رفتن به مطلب

راهنمایی خرید ماشین لباس شوی لطفا سریع راهنمایی کنید

HEGMATANE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 9 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

ادم دیدم برای پز دادن رفته یخچال خونه و کولر و ماشین رو فروخته که فوق لیسانس از مالزی بگیره،چرا؟میگه حس خوبی بهم دست میده وقتی میگم ارشد از مالزی دارم1f602.png

حالا هیچ ربطی به بحث نداره از صاحب تاپیکم معذرت میخام

ولی...

طرف اینقدر دوست داره بگه فوق لیسانس مالزی دارم،خوب بجاش دوسال افتابی نشه تو فامیل هر وقتم فامیل موقه عید  اومد خونش دیدنش بگه اومده خونه سر بزنه،بعد دوسال هر جا میره کت و شلوار شیک تر تمیز بپوشه بگه من اینجورم،بگه دکترا هم گرفته مردم باور میکنن

لینک به دیدگاه

درود

سال 90 یا 91 یه لباسشویی 8 کیلویی LG خریداری کردم با حدود قیمت 3.5 الی 4 تومن، همون موقع هم پولش خیلی بود! (مدل LG WM-820NT)، عکسش رو گذاشتم مشاهده بفرمائین

دایرکت‌درایو هست، سیستم هوشمند داره، هنوز که هنوزه داره به خوبی کار می کنه، بدون تسمه، بی‌صدا و عالی

توجه کنین که مدل سفید از سایر مدل‌ها 200 الی 500 هزار تومن ارزونتره

از مدل‌های به اصطلاح بانه‌ای خرید نکنین، یکی از دوستان یه بوش خریداری کرد دید اصلا بوش نیست، برچسب بوش رو کند زیرش یه مارک درِ پیت چینی بود، با اینکه حضوری خریده بود اما پس نگرفتن چون ارزون (یک سوم پول یه لباسشویی اصلی) خریده بودن...

یکی دیگه از دوستانم هم یه LG مشابه لباسشویی بنده با قیمت 1.5 میلیون خریداری کرده بود! لباسشویی 8 کیلویی LG با 1.5 میلیون آخه!؟ بعد از یک سال سوخت

خوبی لباس‌شویی های LG اینه موتورشون 10 سال ضمانت داره (هرچند که خراب نمیشه مگه اینکه باهاش پتو بشورین که اونم ممکنه خراب بشه تست نکردم)

الان مدل های بسیار جدیدتر و بهتر اومدن چون نزدیک به 9 سال از اون زمان گذشته، دوقلوی اتوماتیک هم هست، توصیه نمیشه مدل‌های 8 - 9 سال قبل رو خریداری کنین

myto_screenshot_2019-10-19_4651115_jpg_(

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

درود

سال 90 یا 91 یه لباسشویی 8 کیلویی LG خریداری کردم با حدود قیمت 3.5 الی 4 تومن، همون موقع هم پولش خیلی بود! (مدل LG WM-820NT)، عکسش رو گذاشتم مشاهده بفرمائین

دایرکت‌درایو هست، سیستم هوشمند داره، هنوز که هنوزه داره به خوبی کار می کنه، بدون تسمه، بی‌صدا و عالی

توجه کنین که مدل سفید از سایر مدل‌ها 200 الی 500 هزار تومن ارزونتره

از مدل‌های به اصطلاح بانه‌ای خرید نکنین، یکی از دوستان یه بوش خریداری کرد دید اصلا بوش نیست، برچسب بوش رو کند زیرش یه مارک درِ پیت چینی بود، با اینکه حضوری خریده بود اما پس نگرفتن چون ارزون (یک سوم پول یه لباسشویی اصلی) خریده بودن...

یکی دیگه از دوستانم هم یه LG مشابه لباسشویی بنده با قیمت 1.5 میلیون خریداری کرده بود! لباسشویی 8 کیلویی LG با 1.5 میلیون آخه!؟ بعد از یک سال سوخت

خوبی لباس‌شویی های LG اینه موتورشون 10 سال ضمانت داره (هرچند که خراب نمیشه مگه اینکه باهاش پتو بشورین که اونم ممکنه خراب بشه تست نکردم)

الان مدل های بسیار جدیدتر و بهتر اومدن چون نزدیک به 9 سال از اون زمان گذشته، دوقلوی اتوماتیک هم هست، توصیه نمیشه مدل‌های 8 - 9 سال قبل رو خریداری کنین

myto_screenshot_2019-10-19_4651115_jpg_(

بازار جوری شده طرف هر جنسی داشته باشد میگه اون خوبه.هفته پیش برای خرید از طرف پرسیدم الجی خوبه گفت نه دیروز رفتم دیدم تعداد الجی داشت گفتم چه طور است چنان تعریف کرد که انگار طرف خودش نبود

در 9 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

حالا هیچ ربطی به بحث نداره از صاحب تاپیکم معذرت میخام

ولی...

طرف اینقدر دوست داره بگه فوق لیسانس مالزی دارم،خوب بجاش دوسال افتابی نشه تو فامیل هر وقتم فامیل موقه عید  اومد خونش دیدنش بگه اومده خونه سر بزنه،بعد دوسال هر جا میره کت و شلوار شیک تر تمیز بپوشه بگه من اینجورم،بگه دکترا هم گرفته مردم باور میکنن

گفتنی ها رو باید گفت مشکلی نیست.

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

اینایی که لیست کردی مگه اجبار؟تالار نگیرید راحت،مردم تو ایران بجای عروسی پارتی میگیرن چون هیچیش به عروسی نمیخوره،زندگی اروپایی با طعم اسلامی می خوان،ملت ایران از زمان بدنیا اومدن فکر به رخ کشیدن و دک و پز بودن تا الان،عروسی یه ایرانی برابر با عروسی فلان شاهزاده ی انگلیسی

ادم دیدم برای پز دادن رفته یخچال خونه و کولر و ماشین رو فروخته که فوق لیسانس از مالزی بگیره،چرا؟میگه حس خوبی بهم دست میده وقتی میگم ارشد از مالزی دارم1f602.png

اینایی که شما میگی تو حرف قشنگه ولی تو واقعیت کسی کوتاه نمیاد معمولا

مثلا طرف برا ازدواج پسرش میگه نه بابا اصلا جشن نگیرید هزینشو خرج زندگی کنید و البته خانواده دختر قبول نمیکنن و میگن مردم حرف در میارن که دخترمون حتما یه چیزیش بوده و یه مشکلی داشته!

مهریه میگن کم بزنید ولی باز خانواده دختر میگن نه اگه کم باشه میگن دخترمون یه مشکلی داشته😄

بعد حالا همین پدر و مادری که برا پسرشون میگفتن راحت بگیرید نوبت به دخترشون میشه میگن نه دختر به این دسته گلی یعنی چی جشن نگیریم یعنی چی مهریه 14 سکه باشه یعنی چی تالار نگیریم😄

خلاصه داستانیه و خیلی کار داره تا فرهنگ ما تو این زمینه ها درست بشه

حتی دخترا رو میبینی تو همه چیز دم از فمنیست میزنن ولی نوبت به نگرفتن مهریه که میشه میگن نه اومدیم پسر پس فردا خواست ول کنه بره باید یه تضمینی باشه!!!کشته مرده این استدلالشونم😂

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، (Naughty boy) گفته است :

اینایی که شما میگی تو حرف قشنگه ولی تو واقعیت کسی کوتاه نمیاد معمولا

مثلا طرف برا ازدواج پسرش میگه نه بابا اصلا جشن نگیرید هزینشو خرج زندگی کنید و البته خانواده دختر قبول نمیکنن و میگن مردم حرف در میارن که دخترمون حتما یه چیزیش بوده و یه مشکلی داشته!

مهریه میگن کم بزنید ولی باز خانواده دختر میگن نه اگه کم باشه میگن دخترمون یه مشکلی داشته1f604.png

بعد حالا همین پدر و مادری که برا پسرشون میگفتن راحت بگیرید نوبت به دخترشون میشه میگن نه دختر به این دسته گلی یعنی چی جشن نگیریم یعنی چی مهریه 14 سکه باشه یعنی چی تالار نگیریم1f604.png

خلاصه داستانیه و خیلی کار داره تا فرهنگ ما تو این زمینه ها درست بشه

حتی دخترا رو میبینی تو همه چیز دم از فمنیست میزنن ولی نوبت به نگرفتن مهریه که میشه میگن نه اومدیم پسر پس فردا خواست ول کنه بره باید یه تضمینی باشه!!!کشته مرده این استدلالشونم1f602.png

کاملا باهات موافقم، تو ایران زندگی کردن مهم نیست مهم حرف مردمه😂

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...