رفتن به مطلب

انتخاب بین cooler master vanguard 850w gold یا Green GP850B-OCPT

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت همه من قصد خرید بین یکی ازاین دو برند دارم حالا سئوالم اینجا کدوم یک بین این دو ارزش خرید بیشتری داره کلا کسانی که با این دو برند کار کردن میخوام افت ولتاژ زیر فشار100درصد یا که خرابی نداشته باشه ممنون میشم نظرتون به اشتراک بزارین با تشکر

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/cooler-master/cooler-master-v850-80plus-gold-power-supply-4.html

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/green/green-gp850b-ocpt-overclocking-evo-80plus-platinum-psu-130.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کولر مستر بدون شک

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلان دوست عزیز

به علت گارانتی بالا گرین بهتره کولر مستر گارانتیش خیلی کمتره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 دقیقه قبل، m.jafari گفته است :

سلان دوست عزیز

به علت گارانتی بالا گرین بهتره کولر مستر گارانتیش خیلی کمتره

پیشنهاد میکنم یه سر به لینک امضا بنده بزنید !

البته کیفیت قطعات باید در حدی باشه که نیاز به گارانتی نداشته باشی .

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، farhad.m18 گفته است :

با سلام خدمت همه من قصد خرید بین یکی ازاین دو برند دارم حالا سئوالم اینجا کدوم یک بین این دو ارزش خرید بیشتری داره کلا کسانی که با این دو برند کار کردن میخوام افت ولتاژ زیر فشار100درصد یا که خرابی نداشته باشه ممنون میشم نظرتون به اشتراک بزارین با تشکر

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/cooler-master/cooler-master-v850-80plus-gold-power-supply-4.html

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/green/green-gp850b-ocpt-overclocking-evo-80plus-platinum-psu-130.html

من هر دوی این پاور ها رو به مدت 6 / 7 ماه داشتم و از هر دو تا راضی بودم.

از نظر کیفیت جفتشون عالی هستند. افت ولتاژ هیچ کدوم زیر حد استاندارد نیست.

فقط اگر بی صدا بودن و فنلس بودن برای شما مهمه، حتما گرین رو بخرید چون مدل کولر مستر حالت فنلس نداره.

لینک به دیدگاه

بدونه شک کولر مستر ، این مدل ساخت seasonic هست و قطعه ها کاملا ژاپنی ، یکی از بهترین در‌دنیا محسوب میشه. در استفاده بلند مدت هم خراب نمیشه که نیاز به گارانتی بیشتر داشته باشه ، از لحاظ صدا و فنلس بودن هم اصلا صدای فنش رو نمیشنوی که فرقی کنه و کلا اصلا این برند قابل مقایسه با گرین نیست. در مورد افت ولتاژ هم بگم پاور های گرین ریپل خیلی متغیری داره و کلا استاندارد نیست از نظر من.

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Behrouz Molaei گفته است :

بدونه شک کولر مستر ، این مدل ساخت seasonic هست و قطعه ها کاملا ژاپنی ، یکی از بهترین در‌دنیا محسوب میشه. در استفاده بلند مدت هم خراب نمیشه که نیاز به گارانتی بیشتر داشته باشه ، از لحاظ صدا و فنلس بودن هم اصلا صدای فنش رو نمیشنوی که فرقی کنه و کلا اصلا این برند قابل مقایسه با گرین نیست.

بهروز جان شما تجربه V850 رو داشتی؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

بهروز جان شما تجربه V850 رو داشتی؟

بله ۸۵۰ و ۷۵۰ داشتم و الان ۱۲۰۰ دارم مدل vanguard.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

بله ۸۵۰ و ۷۵۰ داشتم و الان ۱۲۰۰ دارم مدل vanguard.

پس احتمالا میدونی که اون فنی که کولر مستر اولش در تولید پاور های سری V استفاده می کرد، این فنی نیست که الان در پاور های سری V استفاده میشه. بنابراین کلیه ریویو های این پاور در مورد فن/نویز فن، از اعتبار ساقط هستند چون فن عوض شده.

فن های کولر مستر هم بدون استثنا، حدود سه چهار ماه خوب کار می کنند و بی صدا، اما بعدش کم کم صداشون در میاد. فن کولر مستر (به غیر از فن های ساده مشکی دیفالت روی کیس هاش) بعد از چند ماه همه به صدا می افته.

این مشکل صدای فن در V850 هم بود، واسه همین عوضش کردم.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

پس احتمالا میدونی که اون فنی که کولر مستر اولش در تولید پاور های سری V استفاده می کرد، این فنی نیست که الان در پاور های سری V استفاده میشه. بنابراین کلیه ریویو های این پاور در مورد فن/نویز فن، از اعتبار ساقط هستند چون فن عوض شده.

فن های کولر مستر هم بدون استثنا، حدود سه چهار ماه خوب کار می کنند و بی صدا، اما بعدش کم کم صداشون در میاد. فن کولر مستر (به غیر از فن های ساده مشکی دیفالت روی کیس هاش) بعد از چند ماه همه به صدا می افته.

پس شاید مدل هایی که دست من بوده از سری اول بوده چون بیشتر ۱ سال کار میکرد بدون صدا. البته ۱۲۰۰ که دکمه hybrid داره کلا بحثش جداس.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

پس شاید مدل هایی که دست من بوده از سری اول بوده چون بیشتر ۱ سال کار میکرد بدون صدا. البته ۱۲۰۰ که دکمه hybrid داره کلا بحثش جداس.

بله V1200 چون حالت فنلس داره دیگه صدایی ازش شنیده نمیشه.

لینک به دیدگاه

مدل گرین رو توصیه میکنم

بلاخره هر قطعه الکترونیکی هر چه قدر هم با کیفیت هم باشه احتمال خرابی داره حالا هر برندی میخواد باشه باشه اینجاست که پشتیبانی قوی گرین خیالتون رو راحت میکنه

ضمن اینکه پاور گرین گواهی 80 پلاس پلاتینیوم داره و به مراتب هزینه برق کمتری رو دستتون میزاره و این موضوع در دراز مدت میتونه مبلغ زیادی باشه که صرفه جویی میکنید

همچنین با ویژگی فنلس علاوه بر نویز کمتر طول عمر فن به مراتب بالاتری داره

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

پیشنهاد میکنم یه سر به لینک امضا بنده بزنید !

البته کیفیت قطعات باید در حدی باشه که نیاز به گارانتی نداشته باشی .

اینطوری که من به اون لینک داخل امضاتون دیدم گارانتیش خیلی ناجور چون دارم پولم برای گارانتی این بین میدم ارزش نداره بطرف گرین بدم جدا از اون کولر مستر یک برند قدیمی و معتبرتری نسبت به گرین در تولید پاور اینا پس همون کولر مستر تهیه میکنم ممنون از همه دوستان 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

منم به همین دلیل پاور گرین پیشنهاد میدم 

لینک به دیدگاه

درود

هر دو تاشون عالی هستند ولی خرید مدل گرین به لحاظ بودجه به صرفه‌تره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 دقیقه قبل، Sandor گفته است :

درود

هر دو تاشون عالی هستند ولی خرید مدل گرین به لحاظ بودجه به صرفه‌تره

درود

دوست عزیز تفاوت قیمت پاور کولرمستر و گرین کلا 50 تومان است !

شما برای 50 تومان ترجیح میدید پاوری بخرید که تمام سایت های معتبر سخت افزاری بررسیش کردند یا پاوری که هیچ کجا به صورت حرفه ای بررسی نشده !؟

بنده در حال حاظر پاور V850 کولرمستر دارم و هیج زمانی نشده که از نظر صدای فن یا هر مورد دیگه ای ازش ناراضی باشم.

پ.ن : اون زمانی که پاورهای گرین از نظر قیمت خیلی کمتر از برندهای معتبر بودند ، تمام شده است.

ویرایش شده توسط Sir MehDi
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Sir MehDi گفته است :

پ.ن : اون زمانی که پاورهای گرین از نظر قیمت خیلی کمتر از برندهای معتبر بودند ، تمام شده است.

بله

الان که قیمت‌ها رو دیدم خیلی تعجب کردم! با این وضعیت خرید پاورهای گرین (جز مدل‌های ضعیف‌تر) هیچ توجیهی نداره و جالبه که قیمت‌ها رو پایین نمیاره که هیچ، بالاتر هم می‌بره! عجب!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

این توی بررسی هایی که دیدم خوب ظاهر نشده،

Ripple بسیار بالا تا 100mV، کابل های نازک 18G، همچنین نتیجه بعضی موارد مثل In Rush Current، و Hold Up Time این پاور تو بررسی اصلا جالب در نیومده. من پیشنهاد نمی کنم اصلا به این مدل فکر کنند.

لینک به دیدگاه

سلام داداش عزیز 

بدون شک کولر مستر بهتره

اصلا قابل مقایسه نیست با گیرین 

این مدل پاور منه

Cooler master Gx750w boronze

اگه بزنی تو گوگل و در موردش بخونی

میبینی واسه چند سال پیشه و پایه این مدل های جدیدی که کولر مستر میزنه در حد شوخیه!

ولی الان چندین ساله بدون حتی ثانیه ای مشکل الحمدالله داره کار میکنه و صدا از دیوار میشنوی ولی از این نمیشنوی

بنده گیرین هم داشتم خداییش خیلی عالی بود و ازش ناراضی نبودم و 9سال یه پاور 535 واسم کار کرد و هنوزم روی سیستم دیگه بدون مشکل داره کار میکنه 

ولی کولر مستر یه برند جهانی و مورد تایید چندین سایت تخصصی آزمایش پاور هست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 48 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

این توی بررسی هایی که دیدم خوب ظاهر نشده،

Ripple بسیار بالا تا 100mV، کابل های نازک 18G، همچنین نتیجه بعضی موارد مثل In Rush Current، و Hold Up Time این پاور تو بررسی اصلا جالب در نیومده. من پیشنهاد نمی کنم اصلا به این مدل فکر کنند.

با سلام
خسته نباشید
دقیقا اکثر مدل های سیلوراستون توی بررسی ها گند زدن مخصوصا مدل هایی که وارد ایران شدن
دلیل خاصی داره بنظرتون ؟
چقدرم قیمت های فضایی دارن آدم پر هاش میریزه وقتی قیمتهاش رو میبینه

لینک به دیدگاه

سلام

استارتر گرامی اگر ممکنه تاپیک رو ویرایش کن و به صورت نظر سنجی درش بیار . مثل این :

...............................

کولر مستر بهتره .

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز من پیشنهادی در مورد خرید کدوم پاور ندارم ولی چون کاربر تازه وارد هستین یک پیشنهاد دوستانه خدمتتون عرض میکنم.د ر کل تو این فروم هر وقت بحث مقایسه محصولات گرین و نمونه های خارجی میشه نظرات متعصبانه زیاد می شنوید  و در اخر بحث هم به بیراهه میره.  در کل هر دو پاور تو یک سطح هستن هر کدوم رو خودت دوست داشتی همون رو بخر😉

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...