رفتن به مطلب

خرید گرافیک توی بلک فرایدی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، Pooria3000 گفته است :

توی گیم چطوریاس ؟ 

شما مدل رفرنس دارید ؟ 

کدوم برند هست ؟ 

واقعا عالیه ازی چیزی که فکر میکردم بهتره

مدل sapphire puls هست 

لینک به دیدگاه

• ارسال 361
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 1 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

درود حالا که هستین بهتر هست سوالاتی که واسم پیش اومده رو از خودتون بپرسم ایا پاورهای سری oc dg برای inrush current براشون protection در نظر گرفته شده و به نظرتون این مقدار جریان کشیدن برای شروع کار پاور مناسب هست یا خیر خودم 18 ماهی هست که پاور 1200 از همین سری دستم هست و تا به حال مشکلی نبوده ولی باید بعضی چیزارو پرسید دیگه

inrush_current.png

لطف کنید هر گونه سوالی دارید در تاپیکی که در تالار گرین ایجاد کردید بپرسید.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، GREEN Support گفته است :

لطف کنید هر گونه سوالی دارید در تاپیکی که در تالار گرین ایجاد کردید بپرسید.

اخه اونجا بیشتر حالت بررسی هست و تکمیل نشده باشه پس اونجا می پرسم

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

به نظرتون تو 1080p پردازنده 9100f برای کارت گرافیک بالا رده 5700X گلوگاه نمیشه؟ البته اگه رفرش ریت مانیتورت 144Hz باشه ممکنه احساس بشه اگه گلوگاه شده باشه وگرنه تو 60 یا 76 قطعا مشکلی نیست

بنده تو عمل دیدم گلوگاه میشه این کارت توانش خیلی بالاست الان دارم رو 9400 استفاده میکنم cpu راحت ۱۰۰درصد میشه با fps بالای ۲۰۰ کارت بازم بعضی وقتا به ۱۰۰درصد نمیرسه یعنی هنوز توان داره بهتر باشه با cpu بالاتر 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

بنده تو عمل دیدم گلوگاه میشه این کارت توانش خیلی بالاست الان دارم رو 9400 استفاده میکنم cpu راحت ۱۰۰درصد میشه با fps بالای ۲۰۰ کارت بازم بعضی وقتا به ۱۰۰درصد نمیرسه یعنی هنوز توان داره بهتر باشه با cpu بالاتر 

فکر نکنم هیچکی حتی حرفه ای ها هم به رفرش ریت بالای  144Hz احتیاج داشته باشن. پیشنهاد میشه در حالت داشتن مانیتور 144Hz هم حتما فریمتون رو روی 140 قفل کنید تا بیخود از توان سیستمتون بیش از حد نیاز استفاده نشه (منظورم اینه که بیشترین فریم رو روی 140 قفل کنید. خودم میدونم همیشه نمیتونه فریم 140 باشه ولی سری قبل گفتم یکی از دوستان سر چنین چیز واضحی کامنتمو ریپلای کردن)

ضمنا برای کارتای بالا رده اینجوریه. مثلا بعضی وقتا 9700 توی رزولیشن 1080p برای 2080Ti گلوگاه میشه. در این موارد توصیه میکنم سری 9700K اینتل رو بگیرید که بشه اوورکلاکش کرد اگه کم بیاره. البته فقط برای Ti و Titan اینجوری هس (چون تراشه TU102 بیش از حد خفنه 😆)تو بقیه موارد همین 9400K کفایت میکنه.

ویرایش شده توسط Persian Assassin
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

بنده 5700xt دارم با پاور 700huntkey 

مصرفش در بیشترین حالت ۲۳۰ هست 

مشکلی Black Screen/No Signal یا wattman not responding نداشتین ؟ چون wattman not responding منو کشت 😅

درایوراشم مشکل دارن ... نمیدونم چرا اصلا پایدار نیستن.ولی این تجربه منه.کلا تجربه شما چطور بود ؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، angel of death گفته است :

مشکلی Black Screen/No Signal یا wattman not responding نداشتین ؟ چون wattman not responding منو کشت 1f605.png

درایوراشم مشکل دارن ... نمیدونم چرا اصلا پایدار نیستن.ولی این تجربه منه.کلا تجربه شما چطور بود ؟

نه تا بحال که مشکلی نبوده و کاملا راضی هستم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

فکر نکنم هیچکی حتی حرفه ای ها هم به رفرش ریت بالای  144Hz احتیاج داشته باشن. پیشنهاد میشه در حالت داشتن مانیتور 144Hz هم حتما فریمتون رو روی 140 قفل کنید تا بیخود از توان سیستمتون بیش از حد نیاز استفاده نشه (منظورم اینه که بیشترین فریم رو روی 140 قفل کنید. خودم میدونم همیشه نمیتونه فریم 140 باشه ولی سری قبل گفتم یکی از دوستان سر چنین چیز واضحی کامنتمو ریپلای کردن)

ضمنا برای کارتای بالا رده اینجوریه. مثلا بعضی وقتا 9700 توی رزولیشن 1080p برای 2080Ti گلوگاه میشه. در این موارد توصیه میکنم سری 9700K اینتل رو بگیرید که بشه اوورکلاکش کرد اگه کم بیاره. البته فقط برای Ti و Titan اینجوری هس (چون تراشه TU102 بیش از حد خفنه 1f606.png)تو بقیه موارد همین 9400K کفایت میکنه.

بله حرفتون کاملا درسته

ولی عادت کردن یه چیز دیگست با کارت قبلیم رو ۱۴۴بازی میکردم ولی الان رو ۲۴۰ عادت کردم شاید برای خیلی ها واقعا محسوس نباشه ولی بعد از عادت کردن مخصوصا تودبازی سرعت بالایی مثل cod برام محسوس شده

البته از لحاظ فشار روی سیستم خیلی تفاوت نداشته ۱۴۴ با ۲۴۰ کارت تو یک شرایط دمایی کار میکنه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، angel of death گفته است :

مشکلی Black Screen/No Signal یا wattman not responding نداشتین ؟ چون wattman not responding منو کشت 1f605.png

من 24 ساعته همین مشکل رو داشتم با vega وقتی آندرولت کردم با برنامه OverDrive  دیگه نه کرش داد نه بلک اسکرین نه ارور واتمن پرفورمنسش هم به طرز چشمگیری  بالاتر رفت 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

واقعا عالیه ازی چیزی که فکر میکردم بهتره

مدل sapphire puls هست 

خیلی هم عالی 

شما از توی امازون سفارش دادید ؟

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

نه تا بحال که مشکلی نبوده و کاملا راضی هستم

خوبه پس ، چون منو کمی اذیت میکنه.

در 4 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

من 24 ساعته همین مشکل رو داشتم با vega وقتی آندرولت کردم با برنامه OverDrive  دیگه نه کرش داد نه بلک اسکرین نه ارور واتمن پرفورمنسش هم به طرز چشمگیری  بالاتر رفت 

هوم ! پس امتحان می کنم ... چونکه کارتو فرستادم و تایید شد که درسته و مشکلی نداشت.اولش فکر کردم ممکنه پاور باشه که 650 وات ولی چک کردم کاملا بس بود.DDU و فلان و فلانم کردم که حال توضیخ ندارم.حتی دوتا PCI جدا از پاور وصل کردم ... ولی هنوز مشکل هست.خوده ساپورت powercolor هم پیشنهاد شمارو داد ، البته گزینه آخرم همین آندرولت بود که هنوز وقت نکردم تست کنم.تشکر از راهنماییتون.

ویرایش شده توسط angel of death
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Pooria3000 گفته است :

خیلی هم عالی 

شما از توی امازون سفارش دادید ؟

خیر از pcmaxhw خریداری کردم 

ایشون هم مثل اینکه از دبی خریداری میکنن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...