رفتن به مطلب

خرید گرافیک توی بلک فرایدی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 2 آبان 1398 در 14:26، Rasoul.A گفته است :

سلام. با عرض معذرت، آیا میشه ازسلامت کامل گرافیک بعد از پیمودن نصف کره ی زمین!، اطمینان خاطر داشت؟ توی مسیر، آسیب نمیبینه؟ 1f914.png

آیا در پیمودن دو قدم راه پست ایران سالم میمونه؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 361
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

4 تومن الان دارم حدود یک هفته دیگه یه 400 تومنی هم میاد دستم

گرین 600 دو 8 پین 

امازون 280 دلار 1660ti evga بود که اکثرا کارتهای 1660ti ناموجود شدن

شاید انویدیا میخواد 1660 تی آی سوپر هم بیرون بده چون موجودیش تقریبا صفره توی امازون البته امازون دبی چک نکردم

پاورت که خوبه برادر من هرچی بخوای می تونی بندازی روش حتی vega 56 پس نگران پاورت نباش

اگه منظورت این مدل هست که موجوده

1660ti.PNG

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

پاورت که خوبه برادر من هرچی بخوای می تونی بندازی روش حتی vega 56 پس نگران پاورت نباش

اگه منظورت این مدل هست که موجوده

1660ti.PNG

amd که نمیگیرم مخصوصا کارت پر مصرفی مثل وگا

لینک میدی ازش واسه خودم ناموجود زده البته فروشنده های دیگه ای هستن که نمیخوام ازشون بخرم مستقیم از امازون باشه

https://www.amazon.com/EVGA-GeForce-Ultra-Gaming-06G-P4-1667-KR/dp/B07RJGK1PW/ref=sr_1_1?keywords=06G-P4-1667-KR&qid=1558385259&s=gateway&sr=8-1&th=1

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

amd که نمیگیرم مخصوصا کارت پر مصرفی مثل وگا

لینک میدی ازش واسه خودم ناموجود زده البته فروشنده های دیگه ای هستن که نمیخوام ازشون بخرم مستقیم از امازون باشه

https://www.amazon.com/EVGA-GeForce-Ultra-Gaming-06G-P4-1667-KR/dp/B07RJGK1PW/ref=sr_1_1?keywords=06G-P4-1667-KR&qid=1558385259&s=gateway&sr=8-1&th=1

لینک که یکسانه دلیلش اینه ip ایران هستی لابد من با ip new york مشکلی ندارم و موجود هست

Capture1.PNG

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

لینک که یکسانه دلیلش اینه ip ایران هستی لابد من با ip new york مشکلی ندارم و موجود هست

Capture1.PNG

با آی  پی امریکا هم میرم بازم ناموجود میاره

اگه مشکل از آی پی چرا قبلا اینجوری نمیشد ؟

1212.thumb.JPG.0f41516972e4f1fc86451f62cc7ee6c4.JPG

لینک به دیدگاه

با آی  پی امریکا هم میرم بازم ناموجود میاره

اگه مشکل از آی پی چرا قبلا اینجوری نمیشد ؟

در هر صورت همه مدلاش  موجود هست شاید تورو با حسن کلید اشتباه گرفتن و تحریمت کردن😂

قیمت خریدشم که خودت قبلا دراوردی همون رنج 4400 پات میفته

Capture.PNG

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، matrix.trixx گفته است :

در هر صورت همه مدلاش  موجود هست شاید تورو با حسن کلید اشتباه گرفتن و تحریمت کردن1f602.png

Capture.PNG

عجب بدبختی داریم ما ! فایل پی دی اف که دادم فقط اونا رو واسم موجود میاره اونم زوتاک و ام اس آی یه دونه موندن بقیه هم قیمتهاشون اصلا توجیح پذیر نیست !

به هرحال الان با 5200 میشه گیگا گرفت با 3 سال گارانتی و تحویل 2 روزه اونم مورد خوبیه ت ولیست انتخابهام هست البته اگه سریعا ناموجود یا گرونتر نشه !

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

عجب بدبختی داریم ما ! فایل پی دی اف که دادم فقط اونا رو واسم موجود میاره اونم زوتاک و ام اس آی یه دونه موندن بقیه هم قیمتهاشون اصلا توجیح پذیر نیست !

به هرحال الان با 5200 میشه گیگا گرفت با 3 سال گارانتی و تحویل 2 روزه اونم مورد خوبیه ت ولیست انتخابهام هست البته اگه سریعا ناموجود یا گرونتر نشه !

من جات باشم 1660 super می گیرم و مقداری هم پس انداز می کنم چون می دونم دست و بالت بستست دوست ندارم الکی هزینه کنی دقیقا پرفورمنس 1660ti رو میده 450 تومنم صرفه جویی می کنی

z1.PNG

relative-performance_1920-1080.png

z2.PNG

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

من جات باشم 1660 super می گیرم و مقداری هم پس انداز می کنم چون می دونم دست و بالت بستست دوست ندارم الکی هزینه کنی دقیقا پرفورمنس 1660ti رو میده 450 تومنم صرفه جویی می کنی

z1.PNG

relative-performance_1920-1080.png

z2.PNG

به اونم فکر کردم که همین evga سوپر 3600 میشد که گرونتر شده البته شاید واسه من گرون میاره !

باید موند و دید که تو جمعه سیاه تخفیف میخورن یا نه

باید کش و غیره پاک کنم ببینم این ناموجودی درست میشه یا نه

ممنون از توجهت 🤗

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

در هر صورت همه مدلاش  موجود هست شاید تورو با حسن کلید اشتباه گرفتن و تحریمت کردن😂

درست شد اینبار ! معلوم نیست چشه

این مورد خوبه فقط وزنش زیاده

https://www.amazon.com/MSI-GTX-1660-Ti-6G/dp/B07T442BQZ/ref=sr_1_13?crid=175PG38QHE39S&keywords=gtx+1660+ti&qid=1573233948&refinements=p_n_feature_four_browse-bin%3A6066317011&rnid=2057431011&sprefix=gtx+166%2Caps%2C349&sr=8-13

این مورد هم فعلا ارزونترینه که پیدا کردم

https://www.amazon.com/GIGABYTE-GeForce-DisplayPort-Windforce-Gv-N166TOC-6GD/dp/B07NJPKZQG/ref=sr_1_3?crid=175PG38QHE39S&keywords=gtx+1660+ti&qid=1573233948&refinements=p_n_feature_four_browse-bin%3A6066317011&rnid=2057431011&sprefix=gtx+166%2Caps%2C349&sr=8-3

پرایم هم یعنی چی ؟

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

آمازون پرایم فک کنم ارسال رایگان داره برای. اعضای پرایم و سریعتر هم ارسال میکنن شامل حال ما نمیشه متاسفانه [emoji58]

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

اقا میلاد (zen) کارت 1660 رو میده ۴ تومن

از دیروز یکی هم 1660ti آگهی کرده ۴.۵ 

چرا اینارو نمیگیری؟ گارانتییم دارن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 دقیقه قبل، noname گفته است :

اقا میلاد (zen) کارت 1660 رو میده ۴ تومن

از دیروز یکی هم 1660ti آگهی کرده ۴.۵ 

چرا اینارو نمیگیری؟ گارانتییم دارن 

با 4 تومن میتونم 1660ti بگیرم 4120 یا 3700 مدل سوپر 1660 ، حالا تو جمعه سیاه 20 دلار هم تخفیف بخورن خیلی به نفعم میشه ، شاید تخفیف خوبی خوردن بودجم رسید به 2060 یا 5700

اون 4.5 هم ایسوس تاف هستش که داغ میکنه ظاهر کارتم جالب نیست البته ظاهرش زیاد مهم نیست مهم کاراییشه که داغ میکنه

اگه گیگا بود یه چیزی یا مدل دیگه ایسوس ، سری تاف یکی از دوستان دارن که کولرش قدرتش مناسبی نداره

لینک به دیدگاه

با 4 تومن میتونم 1660ti بگیرم 4120 یا 3700 مدل سوپر 1660 ، حالا تو جمعه سیاه 20 دلار هم تخفیف بخورن خیلی به نفعم میشه ، شاید تخفیف خوبی خوردن بودجم رسید به 2060 یا 5700

اون 4.5 هم ایسوس تاف هستش که داغ میکنه ظاهر کارتم جالب نیست البته ظاهرش زیاد مهم نیست مهم کاراییشه که داغ میکنه

اگه گیگا بود یه چیزی یا مدل دیگه ایسوس ، سری تاف یکی از دوستان دارن که کولرش قدرتش مناسبی نداره

اهان اره راس میگی هم زشتن هم کولر خوبی ندارن 

سری گیمینگ x وz سری جدید msi عالیه 

گیگا که کلا عالیه ایسوسم فقط سری strix 

راستی مدل سوپر سری16 نسبت به قیمت واقعا عالیه ارزش خریدش از ti بیشتره من بودم همینو میگرفتم یا تخفیف خوب بود 2060super

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان گرافیک و کلا قطعات کامپیوتر تو عراق چجوریه ؟ ارزونتره ؟ سر آدم کلاه نزارن ؟ مثل اربیل اینا

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

دوستان گرافیک و کلا قطعات کامپیوتر تو عراق چجوریه ؟ ارزونتره ؟ سر آدم کلاه نزارن ؟ مثل اربیل اینا

من برادرم رفته بود سلیمانیه میگفت از اینجا گرون تره گوشی و قطعات درواقع همه چیو میان از اینجا میخرن میبرن اونجا 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

آدرس عراق به امازون میشه داد ؟ یه اشنا پیدا کردم ادرس اونو بدم از امازون مسقیم سفارش بدم البته باید واسه پرداختشم یه فکری بکنم

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

آدرس عراق به امازون میشه داد ؟ یه اشنا پیدا کردم ادرس اونو بدم از امازون مسقیم سفارش بدم البته باید واسه پرداختشم یه فکری بکنم

برای هر کالا متفاوته

شما آدرس اونجا رو وارد حساب کاربریتون کنید و سرچ کنید

هر کالایی که براتون آورد یعنی امکان ارسال داره

لینک به دیدگاه

به نظرم خودتو درگیر نکن 

وگا64 قیمت مناسب داره میفروشن تو بازار اکبند

بخر بره

نهایت یه پاورتو عوض میکنی هرچی باشه وگا امار خرابیش (برند معتبر نه بایوستار) از کارتای دیگه خیلی کمتره 

من جات بودم خداییش میخریدم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، mَd گفته است :

به نظرم خودتو درگیر نکن 

وگا64 قیمت مناسب داره میفروشن تو بازار اکبند

بخر بره

نهایت یه پاورتو عوض میکنی هرچی باشه وگا امار خرابیش (برند معتبر نه بایوستار) از کارتای دیگه خیلی کمتره 

من جات بودم خداییش میخریدم 

حوصله گیر و دارهای کارت پرمصرف ندارم یه کارت بگیرم راحت بازی کنم به همین اشنا سپردم رفت عراق دوباره قیمت 1660ti و 2060 برام دربیاره ، بعضی شرکتها نمایندگی مستقیم تو اربیل دارن مثل اپل و اگه طرح رجیستری نبود گوشی خیلی ارزونتر از اینجا در میاد طرف میگه تا حالا حدود 15-20 تا گوشی برای خانواده و فامیل اورده که با طرح جدید رجیستری صرفی نداره که 15% قیمت گوشی رو میگیرن

قیمت قطعات اونجا خوب بود میگم برام بگیره یا شاید اصلا ماهی یکی دوبار خودم رفتم واسه بچه های انجمن قطعه گرفتم اوردم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hassan.SK گفته است :

حوصله گیر و دارهای کارت پرمصرف ندارم یه کارت بگیرم راحت بازی کنم به همین اشنا سپردم رفت عراق دوباره قیمت 1660ti و 2060 برام دربیاره ، بعضی شرکتها نمایندگی مستقیم تو اربیل دارن مثل اپل و اگه طرح رجیستری نبود گوشی خیلی ارزونتر از اینجا در میاد طرف میگه تا حالا حدود 15-20 تا گوشی برای خانواده و فامیل اورده که با طرح جدید رجیستری صرفی نداره که 15% قیمت گوشی رو میگیرن

قیمت قطعات اونجا خوب بود میگم برام بگیره یا شاید اصلا ماهی یکی دوبار خودم رفتم واسه بچه های انجمن قطعه گرفتم اوردم

پس سمت 2060 برو 

تا حد ممکن سمت tuf و dual نرو

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

یه کابلم رد کن برا اینترنت

لینک به دیدگاه

خودتو درگیر اونور نکن با این وضعیت اینترنت الکی به  AMDبدبین شدی، وگا64بگیر یا اینکه 580 هشت گیگ ایسوز با 3 سال گارانتی،بودجه به هر کدوم میرسه بگیر

ویرایش شده توسط Coffee Addicted(پر*کسی ندارم)
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گرافیک هیچی تخفیف نخورد ، قیمتهای ایگرد هم با داخل فرقی نداره قراره از عراق بگیرم ان شاءالله

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...