رفتن به مطلب

نویز اسپیکر گرین GS6115-BT

h.reza
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نام خدا

دوستان چند ماهه قبل این اسپیکر رو از یکی از بچه های فروم خریدم که تا سال دیگه هم گارانتی داره

gs6115bt_115w_rms_5_1channel_speaker_03.thumb.jpg.0c70038d03485d8b56cbf031792c4901.jpg

مشکل من اینه که از اسپیکر حتی وقتی خاموشه صدای نویز میاد منظور از خاموش حالت استند بای هست یعنی سیستم خاموشه یهو از یکی از باندها یه صدای بلند تق مانند میاد دوبار نیم ساعت بعد به همین منوال

یا وقتی اسپیکر روشن هست مثلا آسانساور ساختمون حرکت کنه نویز تو صدا ایجاد میشه یا مثلا هود آشپزخونه ... خلاصه هر وسیله برقی مثلا لامپ اطاق روشن بشه یه نویز توش میشنوی  من قبلا با اسپیکر هام همچین مشکلی نداشتم

تمام ورودی و خروجی ها رو از سیم شیلد دار استفاده کردم چون کابل های داخل بسته بندی کیفیت نداشت 

اطراف اسپیکر هم مودم وتلفن بی سیم نیست

دوستانی که این اسپیکر رو دارن همچین مشکلی های باهاش ندارن!؟!

gs6115bt_115w_rms_5_1channel_speaker_03.jpg

ویرایش شده توسط h.reza
لینک به دیدگاه

@GREEN Supportایشون ساپورت گرین هست

لینک به دیدگاه

سلام منم همین اسپیکر رو دارم 

مشکل نیم ساعتی که فرمودین رو ندارم ...

صداش واقعا عالیه ولی نویز استندبای خیلی زیادی داره مجبور میشم از پشت خاموشش کنم،

صدای کم نمیشه فیلم یا چیزی دید ....

من با نمایندگی صحبت کردم گفتن طبیعیه ! ولی واقعا غیر قابل تحمله 

لطفا اگر مشکلتون حل شد به منم خبر بدین ... 

لینک به دیدگاه

اسپیکر در زمانی که استفاده نمیشه باید خاموش بشه

من که لاجیتک هم دارم حتی همیشه خاموشش میکنم چون اصلا نویزش قابل تحمل نیست زمانی که صدا پخش نمیشه

لینک به دیدگاه

در در 19 آبان 1398 در 10:23، h.reza گفته است :

به نام خدا

دوستان چند ماهه قبل این اسپیکر رو از یکی از بچه های فروم خریدم که تا سال دیگه هم گارانتی داره

مشکل من اینه که از اسپیکر حتی وقتی خاموشه صدای نویز میاد منظور از خاموش حالت استند بای هست یعنی سیستم خاموشه یهو از یکی از باندها یه صدای بلند تق مانند میاد دوبار نیم ساعت بعد به همین منوال

یا وقتی اسپیکر روشن هست مثلا آسانساور ساختمون حرکت کنه نویز تو صدا ایجاد میشه یا مثلا هود آشپزخونه ... خلاصه هر وسیله برقی مثلا لامپ اطاق روشن بشه یه نویز توش میشنوی  من قبلا با اسپیکر هام همچین مشکلی نداشتم

تمام ورودی و خروجی ها رو از سیم شیلد دار استفاده کردم چون کابل های داخل بسته بندی کیفیت نداشت 

اطراف اسپیکر هم مودم وتلفن بی سیم نیست

دوستانی که این اسپیکر رو دارن همچین مشکلی های باهاش ندارن!؟!

سلام. وجود نویز استندبای در اسپیکرهای به خصوص با توان واقعی بالای 100W به دلیل وجود حامل های RF و هارمونیک های مزاحم در برق شهر هستش. به لطف تعبیه فیلترهای متعدد EMI در ورودی اسپیکرها، بسیاری از این هارمونیک ها حذف می شوند ولی اگر در طراحی و سیم کشی یک مجتمع ساختمانی برخی اصول رعایت نشوند این حامل ها با دامنه بسیار زیادی وجود خواهند داشت که در این صورت فیلترها EMI نیز عملکرد موثری نخواهند داشت.

در صورتی که حس می کنید این نویز خیلی زیاده به گارانتی مراجعه کنید. همکاران بنده دستگاه شما رو بررسی و نتیجه رو خدمتتون اعلام میکنند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...