رفتن به مطلب

خرید گرافیک توی بلک فرایدی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 10 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

این خازنها ژاپنیه ؟ بهترینه تو رنج خودش؟

شرمنده خودم حواسم سرجاش نیست این روزا ، پول قطعاتم از شکم زدم جور شده

6800 دادیم به دو تا قطعه ! متوسط

نه، ببین اگر ژاپنی باشه توی صفحه محصول می نویسه، اینم خازن تایوانیه مثل همون مدل تاف.

تازه این گولد دو تا نسخه داره، یکیش قدیمیه که فقط یه کابل 8 پین پردازنده داره، مدل جدید هاش 2 تا کابل 8 پین دارند.

نمیدونم اینی که توی ایرانه جدیده یا قدیم.

لینک به دیدگاه

• ارسال 361
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 8 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

این خازنها ژاپنیه ؟ بهترینه تو رنج خودش؟

شرمنده خودم حواسم سرجاش نیست این روزا ، پول قطعاتم از شکم زدم جور شده

6800 دادیم به دو تا قطعه ! متوسط

با اجازه ارمین فک کنم 85 درجه تایوانی استفاده شده کلا رده متوسط های کولرماستر قطعات های اند داخل پاوراش من تا حالا ندیدم

web_04_1.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

با اجازه ارمین فک کنم 85 درجه تایوانی استفاده شده کلا رده متوسط های کولرماستر قطعات های اند داخل پاوراش من تا حالا ندیدم

در 2 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

نه، ببین اگر ژاپنی باشه توی صفحه محصول می نویسه، اینم تایوانیه مثل همون مدل تاف.

تازه این گولد دو تا نسخه داره، یکیش قدیمیه که فقط یه کابل 8 پین پردازنده داره، مدل جدید هاش 2 تا کابل 8 پین دارند.

نمیدونم اینی که توی ایرانه جدیده یا قدیم.

در 4 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

اینجوری تا ۶۵۰ وات گلد کولر مستر هم میتونی بگیری

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply.html?lion_612=26335&price=0-1410809

دیگه انتخاب با خودت

علما انتخاب نهایی ؟ 

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/antec/antec-edg750-80plus-gold-full-modular-psu.html

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/cooler-master/cooler-master-mwe-gold-650-full-modular-power-supply.html

یا صبر کنم بودجه رو ببرم بالاتر چقدر ؟

همینا رو بگیرم چند سال باید استفاده کنم 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

علما انتخاب نهایی ؟ 

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/antec/antec-edg750-80plus-gold-full-modular-psu.html

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/cooler-master/cooler-master-mwe-gold-650-full-modular-power-supply.html

از بین این دو تا کولر مستر.

و اگر میخوای یه چیز کلا بهتر برداری حداقل این: V750 80Plus Gold Full Modular

یه چیزی بخر 5 سال گارانتی داشته باشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

از بین این دو تا کولر مستر.

و اگر میخوای یه چیز کلا بهتر برداری حداقل این: V750 80Plus Gold Full Modular

یه چیزی بخر 5 سال گارانتی داشته باشه.

همون مستر وات 5 سال گارانتی اصلی دارن اما آواژنگ کارشکنی میکنه و 3 سال میده

این چطوره ؟

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/gamdias-astrape-p1-750w-g-80plus-gold-psu.html

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

علما انتخاب نهایی ؟ 

من باشم antec میگیرم هم خازناش تماما ژاپنیه خازن اصلی که rubycon هست و بقیه خازناش هم  nippon هست و هم اینکه قیمتش مناسب هست در ایران  نکته منفی پاورهای انتک گارانتی 1 ساله سریر سرویس هست ولی قیمتاشون هم خیلی نسبت به بقیه برندا منصفانه تر هست وقتی قیمت دلاری محصول رو در نظر می گیری یک نکته دیگه اینکه antec از برندای خوش نام هست و ارزونیش دلیل بر بی کیفتیش نیست

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

این چطوره ؟

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/gamdias-astrape-p1-750w-g-80plus-gold-psu.html

اینو از کجا پیدا کردی من ندیدمش که😁 مورد جالبیه خازن اصلیش هیتاچی!!! هست که ژاپنیه و دمای 105 خازن های ثانویش هم rubycon و nippon ژاپنی هستن که اونام طبق نظر gamadias همه 105 درجه هستن این مورد جالبی شد هممم

011.jpg

013.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

اینو از کجا پیدا کردی من ندیدمش که1f601.png مورد جالبیه خازن اصلیش هیتاچی!!! هست که ژاپنیه و دمای 105 خازن های ثانویش هم rubycon و nippon ژاپنی هستن که اونام طبق نظر gamadias همه 105 درجه هستن این مورد جالبی شد هممم

10 سال گارانتی اصلی ، تولید کننده از کیفیتش مطمئنه که این همه گارانتی میده

این رفت تو اولویت اول

گارانتیش ناجوره ولی امیدوارم دیگه پام به گارانتی باز نشه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

10 سال گارانتی اصلی ، تولید کننده از کیفیتش مطمئنه که این همه گارانتی میده

این رفت تو اولویت اول

گارانتیش ناجوره ولی امیدوارم دیگه پام به گارانتی باز نشه

طبق تست های خود سایت 80 پلاس بهره وری مناسبی هم داره متوسط 88.84 درصد به نظر منم چیز خوبیه هرچی خریدی پیشاپیش مبارکت باشه عزیز

gamadias.PNG

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

طبق تست های خود سایت 80 پلاس بهره وری مناسبی هم داره متوسط 88.84 درصد به نظر منم چیز خوبیه هرچی خریدی پیشاپیش مبارکت باشه عزیز

ممنون دوست عزیز از راهنمایی ها و وقتی که گذاشتید

بازم دوستان مطلبی جا مونده دریغ نکنن هنوز تصمیمم نهایی نشده

لینک به دیدگاه

بحث پاور شد یاد پاورم افتادم .یادمه 22 سالم بود که از رایان صبا به قیمت 130 تومن خریدم  اردیبهشت میرم تو 35

هر چند ماه خروجبهاشو تست میکنم هنوز جون داره...3بار فنش رو باز و سرویس کردم 

اوایل جنسهای با کیفیت و ارزونی میداد اما یهو ....

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Sabertooth گفته است :

بحث پاور شد یاد پاورم افتادم .یادمه 22 سالم بود که از رایان صبا به قیمت 130 تومن خریدم  اردیبهشت میرم تو 35

ماشالا الان مردی شده برا خودش منم یادمه پاور 450 وات از برند مرحوم tonb (صاحبش یه گردن کلفتی بود که شرکت شاب هم دست خودشون بود) خریدم کیس رو فروختم به فامیل هنوز که هنوزه داره کار می کنه اونم با اینکه گرافیک 4850 روشه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سری uk کلی فاجعه آتیش سوزی داشته چند تاشو تو همین انجمن دیدم که نمایندگان سریع جمع و جورش کردن و بعضی تاپیکها رو هم قفل طبق معمول !

سلام

داداش این قضیش چیه؟به چه دلیل اتیش میگیرن؟

منم 550uk دارم

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

این چطوره ؟

اینا بدرد نمیخوره

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

اینا بدرد نمیخوره

ارمین جاننن گامدیاس بدرد نمیخوره؟؟؟؟ من محو شدم

😐

ویرایش شده توسط mَd
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

سلام

داداش این قضیش چیه؟به چه دلیل اتیش میگیرن؟

منم 550uk دارم

دلیلشو نمیدونم چند مورد توی فروم دیدم که آتیش گرفتن یا دود ازشون بلند شده ، احتمالا به خاطر کیفیت پایین قطعات به کار رفته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

به نظرت چی بگیرم الان یکمی گیج شدم یکی میگه خوبه یکی بده

موندم توش ! بودجه هم شاید بتونم ببرم بالاتر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

سلام. هنوز هم همین طوره دوست عزیز. حتی به مراتب بهتر از سال های قبل. چند وقتی هست که در حال مذاکره با آزمایشگاه های طراز اول دنیا برای تست و بررسی جهانی پاورهای گرین هستیم. خوشبختانه تلاشهامون داره جواب میده. به زودی شاهد بررسی های پاورهای گرین در وب سایت های جهانی وداخلی خواهید بود. البته چند وقت پیش مقدمه کارها شروع شده و پاور GP1050B-OCDG به آزمایشگاه اروپایی cybenetics (همون آزمایشگاهی که بررسی های پاور tomshardware و techpowerup در اون انجام میشه) ارسال شده. یکی مزایای اون آزمایشگاه اینه که نتایجش رو میشه در چارت های بررسی های سایت Techpowerup مشاهده کرد.

regulation_12v.png

avg_efficiency_normal_loads.png

perf.png

در حال حاضر به دلیل سخت تر شدن تحریم ها و ترس بسیاری از موسسات و وب سایت های خارجی برای تعامل با ایران کمی کار سخت تر شده ولی ما تلاشمون رو دو چندان خواهیم کرد تا کماکان پیش مشتریان گرین روسفید باشیم.

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سری uk کلی فاجعه آتیش سوزی داشته چند تاشو تو همین انجمن دیدم که نمایندگان سریع جمع و جورش کردن و بعضی تاپیکها رو هم قفل طبق معمول !

چجوری کیفیتش بالاست این همه سابقه آتش سوزی داره ؟

میشه لطف کنیدچند مورد از تاپیک هایی که قفل شده رو لینک بدید؟

آیا چند مورد مشکلات موجود برای یک پاور دلیل بر اینه که چند ده هزار از یک مدل یا سری پاور زیر سوال بره؟

برای مثال وقتی ولتاژ برق شهر دچار نوسان های شدید بشه قطعه MOV موجود در ورودی پاور با سوختن و حتی در موارد شدیدتر انفجار مانع از آسیب دیدن بقیه قطعات سیستم میشه. این یه امر عادیه و در تمامی محصولات مجهز به پروتکشن SIP ممکنه پیش بیاد.

شما میتونید سوختگی و یا آسیب دیدگی پاور رو در گوگل سرچ کنید و هزاران مورد مشابه از برندهای معتبر و خارجی ببینید. آیا این دلیل بر زیر سوال بردن کلیه محصولات یک شرکت محسوب میشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، GREEN Support گفته است :

میشه لطف کنیدچند مورد از تاپیک هایی که قفل شده رو لینک بدید؟

آیا چند مورد مشکلات موجود برای یک پاور دلیل بر اینه که چند ده هزار از یک مدل یا سری پاور زیر سوال بره؟

برای مثال وقتی ولتاژ برق شهر دچار نوسان های شدید بشه قطعه MOV موجود در ورودی پاور با سوختن و حتی در موارد شدیدتر انفجار مانع از آسیب دیدن بقیه قطعات سیستم میشه. این یه امر عادیه و در تمامی محصولات مجهز به پروتکشن SIP ممکنه پیش بیاد.

شما میتونید سوختگی و یا آسیب دیدگی پاور رو در گوگل سرچ کنید و هزاران مورد مشابه از برندهای معتبر و خارجی ببینید. آیا این دلیل بر زیر سوال بردن کلیه محصولات یک شرکت محسوب میشه؟

حداقل تو چند ماه اخیر 3-4 مورد تاپیک ضد گرین سریعا قفل شده ، البته به کار استارتر این تاپیک سریعا رسیدگی شد چون گرین به حد کافی آبروش تو قضیه کارت بنده رفته بود و پست اول هم ویرایش شد و مطمئناً از طرف گرین به کاربر گفته بودن ، عکسشو اگه پاک نکرده بودم داشتم همین یوزر گرین ساپورت به کاربر پیام داده بود که کارشو سریعا راه میندازن فقط چیزی تو تاپیک ننویس یا یه همچین چیزی (این مورد رو دقیق یادم نیست) ، جریان تاپیک هم یادمه بخواین براتون کامل شرح میدم

بقیه تاپیکها هم خودتون زحمتشو بکشید تاپیکهای تاریخ قبلتر اگه پاک نشدن اونا هم پیدا میشن

راجب خرابی سری uk هم چیزی که دیدم گفتم حالا چقدر خرابی میاد تو دستتون خودتون بهتر میدونید

راجب نوسان برق شهری ، همه حداقل یه محافظ ساده دارن و اگه جریان برق از یه حدی بالا پایین بشه برقو قطع میکنه پس توقع نداشته باشید با این توجیح قانع بشیم

راجب سطر آخر حرفتون هم موافقم ، حتی دیروز یکی از بچه ها یه عکس از پستهای خودم بهم نشون داد (گفت حسن چی شد از این رو اون رو شدی)

photo_2019-12-04_14-13-35.thumb.jpg.888a346a9ff5f0c220e20f07492517c4.jpg

که هنوزم بهش اعتقاد دارم تنها فرق مسئله اینه که قبلا از گرین انتقاد نمیکردم و فقط تعریف اما الان تعریف نمیکنم و مشکلاتشو بعضی وقتها بیان میکنم ، هیچ کس کامل نیست و هر کسی ممکنه اشتباه کنه مهم قبول کردنش و تصحیحش ولی متاسفانه شرکت شما اینجوری نیست حداقل تو بحث گارانتی گرافیک بنده اینجوری نبود (نمیخوام مسائلو کش بدم پس ادامش نمیدم)

اگه تو اون قضیه برخورد و رسیدگی مناسبی میشد کارتی که سفارش دادم حتما msi بود چون برند مورد علاقمه اما به خاطر رفتارهای گذشته  حتی به خریدشم فکر نکردم 

اعتبار چیزی هست که سخت به دست میاد اما راحت از دست میره ، پس سعی کنید به جای توجیح اشتباهات قبول و رفعش کنید

موفق  و سربلند باشید

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، mَd گفته است :

ارمین جاننن گامدیاس بدرد نمیخوره؟؟؟؟ من محو شدم

1f610.png

پاور EUD گرین شرف داره به پاور گیم دیاس. چیه آخه.

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

راجب نوسان برق شهری ، همه حداقل یه محافظ ساده دارن و اگه جریان برق از یه حدی بالا پایین بشه برقو قطع میکنه پس توقع نداشته باشید با این توجیح قانع بشیم

حسن جان، تا جایی که من میدونم هیچ پاوری از خودش در برابر نوسانات شهری محافظت نمی کنه، یه تاپیک هم در همین ارتباط زدم در انجمن، وقتی که دو فاز شدن برق منطقه ما باعث شد پاور کولر مسترم آتیش بگیره.

لینک به دیدگاه

درود دوست گرامی 

این مدل Antec که یکی از دوستان معرفی کردن  واقعا گزینه مناسبیه، البته اگر مهلت گارنتی براتون اهمیت نداشته باشه

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/antec/antec--high-current-gamer-gold-series-650w-power-supply.html

مدل 750 واتش هم هست که ارزش خرید بالایی داره:

https://takyek.com/product/پاور-انتک-antec-hcg-750-gold/

سایت سازنده:

https://antec.com/product/power/hcg-gold750.php

ویرایش شده توسط ShQringQn
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...