رفتن به مطلب

احتمال مسدود سازی گوگل پلی

Recommended Posts

سلام دوستان

چند روز هست ف یلتر شدن گوگل پلی شدیدا قوت گرفته.  معمولا در ایران چیزی بخواد ف یلتر بشه اولش شایعه اش میاد و بعد به حقیقت می پیونده.

متاسفانه در حال حاضر شب بخوابی صبح خبر بد جدید نیاد باید خدا رو شکر کنی. نمی دونم چه خبر شده اما چند وقته با انواع مسدود سازی ها رو به رو هستیم و این مورد دیگه واقعا خیلی عجیب هست و اوج محدود سازی کاربران اندرویدی در ایران رو نشون میده. امیدوارم این خبر در حد شایعه باشه و هیچ وقت اتفاق نیوفته.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

عکس حکم رو هم منتشر کردن ولی عکس خنده دار و ناشیانه ایه  (احتمالا شایعه باشه)ولی متاسفانه بعضی منابع از خبرگزاری ها مثل  YJC خبر رو تایید کردن

لینک به دیدگاه

شایعه نیست، من الان چند هفته ای میشه نمیتونم از google play چیزی دانلود یا آپدیت کنم، مجبورم از اسمشو نبر استفاده کنم. اول گفتم شاید مشکل از نوکیا من باشه ولی سامسونگ هم همینطوری هست، من دیدبان نت دارم.

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Rorschach گفته است :

عکس حکم رو هم منتشر کردن ولی عکس خنده دار و ناشیانه ایه  (احتمالا شایعه باشه)ولی متاسفانه بعضی منابع از خبرگزاری ها مثل  YJC خبر رو تایید کردن

دوست عزیز ظاهرا از منابع معتبر تایید شده. احتمالا اون فوتشاپ هست اما فکر کنم بعد خبر یکی فوتوشاپ رو ساخته.

در 7 دقیقه قبل، micpet گفته است :

شایعه نیست، من الان چند هفته ای میشه نمیتونم از google play چیزی دانلود یا آپدیت کنم، مجبورم از اسمشو نبر استفاده کنم. اول گفتم شاید مشکل از نوکیا من باشه ولی سامسونگ هم همینطوری هست، من دیدبان نت دارم.

اینترنت همراه فعلا مشکل نداره. اما ظاهرا ف لیتر خواهد شد.

فکر کنم با این شرایط پروژه اینترنت ملی به شدت در دستورر کاره  و می خوان کاملا خود کفا بشن :)

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، saeed110 گفته است :

دوست عزیز ظاهرا از منابع معتبر تایید شده. احتمالا اون فوتشاپ هست اما فکر کنم بعد خبر یکی فوتوشاپ رو ساخته.

اینترنت همراه فعلا مشکل نداره. اما ظاهرا ف لیتر خواهد شد.

فکر کنم با این شرایط پروژه اینترنت ملی به شدت در دستورر کاره  و می خوان کاملا خود کفا بشن :)

این خودکفا از قطع شدن اینترنت بدتره

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، saeed110 گفته است :

خیلی دوست دارم خود کفایی رو نشونشون بدم...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میخوان خیلی ها رو مجبور به استفاده از کافه بازار بکنن و جاسوس افزار های خودشونو گسترش بدن

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

درود

بنده چندی پیش / گوشی جدید خریده بودم به این مشکل برخوردم ...

هرکاری کردم برنامه ها در گو-گل پلی اپدیت نمیشد ! حتی تو نظرات دیجی کالا خونده بودم واسه این گوشی اپدیت جدید امده ! ولی واسه من هیچ خبری نبود تا اینکه .....

قندشکن نصب کردم دیدم بعله ... نگو مشکل هردو اینا از ماستی بودنشونه !

isp شاتل

تازگی ها هم اینستاگرام رو به شدت کند کردن ! که دقیق معلوم نیس جریانش چیه !!!

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

البته همزمان با این شایعه رفع فیلتر تلگرام و توییتر هم اومده ،البته اگه هر سه شایعه واقعیت داشته باشن که خیلی خوبه،گوگل پلی که کلا غیر برنامه ها رسمیش چیزی نمیزاره بگیریم اخر سر یا میریم بازار یا فارسروید،یا سایتا خارجی،بنظرم هیچ فرقی هم  نداره برا ما  بخان فیلتر کنن یا نکنن

اصلن کلا فرقی نمیکنه چیزی فیلتر کنن یا نکنن

بچه ده ساله هم تو گوشیش شبکه شخصی انتقال داده داره

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

البته همزمان با این شایعه رفع فیلتر تلگرام و توییتر هم اومده ،البته اگه هر سه شایعه واقعیت داشته باشن که خیلی خوبه،گوگل پلی که کلا غیر برنامه ها رسمیش چیزی نمیزاره بگیریم اخر سر یا میریم بازار یا فارسروید،یا سایتا خارجی،بنظرم هیچ فرقی هم  نداره برا ما  بخان فیلتر کنن یا نکنن

من تمام برنامه هام رو از گوگل پلی می گیرم.

دلیل اصلی ف یلتر کردن گوگل پلی اینه. دیگه نشه وی.پی.ان دانلود کنیم.

چون هرچی ف لتر می کنن ملت با صدها وی.پی.انی که هست دورش میزنن.

اینستاگرام هم انقدر سرعتش اومده پایین که فقط با وی.پی.ان می رم داخلش.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

میخوان خیلی ها رو مجبور به استفاده از کافه بازار بکنن و جاسوس افزار های خودشونو گسترش بدن

نکته ی دیگه اینکه شرکت هوآوی یک نرم افزار برای مقابله با گوگل پلی درست کرده احتمالا این در مقابل گوگل قرار بگیره،البته بیشتر شوخی به نظر میرسه

لینک به دیدگاه

چی فکر می کردیم

چی شد

اون یه دیوار تو پیاده رو هم بکشن تکمیل شه

ویرایش شده توسط (Naughty boy)
لینک به دیدگاه

والا من مشکلی ندارم همین الان زنده اپدیت آپ از گوگل پلی

نت هم همراه اول:

فیلترشم کنن من از یه کلاینت دیگش استفاده میکنم :117_eyes:

Screenshot_20191016-194841.jpg

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

والا من مشکلی ندارم همین الان زنده اپدیت آپ از گوگل پلی

نت هم همراه اول:

فیلترشم کنن من از یه کلاینت دیگش استفاده میکنم :117_eyes:

فعلا بازه اما خوب صحبتش هست ببندنش.

امیدوارم شایعه باشه و این کار رو نکنن. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

به این فکر کردین وقتی قند شکنارو زدن دیگه کار نکرد برای آپدیتش که دوباره کار بیافته دیگه بازار جواب نمیده! تلگرام و توئیتر هم با تعطیلی آ.مد . نی. یوز دوباره رفع فیلتر نمیشه! کلی زور زدن اینطوریش کردن😅

-

پ ن : نظر شخصی بنده پشت این بگیر و ببندا یه داستانی هست. شاید افزایش قیمت حامل های انرژی به ویژه سوخت که خیلی وقته صحبتش هست...

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

مرد حسابی گوگل پلی چیزی واسه دانلود نداره ؟؟؟ اخه این چه حرفیه میزنین که فرقی نداره فیلتر کنن یا نه همین حرفای شما و امثال شما اجازه اینچنین کارها و فیلترشدنهایی رو بهشون داده و میده .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، 𝓶𝓪𝓳𝓲𝓭𝓲 گفته است :

مرد حسابی گوگل پلی چیزی واسه دانلود نداره ؟؟؟ اخه این چه حرفیه میزنین که فرقی نداره فیلتر کنن یا نه همین حرفای شما و امثال شما اجازه اینچنین کارها و فیلترشدنهایی رو بهشون داده و میده .

فکرکنم منظورش اینه اکثر برنامه ها و بازیهاش پولیه و باید از سایت ها کرکی دانلود بشه ولی منظور رو بد  رسونده😂

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، 𝓶𝓪𝓳𝓲𝓭𝓲 گفته است :

خب شما بگید به غیر از vp.n های داغون شده،چه چیز دیگه ای داره که سایتای داخلی ندارن؟دوتا برنامه بازی معروف نمیزاره دانلود کنی و ارور کشور رو میده و باید با تغییر ip و چند تا کلک دیگه مثلا خودتو افغانی بزاری تا بزارن دانلود کنی،همونو سایتا داخلی گذاشته با سرعت بیشتر ،بک آپ برنامه رو هم داری

نه خیلی حالا اگه اینجا تو فرومی که فکر نکنم بیشتر ۵۰هزار نفر بشناستش اعتراض کنیم ،پسفردا وزیر ارتباطات سریع وارد عمل میشه و بعد از رفع فیلتر ،یکساعتم به حالت تعظیم در میاد؟

کدوم مسئولی موافق و مخالف بودن مردم براش مهم بوده که الان باشه؟

در 28 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

فکرکنم منظورش اینه اکثر برنامه ها و بازیهاش پولیه و باید از سایت ها کرکی دانلود بشه ولی منظور رو بد  رسونده1f602.png

محصولات پولی که هیچ ،همون مجانیشم با هزارتا دنگو فنگ باید گرفت،خوبیش اینه پر vp.n های رد خارجه که بعضیاشون به صورت جادویی بعد یه مدت فعال میشن

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

خب شما بگید به غیر از vp.n های داغون شده،چه چیز دیگه ای داره که سایتای داخلی ندارن؟دوتا برنامه بازی معروف نمیزاره دانلود کنی و ارور کشور رو میده و باید با تغییر ip و چند تا کلک دیگه مثلا خودتو افغانی بزاری تا بزارن دانلود کنی،همونو سایتا داخلی گذاشته با سرعت بیشتر ،بک آپ برنامه رو هم داری

..............

داداش من دوست من بازم  در هرصورت به هیچ وجهی حق ندارن فیلترش کنن . خود من همیشه تمام برنامه ها و آپدیت ها و بازی ها رو از گوگل پلی میگیرم چرا بزاریم فیلتر کنن بعدش بریم سراغ برنامه های جایگذین مسخره  جاسوس پلی و گند پلی خودشون !

ویرایش شده توسط 𝓶𝓪𝓳𝓲𝓭𝓲
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...