رفتن به مطلب

فروش مونیتور سامسونگ p22700

moeino
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من یه مونیتور دارم 8 ماهی میشه خریدمش مدلشم p22700 هستش الان میخام بفروشمش یه 3d بگیرم فقط و فقط به خاطره بازی همونجور که تو عکس پایین کنسولمم معلومه میخام بفروشمش یه 3d بگیرم بازی کنم .

الان اکش 260 ایناست من 200 میفروشم خیلی خیلی تمیزه جعبشم انگار همی الان از بازار خریدی سالمه سالمه چون من خوش صلیغم . خودمم بچه کرجم گفتم برا خرید اینو بدونین . اینم شماره موبایلمه هر لحظه از شبانه روز خواستین از ساعت 9 صبح تا 9 شب زنگ بزنین ولی 9 به بعد sms بدین بهتره . باز کسی خواست در خدمتم . اگه شهرستانم بودین براتون پست میکنم پستم که بقل خونمونه دیگه حله .

اگه تو سایت نیومدم چون امتحان دارم پس همون زنگ یا مسیج بدین دوستان اگه کسی خواست .

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

باز عکسی چیزی خواستین بیشتر بگین بزارم تا خیالتون از بابت جنس راحت بشه .

ویرایش شده توسط moeino
لینک به دیدگاه

الان اکش 260 من خودم 200 میدم خدایی تهه تهه تمیزه کارتونشم تمیز تمیز . خواستین عکسم میزارم ببینین . چون میخام 3d بگیرم فقط میفروشم وگرنه نمیفروختم . عین دسته گل نگهش داشتم عکسم گویای تمیزیش هست دیگه و اینم بگم نه پیکسلی سوخنه نه خشی روشه خواستین از همه جاشم عکس میندازم الان این سایتای پایینو ببینین تازه قیمت زدن دیگه دیجی تکو .

لینک

ویرایش شده توسط moeino
لینک به دیدگاه

منم اینو فروختم باید کلی روش پول بزارم تا بتونم اینو بگیرم d2342 p LG .

ویرایش شده توسط moeino
لینک به دیدگاه

فعلا یه عکسی ازش میزارم من این عکسو برا یچی دیگه گرفته بودم ولی الان اینو میزارم بعدا باز خواستین از جلو جلو یه عکس بهترتر میندازم .

to0w3bpjt3z9o1me2k1l.jpg

لینک به دیدگاه

دوست عزیز تو لینکی که دادید 258 با یک سال گارانتی می دن مانیتور رو !250 هم هست و قیمت واسه دیروز هست! تازه تو بازار بگردی حتما پایین تر گیر میاری

به نظرت 200 اینو بخریم بصرفه هست؟

ویرایش شده توسط vahid_lok
لینک به دیدگاه

دوست عزیز من این قیمت میدمش . جسارت نشه منم نگفتم حتما بیایین بخرین که باز خواستین برین همون 258 دیجی تک یا همون 250 کیمیا انلاینو بخرین مشکلی نداره اک بخرین . بعد الان قیمت دلار وحشتناک خدایی هر روز میگذره گرونتر میشه حتی ادامسم گرون میشه چه برسه به مانیتور داداشم .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من این قیمت میدمش . جسارت نشه منم نگفتم حتما بیایین بخرین که باز خواستین برین همون 258 دیجی تک یا همون 250 کیمیا انلاینو بخرین مشکلی نداره اک بخرین . بعد الان قیمت دلار وحشتناک خدایی هر روز میگذره گرونتر میشه حتی ادامسم گرون میشه چه برسه به مانیتور داداشم .

منم نگفتم زوری می خوام از شما بخرم دوست عزیز

250 تومان رو بروز رسانیش واسه دیروز بوده! یعنی موجوده حتما در فروشگاه!

کلا خواستم بگم شاید در قیمت تجدید نظر کن!

ولی در کل شما صاحب کالا هستید و می تونید قیمتش رو 280 بزارید اصلا!

مرسی

لینک به دیدگاه

من اخرین قیمتیکه میتونم بدم 195 هرکیم خواست در خدمتشم . از بابت جنسم خیالتون راحت باشه از خودم بیشتر مواظبش بودم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

195 نبود کسی .

سلام دوست من

اگه براتون 185 مقدوره خبر بدین

البته قیمت مد نظر شما قابل احترامه و اصلا قصد جسارت ندارم وفقط یک پیشنهاد خرید هست

ممنون

لینک به دیدگاه

دوستان همی الان معامله شدش به قیمت 210 تومن به یکی از دوستانم و فروخته شد . راستش چند نفری میخاستن که خبری نشد یا نیومدن سایت یا کار داشتنن ، من فروختم چون فردا باید میرفتم مانیتور جدید میخریدم .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...