رفتن به مطلب

فروش گرافیک RX 470 و RX570 وRyzen3900X وRAM ddr3

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان. تعدادی قطعات برای فروش دارم. کلیه قطعات نو از آمازون ژاپن خریداری شده و گارانتی ندارند. به غیر از CPU هزینه ارسال سایر قطعات به عهده خریدار محترم هست.(ساکن تبریز هستم)

۱- سی پی یو رایزن 3900X با ۱۲ هسته ۲۴ رشته ۷ نانومتری بهینه.  پلمپ هست و برند نیو (اپن باکس و نسخه مهندسی نمی باشد) قیمت توافقی (۹/۲۰۰) ;کاهش قیمت

۲- دو عدد کارت گرافیک نو بدون باکس و بدون گارانتی. فقط شامل دفترچه و سی دی و آداپتور تبدیل DVI to HDMI  کاملا نو و استفاده نشده. خروجی تک پورت  DVI  هست.

A- کارت گرافیک   Power Color Radeon RX 570 4GBD5-DM 256bit قیمت توافقی (۱/۴۰۰) کاهش قیمت/ خارج از فروم فروخته شد

B-کارت گرافیک MSI Radeon RX 470 Miner 4G-DM 256bit قیمت توافقی  (۱/۱۰۰) کاهش قیمت

3- مادربورد   ASUS  TUF-Z370-PLUS-GAMING به مدت ۶ ماه استفاده شده.  بایوس اورجینال هست و آپدیت نشده.بدون جعبه.  قیمت توافقی (۱/۴۰۰) مهلت تست دارد. فروخته شد

۴-سی پی یو Intel00ae.png Core2122.png i5-4570T Processor. 4M Cache, up to 3.60 GHz  مدت ۴ سال استفاده شده به همراه هیت سینک مسی و فن کولر مستر قیمت توافقی (۷۰۰) فروخته شد

۵- رم کینگستون اصل وارادت ژاپن هست ۱۶ گیگ (۲*۸) Kingston RAM 8 GB 1600MHz DDR3 (PC3-12800) به مدت ۴ سال استفاده شده قیمت توافقی (۶۰۰) فروخته شد

AS (3).jpg

AS (1).jpg

AS.jpg

AS (2).jpg

AS (4).jpg

AS (5).jpg

ویرایش شده توسط habib8624
لینک به دیدگاه

کاهش قیمت کارت های گرافیک

A- کارت گرافیک   Power Color Radeon RX 570 4GBD5-DM 256bit قیمت (۱۴۰۰)

B-کارت گرافیک MSI Radeon RX 470 Miner 4G-DM 256bit قیمت  (۱۱۰۰)

لینک به دیدگاه

با سلام

جسارتأ قیمت CPU چجور حساب شده ؟؟؟

منظورم اینه که قیمت دلاریش چقدره که قیمت پایه رو زدید 10 میلیون ؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

با سلام

درود 
قیمت دلاریش 550 بود در زمان لانچ  ولی خب ایشون مختار هستن به هرقیمتی که میخوان بفروشن در حال حاضر هم به نظر ناموجود شده تو آمازون و  ایبی

ویرایش شده توسط Slasher
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

با سلام

سلام. قیمت دلاری 2990WX الان ۱۶۰۰ دلار هست و در سایت لیون ۲۶۵۰۰ قیمت گذاری شده. بعلاوه من قیمت رو توافقی اعلام کردم و قطعی نیست. خیلی از 3900X   های موجود در ebay اپن باکس هستن و قابلیت ارسال ندارن. قیمت خرده فروشی هم الان ۶۵۰ تا ۷۰۰ دلار هست

لینک به دیدگاه

CPU رو به قیمت 700 دلار خریدارم یا بعبارت دیگر به قیمت ریالی 8 میلیون تومان !

البته اگر خواستید میتونم همون دلار هم بهتون بدم ...

تمایل داشتید در خدمتم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، habib8624 گفته است :

مادربورد و رم به کاربر عزیز ramin_delphi فروخته شد.

تشکر از دوست عزیز 

بله حضوری خریداری شد و تست ۲۴ ساعت برام دادن . ممنون از همشهری عزیز و بسیار خوش برخوردم

ویرایش شده توسط ramin_delphi
لینک به دیدگاه

سلام

شماره تماس یا تلگرام میدید برای خرید مورد 4

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

ارسال شد

در 47 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

سلام

پیام خصوصی فرستادم.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، F-14 گفته است :

سلام.

اون 

Rx470 

جای تخفیف داره؟

نه متاسفانه برای صحت کیفیت رسید گارانتی سه ماهه آمازون ژاپن رو می تونید رویت کنید. بعلاوه آداپتور HDMI   هم جدا خریداری شده و همراه کالا می فرستم.

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، ramin_delphi گفته است :

تشکر از دوست عزیز 

بله حضوری خریداری شد و تست ۲۴ ساعت برام دادن . ممنون از همشهری عزیز و بسیار خوش برخوردم

دوست عزیز این چه وضعیه من دیشب با ایشون هماهنگ کرده بودم بابت رمها و اقای قربانی هم جهت واسطه دعوت شده و قرار بر ارسال بود که میبینم به شما فروخته شده .

دوست عزیز قرار نیست هر قطعه ای رو شما بخرین لطفا اجازه بدین ماهم نفسی بکشین و خرید کنیم . هرچند تقصیر بیشتر به گردن فروشندست بعد از هماهنگی باهاشون به شما فروختن ! واقعا نمیدونم چی بگم وقتی به یکی دیگه قول و قرار فروش گذاشتن دیگه حضوری و غیر حضوری چه صیغه ای هست ؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط 𝓶𝓪𝓳𝓲𝓭𝓲
لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، ramin_delphi گفته است :

مادربردz370 و رم ها برا من 

دوست عزیز بنده قبل از شما با هاشون هماهنگ کرده بودم و مطعلق به بنده بود نه شما که معامله کردین  😡!!!!!

ویرایش شده توسط 𝓶𝓪𝓳𝓲𝓭𝓲
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، 𝓶𝓪𝓳𝓲𝓭𝓲 گفته است :

دوست عزیز این چه وضعیه من دیشب با ایشون هماهنگ کرده بودم بابت رمها و اقای قربانی هم جهت واسطه دعوت شده و قرار بر ارسال بود که میبینم به شما فروخته شده .

دوست عزیز قرار نیست هر قطعه ای رو شما بخرین لطفا اجازه بدین ماهم نفسی بکشین و خرید کنیم . هرچند تقصیر بیشتر به گردن فروشندست بعد از هماهنگی باهاشون به شما فروختن ! واقعا نمیدونم چی بگم وقتی به یکی دیگه قول و قرار فروش گذاشتن دیگه حضوری و غیر حضوری چه صیغه ای هست ؟؟؟؟؟

دوست عزیز قبل از هر چیز از شما دلجویی می کنم اما چند مورد رو در نظر داشته باشید. معامله زمانی جاری هست که مالی رد و بدل بشه. آیا بیانه ای پرداخت کردید؟. شما حتی  یک بار با من تماس نگرفتید و بیشتر از ۱۲ ساعت آنلاین نبودید. حتی به آقای قربانی هم به عنوان واسطه لیون مبلغی پرداخت نکردید. من چند ساعت صبر کردم پیامی ندیدم. نمیشه که یه آدرس بدید بعد انتظار قول و قرار برای روز کاری بعدی رو داشته باشید.پیش از مقصر دانستن طرف مقابل کمی تامل کنید.

لینک به دیدگاه

سی پی یو از دوست خوبم کاربر habib8624 خریداری شد

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، mrp7 گفته است :

سلام

CPU i5-4570T  به کابر عزیز mrp7 فروخته شد. مبلغ رو کامل پرداخت کردن و قرار شد چهارشنبه براشون پست کنم.

لینک به دیدگاه

موجود فقط سی پی یو رایزن 3900X با ۱۲ هسته ۲۴ رشته ۷ نانومتری بهینه.  پلمپ هست و برند نیو (اپن باکس و نسخه مهندسی نمی باشد) قیمت توافقی (۹/۰۰۰)

لینک به دیدگاه

CPU i5-4570T  برای کاربر عزیز mrp7  ارسال شد.

CPU RYZEN 3900X خارج از فروم فروخته شد.

پایان پست

یا حق.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...