رفتن به مطلب

لطفا لینک دانلود یه ویندوز 10 خوب و بدرد بخور بدید با قابلیت آپدیت

Unknown Truth
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 5 مهر 1398 در 09:08، EHSANRF گفته است :

لینک قبلی که گذاشتم به دلیل مشکل سرور کپی نشده بود

لینک جدید تقدیم به دوستان:

آخرین نسخه‌ی استیبل ویندوز 10 نسخه 1903 - MAY 2019 با لینک مستقیم (از نسخه‌ی Home گرفته تا Pro رو شامل میشه)

http://dl13.myusb.ir/dl/0yIHDpUA

این نسخه از ویندوز با فلش نصب شد و تایید میشه

تو این دو روز همه چیز اوکی هست

تشکر فراوان💐🤗🙏

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Mantel گفته است :

آقا چکار میکنی مگه؟ من از ماه اول انتشار ویندوز 10 تا الان دارم استفاده میکنم تا حالا هنگ نکرده حتی اولین ورژنش که پر باگ بود.  غیر از نسخه pro تا بحال چیز دیگه نصب نکردم

ولی ویندوز 8 و 7 و حتی ویستا تا دلت بخواد هنگ کردن زیر دستم.

wordرو باز کردم ورژن2006همه چی پوکید ! تو گیم هم خیلی مشکل دارم دارم بازی روون موس لگ داره با اینکه موس جدید گرفتم با قبلی هم همینطوری بود،حالا ویندوز هم دانلود کردم با همون نرم افزار در واقع یه 10 دقیقه صبر کنی دانلودش شروع میشه،من زدم رو فلش خودش بوت شد

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

wordرو باز کردم ورژن2006همه چی پوکید ! تو گیم هم خیلی مشکل دارم دارم بازی روون موس لگ داره با اینکه موس جدید گرفتم با قبلی هم همینطوری بود،حالا ویندوز هم دانلود کردم با همون نرم افزار در واقع یه 10 دقیقه صبر کنی دانلودش شروع میشه،من زدم رو فلش خودش بوت شد

من هم با dota 1 این مشکل روون نبودن بازی رو داشتم با اینکه بازی فوق سبکیه, وسیستم من قویه GTX980

Nvidia inspector +

MSI X Boost Gaming mode +

advanced systemcare Turbo Boost +

+اولی رو از یه قسمت داره به اسم Smoothing فعالش کردم.و مقدارش رو روی حداکثر گذاشتم (Force Smothing) اگر اشتباه نکنم یه گذینه تو همین مایه هاست

+دومی رو روی حالت گیمینگ گذاشتم.

+سومی هم توررو بوست رو روی حالتGameMode قرار دادم بعد فعالش کردم.

این سه تا نرم افزار یه سری تنظیمات کارت گرافیک و ویندوز 10 رو تغییر میدن (بعضی گذینه هارو از directx روی openGL میزارن و یا برعکس) و بهترین حالا رو برای گیمینگ set میکنن.

الان Dota 1 مثل ژله توت فرنگی نرم و روون شده.

لینک به دیدگاه

در در 7 مهر 1398 در 23:20، EHSANRF گفته است :
در در 7 مهر 1398 در 13:21، Mantel گفته است :

سلام و درود خدمت عزیزان. بنده مادربردم مشکل پیدا کرده فرستادم گارانتی .

الان با سیستم DDR2 و سیپیو دو هسته ای با 2GB رم اومدم اینجا پیغام میدم.

یه ویندوز سبک بگین دانلود کنم نصب کنم رو این سیستم که 64 بیتی هم باشه .چون این ویندوز 7 یخورده سنگینه احساس میکنم. یا اگر لینک windows 7 light کسی داره ممنون میشم بده من.

درود. بهترین پیشنهاد برای شما - هرچند که شاید درست نباشه - ویندوزXP هست...

اگر تمایل ندارین بهتره گوشه چشمی هم یه توزیع‌های لینوکس داشته باشین

برای شروع از اوبونتو یا مینت استفاده کنین

چرا به اين بنده خدا XP پيشنهاد ميدى برادر...!! ما ادارمون نصف سيستماش DDR2 هستن و اكثرا ويندوز 7 32bit نصبن و خيلى خوب و عالى دارن كارشون رو ميكنن همه هم راضين...😗

لینک به دیدگاه

در در 7 مهر 1398 در 12:36، EHSANRF گفته است :

Microsoft اصولا ماه به ماه ویندوز و بیلد بیرون نمیده، وقتی مطمئن شد یک نسخه به حدی استیبل هست که جواب میده اون رو به صورت رسمی در سایت خودش منتشر می‌کنه، الان نسخه‌ای که بالاتر گذاشتم، برای 4 الی 5 ماه پیشه و استیبل ترین نسخه‌ی ویندوز 10، 64 بیتی بیلد 1903 هست.

خسته نباشد

الان ماکروسافت  بیلد 1909 رو منتشر کرده ؟

جایی خوندم که این ورژن تغیرات زیادی داشته؛ لینک دانلود برای این نسخه بیزحمت بگذارید . ممنون

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

خسته نباشد

جایی خوندم که این ورژن تغیرات زیادی داشته؛ لینک دانلود برای این نسخه بیزحمت بگذارید . ممنون

گویا یه اپدیت 300 مگی هست! 

بزار قبلش رو فلش یه ویندوز بریزم  شانس نداریم ویندوز به چیز میره

https://download.ir/دانلود-windows-10/

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در در 8 مهر 1398 در 10:03، hd5870 گفته است :

درود

بهترین راه دانلود و بی درد سر ترین راه استفاده از  نرم افزار media creation tool هست که مستقیم فایلiso ویندوز ر رو از سایت مایکرو سافت میگیره

https://www.microsoft.com/en-gb/software-download/windows10

وارد لینک بالا بشید و روی download tool now کلیک کنید تا نرم افزار دانلود رو بهتون بده ... سیستم به نت وصل باشه و نرم افزار رو اجرا کنید ... پس از چند ثانیه یه صفحه میاد Accept رو بزنید

بعدش گزینه دومی رو انتخاب کنید... بعد next رو بزنید... سپس گزینه ISO File رو انتخاب کنید ... در این مرحله یه محل برای ذخیره فایل iso میخواد ... شما داخل هارد هر جا خاستی ادرس میدی و تمام میزاری دانلود بشه 100 درصد ... بعد یه ایمیج بدست میاد که خالص ترین ویندوز از سایت مایکروسافته... کرکش رو هم بعد از سایته ای ایرانی میتونی بگیری و جدا کرک کنی

توصیه بنده : وقتی ویندوز رو دانلود و رو سیستمت نصب کردی تمام نرم افزارها و ویندوزت رو به آخرین نسخه بروز رسانی کن بعد در مرحله اخر کرکش کن

سَلام .

ویندوز 7 رو چجوری از سایت اصلی دانلود کنیــم نسخــه Ultimate ... ؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، aVaOMi گفته است :

خسته نباشد

درود. نسخه‌ی دومی از بیلد 1903 تو سایت Microsoft لیست شده که به علت حجم زیادش تو سایت‌های ایرانی رایگان نتونستم کپی کنم

اینجا آپلود شده می‌تونین از هر کدوم از سرورها که سالم هست استفاده کنین:

https://www.multiup.org/6a53d7ce5cde5bc3e6fc5f06c4db1d11

Win10_1903_V2_English_x64.iso

فقط تا پاک نشده بشتابید

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، aVaOMi گفته است :

خسته نباشد

1909 ؟ نسخش مطمئنه داداش ؟

در 48 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

درود. نسخه‌ی دومی از بیلد 1903 تو سایت Microsoft لیست شده که به علت حجم زیادش تو سایت‌های ایرانی رایگان نتونستم کپی کنم

اینجا آپلود شده می‌تونین از هر کدوم از سرورها که سالم هست استفاده کنین:

https://www.multiup.org/6a53d7ce5cde5bc3e6fc5f06c4db1d11

Win10_1903_V2_English_x64.iso

فقط تا پاک نشده بشتابید

سلام خوبی ؟

نسخه ی دوم منظوزتون چیه ؟ یعنی اگر من بیلد 1903 نسخه ی اولی داشته باشم از طریق ویندوز اپدیت نمیشه به نسخه ی دوم آپدیت کنم ؟

جریان بیلد 1909 چیه ؟ الان سایت downliad.ir  بیلد 1909 رو گذاشته برای دانلود به نظرت کدوم رو دانود کنم ؟

Win10_1903_V2_English_x64.iso  یا Windows 10 Version (19h2) 1909 (18363.388) AIO 2019  ؟

ویرایش شده توسط Mantel
لینک به دیدگاه

سلام کسی از دوستان لینک مستقیم ویندوز 10 از سایت ماکروسافت میتونه پیدا کنه ؟

این ورژن Windows.10-v19h2.1909.18363.388.AIO

ویرایش شده توسط Mantel
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mantel گفته است :

سلام کسی از دوستان لینک مستقیم ویندوز 10 از سایت ماکروسافت میتونه پیدا کنه ؟

این ورژن Windows.10-v19h2.1909.18363.388.AIO

این ورژن هنوز به صورت پابلیک منتشر نشده

لینک به دیدگاه

در آپدیت ویندوز عجول نباشید و پس از عرضه هر آپدیتی اندکی صبر کرده تا مشخص شود نسخه ارائه شده پایداری لازم را دارد یا خیر

لینک به دیدگاه

درود

بهترین وب سایت برای دانلود سیستم عامل ویندوز 10، وب سایت P30download.com .

فایل هایی که قرار میده برای دانلود دست نخورده و بدونه مشکل هستند.

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، TERRORIST گفته است :

درود

بهترین وب سایت برای دانلود سیستم عامل ویندوز 10، وب سایت P30download.com .

فایل هایی که قرار میده برای دانلود دست نخورده و بدونه مشکل هستند.

من Windows.10- 1909 رو از سایت download.ir دانلود کردم . دستکاری شده بود مثل اینکه .

هنگام تبدیل فایل iso به bootable روی فلاش . نرم افزار trojan fighter دوتا تروجان پیدا کرد که مربوط به crack و patch بود . توی مسیر فایلهای ویندوز پوشه ی sources

ماکروسافت crack یا patch توی فایل iso نمیزاره

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Mantel گفته است :

من Windows.10- 1909 رو از سایت download.ir دانلود کردم . دستکاری شده بود مثل اینکه .

هنگام تبدیل فایل iso به bootable روی فلاش . نرم افزار trojan fighter دوتا تروجان پیدا کرد که مربوط به crack و patch بود . توی مسیر فایلهای ویندوز پوشه ی sources

ماکروسافت crack یا patch توی فایل iso نمیزاره

بله این موضوع بنده بررسی کردم از قبل ، متاسفانه فایل های سیستم عامل دستکاری شده بودند.

معتبرترین منبع دانلود سیستم عامل بعد از مایکی وب سایت P30DOWNLOAD هستش.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...