رفتن به مطلب

دوستان شاتلی / هوشیار باشین !

invoker
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود خدمت همه عزیزان

--------------------

امروز از صبح تا الان با شاتل سر یه موضوعی کل کل داشتم ! که واسه شما دوستان شاید جالب باشه ...

ماجرا از دیشب شروع شد که ( اینترنت بنده امروز { 2 آذر } مهلتش تمام میشد ) ... از اونجایی که بعد از گذشت ساعت 00:00 میبایست اینترنت ام قطع میشد ولی روال همیشه قطعه نشد و همچنان دسترسی به اینترنت داشتم و از رو بیکاری در حال دانلود فیلم بودم ...

از اون طرف دوستانی اعلام کرده بودن که اینترنتشون در حال برقراریه ... ! منم کنجکاو شدم و مودم رو یه ربع خاموش گذاشتم که شاید یه فرجی بشه !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اما چیزی که منو سورپرایز کرد واسم از هر چیزی جالب تر بودش ! به طرز کاملا عجیبی و بدون تمدید اینترنت از حجم ماه اینده ام ( که هنوز پولش نداده بودم تمدید بشه ) کم شده بود !!!!!

تو اون لحظه یاده یکی دوستان افتادم / داخل یکی از تاپیک ها گفته بود / من بعد از هربار تمدید اینترنت 2 هفته نشده اینترنت ام مجددا" تموم میشه ! نگو که ماجراش از این قرار بوده !!!

سریعا" زنگ زدم شاتل واسه خفت کردنشون که این ( باگ Bug / ضعف )  نرم افزاریه جریانش چیه !؟ ولی میدونین چی جواب گرفتم ؟! ایشون خیلی ریلکس و خونسرد گفتن ما خودمون اینطوری برنامه ریزی کردیم !!!!!

گفتم یعنی چی ؟! یعنی اینکه مثلا اگه من اینترنت ام میدونم فردا تمومه و میدونم 10 گیگی از حجم ام باقی مونده و بذارم واسه دانلود ( حجمش از حجم باقی مونده بیشتر باشه ) باس از حجم ماه اینده کم شه !؟ درصورتی که من هنوز اینترنت ماه اینده رو اصلا تمدید نکردمممممممممممم !!!!! این اسمش دزدی نیست ؟! اسم شیره مالیدن سر ماها نیست ؟! اسمش زرنگی نمیشه ؟!

هی من واسش توضحی میدادم هی خودشو میزد به اون راه !

دقیقا" 27 دقیقه داشتم باهاش صحبت میکردم ! هرچی تو این سال ها تو دلم بود و ریختم روشون

گفتم ماها دیگه اب از سرمون گذشته ! از زمین و زمان داره کفر میباره رو سرماها ! همه دستشون تو جیب ملته شما هم روش !

همه دزد ان شما هم روش ! ولی اخرش چی ؟! این و بدونین من تو اغلب سایت های سخت افزاری فعالیت دارم کاری میکنم که همه از حقایق شما باخبر باشن که چجور دارین جیب ماهارو میزنین ! اخرش هم صدتا منت میذارین سرمون !

گفتم صدامو به گوش کسایی که فکر میکنن زرنگن و پشت پرده ان برسونین بگین درسته جهان سومی هستیم امار سوادمون رو به روز داره کاهش پیدا میکنه ولی هنوز امثال من تو اینت مملکت هستن که مچ شمارو بگیره !

چندی پیش هم تماس گرفتم گفتم این ارزش افزوده پیامک منو بردارین لازمش ندارم گفتن چرا ؟! 700 تومن که پولی نیس ! گفته بله پولی نیست ولی وقتی که ارزشی هم داشته باشه واسه من نه اینکه فقط زمانی که به گدایی میفتین پیامک میزنن بدو بپر نت و تمدید کن !

وقتی که وضیفه شماست اگه حجم ام رو به اتمامه و قراره از حجم ماه اینده ام کم بشه اطلع رسانی کنین ؟! کو پست کووووووووو ؟! این یه نوع دزدی دیگه ! بس نیس ؟! شرم نمیکنین ؟!

ماها احمقیم ! ماها احمق نبودیم باج به شماها زلو سفت نمیدادیم ! که چنین خون ملت و مک بزنین و اخر سر هم منت بذارین سرمون که ماها داریم در حقتون لطف میکنیم با وجود اینکه مهلت اینترنتتون تمامه نت بهتون میدیم !

این تازه خلاصه صحبت های من بودش !!! و همچنان این بحث ادامه داره ! چراکه یجوری باهاشون صحبت کردم که تمام وجودشون ترس گرفته و گفتن سریا این موضوع رو پیگیری میکنن و خبرشو بهم میدن !

منم گفتم تا اون موقع این صحبت هارو تو تمام لیست ها به اشتراک میذارم که همه شمارو بشناسن !!!! خواهشن دوستان شاتلی این موضوع رو پیگیری کنین باج به این زالو سفت ها ندین

لینک به دیدگاه

عجب وقتی حجم تموم میشه باید نت قطع بشه این دیگه چه مدلش هست. شاید طرف دیگه نخواد تمدید کنه و بخواد تخلیه کنه. اگه اینطوری باشه من 1000 گیگ دانلود کنم یک ماه بعد برم تخلیه کنم. 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، zen گفته است :

عجب وقتی حجم تموم میشه باید نت قطع بشه این دیگه چه مدلش هست. شاید طرف دیگه نخواد تمدید کنه و بخواد تخلیه کنه. اگه اینطوری باشه من 1000 گیگ دانلود کنم یک ماه بعد برم تخلیه کنم. 

خدا از زبونت بشنوه ! منم بهشون میگم ولی ....... خدا لعنتشون کنه اعصابمو خورد کردن از بس که زالو سفت هستن !

خواهش همه پیگیری کنن / همه هم اینترنتشون رو چک کنن ! دیگه حتی نمیشه به سایه خودمون تو این مملکت گل و ببل اعتماد کنیم !!!

بیدار شین دوستان .....

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، invoker گفته است :

اما چیزی که منو سورپرایز کرد واسم از هر چیزی جالب تر بودش ! به طرز کاملا عجیبی و بدون تمدید اینترنت از حجم ماه اینده ام ( که هنوز پولش نداده بودم تمدید بشه ) کم شده بود !!!!!

بله متاسفانه این مورد هست (شاتل دارم)

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ahmadsa گفته است :

بله متاسفانه این مورد هست (شاتل دارم)

من از ماه قبل از این موضوع باخبر بودم ولی صبوری کردم گفتم شاید سیستم اشتباه کرده ! تا دیشب که دستشون واسم رو شد !

---------------------------------------------------------------------------------------------

خدا لعنتشوننننننننننننننننننن کنهههههههههههههههههههههههههههههههههه

لینک به دیدگاه

این ایرانسل هم کم فروشی میکنه

بسته ۶ تا ۱۲ ظهر میگیرم بعدش ساعت ۱۱و۴۵ دقیقه قعطش میکنه!

تازه فقط هم این نیست،حتی اگه ساعتی هم بگیری ربع ساعت قبلش قطع میکنه!

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، invoker گفته است :

درود خدمت همه عزیزان

--------------------

امروز از صبح تا الان با شاتل سر یه موضوعی کل کل داشتم ! که واسه شما دوستان شاید جالب باشه ...

ماجرا از دیشب شروع شد که ( اینترنت بنده امروز { 2 آذر } مهلتش تمام میشد ) ... از اونجایی که بعد از گذشت ساعت 00:00 میبایست اینترنت ام قطع میشد ولی روال همیشه قطعه نشد و همچنان دسترسی به اینترنت داشتم و از رو بیکاری در حال دانلود فیلم بودم ...

از اون طرف دوستانی اعلام کرده بودن که اینترنتشون در حال برقراریه ... ! منم کنجکاو شدم و مودم رو یه ربع خاموش گذاشتم که شاید یه فرجی بشه !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تو اون لحظه یاده یکی دوستان افتادم / داخل یکی از تاپیک ها گفته بود / من بعد از هربار تمدید اینترنت 2 هفته نشده اینترنت ام مجددا" تموم میشه ! نگو که ماجراش از این قرار بوده !!!

سریعا" زنگ زدم شاتل واسه خفت کردنشون که این ( باگ Bug / ضعف )  نرم افزاریه جریانش چیه !؟ ولی میدونین چی جواب گرفتم ؟! ایشون خیلی ریلکس و خونسرد گفتن ما خودمون اینطوری برنامه ریزی کردیم !!!!!

گفتم یعنی چی ؟! یعنی اینکه مثلا اگه من اینترنت ام میدونم فردا تمومه و میدونم 10 گیگی از حجم ام باقی مونده و بذارم واسه دانلود ( حجمش از حجم باقی مونده بیشتر باشه ) باس از حجم ماه اینده کم شه !؟ درصورتی که من هنوز اینترنت ماه اینده رو اصلا تمدید نکردمممممممممممم !!!!! این اسمش دزدی نیست ؟! اسم شیره مالیدن سر ماها نیست ؟! اسمش زرنگی نمیشه ؟!

هی من واسش توضحی میدادم هی خودشو میزد به اون راه !

دقیقا" 27 دقیقه داشتم باهاش صحبت میکردم ! هرچی تو این سال ها تو دلم بود و ریختم روشون

گفتم ماها دیگه اب از سرمون گذشته ! از زمین و زمان داره کفر میباره رو سرماها ! همه دستشون تو جیب ملته شما هم روش !

همه دزد ان شما هم روش ! ولی اخرش چی ؟! این و بدونین من تو اغلب سایت های سخت افزاری فعالیت دارم کاری میکنم که همه از حقایق شما باخبر باشن که چجور دارین جیب ماهارو میزنین ! اخرش هم صدتا منت میذارین سرمون !

گفتم صدامو به گوش کسایی که فکر میکنن زرنگن و پشت پرده ان برسونین بگین درسته جهان سومی هستیم امار سوادمون رو به روز داره کاهش پیدا میکنه ولی هنوز امثال من تو اینت مملکت هستن که مچ شمارو بگیره !

چندی پیش هم تماس گرفتم گفتم این ارزش افزوده پیامک منو بردارین لازمش ندارم گفتن چرا ؟! 700 تومن که پولی نیس ! گفته بله پولی نیست ولی وقتی که ارزشی هم داشته باشه واسه من نه اینکه فقط زمانی که به گدایی میفتین پیامک میزنن بدو بپر نت و تمدید کن !

وقتی که وضیفه شماست اگه حجم ام رو به اتمامه و قراره از حجم ماه اینده ام کم بشه اطلع رسانی کنین ؟! کو پست کووووووووو ؟! این یه نوع دزدی دیگه ! بس نیس ؟! شرم نمیکنین ؟!

ماها احمقیم ! ماها احمق نبودیم باج به شماها زلو سفت نمیدادیم ! که چنین خون ملت و مک بزنین و اخر سر هم منت بذارین سرمون که ماها داریم در حقتون لطف میکنیم با وجود اینکه مهلت اینترنتتون تمامه نت بهتون میدیم !

این تازه خلاصه صحبت های من بودش !!! و همچنان این بحث ادامه داره ! چراکه یجوری باهاشون صحبت کردم که تمام وجودشون ترس گرفته و گفتن سریا این موضوع رو پیگیری میکنن و خبرشو بهم میدن !

منم گفتم تا اون موقع این صحبت هارو تو تمام لیست ها به اشتراک میذارم که همه شمارو بشناسن !!!! خواهشن دوستان شاتلی این موضوع رو پیگیری کنین باج به این زالو سفت ها ندین

ابراز همدردی میکنم میدونم چقدر عصبانی هستی ولی چه کنم که از ماست که بر ماست.

من خیلی وقته ADSL و مودم اینا ندارم یه مدت رادیو داشتم الانم نت همراه دارم، آخرین باری که ADSL داشتم با مخابرات دعوام شد واسه تخلیه بعدش رفتم های‌وب که یکماه معطل شدم تا وصل کردن کلا حالم بهم میخوره ازشون با این منطقاشون، بهت پیشنهاد میدم آرامش خودتو حفظ کن و خط رو تخلیه کن برو سرویس بهتر و یه بلاگ یا کمپین راه‌اندازی کن و اعتراض خودتو همه جا منتشر کن یا همینو ادامه بده

لینک به دیدگاه

منم شاتل دارم اما نهایت 500 مگ حجم از ماه بعد میبره و بعد اون قطع میشه

لینک به دیدگاه

من سال پیش همین مشکل رو داشتم ولی یه باگ پیدا کردم که من از اون بیشتر میگیرم اگر خواستی تو پ/خ بهت میگم

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Gh-Moradi گفته است :

ابراز همدردی میکنم میدونم چقدر عصبانی هستی ولی چه کنم که از ماست که بر ماست.

من خیلی وقته ADSL و مودم اینا ندارم یه مدت رادیو داشتم الانم نت همراه دارم، آخرین باری که ADSL داشتم با مخابرات دعوام شد واسه تخلیه بعدش رفتم های‌وب که یکماه معطل شدم تا وصل کردن کلا حالم بهم میخوره ازشون با این منطقاشون، بهت پیشنهاد میدم آرامش خودتو حفظ کن و خط رو تخلیه کن برو سرویس بهتر و یه بلاگ یا کمپین راه‌اندازی کن و اعتراض خودتو همه جا منتشر کن یا همینو ادامه بده

تو اون احظه که داشتم باهاش صحبت میکردم نیاز بود عصبی باشم الانکه شاد و شنگولم 😀:D

-----------------------------------------------------------------------

راسش منکه حواسم کاملا جمعه نمیتونن از من یکی دزدی کنن / فقط زور ام از این می یاد که کسایی هستن که دانش چندانی ندارن و خیلی راحت دارن از خونشون تغذیه میکنن این زالو سفت ها !

خدای الانم میگم / من تو این سال های که شاتل داشتم همیشه راضی بودم و هنوز هستم ! بیش از 3 سال قطعی نداشتم ! و همینطور همیشه نت ام فیکس بوده ... ولی جلو حق الناس کوتاه نمی یام و دوستانمو اگاه میسازم که حقشون خورده نشه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ATER گفته است :

من سال پیش همین مشکل رو داشتم ولی یه باگ پیدا کردم که من از اون بیشتر میگیرم اگر خواستی تو پ/خ بهت میگم

پ-خ کن داداش من نای نفس کشیدن این زالو سفت هارو ببندم !

لینک به دیدگاه

سلام.

من حدود 8 سال یا بیشتره ک شاتل دارم و هیچ وقت این اتفاق برام نیفتاده. به محض اینه زمانم تموم بشه کل دسترسیم بسته مشیه و حتی 1 مگ هم نمیتونم مصرف کنم!

من همیشه حجم اضافی دارم. مثلا همین الان فک کنم 150 گیگ حجم خریدم ک دست نخورده مونده ولی هیچ وقت از اونا هم مصرف نمیکنه!

خیلی خوبه ک خودش حساب کنه مصرف رو و از سری بعد کم کنه. کاش اینجا این مورد رو راه بندازن.

میدونی موضوع چیه؟ شما ی چیزی از خدمات تو ذهنته و طبق اون بقیه رو متهم میکنی ک دزدن!

ولی من هر باری ک وقتم تموم میشد و وسط کار مجبور میشدم 20 دقه صبر کنم وصل بشه در صورتی ک با 50 مگ مصرف کارم راه میفتاد میگفتم اینا چ بدبختا و گداهایین ک نمیزارن 40 مگ مصرف کنم از سری بعدم کم کنن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، zen گفته است :

تازه قطع نباید بشه و باید سرعت کاهش پیدا کنه.

من به دوستمون توصیه می کنم از طریق سامانه 195 حتما موضوع رو پیگیری کنید. نهایتا زیر با نرفتن خط رو تخلیه کنید ولی زیر بار این نرید که از ترافیک ماه بعدتون کم بشه.

در 1 ساعت قبل، invoker گفته است :

درود خدمت همه عزیزان

--------------------

لینک به دیدگاه

براي منم همينطوري ميشه

شب ساعت ١٢ كه زمانم تموم ميشه اينترنت رو تا ساعت ٥-٦صبح قطع نميكنن ولي هرچي ترافيك از ساعت ١٢ به بعد مصرف بشه رو روي حجم ماه بعد كه هنوز حتي تمديد نكردم حساب ميكنن.

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است :

براي منم همينطوري ميشه

شب ساعت ١٢ كه زمانم تموم ميشه اينترنت رو تا ساعت ٥-٦صبح قطع نميكنن ولي هرچي ترافيك از ساعت ١٢ به بعد مصرف بشه رو روي حجم ماه بعد كه هنوز حتي تمديد نكردم حساب ميكنن.

دقیقا"

-----

لطفا" پیگیره این مسعله باشین که دارن سرمون شیره میمالن !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...