رفتن به مطلب

خرید Xiaomi Earbuds (AirDots)؛ درست یا غلط؟ (درخواست مشاوره)

ali_8114
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 13 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

منظورم یه داستان دیگه ست

توی بعضی ریویو ها خوندم که میکروفون تماس، نویز محیط رو کنسل نمیکنه و هرچی صدا اینور باشه رو میده اونور

توی جاهای شلوغ مخ طرف اونور خط قشنگ میاد پائین گویا

این داستان هست؟ شما مواجه شدید باهاش تا به حال؟

خرید رو هم از دیجی به قیمت 280 انجام دادم، فردا غروب میرسه دستم

این طبیعیه عزیز چون noise cancellation نداره

مثلا وسط میدون باشی طرف پشت خط همه صداهارو میشنوه ولی جای خلوت مثل داخل ماشین نه مشکلی نیست

کلا این برای موسیقی طراحی شده یه مدل دیگه داره تک گوش که برای مکلامه اس که این مشکلات نداره

لینک به دیدگاه

• ارسال 108
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 18 دقیقه قبل، Daniel Stark گفته است :

بله این درست

ولی اونقدر ازار دهنده هست که مدام مجبور به تکرار صحبتاتون بشید پشت خط؟ یا صداتون شنیده میشه میان اون همه هیاهو؟

دیگه بالاخره که خریدمش و کاریشم نمیشه کرد حقیقت :)))))

البته زنگ خورم کلا پائینه و خیلی نیاز به حرف زدن پشت خط با خلق الله ندارم

ولی بزار بدونیم باید منتظر چیا باشیم :))))))))

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

بله این درست

ولی اونقدر ازار دهنده هست که مدام مجبور به تکرار صحبتاتون بشید پشت خط؟ یا صداتون شنیده میشه میان اون همه هیاهو؟

دیگه بالاخره که خریدمش و کاریشم نمیشه کرد حقیقت :)))))

البته زنگ خورم کلا پائینه و خیلی نیاز به حرف زدن پشت خط با خلق الله ندارم

ولی بزار بدونیم باید منتظر چیا باشیم :))))))))

نه اعصاب خرد کن نیست اونقدر برای طرف مقابل ولی خب مثل خود گوشی هم نیست.زیاد تو فکرش نباش:)

لینک به دیدگاه

خب دوستان، خریداری شد و یک ساعتی میشه که رسیده دستم

اتصال بدون مشکل انجام شد با p8 lite 2015، نسخه بلوتوث هم هیچ اهمیتی نداره. در مورد برد هنوز تست نکردم.

جنس صدا فوق العاده ست. بیس بی نهایت نرم و عمیق و دوست داشتنی. دوست دارید بخورید بیس شو اینقدر دوست داشتنیه. من بیس شو به خامه کیک تشبیه میکنم

منتهی یک عدد مشکل بزرگ وجود داره این بین، از اعماق وجودش نمیتونه متال پلی کنه براتون. دیستورشن داره و نمیتونه اون همه صدای instrumental رو بیاره کنار هم و پخش بکنه براتون. اصلا از پس درام بر نمیاد. چرا، نمیدونم. اگه مثل من راک و متال زیاد گوش میدید خیلی روش حساب نکنید. من البته کلا دارم ترک متال میکنم کم کم. خوب نیست خیلی، و این هدفون گام اولم میشه

البته این مشکل بالا با حد زیادی بعد از یاد گرفتن چجوری گذاشتنش توی گوش حل شد.  خلاصه، قابل تحمله ولی اگه به قول یارو metalhead هستید که اصلا بهش فکر نکنید. ولی اگه تفننی طور میخواید گوش کنید مانع خاصی نداره. البته یه کم هم باید گذشت داشته باشید

در مورد راک یه کم باید ارفاق بکنید. ولی موزیک های پاپ معمولی و الکترو (از هر قسم، تکنو ترنس بیت) همرو به زیبایی پخش میکنه براتون، اونقدر زیبا که تا حالا از کالای زیر 300 هزار تومنی ممکن نیست شنیده باشید اونم تازه وایرلس و بلوتوث و اینقدر کوچولو و ناز :)))))

خلاصه اینکه تردید نکنید دوستان، بخرید و رستگار بشید ...

البته تا بهش عادت کنید و یاد بگیرید که چجوری باید بشینه توی گوشتون یه نیم ساعتی طول میکشه. ولی وقتی یاد بگیرید میشید رستگار دو عالم :)))))

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

مبارک باشه اخوی به سلامتی

شما گوشیت روت کن Viper4Arise نصب کنی کیفیت از این رو به اون رو میشه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

...

سلام.

خدارو شکر ک راضی هستید از هدفون. :x

هر سری ک حال کردی با صداش باید یاد من بیفتیاااا 😀🍻

بیس این هدفون چیز بسیار عجیب غریبیه.

درباره کیفیت صدا  دیوایس شما بسیار تاثیر گذاره تو خروجی صدای این هدفون.

همونطور ک تو ریویو ها خوندیم این هدفون dsp داخلی داره ک خیلی اپشن عالی محسوب میشه ولی هیچ dsp ساخته نشده ک سورس خراب رو درست کنه.

اگر گوشی مدل بالاتری بگیرید و تست کنید متوجه تفاوت کامل دیستوریشن تو ولوم بالا میشید.

بعد از اینکه از دیستوریشن زیادش گفتید با گوشی مادرم تست کردم،  هوایی7x کاملا دیستوریشن مانع از بالا بردن صدا میشد! در صورتی ک با 6پلاس ب راحتی ولوم تا ته میبرم با دیستوریشن خیلی کمتر.

تازه با 6پلاس عمق بیس بسیار بهتر از هوایی هست و وکال شارپ تر ولی های رنج هوایی تیزتر و کریستالی تره.

مبارک باشه این خرید دلچسب.

موفق و شاد باشید دوست من.

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان ارزش داره که level u pro رو کنار بذارم و اینو بخرم؟

سیماش اذیت کننده ست و   دست و پا گیره

تابحال کسی جفتشو داشته و یا از لحاظ کیفیت صدا تست کرده؟  

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام

...

سلام :))))))

دیستورشن بالا واقعا توی ولوم بالا برمیگرده به گوشیم. اختلاف ورژن بلوتوث ها بالاخره خودشو یه جا نشون داد ...

چون به موزیک در حین کار اعتقاد دارم، امروز خیلیا تست کردن دیوایس رو، که تعدادیشون metalhead هم بودن و یک عزیزی که خودش متال گوش میداد و خیلی صداباز هم بود و در بین دیوایس های صوتیش، razer kraker v2 و galaxy buds (هم کلاس با earbuds) هم دیده میشد خیلی راضی بود از این دیوایس.

از این تست های دوستان، خود منم بی نصیب نموندم و وصلشون کردم به galaxy a50 یکی دیگه از دوستان. که واقعا، واقعا، واقعا دیستورشن توی ولوم بالا رو مهو کرد. @Daniel Stark یه پیشنهاد داد که روت کنم و Viper4Arise  بریزم که خدارو شکر بوت لودر گوشیم انلاکه و روت هستم و میتونم این کارو انجام بدم، و حتما میدم.

در 15 ساعت قبل، Alirezaa گفته است :

سلام

دوستان ارزش داره که level u pro رو کنار بذارم و اینو بخرم؟

سیماش اذیت کننده ست و   دست و پا گیره

تابحال کسی جفتشو داشته و یا از لحاظ کیفیت صدا تست کرده؟  

من با U flex میتونم مقایسش کنم چون تستش کردم. خیلی با u level pro تفاوت پرفورمنس نداره

منتهی خیلی وقت پیش، و اگه اجازه بدید، صاحب u flex رو فردا شب احتمالا ببینم. و میتونم دقیق براتون مقایسه بکنم.

البته تا جایی که یادم میاد، این دیوایس کاملا سرتر از u flex بود، واقعا سرتر بود. حجم صدای بیشتر، بیس عمیقتر، و خلاصه ...

لینک به دیدگاه

3 hours ago, ali_8114 said:

سلام :))))))

دیستورشن بالا واقعا توی ولوم بالا برمیگرده به گوشیم. اختلاف ورژن بلوتوث ها بالاخره خودشو یه جا نشون داد ...

چون به موزیک در حین کار اعتقاد دارم، امروز خیلیا تست کردن دیوایس رو، که تعدادیشون metalhead هم بودن و یک عزیزی که خودش متال گوش میداد و خیلی صداباز هم بود و در بین دیوایس های صوتیش، razer kraker v2 و galaxy buds (هم کلاس با earbuds) هم دیده میشد خیلی راضی بود از این دیوایس.

از این تست های دوستان، خود منم بی نصیب نموندم و وصلشون کردم به galaxy a50 یکی دیگه از دوستان. که واقعا، واقعا، واقعا دیستورشن توی ولوم بالا رو مهو کرد. @Daniel Stark یه پیشنهاد داد که روت کنم و Viper4Arise  بریزم که خدارو شکر بوت لودر گوشیم انلاکه و روت هستم و میتونم این کارو انجام بدم، و حتما میدم.

من با U flex میتونم مقایسش کنم چون تستش کردم. خیلی با u level pro تفاوت پرفورمنس نداره

منتهی خیلی وقت پیش، و اگه اجازه بدید، صاحب u flex رو فردا شب احتمالا ببینم. و میتونم دقیق براتون مقایسه بکنم.

البته تا جایی که یادم میاد، این دیوایس کاملا سرتر از u flex بود، واقعا سرتر بود. حجم صدای بیشتر، بیس عمیقتر، و خلاصه ...

ممنون بابت زحمتی که میکشی ❤️

راستی شما کدوم مدل رو تهیه کردی؟ 

چون دوتا مدله، و البته منظورم تفاوت نسخه چینی و  گلوبال نیست، منظورم مدل لمسی و فیزیکی هست...

که تقریبا تفاوت قیمتی صد و پنجاه تومنی داره....

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Alirezaa گفته است :

چون دوتا مدله، و البته منظورم تفاوت نسخه چینی و  گلوبال نیست، منظورم مدل لمسی و فیزیکی هست...

من با دکمه فیزیکی گرفتم

لینک به دیدگاه

Just now, ali_8114 said:

من با دکمه فیزیکی گرفتم

بنظرت ارزش داره دکمه لمسیشو بگیرم؟

کسایی که دکمه لمسیشو گرفته بودن میگفتن مثه این که میشه با خود هندزفری اهنگو نکست کرد

فقط هم رنگ سفید داره که زیاد با سلیقم جور نیست....

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Alirezaa گفته است :

کسایی که دکمه لمسیشو گرفته بودن میگفتن مثه این که میشه با خود هندزفری اهنگو نکست کرد

والا نمیدونم. بستگی به استفاده شخصی داره

خود من ازاینجور ادما هستم که یه ترک رو گوش میدم اینقدر تا دیگه حالم ازش به هم بخوره

پلی لیست هم اصلا گوش نمیدم. بستگی داره حال کدوم آهنگ باشه و خودم باید برم دستی سلکت کنم

این قابلیت اصلا برای من ساخته نشده. ولی یه نرم افزار معرفی شده به اسم dotdroid که گویا میشه باهاش کاری کرد که اهنگ نکست بشه با دکمه های فیزیکی

تست کنم خبرشو میدم بهتون.

لینک به دیدگاه

1 minute ago, ali_8114 said:

والا نمیدونم. بستگی به استفاده شخصی داره

خود من ازاینجور ادما هستم که یه ترک رو گوش میدم اینقدر تا دیگه حالم ازش به هم بخوره

پلی لیست هم اصلا گوش نمیدم. بستگی داره حال کدوم آهنگ باشه و خودم باید برم دستی سلکت کنم

این قابلیت اصلا برای من ساخته نشده. ولی یه نرم افزار معرفی شده به اسم dotdroid که گویا میشه باهاش کاری کرد که اهنگ نکست بشه با دکمه های فیزیکی

تست کنم خبرشو میدم بهتون.

پس منتظرم که هرچی زودتر سفارش بدم

ممنون

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Alirezaa گفته است :

پس منتظرم که هرچی زودتر سفارش بدم

البته ببینید، نسخه basic یه داستانی داره، میکروفون نویز کنسلینگ نداره

یعنی دقیقا هرچی صدا اینور باشه رو میده اونور. امروز تو یه اتاق خالی داشتم با یه نفر صحبت میکردم تلفنی با earbuds، طرف از اکوی صدام کلافه شده بود

اگه جاهای شلوغ زیاد تماس برقرار میکنید بگردید دنبال اینکه آیا اون نسخه 400 و خورده ای تومنی میکروفون کنسل نویز داره؟ اگه داره حتما اونو بخرید

لینک به دیدگاه

14 minutes ago, ali_8114 said:

البته ببینید، نسخه basic یه داستانی داره، میکروفون نویز کنسلینگ نداره

یعنی دقیقا هرچی صدا اینور باشه رو میده اونور. امروز تو یه اتاق خالی داشتم با یه نفر صحبت میکردم تلفنی با earbuds، طرف از اکوی صدام کلافه شده بود

اگه جاهای شلوغ زیاد تماس برقرار میکنید بگردید دنبال اینکه آیا اون نسخه 400 و خورده ای تومنی میکروفون کنسل نویز داره؟ اگه داره حتما اونو بخرید

والا نظرات ضد و نقیضه، هر کی یه چیزی برا خودش میگه

ولی یکی از کاربر ها هم گفته بود که با دو بار تپ عمل 

نکست و سه بار تپ پریویس انجام میده

کاملا موندم کدومشو بگیرم :(

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Alirezaa گفته است :

کاملا موندم کدومشو بگیرم :(

یه سر به یوتیوب بزنید

لینک به دیدگاه

22 minutes ago, ali_8114 said:

یه سر به یوتیوب بزنید

فعلا به نت بین الملل دسترسی ندارم

هم نت همراه قطعه و هم ،adsl

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Alirezaa گفته است :

هم نت همراه قطعه و هم ،adsl

تهران هنوز قطعه؟

کرج فقط adsl ها وصل شده فعلا

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

اتصال بدون مشکل انجام شد با p8 lite 2015، نسخه بلوتوث هم هیچ اهمیتی نداره. در مورد برد هنوز تست نکردم.

جنس صدا فوق العاده ست. بیس بی نهایت نرم و عمیق و دوست داشتنی. دوست دارید بخورید بیس شو اینقدر دوست داشتنیه. من بیس شو به خامه کیک تشبیه میکنم

منتهی یک عدد مشکل بزرگ وجود داره این بین، از اعماق وجودش نمیتونه متال پلی کنه براتون. دیستورشن داره و نمیتونه اون همه صدای instrumental رو بیاره کنار هم و پخش بکنه براتون. اصلا از پس درام بر نمیاد. چرا، نمیدونم. اگه مثل من راک و متال زیاد گوش میدید خیلی روش حساب نکنید. من البته کلا دارم ترک متال میکنم کم کم. خوب نیست خیلی، و این هدفون گام اولم میشه

البته این مشکل بالا با حد زیادی بعد از یاد گرفتن چجوری گذاشتنش توی گوش حل شد.  خلاصه، قابل تحمله ولی اگه به قول یارو metalhead هستید که اصلا بهش فکر نکنید. ولی اگه تفننی طور میخواید گوش کنید مانع خاصی نداره. البته یه کم هم باید گذشت داشته باشید

در مورد راک یه کم باید ارفاق بکنید. ولی موزیک های پاپ معمولی و الکترو (از هر قسم، تکنو ترنس بیت) همرو به زیبایی پخش میکنه براتون، اونقدر زیبا که تا حالا از کالای زیر 300 هزار تومنی ممکن نیست شنیده باشید اونم تازه وایرلس و بلوتوث و اینقدر کوچولو و ناز :)))))

خلاصه اینکه تردید نکنید دوستان، بخرید و رستگار بشید ...

البته تا بهش عادت کنید و یاد بگیرید که چجوری باید بشینه توی گوشتون یه نیم ساعتی طول میکشه. ولی وقتی یاد بگیرید میشید رستگار دو عالم :)))))

از این دانگل بلوتوثی ها 10-20 تومنی داری روی pc تست کنی ببینی جواب میده یا نه؟

من یکی سفارش دادم کنسل شد بعد بهم کد تخفیف 60 تومنی دادن دوباره سفارش دادم در امد 235 XD

چهار شنبه میاد نمیدونم با این دانگل ارزون ها رو سیستم کار میکنه یا باید برم دانگل بلوتوث 4 یا 5 بگیرم

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

Just now, ali_8114 said:

تهران هنوز قطعه؟

کرج فقط adsl ها وصل شده فعلا

اسلامشهر زیاد شلوغ کرد، احتمالا الانم دارن تنبیهمون میکنن ⁦:-D⁩

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ATER گفته است :

از این دانگل بلوتوثی ها 10-20 تومنی داری روی pc تست کنی ببینی جواب میده یا نه؟

نه متاسفانه ندارم

ولی اگه بلوتوث ورژن 4 و بالاتر باشه قاعدتا باید بدون مشکل جواب بده

البته ببینید یه مسئله ای هست، اونم اینکه این هدست ها درایور های کوچولو با امپدانس های پائین دارن

من یه هدست عادی سیم دار موبایلی رو که به سیستم وصل میکنم همینجوری نویز داره

دیگه ایشونو نمیدونم حقیقت. حداکثر کارائیش ابدا روی سیستم نمایان نمیشه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Alirezaa گفته است :

اسلامشهر زیاد شلوغ کرد، احتمالا الانم دارن تنبیهمون میکنن ⁦:-D⁩

امروز ریختید بیرون شعار دادید که

هرکی ریخته شعار داده وصل شده

اهواز شعار دادن وصل شدن

ما شعار دادیم وصل شدیم

شماهم که شعار دادید چرا وصل نشدید :))))))))))))

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

نه متاسفانه ندارم

ولی اگه بلوتوث ورژن 4 و بالاتر باشه قاعدتا باید بدون مشکل جواب بده

البته ببینید یه مسئله ای هست، اونم اینکه این هدست ها درایور های کوچولو با امپدانس های پائین دارن

من یه هدست عادی سیم دار موبایلی رو که به سیستم وصل میکنم همینجوری نویز داره

دیگه ایشونو نمیدونم حقیقت. حداکثر کارائیش ابدا روی سیستم نمایان نمیشه

نه اصلا برای کیفیتش نخریدم ، بیشتر برای بیسیم بودن زمان بازی خریدم

بعدا احتمالا تبلت بگیرم 

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ATER گفته است :

نه اصلا برای کیفیتش نخریدم ، بیشتر برای بیسیم بودن زمان بازی خریدم

الان خریدید ؟!

لینک به دیدگاه

8 minutes ago, ali_8114 said:

امروز ریختید بیرون شعار دادید که

هرکی ریخته شعار داده وصل شده

اهواز شعار دادن وصل شدن

ما شعار دادیم وصل شدیم

شماهم که شعار دادید چرا وصل نشدید :))))))))))))

چی بگم والا....

خسته شدم دیگه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...