رفتن به مطلب

فروش رم های KingSton HyperX Elpida

Poorya_Lion
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود.

قصد فروش دو کیت دوال رم های هایپر ایکس رو دارم. توجه کنید ، هر کیت شامل 2 ماژول 2 گیگی هستش . یعنی 2x2Gb .

این رم ها دارای فرکانس 1800 و تایمینگ Cl9 هستند و چیپ های اونها Elpida هستش . (یا MNH هستند یا MGH نمی دونم کدومه چون بازشون نکردم) برای اطلاعات بیشتر یک سرچ بزنید ریویوهای وحشتناک این رم ها رو ببینید.

ولی نکته ای که از همه اینها مهم تر هستش ولتاژ کاری اونهاست که 1.35 هستش. سری LoVo هستند.

43052297047520553123.jpg

37228374299494576885.jpg

پارت نامبر ، تایمینگ و قیمت روز این رم ها (البته اگر آپدیت باشه) در عکس بالا موجود هستش .

قیمت پایه 125000 تومان .

توجه داشته باشید که این قیمت تا بعد از 72 ساعت بعد از تاسیس این تاپیک معتبر هستش ، چون قیمت ها داره افزایش پیدا می کنه . اگر هر دو این رم ها تا قبل از 72 ساعت پیشنهاد پایه داشته باشند قیمتش تغییر پیدا نمی کنه ، ولی بعد 72 ساعت ، من قیمت 10000 تومان کمتر از قیمت واقعی این رم ها ذکر خواهم کرد . حالا می خواد گرون بشه ، می خواد ارزون بشه .

@};- @};- @};-

نکته دیگه . اولین نفری که پایه برای یکی بده ، به همون قیمت پایه فروخته می شه ، اما برای دومی تاپیک تا 24 ساعت بعد از قیمت پایه باز خواهد ماند تا اگر پیشنهاد بالاتر بود تقدیم شود. @};-

ویراش : قیمت پایه به 110000 کاهش پیدا کرد .

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

طبق توصیه قبلی بنده به دوستان مبنی بر گرون شدن ، امروز دلار 2000 تومان شده و :

64022327988795315353.jpg

چون این رم داخل بازار موجود نیست و کمترین قیمت جهانیش 101 دلار هست ، به عبارتی می شه 101*2000 = 202000 تومان .

:lol:

لینک به دیدگاه

درود.

به دلیل استقبال بی نظیر شما دوستان از این رم ها و کاهش قیمت دلار و نیازی مالی بنده ، قیمت پایه به 110000 تومان کاهش پیدا کرد.

یک تست از رم ها گرفته شده . قابل توجه دوستان :

48185438002731318396.jpg

با عرض شرمندگی اگر فروش نره ترجیح می دم نگه شون دارم ، چون با این مبلغ دوستان می تونند power chip تهیه کنند.

2200 7-10-7-27 با ولتاژ 1.65

2133 7-10-7-27 با ولتاژ 1.6

.....................................................................................................................................

لینک به دیدگاه

یا الله. پاور چیپ سیری چنده دادا! رکورد فرکانس دنیا رو با این چیپ زدند! حتما 6-10-6 می آد یا 7-9-7 . BBSE هستش یا BDBG هر دوشون خوراک سندی هستند.

پاور چیپ لنگ می ندازه جلوش. تازه این ولتاژ خیلی کمتر از پاور ها می خواد.

حالا که تست کرده واقعا 110000 می ارزه.

ویرایش شده توسط HOPLITE
لینک به دیدگاه

آقا سلام رمها گارانتی داره؟

اون تستی که گذاشتین واسه سیستم خودتونه؟ به نظر می رسه رمهای وحشی هستن...

لینک به دیدگاه

درود.

بله عزیزان رم ها گارانتی داره.

نه خیر سیستم خودم نیست. تست رو آقا بهزاد زحمتش رو کشیدن.

دوستان خواهشاً این قیمت های پرت رو تو پ.خ ارسال نکنید. فکر کنم اگر این رم ها رو من قیمت پایه 10 تومن می گذاشتم بازهم دوستانی بودند که میومدند و تخفیف می خواستند. :-w

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پوریا جون دوستمون HOPLITE خیلی پاور چیپ رو کوبیدن.نشونش بدم اون رکوردهای خفن Exeleram رو.

خاطرتون که هست!!!!!! ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویراش : قیمت پایه به 110000 کاهش پیدا کرد .

پوریا جان اون کیتی که تست کردم را خودم 105 برمیدارم (5 تومن به خودم تخفیف دادم در اصل پول پیکی هست که باید برای عودت رمها میدادید و الان دیگه نمیدید :p )

لینک به دیدگاه

پوریا جان اون کیتی که تست کردم را خودم 105 برمیدارم (5 تومن به خودم تخفیف دادم در اصل پول پیکی هست که باید برای عودت رمها میدادید و الان دیگه نمیدید :p )

سرت کلاه رفت بهزاد جان اون رم ها حالا دیگه دسته 2 هستش ، باید 30% پایین تر می خریدی =)) . مبارکت باشه بهزاد جان.

دوستان یک پک دیگه موجوده . @};-

لینک به دیدگاه

rolling%20on%20the%20floor.gif

سلام آقا پوریا این پک رو تست کنی من خریدارم ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سرت کلاه رفت بهزاد جان اون رم ها حالا دیگه دسته 2 هستش ، باید 30% پایین تر می خریدی =)) . مبارکت باشه بهزاد جان.

دوستان یک پک دیگه موجوده . @};-

سر من و کلاه ؟!!!!!

مطمئن هستید ؟ ;)

خدمتتون عارضم که اولا خود من آکبند این رمها را باز کردم و لذتش را بردم .

ثانیا هیچ وقت رم 30% افت قیمت نخواهد داشت حتی اگر یکسال هم کارکند و همیشه افت قیمت رم نهایت 15% هست و اصولا با یک بار تست کردن هیچ گاه رم دست دوم نمیشه چون من خودم حتی اگر بخواهم رم اکبند بفروشم یکبار رو سیستم تست سلامت میکنم تا مشکلی نداشته باشه .

ثالثا دیروز رفتم از اون رمهای Crucial Ballestix که اون دفعه صحبش بود بخرم قیمتش از 135 به 185 افزایش پیدا کرده بود @-) و دیدم با این افزایش رمهای شما واقعا مفت هست :p

پس با این حساب من سرم کلاه نرفته B)

ویرایش شده توسط behzad tak
لینک به دیدگاه

هنوز موجود هستش .

تاپیک اول اسفند بسته می شه . اون یکی پک رو نگه میدارم.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...