رفتن به مطلب

فرق بین هارد Barracuda ST3000DM007 و ST3000DM008 (مشاوره خرید هارد)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 7 ساعت قبل، RED گفته است :

تا 1.2

هم آرشیو فیلم و فایل و اینا و هم میخوام گیم بریزم روش. چون ویندوز روی SSD هستش.

با توجه به اینکه به نت دسترسی ندارم و از هاردهای احتمالا جدید خبر ندارم، پیشفرض براتون همین وسترن‌دیجیتال آبی 4 ترابایت مناسب‌تر هست، اگر هم برای آرشیو می‌خواین و هم گیم و کار، بهتره 2 هارد 2 ترابایت بگیرین، یکی برای اطلاعات آرشیوی‌تون که زیاد نیاز نیست به سیستم متصل - و در نتیجه در خطر- باشه، و یکی که همیشه به سیستم باید وصل باشه

اگر عجله ندارین اجازه بدین اینترنت وصل بشه تا بشه بهتر راهنمایی کرد

در 6 ساعت قبل، FakhaR گفته است :

درود. 

هرکسی تجربه و نظر شخصی خودش براساس تجربه رو داره میدن. 

الان مشخص نشد سیگیت یا وسترن؟ 

بنده خدا استارتر محترم فکنم گیج شد تا راهنمایی بشه :))) 

وسترن‌دیجیتال و سیگیت فقط 2 هارد تولید نکردن که ما بیایم و بین این دو شرکت مقایسه کنیم. صرفا هاردی که استارتر محترم عنوان کردن رو بنده توصیه کردم خریداری نکنن

دلیلش رو هم گفتم، دلیلش هم شخصی نیست، تعداد بالای 300 مورد خرابی برای بنده و همکاران و ... پیش اومده، اصلا این هاردی که ایشون گفتن یه جورایی گاو پیشونی سفید هست توی هاردها...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

با توجه به اینکه به نت دسترسی ندارم و از هاردهای احتمالا جدید خبر ندارم، پیشفرض براتون همین وسترن‌دیجیتال آبی 4 ترابایت مناسب‌تر هست، اگر هم برای آرشیو می‌خواین و هم گیم و کار، بهتره 2 هارد 2 ترابایت بگیرین، یکی برای اطلاعات آرشیوی‌تون که زیاد نیاز نیست به سیستم متصل - و در نتیجه در خطر- باشه، و یکی که همیشه به سیستم باید وصل باشه

اگر عجله ندارین اجازه بدین اینترنت وصل بشه تا بشه بهتر راهنمایی کرد

همون وسترن 2تا بگیرم؟ منظورتون از وصل نبودن به سیستم چیه؟ اکسترنال بگیرم یکیشو؟

نه فعلا عجله ندارم.

در ۱ ساعت قبل، nasir1367 گفته است :

هاردهای  هیتاچی HGST بهتر هستن

CbnVdWVUZSzxj37h.thumb.jpg.a76089673ab4fface527bf1a52218b34.jpg

hmm 🤨

لینک به دیدگاه

در در 3 آذر 1398 در 15:55، saeed0c گفته است :

مدل های توشیبا 4 ترا یا 4 ترا بلو وسترن یا اگر بیشتر میخایید خرج کنید بنفش.

سمت بنفش نرید(یه نمه بیشعور تشریف داره) 2 ترا بنفش تازه و نو (کلا ۱۰ روز کار و تایم خرید زیر ۴ ماه) که یهویی گفت من رفتم دیار باقی طوری پوکید که حتی تو بایوس هم نمیومد تا خرخره هم پر بود از عکس و فیلم خانوادگی(خدا رو شکر ۹۰ درصدشون بک‌آپ داشتم البته یه بازه تقریبا ۳-۴ ماهه عکس و فیلم رفت)

پ.ن: تاپیکشم هست تو همین لیون

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، RED گفته است :

up

وسترن بگیر با گارانتی معتبر و طولانی. 

مدل 4 ترای توشیبا هم خوبه. ولی 2 ترا تا حالا نداشتم.

در 29 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

سمت بنفش نرید(یه نمه بیشعور تشریف داره) 2 ترا بنفش تازه و نو (کلا ۱۰ روز کار و تایم خرید زیر ۴ ماه) که یهویی گفت من رفتم دیار باقی طوری پوکید که حتی تو بایوس هم نمیومد تا خرخره هم پر بود از عکس و فیلم خانوادگی(خدا رو شکر ۹۰ درصدشون بک‌آپ داشتم البته یه بازه تقریبا ۳-۴ ماهه عکس و فیلم رفت)

پ.ن: تاپیکشم هست تو همین لیون

چی بگم عزیز. مدل های مختلفی هم داره همین بنفش رنگ...

آرشیو دارهای سایت هم زیاد به این تاپیک ها سر نمیزنن. 

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

وسترن بگیر با گارانتی معتبر و طولانی. 

مدل 4 ترای توشیبا هم خوبه. ولی 2 ترا تا حالا نداشتم.

چی بگم عزیز. مدل های مختلفی هم داره همین بنفش رنگ...

آرشیو دارهای سایت هم زیاد به این تاپیک ها سر نمیزنن. 

من خودم از ارشیو دارام

تا به امروز با سیگیت مشکلی نداشتم(سایز های مختلف۲تا ۴ ترا -۱عدد ۲ ترا روی PC و روی لپتاپ هم یک عدد ۵۱۲ و یک عدد ۱ ترا دارم و مشکلی ندارم)

این وسترن رو گرفته بودم که با بقیه متفاوت باشه(تا در صورت نیاز خودم در دسترس نبودم خانواده هم که اطلاعات انچنانی از سیستم ندارن بتونن راحت هارد رو جدا کنن و سیستم رو بفرستن برای هر کاری که نیاز داره)که اینجوری منو چزوند!😶(۷۰ تومن هم گارانتی سازگار گرفت جاش یه اکبند بهم داد)

یهویی یادم افتاد گفتم اینم بگم:

از وسترن کم چوب نخوردم. یه هارد اکسترنال وسترن مای پاسپورت الترا ۱ گیگ دارم که دقیق نمیدونم چش شده و رو سیستم شناخته میشه ولی دیر لود میشه و سرعت کپی ازش خیلی پایینه و اینکه چون کلا فیلم بود و چندگیگی عکس(عکس ها رو به هر شکلی بود برداشتم) خیلی بهش گیر ندادم گذاشتم یه وقت حال و حوصله کشید ببرم پیش کسی که مطمئن باشه برام درستش کنه

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

دوست عزیز به طور کلی شانسی هست و نمیشه گفت که کدوم هارد و مدل بهتر و عمر بیشتری خواهد داشت . البته بازخوردهایی در نت هست که تا حدی کمک میکنه ولی بنده که با سیگیت خداروشکر مشکلی نداشتم . الان یه 2 و یه 3 ترا دارم سیگیت بالای 1300 روز هست دارن کار میکنن و خداروشکر مشکلی باهاشون نداشتم 

115711459_hard2.thumb.jpg.731bf36628db903e49679d2b50ebfe58.jpg

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

دوست عزیز به طور کلی شانسی هست و نمیشه گفت که کدوم هارد و مدل بهتر و عمر بیشتری خواهد داشت . البته بازخوردهایی در نت هست که تا حدی کمک میکنه ولی بنده که با سیگیت خداروشکر مشکلی نداشتم . الان یه 2 و یه 3 ترا دارم سیگیت بالای 1300 روز هست دارن کار میکنن و خداروشکر مشکلی باهاشون نداشتم 

خدا قوت:D

با اجازه استارتر محترم

دوستان الان بهترین هارد 4tb موجود در بازار ایران برای آرشیو چه موردیه؟ که امنیت بالا و آمار خرابی کمی داشته باشه.. سرعت به هیچ وجه ملاک نیست.

متشکرم🌹

لینک به دیدگاه

والا همچنان گیج گیج کردین منو. 😂 قبل از تاپیک حداقل یه فکری داشتم. الان موندم با این نظرات 😂

لینک به دیدگاه

3 ترا وسترن قرمز دارم با کارکرد کم یک تومن میدم ، وسترن قرمز 35  درصد از هاردهای دیگه وسترن بیشتر عمر میکنه

لینک به دیدگاه

در در 8 آذر 1398 در 12:36، babak_11 گفته است :

115711459_hard2.thumb.jpg.731bf36628db903e49679d2b50ebfe58.jpg

یه سوال

مال من این برنامه ssd رو 99% نوشته سلامتیش رو. یعنی مشکلی داره؟

hgfh.jpg

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، RED گفته است :

یه سوال

مال من این برنامه ssd رو 99% نوشته سلامتیش رو. یعنی مشکلی داره؟

hgfh.jpg

نه فقط چون به میزران ۵.۷۹ ترابایت رایت داشتید اونو زده ۹۹درصد

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، MojArch گفته است :

نه فقط چون به میزران ۵.۷۹ ترابایت رایت داشتید اونو زده ۹۹درصد

چه ربطی داره مگه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...