رفتن به مطلب

خرید گرافیک توی بلک فرایدی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام به همه دوستان 

با قیمتهای داخلی که بیخیال خرید باید شد مگر اینکه چاره نباشه میخواستم بدونم توی بلک فرایدی ، سایتهای واسطه مثل ایگرد تخفیفات جمعه سیاه اعمال میکنن ؟ و برای کارت گرافیک از سوی سازنده ها تخفیفاتی در نظر گرفته میشه ؟

هر تجربه ای از خرید سایتهای واسطه دارید و به خصوص راجب جمعه سیاه ممنون میشم به اشتراک بزارید :100_pray:

لینک به دیدگاه

• ارسال 361
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام داداش

من هم پیگیر این قضیه هستم البته برای خرید هدست

این سات ها تو بلک فرایدی تخفیف رو اعمال میکنن ولی اینقدر روش میکشن که ...

برای مثال هدست ریزر تخفیف خورده 50 دلاریش رو زده 700 هزار تومن

یه لاجیتک 30 دلاری هم 680 هزار

یه ایسوس 35 دلاری هم 740 هزار

منطقی ندارن

لینک به دیدگاه

هر موقع که تخفیفی اعمال میشه عملا قیمت کالا میاد پایین و توی سایت مالتینا و ایگرد هم اعمال میشه

باید بشه خرید و من خودم هم قصد خرید 5700xt هم دارم در تخفیفات 

البته کارت های جدید تخفیف خاصی نخواهند خورد ولی کارتای قدیمی تر مثل ۵۸۰ باید تخفیف خیلی خوبی بخورن

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام به همه دوستان 

با قیمتهای داخلی که بیخیال خرید باید شد مگر اینکه چاره نباشه میخواستم بدونم توی بلک فرایدی ، سایتهای واسطه مثل ایگرد تخفیفات جمعه سیاه اعمال میکنن ؟ و برای کارت گرافیک از سوی سازنده ها تخفیفاتی در نظر گرفته میشه ؟

هر تجربه ای از خرید سایتهای واسطه دارید و به خصوص راجب جمعه سیاه ممنون میشم به اشتراک بزارید :100_pray:

متاسفانه اینجا ایرانه و برادران دلال اجازه نمیدن که ما منفعت داشته باشیم حتی 1 روز که جمعه سیاه باشه... بعید میدونم خیلی قیمتارو بیارن پایین 

لینک به دیدگاه

درود خدمت شما عزیز.

بنده تجربه خرید از ایگرد رو داشتم بسیار پشتیبانی عالی دارن همینطور بسیار سریع تحویل دادن (گفتن بین 20 تا 30 روز کاری تحویل میدن بدون پرایم که برای بنده سرهمون 20 روزه تحویل دادن)

قیمت سایتشون رو معمولا اونجوری که پرسیدم دوروز یک بار صبح اپدیت میکنن اگر اپدیت نکردن میتونید به پشتبانیشون پیام بدین براتون قیمت ارسال کنن.

لینک به دیدگاه

جایی ندیدم که بتونم این مطلب را بگم ولی اینجا میگم شیپور خوبی باز کرده سایت لیون تو قسمت دسته دومش ادم قیمت جنس ها را میبینه خندش میگیره اون قیمتها باعث میشه ادم دیگه تو فروم هم جنس به قیمت نمیتونی بخری اصلا ادم نمیدونه چه خبره شیره کارت را کشیدن بعد به قیمت نو دارن میفروشن

لینک به دیدگاه

من از ایگرد خرید داشتم و خوب بود و سه هفته ای تحویل دادن. ولی مشکل این سایت ها اینه که خرید شما رو به سرعت انجام نمیدن. یعنی شما تو اون روزی که تخفیف خورده سفارش رو ثبت میکنید ولی امکان داره که خرید توسط ایگرد یا هر سایت واسطه دیگه با دو سه روز تاخیر انجام شه و محصول مورد نظر شما دیگه تخفیف نداشته باشه. این اتفاق برای من افتاده من جنس 150 دلاری خریدم ولی ایگرد دوسه روزی معطل کرد و قیمت اون جنس دقیقا شد دوبرابر یعنی 300 دلار. البته ایگرد پولم رو برگردوند و لی خرید انجام نشد. حتما باید اگر سفارش رو ثبت کردین با پشتیبانی تماس بگیرین و بگید که سریع خرید رو انجام بدن.

لینک به دیدگاه

سلام و درود. 

دقیقا دوستمون توضیح کامل دادن چون همون روز و در روز بلک فرایدی خرید رو انجام نمیدن. 

مگر اینکه قبلش با ایگرد هماهنگ کنین که بازم بعیده. به قول معروف الله اعلم. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، FakhaR گفته است :

سلام و درود. 

دقیقا دوستمون توضیح کامل دادن چون همون روز و در روز بلک فرایدی خرید رو انجام نمیدن. 

مگر اینکه قبلش با ایگرد هماهنگ کنین که بازم بعیده. به قول معروف الله اعلم. 

پس بیخالش بشم ؟ آخه اینجوری با 4400 میتونم 1660 گیگا بخرم که به خدا زوره

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

پس بیخالش بشم ؟ آخه اینجوری با 4400 میتونم 1660 گیگا بخرم که به خدا زوره

با پشتیبان ایگرد صحبت کنین چندروز قبل از بلک فرایدی. ببینین براتون اون روز انجام میدن یا نه. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، FakhaR گفته است :

با پشتیبان ایگرد صحبت کنین چندروز قبل از بلک فرایدی. ببینین براتون اون روز انجام میدن یا نه. 

الان پیام زدم براشون یک ماه مونده باید از همین الان پیگیر بشیم اگه نشد الکی صبر نکنیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پیام دوم هم بعد 15 دقیق هنوز جواب نداده اینجوری پشتیبانی کنن وای به حالمون

3333.thumb.JPG.ac6ad014eea50d484f5d8e5cff326460.JPG

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازم جواب داد که با همون تخفیفی که خرید کردین حساب میشه

امیدوارم یه تخفیفی بخورن گرافیکهای سری جدید میخوام انویدیا بخرم بدون دردسر بازی کنم

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان در مورد آیتم ها و وضعیت ها بیشتر تحقیق کنید تا بتونید تجربه خرید خوبی داشته باشین مثلا ما در بخش تخفیفات چندین نوع تخفیف داریم که یکیشون Lightning deal هست که تخفیفات داری زمان محدود یا مقدار و تعداد محدود هستند و قیمتشون معمولا خیلی به صرفه اما مختص اعضای پرایم هست پس با این وجود شما بازه زمانی کمی دارین برا کالاهایی که تخفیف خوب خوردن و زمان بلک فرایدی معمولا 24 تا 48 ساعت ( بعضی وقتا تغییر میدن ) ولی از چند روز قبل و بعدش هم میتونید تخفیفات خوبی رو پیدا کنید

من 3 ساله کارم خرید از آمریکا هست و بیشتر آمازون هست حتما از قبل لیستتون رو اماده کنید و آدرس ها رو ادد کنید تو bookmark و بخش تخفیفات رو دایم به روز کنید  یه سری اسکرین شات از سالهای قبل ( روز پرایم و بلک فرایدی ) ضمیمه میکنم 

نکته : وقتی دارین تو سایت سرچ میکنید چک کنید که آدرس آمریکا باشه یا اگه تونستین یه اکانت بسازین و یه آدرس فیک امریکا بدین تا مشکلی پیش نیاد

نکته 2 : در مورد کوپن ها و آیتم های شامل پرایم ( شیپینگ رایگان ) وضعیت آیتم ( استفاده شده و رفرش شده و renew و .. ) تحقیق کنید و انتخاب فروشنده مناسب

نکته 3 : بخش نظرات و رتبه بندی و از هر دسته بندی میتونین پرفروشترین کالا رو ببینید که شماره بندی میشن

photo_2018-11-18_21-51-36.jpg

photo_2018-11-18_21-51-43.jpg

photo_2018-11-18_21-59-41.jpg

photo_2019-07-15_11-24-29.jpg

photo_2019-07-15_13-07-25.jpg

photo_2019-07-15_13-22-18.jpg

photo_2019-07-15_22-19-49.jpg

photo_2019-07-15_22-20-06.jpg

photo_2019-10-23_20-01-39.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

تا جایی که بنده در ادوار گذشته دیدم و بررسی کردم بیشتر تخفیفات برای تجهیزات ذخیره سازی مثل فلش مموری، انواع کارت حافظه ، ssd و بعضا هارد هست. بعضا رمها هم تخفیف خوبی میخورن و همینطور جانبی ها مثل هدست، موس و کیبرد و مانیتور ها.

خیلی برای گرافیک بخصوص سری های جدید امیدوار نباشید...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 38 دقیقه قبل، lahoral گفته است :

سلام

سلام و ممنون از پستتون

اولین باره میخوام از امازون سفارش بدم و نمیدونم کدوم گرافیک تخفیف میخورن یا تخفیف بیشتر

واسه همین موندم بودجم در  حدود 4 تومنه نمیدونم میتونم افزایش بدم یا نه

شما خودتون چجوری سفارش میدین ؟ میشه ادرس ترکیه داد بعد از اونجا پست کرد گمرک گیر نمیده ؟

در 5 دقیقه قبل، HeX گفته است :

درود

تا جایی که بنده در ادوار گذشته دیدم و بررسی کردم بیشتر تخفیفات برای تجهیزات ذخیره سازی مثل فلش مموری، انواع کارت حافظه ، ssd و بعضا هارد هست. بعضا رمها هم تخفیف خوبی میخورن و همینطور جانبی ها مثل هدست، موس و کیبرد و مانیتور ها.

خیلی برای گرافیک بخصوص سری های جدید امیدوار نباشید...

اره خودمم زیاد امید ندارم ولی قیمتهای داخل بدجوری حال به هم زنه

یه دونه 1660 msi هم 4100 تومن که به خاطر گارانتیش سراغش نمیرم

اگه یه 20 درصدی تخفیف بخوره 1660ti سفارش میدم

لینک به دیدگاه

من هم همین قصد رو دارم. اما چند تا سایت خوندم مثل اینکه روی گرافیک ها مخصوصا سری های جدید نباید انتظار تخفیف داشت. فقط نمیدونم از کدوم سایت داخلی استفاده کنم برای خرید از آمازون. اگر دوستان تجریبه ای دارن لطفا به اشتراک بذارن . بعضی از این سایتها قیمتهای خیلی پرتی میدن که اصلا معقول و به صرفه نیست.

راستی یه سوال. اگر کسیو داشته باشیم خودش مستقیم از اونجا خرید کنه و بصورت مسافری بیاره باز هم باید گمرکی بده موقع ورود به ایران؟

ویرایش شده توسط ehrez
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام و ممنون از پستتون

اولین باره میخوام از امازون سفارش بدم و نمیدونم کدوم گرافیک تخفیف میخورن یا تخفیف بیشتر

شما خودتون چجوری سفارش میدین ؟ میشه ادرس ترکیه داد بعد از اونجا پست کرد گمرک گیر نمیده ؟

به نظر بنده اصلا سراغ گرافیک با حافظه 6 گیگ نرو!

با اون هزینه کارت  GTX1070TI  دست دوم تر و تمیز بگیر لذتشو ببر یکی دو سال.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 دقیقه قبل، HeX گفته است :

به نظر بنده اصلا سراغ گرافیک با حافظه 6 گیگ نرو!

با اون هزینه کارت  GTX1070TI  دست دوم تر و تمیز بگیر لذتشو ببر یکی دو سال.

اره اونم هست و قبلا بهش فکر کردم ، کارت تمیز و بدون ماین با قیمت مناسب گیر نمیاد مورد مناسب گیر بیاد احتمالا بگیرم

کارت قبلی که بیچارم کرد میترسم دست دو بگیرم اینم بیچارم کنه ، البته قبلی اکبند بود ولی  ضعف طراحی amd خیلیها رو بیچاره کرد 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

ولی  ضعف طراحی amd

سلام حسن جان.اگه یادت باشه یه تاپیک زده بودی درمورد اونایی که 480 دارن ! من گفتم که این کارت کلا با مشکل وارد بازار شد و به نظر من هنوزم کلی مشکل داره !من خودم سافایر نیترو 480 داشتم و کیس رو جهنم میکرد

به نظرم برو سراغ nvidia واقعا دردسر و دمای خیلی کمتری داره

در مورد تخفیفات هم که دوستان گفتن دیگه! بیشتر رو لوازم جانبی حساب باز کن.رو گرافیکا به اون صورت تخفیف نمیخوره ! برادران بلاد کفر هم زرنگن و هرچیزی رو تخفیفی نمیدن 😀

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

سلام حسن جان.اگه یادت باشه یه تاپیک زده بودی درمورد اونایی که 480 دارن ! من گفتم که این کارت کلا با مشکل وارد بازار شد و به نظر من هنوزم کلی مشکل داره !من خودم سافایر نیترو 480 داشتم و کیس رو جهنم میکرد

به نظرم برو سراغ nvidia واقعا دردسر و دمای خیلی کمتری داره

در مورد تخفیفات هم که دوستان گفتن دیگه! بیشتر رو لوازم جانبی حساب باز کن.رو گرافیکا به اون صورت تخفیف نمیخوره ! برادران بلاد کفر هم زرنگن و هرچیزی رو تخفیفی نمیدن 1f600.png

اره دیگه amd نمیگیرم مثلا اون زمان 480 خریدم با قیمت بالاتر از 1060 که اینده دارتره هم مموری بیشتری داره همم به مرور زمان درایورهاش بهینه تر میشن حالا بگو همین زمان حال بهت کارایی میده که تو اینده هم بده !

مشکل دما نداشتم چون کارتهای msi ذاتا خنک و سایلنت هستن ، فقط مشکلات کرش ، دور فن بالا تو حالت اتوماتیک افت فرکانس و درنتیجه کاهش ناگهانی فریم و لگ بد 

الان کلا 2 راه دارم 1660 بخرم که اونم قیمت و موجودی مناسب نیست  یا دست دو 1070ti اینا بگیرم که اکثرا کارتها ماین شده هستن نمیخوام کلی پول بدم یه کارت داغون برسه دستم

بخوام از امازون الان سفارش بدم چندان فرقی با قیمتهای داخل ندارن اونم یک ماه حداقل باید بشینم برسه دستم بدون گارانتی (درست گارانتی کشکه ولی از هیچی بهتره 😂)

میان رده های ناوی لانچ بشه شاید قیمتهای انویدیا کمی کاهش پیدا کنه اگه amd قیمت پایین بزاره

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام و ممنون از پستتون

ببینید به هیچ عنوان نمیشه پیش بینی کرد که قیمتا به چه شکل خواهد بود من لبتاب خودمو ( acer predator 17 ) اونموقع که گرفتم تازه اومده بود به بازار و با حدود 40 درصد تخفیف بعد از بلک فرایدی گرفتم چون تخفیف عادیش مونده بود هنوز .. پس نمیشه با اطمینان گفت ( خود سایت سازنده ش ینی ایسر با همون قیمت 2000 دلار گذاشته بود و هیچ تخفیفی نداشت ولی از آمازون با تخفیف خریدم ... در کل بستگی به سیاست فروشنده ش و میزان فروشش در آمازون و خیلی فاکتورای دیگه داره .. )

و  آمازون ارسال به ترکیه نداره البته شاید بعضی اجناس از بعضی فروشنده ها داشته باشن ولی نمیشه رو شیپینگ مستقیمش حساب کرد و از ترکیه هم پست کنید احتمالش هست گمرک گیر بده مگر اینکه شخصا بیارید

ویرایش شده توسط lahoral
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ehrez گفته است :

باشیم خودش مستقیم از اونجا خرید کنه و بصورت مسافری بیاره باز هم باید گمرک

در 3 ساعت قبل، ehrez گفته است :

من هم همین قصد رو دارم. اما چند تا سایت خوندم مثل اینکه روی گرافیک ها مخصوصا سری های جدید نباید انتظار تخفیف داشت. فقط نمیدونم از کدوم سایت داخلی استفاده کنم برای خرید از آمازون. اگر دوستان تجریبه ای دارن لطفا به اشتراک بذارن . بعضی از این سایتها قیمتهای خیلی پرتی میدن که اصلا معقول و به صرفه نیست.

راستی یه سوال. اگر کسیو داشته باشیم خودش مستقیم از اونجا خرید کنه و بصورت مسافری بیاره باز هم باید گمرکی بده موقع ورود به ایران؟

نه معمولا 98 درصد موارد گیر نمیدن اون یکی دو درصد هم مگر اینکه شما بدشانس باشین یا از دنده چپ بلند شن

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام داداش قضیه کارت گرافیکت چی شد تاپیکو بستن نفهمیدم اخرش عوض کردن یا نه؟ الان موقع مناسبی برای خرید کارت گرافیک نو نیست ولی بازم هر کسی صلاح خودشو بهتر میدونه دست دوم از جای مطمعن بگیری خیلی بهتر هست 

لینک به دیدگاه

سلام. با عرض معذرت، آیا میشه ازسلامت کامل گرافیک بعد از پیمودن نصف کره ی زمین!، اطمینان خاطر داشت؟ توی مسیر، آسیب نمیبینه؟ 🤔

ویرایش شده توسط Rasoul.A
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...