رفتن به مطلب

مشکل با تورنت

Mehrdad.93
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

میخوام سریال seinfeld رو دانلود کنم  اما مشکل اینه که موقعی که با utorrent دانلود میکنم پینگ میره روی 3000 حتی وقتی برنامه رو میبندم، تنها راه ریستارته. با free download manager هم باز یک مشکل دیگه هست: اگر فیلم در حال بخش باشه شروع میکنه به تیک زدن. این تورنت چرا اینطوریه ؟

اصلا این تورنت امن هست ؟ از نظر ویروس و باج افزار میگم.

لینک به دیدگاه

سلام

پینگ؟؟تورنت چه ربطی به پینگ داره؟سیدر داره؟

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

سلام

پینگ؟؟تورنت چه ربطی به پینگ داره؟سیدر داره؟

سیدر رو متوقف میکنم و برنامه رو میبندم ولی بازم پینگ رو خراب میکنه، حتی گاهی اوقات ویندوز قفل میکنه.

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، micpet گفته است :

سیدر رو متوقف میکنم و برنامه رو میبندم ولی بازم پینگ رو خراب میکنه، حتی گاهی اوقات ویندوز قفل میکنه.

خب شما میخاید دانلود کنید ،همزمان بازی هم میکنید؟

اول بزار اون کامل دانلود بشه بعد برنامه رو ببند

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، micpet گفته است :

میخوام سریال seinfeld رو دانلود کنم  اما مشکل اینه که موقعی که با utorrent دانلود میکنم پینگ میره روی 3000 حتی وقتی برنامه رو میبندم، تنها راه ریستارته. با free download manager هم باز یک مشکل دیگه هست: اگر فیلم در حال بخش باشه شروع میکنه به تیک زدن. این تورنت چرا اینطوریه ؟

اصلا این تورنت امن هست ؟ از نظر ویروس و باج افزار میگم.

چرا از تورنت لیچر ها استفاده نمیکنید ؟

یوتورنت مصیبته الان

لینک به دیدگاه

من تا الان با تورنت کار نکردم اما دارم تحقیق می کنم در این رابطه. بخاطر اینکه سیستمم اطلاعاتش مهمه و سیستم دیگه ای هم ندارم شک داشتم از این روش استفاده کنم اما ظاهرا میشه از سایتایی که فایل ها رو مستقیم می کنن استفاده کرد. ینی یه سایت میاد فایل تورنت رو می گیره و تو می تونی از سرور اونها مستقیم دانلود کنی. خوبیش اینه سرورها معمولا انتی ویروس قوی دارن فایل ها رو چک می کنن همچنین میشه فایل رو قبل دانلود خودت چک کنی که همونی باشه که قصد دانلودش رو داشتی تا الکی حجمت نره. البته خودم استفاده نکردم اما ظاهرا چنین چیزی هست اما به نظرم برای ماهایی که حجم مهمه و اینترنت نامحدود نداریم فکر کنم این روش بد نباشه.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Santa Cruise گفته است :

یوتورنت مصیبته الان

دوست عزیز بهترین سایت برای اینکار چیه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، Santa Cruise گفته است :

یوتورنت مصیبته الان

از وقتی که از لیچرها استفاده میکنم زندگیِ دانلودیم از این رو به اون رو شده، حتی موهامم کمتر میریزه :D

الان دیگه چیزهایی رو که فقط یکبار میخوام ببینم رو هم روی سایت های پخش کننده ی تورنت ویدیویی بارگذاری میکنم و تماشا میکنم.

استارتر عزیز،  عملا یعنی وقتی میبندیش هم داره از نت استفاده میکنه؟ بعد از بستن نرم افزار میتونی توی Task manager فایلی رو که داره از اینترنت استفاده میکنه پیدا کنی و end task اش کنی؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Farjam گفته است :

از وقتی که از لیچرها استفاده میکنم زندگیِ دانلودیم از این رو به اون رو شده، حتی موهامم کمتر میریزه :D

الان دیگه چیزهایی رو که فقط یکبار میخوام ببینم رو هم روی سایت های پخش کننده ی تورنت ویدیویی بارگذاری میکنم و تماشا میکنم.

استارتر عزیز،  عملا یعنی وقتی میبندیش هم داره از نت استفاده میکنه؟ بعد از بستن نرم افزار میتونی توی Task manager فایلی رو که داره از اینترنت استفاده میکنه پیدا کنی و end task اش کنی؟

توی task manager هم میره وقتی ازش خارج میشم، شاید باگ از خود utorrent باشه ! الان نسخه جدیدش رو از سایتش دانلود کردم ولی نمیشه نصب کرد، طی فرایند نصب دو تا پیشنهاد نصب برنامه میده، اولی رو decline میزنم ولی دومی که avast free antivirus هست گزینه ای برای رد کردن نداره !!! به این میگن تبلیغ زورکی.

منظور از لیچرها سایت هایی مثل اینه ؟ https://www.mul.ir/

10 تومن واسه 45 گیگ ؟! 

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، micpet گفته است :

توی task manager هم میره وقتی ازش خارج میشم، شاید باگ از خود utorrent باشه ! الان نسخه جدیدش رو از سایتش دانلود کردم ولی نمیشه نصب کرد، طی فرایند نصب دو تا پیشنهاد نصب برنامه میده، اولی رو decline میزنم ولی دومی که avast free antivirus هست گزینه ای برای رد کردن نداره !!! به این میگن تبلیغ زورکی.

منظور از لیچرها سایت هایی مثل اینه ؟ https://www.mul.ir/

10 تومن واسه 45 گیگ ؟! 

یادش بخیر شبی 60 گیگ دانلود میکردم اما....

من از این http://bbplayer.one/openmovs/?MD استفاده میکنم اسم فیلم سرچ میکنم تا از امتیاز و کیفیتش مطلع شم

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Farjam گفته است :

این لیچرها رایگانم داره؟

من دانلودم خیلی کمه صرف نداره بخوام هزینه کنم.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، saeed110 گفته است :

این لیچرها رایگانم داره؟

من دانلودم خیلی کمه صرف نداره بخوام هزینه کنم.

من سرچ کردم سایت های خارجی رایگان هم دارن مثل transfercloud. Io

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، micpet گفته است :

من سرچ کردم سایت های خارجی رایگان هم دارن مثل transfercloud. Io

ممنون منم سرچ کردم زیاد پیدا کردم. اما چون تا الان استفاده نکردم می خوام ببینم کسی که سال ها تجربه استفاده داره چه سایتی رو پیشنهاد میده من خودم مجبور نشم با سعی و خطا سایت خوب رو پیدا کنه.

لینک به دیدگاه

۱. یک برنامه تورنت‌دانلودر نصب کنید. دانلود از اینجا:
https://www.utorrent.com/downloads/win

۲. به یک سایت کامیونیتی تورنت برید و محتوای مورد نیازتون رو سرچ کنید. مثلاً از اینجا: 
https://thepiratebay3.org/

۳. بین گزینه‌های مختلف تورنتی رو انتخاب کنید که seeder بیشتری داره 

‏تعداد سیدر بیشتر مساوی است با سرعت دانلود بیشتر. سیدرها در واقع  کسانی هستند که شما فایل رو به صورت تکه‌تکه از کامپیوترهای اونا دانلود می‌کنید.

۴. بعد از انتخاب تورنت روش کلیک کنید و در صفحه بعدی روی Get This تورنت یا Magnet Link یا همچین عباراتی کلیک کنید. 

‏۵. بعد از اینکه روی مگنت‌لینک کلیک کردید، قاعدتاً باید برنامه تورنت‌دانلودر باز شه و دانلود فایل شروع بشه. این دانلود دو قسمته: اولش یه فایل کم‌حجم ۲۰-۳۰ کیلوبایتی دانلود می‌شه که حاوی مشخصات تورنته. بعد از اون دانلود فایل اصلی شروع می‌شه. 

‌‏۶. برای دانلود فایل حاوی مشخصات تورنت به filtershekanنیاز دارید، ولی دانلود فایل اصلی بدون filtershekanهم امکان‌پذیره. من خودم معمولاً کل فرآیند رو با شبکه شخصی انتقال داده غیرآمریکایی انجام می‌دم. چون آی‌پی‌های آمریکایی معمولاً اجازه دانلود تورنت نمی‌دن.

توضیح تکمیلی: ‌‌‌‎دانلود از تورنت معمولا track میشود ، بهتره با شبکه شخصی انتقال داده دانلود کنید
سایت های تورنت معتبر برید
قوی ترین AD BLOCKER ها رو نصب کنید
به جای تورنتینگ، از ریموت دانلود و سایتی مثل seedr.cc استفاده کنید
از fdm استفاده کنید (با تیک خاموش enable seeding)

به دنیای بی‌پایان تورنت خوش آمدید!

منبع:کانال مملکته

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

ممنون منم سرچ کردم زیاد پیدا کردم. اما چون تا الان استفاده نکردم می خوام ببینم کسی که سال ها تجربه استفاده داره چه سایتی رو پیشنهاد میده من خودم مجبور نشم با سعی و خطا سایت خوب رو پیدا کنه.

از سایت offcloud.com استفاده کن، الان دارم از این سایت استفاده میکنم و خیلی خوب و راحته.

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، micpet گفته است :

از سایت offcloud.com استفاده کن، الان دارم از این سایت استفاده میکنم و خیلی خوب و راحته.

دمت گرم که ریپلای کردی. دنبال چیزی بودم که جواب پس داده باشه. پس از همین استفاده می کنم.

فقط من تا الان از تورنت دانلود نکردم.

از چه سایتی برای پیدا کردن فیلم استفاده می کنی. من فقط برای دانلود فیلم و سریال می خوام از تورنت استفاده کنم.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، saeed110 گفته است :

دمت گرم که ریپلای کردی. دنبال چیزی بودم که جواب پس داده باشه. پس از همین استفاده می کنم.

فقط من تا الان از تورنت دانلود نکردم.

از چه سایتی برای پیدا کردن فیلم استفاده می کنی. من فقط برای دانلود فیلم و سریال می خوام از تورنت استفاده کنم.

اسم فیلم رو مینویسم و بعدش تورنت، خودش سایت های دانلود رو میاره. 

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، micpet گفته است :

اسم فیلم رو مینویسم و بعدش تورنت، خودش سایت های دانلود رو میاره. 

کدوم سایت اسما رو می نویسی. یجا باید سرچ کرد.

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، saeed110 گفته است :

کدوم سایت اسما رو می نویسی. یجا باید سرچ کرد.

گوگل منظورم بود، سرچ میکنم میگردم ببینم کدوم سایت داره.  

اینم هست

https://www.lifewire.com/top-تورنت-sites-alternatives-to-kat-2483512

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، micpet گفته است :

گوگل منظورم بود، سرچ میکنم میگردم ببینم کدوم سایت داره.  

اینم هست

https://www.lifewire.com/top-تورنت-sites-alternatives-to-kat-2483512

آهان گوگل می کنی.

من منظورم سایت تورنت بود که لینکش رو دادی.

دمت گرم امشب تست می کنم.

قصدم اینه یه زمانی همه سایتا رو داون کردن هم دستم به جایی بند باشه وگرنه سایتا همبشه بودن که آدم مجبور نبود این مدلی دانلود کنه.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

آهان گوگل می کنی.

من منظورم سایت تورنت بود که لینکش رو دادی.

دمت گرم امشب تست می کنم.

قصدم اینه یه زمانی همه سایتا رو داون کردن هم دستم به جایی بند باشه وگرنه سایتا همبشه بودن که آدم مجبور نبود این مدلی دانلود کنه.

آره منم از تورنت برای مواقع اضطراری استفاده میکنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...