رفتن به مطلب

اف پی اس کم در بازی cs go با کارت گرافیک xfx rx 580

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من یه مشکلی دارم اف پی اسم تو cs go کمه از بقیه دوستان ک rx 580 داشتن پرسیدم اف پی اس زیر 300 نمیاد ولی واسه من اصلا به 300 نمیرسه

و اینکه اصلا بازی از سی پی یو و گرافیک استفاده نمیکنه و در بیشتر مواقع 50 درصد استفاده میکنه از سیستم و یچیزه دیگه ای هم هست اینه اف پی اس در سرور انلاین و افلاین با بات یکی هست ولی افلاین بدون بات اف پی اس زیاد میشه

حالت افلاین با بات

white_bot.jpg

حالت افلاین بدون بات

no_bot.jpg

میبینیم ک افلاین بدون بات زیاد اف پی اس میده  ولی خب مهم انلاینه ک مثل حالت با بات هست

و مشکل اصلی اینه درصد استفاده از سی پی یو و جی پی یو بیشتر از 50 نمیشه و اف پی اس کافی نمیده

سیستم من

i5 2400

intel dq67sw

rx 580 xfx 4gb

ram 8gb ddr3 133

green 580a es

و مشکلی با بازی های دیگه ندارم اوکیه

در صورت نیاز میتونم تست از بازی asasin creed osysee بزارم ک از 100 درصد سی پی یو و کارت گرافیکم استفاده میشه بدون مشکل

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، saman5949 گفته است :

سلام دوستان من یه مشکلی دارم اف پی اسم تو cs go کمه از بقیه دوستان ک rx 580 داشتن پرسیدم اف پی اس زیر 300 نمیاد ولی واسه من اصلا به 300 نمیرسه

و اینکه اصلا بازی از سی پی یو و گرافیک استفاده نمیکنه و در بیشتر مواقع 50 درصد استفاده میکنه از سیستم و یچیزه دیگه ای هم هست اینه اف پی اس در سرور انلاین و افلاین با بات یکی هست ولی افلاین بدون بات اف پی اس زیاد میشه

حالت افلاین با بات

white_bot.jpg

حالت افلاین بدون بات

no_bot.jpg

میبینیم ک افلاین بدون بات زیاد اف پی اس میده  ولی خب مهم انلاینه ک مثل حالت با بات هست

و مشکل اصلی اینه درصد استفاده از سی پی یو و جی پی یو بیشتر از 50 نمیشه و اف پی اس کافی نمیده

سیستم من

i5 2400

intel dq67sw

rx 580 xfx 4gb

ram 8gb ddr3 133

green 580a es

در صورت نیاز میتونم تست از بازی asasin creed osysee بزارم ک از 100 درصد سی پی یو و کارت گرافیکم استفاده میشه بدون مشکل

ممنون میشم راهنمایی کنید

درود
دوست عزیزمانیتورت چیه ؟

لینک به دیدگاه

سلام

multi core rendering داخل تنظیمات روشن هست ؟ داخل set launch options بازی دستور -threads 4 رو وارد کنید شاید فرق کرد. پردازنده/رم دوستان شما چی بوده ؟

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، saman5949 گفته است :

حالت افلاین با بات

white_bot.jpg

حالت افلاین بدون بات

no_bot.jpg

سیستم من

i5 2400

intel dq67sw

rx 580 xfx 4gb

ram 8gb ddr3 133

green 580a es

ممنون میشم راهنمایی کنید

دوست عزیز csgo بشدت بازی رم محوری هست (کلا به همه چیز بستگی داره اینطوری بگیم درست تره) فرکانس رمتون خب پایینه و طبیعتا دوستانتون حتما از رم با فرکانس بالاتر استفاده می کنن من خودم با 1050ti با تنظیمات متوسط 300fps میگرفتم که البته چند وقته سراغش نرفتم یعنی درس اجازه نمیده 😂

شادو پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

مشکل از سی پی یو هست

وقتی با بات بازی می کنید اف پی اس خیلی میاد پایین . تو بازی آنلاین FPS بالاتری نسبت به بازی با بات بهتون میده.

لینک به دیدگاه

اصلا کاری به راه حل مشکلتون ندارم ولی چرا وسواسی رفتار میکنید در حالی که قطعا و قطعا مانیتور شما توانایی نمایش بالای 120 رو نداره چرا اصرار دارید برق بیشتری مصرف کنید ، حرارت بیشتری تولید کنید ، نویز بیشتری تولید کنید برای چیزی که کوچکترین تاثیر رو نداره

بار ها  گفتم باز هم میگم این وسواس و چک کردن فریم ها تا وقتی که واقعا آدم رو آزار نده جز کم کردن لذت استفاده از سیستم هیچی نداره و قطعا اگر در بازی انلاین بالای 120 دریافت میکنید پس کوچک ترین مشکلی برای شما وجود نداره

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

اصلا کاری به راه حل مشکلتون ندارم ولی چرا وسواسی رفتار میکنید در حالی که قطعا و قطعا مانیتور شما توانایی نمایش بالای 120 رو نداره چرا اصرار دارید برق بیشتری مصرف کنید ، حرارت بیشتری تولید کنید ، نویز بیشتری تولید کنید برای چیزی که کوچکترین تاثیر رو نداره

بار ها  گفتم باز هم میگم این وسواس و چک کردن فریم ها تا وقتی که واقعا آدم رو آزار نده جز کم کردن لذت استفاده از سیستم هیچی نداره و قطعا اگر در بازی انلاین بالای 120 دریافت میکنید پس کوچک ترین مشکلی برای شما وجود نداره

خب شاید 240هرتز باشه مانیتور . داخل بازیهای competitive خیلی هم فرق داره. یه لحظه فک کردم greta thunberg اومده لیون کامپیوتر :| 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Aimbot گفته است :

خب شاید 240هرتز باشه مانیتور . داخل بازیهای competitive خیلی هم فرق داره. یه لحظه فک کردم greta thunberg اومده لیون کامپیوتر :| 

جدا از بحث اینکه تفاوت 120 و 240 اونقدرا محسوس نیست

قطعا کسی که چنین سیستمی داره 240 هرتز نداره

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز شاید بی ربط باشه ولی میشه بپرسم دمای گرافیک تو فول لود چند درجه هستش؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Slasher گفته است :

درود
دوست عزیزمانیتورت چیه ؟

19 ال سی دی مارک متفرقه 60 هرتز

در 2 ساعت قبل، Aimbot گفته است :

سلام

multi core rendering داخل تنظیمات روشن هست ؟ داخل set launch options بازی دستور -threads 4 رو وارد کنید شاید فرق کرد. پردازنده/رم دوستان شما چی بوده ؟

اینارو زدم تنظیمات هم صفر میکنم یا های میکنم هیچ فرقی نداره  پردازندش 7400 بود قوی تر بوده درست ولی از سی پی یو منم استفاده نمیشه 50 درصدم نمیشه ولی تو اساسین کرید فیکس 100 درصد میشه

در 2 ساعت قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

دوست عزیز csgo بشدت بازی رم محوری هست (کلا به همه چیز بستگی داره اینطوری بگیم درست تره) فرکانس رمتون خب پایینه و طبیعتا دوستانتون حتما از رم با فرکانس بالاتر استفاده می کنن من خودم با 1050ti با تنظیمات متوسط 300fps میگرفتم که البته چند وقته سراغش نرفتم یعنی درس اجازه نمیده 1f602.png

شادو پیروز باشید.

اینو مطمعن هستین؟ فکر نکنم باس رم اینقدر تاثیر داشته باشه حالا راهی هست چک کنم حتما از این مورد هست یا نه؟

در 2 ساعت قبل، HamidGameCenter گفته است :

مشکل از سی پی یو هست

وقتی با بات بازی می کنید اف پی اس خیلی میاد پایین . تو بازی آنلاین FPS بالاتری نسبت به بازی با بات بهتون میده.

نه شما متوجه نشدین در حالت افلاین با بات و انلاین اف پی اس یکسانه اما تو افلاین بدون بات اف پی اس بیشتره  مشکل اینجاست از سی پی یو استفاده نمیکنه انگار اف پی اس لیمیت زدم

در 2 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

حرف شما درسته ولی توی بازی شوتینگ هرچی بیشتر اف پی اس بگیرین ریکویل کمتره معمولا اف پی اس 300 ریکویل در حالت نرمال خودش قرار میگیره

در 1 ساعت قبل، a.d oc گفته است :

سلام دوست عزیز شاید بی ربط باشه ولی میشه بپرسم دمای گرافیک تو فول لود چند درجه هستش؟

تو لود بازی65 نهایت 68 ولی توی فورمارک 75 78 میرسه

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، saman5949 گفته است :

19 ال سی دی مارک متفرقه 60 هرتز

عزیز دل شما مانیتورت بیشتر از 60 فریم نشون نمیده خب گرافیک 300 فریم هم بده باز همون 60 فریم شما میبینی 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Slasher گفته است :

عزیز دل شما مانیتورت بیشتر از 60 فریم نشون نمیده خب گرافیک 300 فریم هم بده باز همون 60 فریم شما میبینی 

بحث دیدن نیست دوست عزیز

بنده خودم چندین ساله csgo بازی میکنم و وقتی اف پی اسم میاد زیر 150 احساس میکنم کند شدم ،درست ریکویل کار نمیکنه ،بعضی تیرا با تاخیرشلیک میشن و... 

شاید توی رنک پایین مهم نباشه ولی تو رنک بالا همه چیز باید درست باشه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Slasher گفته است :

در  هر جهت input lag کمتره. داخل کنسول دستور max_fps 60 رو وارد کنید و مقایسه کنید با زمانی که بالای 200 هست.

در 11 ساعت قبل، saman5949 گفته است :

اینارو زدم تنظیمات هم صفر میکنم یا های میکنم هیچ فرقی نداره  پردازندش 7400 بود قوی تر بوده درست ولی از سی پی یو منم استفاده نمیشه 50 درصدم نمیشه ولی تو اساسین کرید فیکس 100 درصد میشه

odyssey که 9600k رو هم صد در صد میکنه. رم های شما در حالت dual هستش یا فقط یک 8 گیگه ؟ چون این خیلی تفاوت داره.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این بازی سی پی یو محوره

شما رزولوشنی که بازی میکنید چیه ؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است :

بحث دیدن نیست دوست عزیز

بنده خودم چندین ساله csgo بازی میکنم و وقتی اف پی اسم میاد زیر 150 احساس میکنم کند شدم ،درست ریکویل کار نمیکنه ،بعضی تیرا با تاخیرشلیک میشن و... 

شاید توی رنک پایین مهم نباشه ولی تو رنک بالا همه چیز باید درست باشه

بازی کن های حرفه ای سینک رو خاموش میکنن  که فریم تا 500 تا هم بالا بره (البته مانیتورشون 240 هست) دلیلشون هم این هست که input lag پایین میاد و دقیقا هم درست میگن ، هرچی  فریم بالا تر باشه (مخصوصا بیشتر از رفرش ریت مانیتور)  مانیتور خیلی سریع تر فریم ها رو انتخاب کنه برای نمایش در نتیجه میزان تاخیر یا input lag میاد پایین

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Aimbot گفته است :

در  هر جهت input lag کمتره. داخل کنسول دستور max_fps 60 رو وارد کنید و مقایسه کنید با زمانی که بالای 200 هست.

odyssey که 9600k رو هم صد در صد میکنه. رم های شما در حالت dual هستش یا فقط یک 8 گیگه ؟ چون این خیلی تفاوت داره.

دوتا 2 دارم با یدونه 4  مارک رم 2 باهم فرق میکرد دوال نکردم

در 2 ساعت قبل، hosin گفته است :

دوست عزیز این بازی سی پی یو محوره

شما رزولوشنی که بازی میکنید چیه ؟

درسته ولی از سی پی یوم استفاده نمیکنه جالب اینجاست رزولیشن رو در کمترین حالت هم قرار میدم دقیقا همینقدر اف پی اس میده فرقی نداره

لینک به دیدگاه

یه تست از هسته‌های cpu بگیرین اگر 2 تا هسته فول لود بودند و 2 تا دیگه نسبتا بیکار مشکل از ضعیف بودن پردازندتونه و باید ارتقا بدید. تا جایی که میدونم موتور سورس بسیار به پرفورمنس تک هسته‌ای وابسته هست.

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Ehsan_PCI گفته است :

یه تست از هسته‌های cpu بگیرین اگر 2 تا هسته فول لود بودند و 2 تا دیگه نسبتا بیکار مشکل از ضعیف بودن پردازندتونه و باید ارتقا بدید. تا جایی که میدونم موتور سورس بسیار به پرفورمنس تک هسته‌ای وابسته هست.

سلام تست کردم تقریبا متقیره ولی 4تا هسته معوملا 5 درصد تفاوت دارن ولی هیچکدوم بیکار نمیشن معمولا همه 30 25 اینا ان کمو بیش به 45 50 میرسن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، saman5949 گفته است :

دوتا 2 دارم با یدونه 4  مارک رم 2 باهم فرق میکرد دوال نکردم

درسته ولی از سی پی یوم استفاده نمیکنه جالب اینجاست رزولیشن رو در کمترین حالت هم قرار میدم دقیقا همینقدر اف پی اس میده فرقی نداره

دوست عزیز خوب باید بگین از چه رزولوشنی استفاده میکنید

هرچه کمتر باشه فشار روی سی پی یو بیشتره و کارکرد گرافیک هم میاد پایین شما با این سی پی یو 150 اف پی اس هم باید کلاهتونو بندازین بالا که میگیرید

روی رزولوشن 1080p تست کنید

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، hosin گفته است :

دوست عزیز خوب باید بگین از چه رزولوشنی استفاده میکنید

هرچه کمتر باشه فشار روی سی پی یو بیشتره و کارکرد گرافیک هم میاد پایین شما با این سی پی یو 150 اف پی اس هم باید کلاهتونو بندازین بالا که میگیرید

روی رزولوشن 1080p تست کنید

عزیز مشکل این سی پی یو چیه؟ وقتی اساسین کریدز رو میکشه فکر نکنم  csgo اینقدر سنگین باشه اگه سی پی یو نکشه باید صد درصد بشه

رزولیشن 1440 900 تست کردم فرقی نکرد

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، saman5949 گفته است :

عزیز مشکل این سی پی یو چیه؟ وقتی اساسین کریدز رو میکشه فکر نکنم  csgo اینقدر سنگین باشه اگه سی پی یو نکشه باید صد درصد بشه

رزولیشن 1440 900 تست کردم فرقی نکرد

ربطی به کشیدن دیگر بازی ها نداره

این بازی هم به فرکانس رم بالا و هم به سی پی یو قوی نیاز داره

کافیه ویدیو های تست این گرافیکی که دارین توی اینترنت ببینید نهایت شما همون اف پی اس 200 - 150 توی این رزولوشنی که بازی میکنید میگیرید

تنظیمات بازی روی کمترین میزارن بزارید Verylow - Low

و اخرین رزولوشنی که مانیتورتون ساپورت میکنه که همون 900p که میگین میشه

رزولوشن رو هم پایین نیارید چون مطمئن باشین با این سی پی یو اف پی اس شما فرقی نخواهد کرد

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، hosin گفته است :

ربطی به کشیدن دیگر بازی ها نداره

این بازی هم به فرکانس رم بالا و هم به سی پی یو قوی نیاز داره

کافیه ویدیو های تست این گرافیکی که دارین توی اینترنت ببینید نهایت شما همون اف پی اس 200 - 150 توی این رزولوشنی که بازی میکنید میگیرید

تنظیمات بازی روی کمترین میزارن بزارید Verylow - Low

و اخرین رزولوشنی که مانیتورتون ساپورت میکنه که همون 900p که میگین میشه

رزولوشن رو هم پایین نیارید چون مطمئن باشین با این سی پی یو اف پی اس شما فرقی نخواهد کرد

شما با توجه به چه منبعی میکین 200 اف پی اس؟  عکس بالا رو دیدین حالت بدون بات 230 تا اف پی اس داره میده اونم از  57 درصد استفاده میکنه همین کارت دوستان زیر 300 اف پی اس نمیگیرن 

یکی از دوستان هم بالا اشاره کردن 1050ti دارن متوسط 300 میگیرن

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، saman5949 گفته است :

شما با توجه به چه منبعی میکین 200 اف پی اس؟  عکس بالا رو دیدین حالت بدون بات 230 تا اف پی اس داره میده اونم از  57 درصد استفاده میکنه همین کارت دوستان زیر 300 اف پی اس نمیگیرن 

یکی از دوستان هم بالا اشاره کردن 1050ti دارن متوسط 300 میگیرن

عزیز من مگه میخواین چیکار کنین اصلا شما مانیتور با چه فرکانسی دارین که اینقدر خودتون رو درگیر fps 300 کردین 

بنده مانیتور ۲۴۰ هرتز دارم ولی هیچ تفاوتی با ۱۴۴ نداره یعنی اصلا چشم تشخیص نمیده چه برسه به تفاوتش با ۳۰۰ که اصلا همچین مانیتوری نداریم 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

عزیز من مگه میخواین چیکار کنین اصلا شما مانیتور با چه فرکانسی دارین که اینقدر خودتون رو درگیر fps 300 کردین 

بنده مانیتور ۲۴۰ هرتز دارم ولی هیچ تفاوتی با ۱۴۴ نداره یعنی اصلا چشم تشخیص نمیده چه برسه به تفاوتش با ۳۰۰ که اصلا همچین مانیتوری نداریم 

اگه جواب های بالا رو خونده باشین میدیدین ک بحث مانیتور و چشم و دیدن نیست اونایی ک cs go پلی میدن میدونن اف پی اس 300 تازه ریکویل نرمال میشه و بازی روون

حالا کار به اینا نداریم سوال من اینه ک چرا از سی پی یو و کارت گرافیکم استفاده نمیکنه و زیر 50 درصده  کسی در این مورد اطلاع داره لطف کنه منو راهنمایی کنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...