئوری 5G وایفای میتونه تا 450 مگابیت سرعت بده)

چیز عجیبی نیست که دوستمون گیر داده حالا  نمیدونم چرا!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MojArch گفته است :

نه فقط ایفون بلکه هر گوشیی که بتونه روی 5G وایرلس ایجاد کنه میتونه این سرعت روبده!(از نظر تئوری 5G وایفای میتونه تا 450 مگابیت سرعت بده)

چیز عجیبی نیست که دوستمون گیر داده حالا  نمیدونم چرا!

گیر ندادم واسم جالب بود🙄

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...