رفتن به مطلب

بالا نیامدن Ssd

Pooria3000
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام‌خدمت دوستان 

من یکدونه Ssd Adata Su650 128gb دارم 

که وقتی سیستم رو روشن کردم دیدم ویندوزم بالا نمیاد 

با ویندوز لایو و با Hiren's چک کردم نرم افزار ها نمیتونن تشخیصش بدن 

اما از توی بایوس کامل شناسایی میشه و مدلش هم مینویسه 

جالبترش اینکه یکبار تو بایوس میاد ولی ریستارت میکنم دیگه تو بایوس نمیاد

دوستان ممنون میشم کمکم کنید  

لینک به دیدگاه

• ارسال 50
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود

بررسی کنین ببینین پین اول کانکتور ساتا که برای تشخیص وجود داشتن دستگاه (SSD) هست شل یا شکسته نشده باشه، یا حتی پین های دیگه، کابل ساتا رو هم چک کنین ببینین از دو سر خوب چفت شده یا خیر

این پینی که عرض کردم یه حالتی مثل حضور غیاب داره، اگر شل باشه گاهی اوقات SSD یا هارد یا اون وسیله Detect میشه، گاهی نمیشه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

مشخصات سیستمتون چیه"

جای ساتا رو عوض کردین؟

Asus Maximus vii hero 

i3 4130

8gb ram

اره جاشو عوض کردم فرقی نکرد

ویرایش شده توسط Pooria3000
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

درود

بررسی کنین ببینین پین اول کانکتور ساتا که برای تشخیص وجود داشتن دستگاه (SSD) هست شل یا شکسته نشده باشه، یا حتی پین های دیگه، کابل ساتا رو هم چک کنین ببینین از دو سر خوب چفت شده یا خیر

این پینی که عرض کردم یه حالتی مثل حضور غیاب داره، اگر شل باشه گاهی اوقات SSD یا هارد یا اون وسیله Detect میشه، گاهی نمیشه

نه جاشو عوض کردم 

حتی کابلشو عوض کردم فرقی نکرد به همون شکل یکی درمیون میشناسه اما ویندوز لود نمیکنه

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Pooria3000 گفته است :

نه جاشو عوض کردم 

حتی کابلشو عوض کردم فرقی نکرد به همون شکل یکی درمیون میشناسه اما ویندوز لود نمیکنه

میشه نتیجه گیری کرد که SSD مشکل داره.

سیستم به این خوبی داری، سامسونگ میگرفتی.

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Pooria3000 گفته است :

نه جاشو عوض کردم 

عرض شد که پین‌ها رو چک کنین، منظورم کابل دیتای ساتا و برقش نیست، منظورم روی خود SSD هست. شاید کج، شکسته یا کثیف شدن. به دقت با ذره بین نگاه کنین یا با دوربین عکس بگیرین و زوم کنین، این مشکل رو بنده بارها باهاش سر و کار داشتم، این پین یک ساتا خودش کلی دردسر پشتشه، مرجوعی خیلی از گارانتی‌ها به همین دلیله

اگر هم - حداقل به صورت ظاهری معلوم نباشه - پس کل کانتکتور ساتا باید تعویض بشه تا معلوم بشه

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

سامسونگ خیلی خوبه اما تا زمانی که پات به گارانتی باز نشه

باز ADATA تحت هر شرایطی گارانتی تعویض داره، برای مدل ایشون 3 سال گارانتی داره

لینک به دیدگاه

بفرمایید چند وقته اس اس دی رو تهیه کردید؟

فرستاده شده از MI 4Wِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

میشه نتیجه گیری کرد که SSD مشکل داره.

چه بد 

این اس اس دی متاسفانه به اجبار خریدمش 

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

عرض شد که پین‌ها رو چک کنین، منظورم کابل دیتای ساتا و برقش نیست، منظورم روی خود SSD هست. شاید کج، شکسته یا کثیف شدن. به دقت با ذره بین نگاه کنین یا با دوربین عکس بگیرین و زوم کنین، این مشکل رو بنده بارها باهاش سر و کار داشتم، این پین یک ساتا خودش کلی دردسر پشتشه، مرجوعی خیلی از گارانتی‌ها به همین دلیله

اگر هم - حداقل به صورت ظاهری معلوم نباشه - پس کل کانتکتور ساتا باید تعویض بشه تا معلوم بشه

خب خود مادربرد سوکتش سالمه 

مگه از خود اس اس دی باشه

بازم چک میکنم ببینم چی میشه

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، masooyan گفته است :

بفرمایید چند وقته اس اس دی رو تهیه کردید؟

فرستاده شده از MI 4Wِ من با Tapatalk

۱ سالی میشه

لینک به دیدگاه

این ssd های adata مثل اینکه درصد خرابیشون بالاست (حداقل مدل 128 گیگش) فکر میکنم این سومین تاپیکی هست که در این مورد میبینم

ssd بنده هم که از این همین مدل بود اوایل شهریور امسال سوخت ولی انصافا گارانتی بدون چون و چرا تعویضش کرد و یدونه نو فرستاد

ویرایش شده توسط M-yousef
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Pooria3000 گفته است :

خب خود مادربرد سوکتش سالمه 

مگه از خود اس اس دی باشه

باور بفرمائید دیگه در حدی واضح نوشتم که دوست دارم دیوار رو چنگ بزنم!

منظورم اینهاست: ببینین سالمن یا نه دقیقا همونطور که تو پست‌های قبلی عرض کردم

ivw7_123.png

لینک به دیدگاه

متاسفانه یکی از  هارد دیسک های منم امروز ب مشکل خورد :( یکی از درایو هامو باز نمیکنه.فک کنم اطلاعاتش از بین رفت.درصد سلامتشم 80 درصده.ارور کابل داده.کابلشم عوض کردم و مشکل بازم بود.کلا سیستممو سنگین کرده همون ی دونه هارد.تو این گرونی هارد چطوری بخرم آخه

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

متاسفانه یکی از  هارد دیسک های منم امروز ب مشکل خورد :( یکی از درایو هامو باز نمیکنه.فک کنم اطلاعاتش از بین رفت.درصد سلامتشم 80 درصده.ارور کابل داده.کابلشم عوض کردم و مشکل بازم بود.کلا سیستممو سنگین کرده همون ی دونه هارد.تو این گرونی هارد چطوری بخرم آخه

بفرمايید هاردتون چه برندی بود؟

تصویر hd tune health پیوست کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 29 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

درود

احتمالا اطلاعاتی که توی اون درایو داشتی از نظر محتوا زشت و زننده بوده 😁

شما که جز مرفهین بی دردی دیگه علی جان ، هارد مکانیکیت رو پرت کن توی خیابون و یه SSD بگذار دیگه. 

مگه غیر از اینه که دنبال بهونه میگشتی که هاردت خراب بشه و با SSD جایگزینش کنی ، بفرما اینم بهونت.

جدای از شوخی ، اگر امکان این وجود داشته باشه که کلا از شر هاردهای مکانیکی خلاص بشیم خیلی عالی خواهد بود.

لینک به دیدگاه

ssd من منم در حال فرمت پرید دیگه کامپیوتر نشناخت که نشناخت 4 سال تو خونه جلو چشمامه ولی اصلا بالا نمیاد

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، M-yousef گفته است :

این ssd های adata مثل اینکه درصد خرابیشون بالاست (حداقل مدل 128 گیگش) فکر میکنم این سومین تاپیکی هست که در این مورد میبینم

ssd بنده هم که از این همین مدل بود اوایل شهریور امسال سوخت ولی انصافا گارانتی بدون چون و چرا تعویضش کرد و یدونه نو فرستاد

عجب .

بدشانسیه واقعا

گارانتی شما چی بود؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Pooria3000 گفته است :

عجب .

بدشانسیه واقعا

گارانتی شما چی بود؟

آونگ

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Pooria3000 گفته است :

سلام‌خدمت دوستان 

من یکدونه Ssd Adata Su650 128gb دارم 

که وقتی سیستم رو روشن کردم دیدم ویندوزم بالا نمیاد 

با ویندوز لایو و با Hiren's چک کردم نرم افزار ها نمیتونن تشخیصش بدن 

اما از توی بایوس کامل شناسایی میشه و مدلش هم مینویسه 

جالبترش اینکه یکبار تو بایوس میاد ولی ریستارت میکنم دیگه تو بایوس نمیاد

دوستان ممنون میشم کمکم کنید  

منم همین SSDرو داشتم هفته پیش همین بلا سرم اومد،البته قبلش ارور صفحه آبی داد یه سرچ بزنی این مدل رو خیلی ها اینطوری شدن،سلامت SSDمن اون موقع 94درصد بود

لینک به دیدگاه

بهترین کار تست روی سیستم دیگه هست هم هاردت هم پاور ممکنه ایراد داشته باشن. ترجیحا بایوس رو هم  یک بار بصورت دیفالت بزار و  و ssd رو روی تک تک ساتاها چک کن

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، masooyan گفته است :

بفرمايید هاردتون چه برندی بود؟

تصویر hd tune health پیوست کنید.

هاردم وسترن بود

hdtune.thumb.png.43ac6c23eac13b76eb0c2b3745491ba6.png

بفرما دادا

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Sir MehDi گفته است :

درود

احتمالا اطلاعاتی که توی اون درایو داشتی از نظر محتوا زشت و زننده بوده 1f601.png

شما که جز مرفهین بی دردی دیگه علی جان ، هارد مکانیکیت رو پرت کن توی خیابون و یه SSD بگذار دیگه. 

مگه غیر از اینه که دنبال بهونه میگشتی که هاردت خراب بشه و با SSD جایگزینش کنی ، بفرما اینم بهونت.

جدای از شوخی ، اگر امکان این وجود داشته باشه که کلا از شر هاردهای مکانیکی خلاص بشیم خیلی عالی خواهد بود.

:D دیتای بتلفیلدام تو اون بود شانس من :D 

هعییی من و مرفع با هم سال های نوری فاصله داریم :( دادا راستش ssd دارم و کارمو راه مینداره.ولی خب یه مقدار آرشیو گیم و فیلم و فایل های فتوشاپ و افتر افکت دارم که برای درایو جامد زیاد جالب نیس . البته خدا پولشو برسونه چرا که نه :D یه درایو جامد 2 ترا میخرم 

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

هاردم وسترن بود

hdtune.thumb.png.43ac6c23eac13b76eb0c2b3745491ba6.png

بفرما دادا

خیلی ممنون بابت پیوست

خدمتتون عرض کنم که خب این سری ریفر هست و انتظار زیادی هم ازش نداشته باشید بنظرم یه 3 ترا توشیبا اکبند با گارانتی ماتریس تهیه کنید حدود 800 تومن قیمتش هستش و

فایل های ضروری هر دو هاردمنتقل کنید.

پ.ن:چند سال پیش بنده خودم این سری که ریفر بود از همین انجمن تهیه کردم فقط برای اینکه میخواستم فایل های ضروری خودمو جابجا کنم(البته با ریسک بالا با تیپاکس ارسال شد) و حدودا بعد از یه ماه به همان قیمت فروختم😉

ویرایش شده توسط masooyan
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...