رفتن به مطلب

پاور مناسب برای کارت گرافیک rx580 8gig GDRR5 256bit

Ha2001mid
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام!دوستان من به تازگی یه کارت گرافیکی خریدم ولی وقتی میخواستم که روی سیستمم نصبش کنم موقع روشن شدن اصن صفحه کامپیوتر بالا نیومد و کیس تند تند صدای دید دید دید میکرد!من از چند نفر پرسیدم و اونا گفتن که مشکل از ضعیف بودن پاور کامپیوترمه و اگه پاور قویتر بخری درست میشه!دوستان حالا من موندم که ایا واقعا مشکل از پاورمه یا چیز دیگه اس!؟ و اینکه اگه مشکل از پاورمه پاور مناسب برای این کارت گرافیک چیه؟ اینم مشخصات سیستمم:CPU:Pentium(R) Dual-Core CPU E5700   3.00GHz  3000 Mhz-مادربردم هم اینه:Asrock P43DE3L PCIE 2.0 -پاورم هم اینه:Green 330watt  Model:GP330A-HE.خواهش میکنم راهنماییم کنین!

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Ha2001mid گفته است :

سلام!دوستان من به تازگی یه کارت گرافیکی خریدم ولی وقتی میخواستم که روی سیستمم نصبش کنم موقع روشن شدن اصن صفحه کامپیوتر بالا نیومد و کیس تند تند صدای دید دید دید میکرد!من از چند نفر پرسیدم و اونا گفتن که مشکل از ضعیف بودن پاور کامپیوترمه و اگه پاور قویتر بخری درست میشه!دوستان حالا من موندم که ایا واقعا مشکل از پاورمه یا چیز دیگه اس!؟ و اینکه اگه مشکل از پاورمه پاور مناسب برای این کارت گرافیک چیه؟ اینم مشخصات سیستمم:CPU:Pentium(R) Dual-Core CPU E5700   3.00GHz  3000 Mhz-مادربردم هم اینه:Asrock P43DE3L PCIE 2.0 -پاورم هم اینه:Green 330watt  Model:GP330A-HE.خواهش میکنم راهنماییم کنین!

اهان!مشخصات گرافیکم یادم رفت!(گرچه تو موضوع نوشتم ولی...!) Biostar rx580 8gig GDRR5 256bit

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاشکی قبل از اینکه گرافیک بخرین این تاپیک مشاوره رو میزدین

سیستم شما اصلا مناسب این گرافیک نیست

حداقل پاور لازم هم 500 وات هست

اونم 500 وات اکبند یا با کارکرد کم نه پاوری قدیمی که کلی راندمانش امده پایین

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

کاشکی قبل از اینکه گرافیک بخرین این تاپیک مشاوره رو میزدین

سیستم شما اصلا مناسب این گرافیک نیست

حداقل پاور لازم هم 500 وات هست

اونم 500 وات اکبند یا با کارکرد کم نه پاوری قدیمی که کلی راندمانش امده پایین

سلام. ینی میگین روی این سیستم کار نمیکنه!؟

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Ha2001mid گفته است :

پاور کولر مستر MasterWatt 650 TUF Gaming Edition

پاور گرین GP600B-HP Plus

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز پاورتون برای این کارت خیلی کمه  این کارت 8 پین میخوره برای تغذیه مگه این پاور اصلا 8 پین داره؟

موضوع بعدی سیستمتونه که باز خیلی برای این کارت ضعیفه اخه e5700 با rx580

نه اینکه نمیشه استفاده کرد ها میشه ولی گرافیک نمیتونه قدرتشو نشون بده و انگار یه کارت 500 هزارتومنی انداختید!

شما باید به جای اینکه کل پول رو روی کارت گرافیک بزارید همه سیستم رو ارتقا میدادید و نتیجه خیلی بهتری میداد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، Ha2001mid گفته است :

سلام. ینی میگین روی این سیستم کار نمیکنه!؟

نه خودم تا حالا استفاده کردم و ندیدم کسی استفاده کنه

اگر هم بشه استفاده کرد پاور اصلا مناسب نیست

برای پاور توضیح دادم قبلا

لینک به دیدگاه

الان به نظرتون من کدوم قطعه کامپیوترمو  باید ارتقاع بدم تا با این گرافیک جور بشه؟

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، a.d oc گفته است :

سلام دوست عزیز پاورتون برای این کارت خیلی کمه  این کارت 8 پین میخوره برای تغذیه مگه این پاور اصلا 8 پین داره؟

موضوع بعدی سیستمتونه که باز خیلی برای این کارت ضعیفه اخه e5700 با rx580

نه اینکه نمیشه استفاده کرد ها میشه ولی گرافیک نمیتونه قدرتشو نشون بده و انگار یه کارت 500 هزارتومنی انداختید!

شما باید به جای اینکه کل پول رو روی کارت گرافیک بزارید همه سیستم رو ارتقا میدادید و نتیجه خیلی بهتری میداد

پس ینی اون صدای دید ید که میکرد و صفحه بالا نمیومد به خاطر ضعیف بودن پاورم بود یا نه؟

لینک به دیدگاه

درود

الان دوستان به این واضح توضیح دادن باز میگین چیکار کنم؟ 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما اول باید یک عدد پاور 550 وات اکبند تهیه کنید

و نکته بعدی هم اینکه این سیستمی که شما دارید عملا با این گرافیک هیچ کاری نمیتونید بکنید

چون بسیار ضعیف و اصلا به نظرم فقط برای این خوبه که برین وبگردی

سیستم جدید باید تهیه بفرمایید

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، FakhaR گفته است :

درود

الان دوستان به این واضح توضیح دادن باز میگین چیکار کنم؟ 

سلام. ببخشید منظورم اینه که من توانایی ارتقاع یکجای کل سیستممو ندارم و به همین منظور میخوام بدونم بهترین قطعه ای که درحال حاضر تاثیر زیادی روی این سیستم میزاره چی میتونه باشه تا من اونو ارتقاع بدم؟

لینک به دیدگاه

ببخشید الان درحال حاضر تنها قطعه ای میتونه این وضعیتو بهتر کنه(برای سیستم من)چی هستش؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما فعلا به اولین چیزی که نیاز دارین پاور هست

تا این مورد برطرف نشه هیچ کاری نمیتونید انجام بدین

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، WINNER گفته است :

شما فعلا به اولین چیزی که نیاز دارین پاور هست

تا این مورد برطرف نشه هیچ کاری نمیتونید انجام بدین

خیلی ممنون.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Ha2001mid گفته است :

ببخشید الان درحال حاضر تنها قطعه ای میتونه این وضعیتو بهتر کنه(برای سیستم من)چی هستش؟

پاور دیگه اگه میخوای با سیستم کار کنی

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Ha2001mid گفته است :

پاور بالای 500 وات

خرید سی پی یو Q9650

رم هم حتما باید 8 گیگ باشه که البته فکر کنم مادربردتون پشتیبانی کنه از دوال چنل

لینک به دیدگاه

دوستان پاور 480 وات گرین سری sp میتونه جوابگوی rx 580 باشه؟8 پین هم داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 دقیقه قبل، a.d oc گفته است :

دوستان پاور 480 وات گرین سری sp میتونه جوابگوی rx 580 باشه؟8 پین هم داره

اگر پاور زیاد استفاده نشده باشه بله

خودم استفاده کردم

مشخصات سیستم به این صورت بوده

8100

h310

8 گیگ رم

اس اس دی

هارد 3 ترا

دوتا فن کیس روشن

به هیچ عنوان هم دمای نامناسب کرش یا هرچیزی که بخاطر راندمان پایین پاور پیش میاد نداشتم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ۴۸۰ بدرد شما نمیخوره ، rx580 مصرفش بالاست و پاوری که شما برای سیستمتون تهیه کنید یکی از دو گزینه ای هستش که ناظر فروم بالا گفتن ، با ارفاق میشه گفت green 580 eud هم مناسبه

ولی سیستمتون هم فوق العاده قدیمیه! کارت گرافیک شما پورت pci3 میخواد ولی مادربرد شما pci2 داره که اگر هم ران بشه تمام توان گرافیک رو نمیتونه بهتون بده 

حتی اگر بهترین پردازنده مخصوص این مادربورد رو هم تهیه کنید باز هم قدرتش کمه و به پای گرافیک نمیرسه و به اصطلاح «گلوگاه» ایجاد میکنه که بشدت مشکل زاست

پیشنهاد من اینه که یه مادربورد h310 یا b360 و یه پردازنده i3 9100f تهیه کنید

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، alirezafps1 گفته است :

دوست عزیز ۴۸۰ بدرد شما نمیخوره ، rx580 مصرفش بالاست و پاوری که شما برای سیستمتون تهیه کنید یکی از دو گزینه ای هستش که ناظر فروم بالا گفتن ، با ارفاق میشه گفت green 580 eud هم مناسبه

ولی سیستمتون هم فوق العاده قدیمیه! کارت گرافیک شما پورت pci3 میخواد ولی مادربرد شما pci2 داره که اگر هم ران بشه تمام توان گرافیک رو نمیتونه بهتون بده 

حتی اگر بهترین پردازنده مخصوص این مادربورد رو هم تهیه کنید باز هم قدرتش کمه و به پای گرافیک نمیرسه و به اصطلاح «گلوگاه» ایجاد میکنه که بشدت مشکل زاست

پیشنهاد من اینه که یه مادربورد h310 یا b360 و یه پردازنده i3 9100f تهیه کنید

دوست عزیز استارتر تاپیک بنده نیستم!

دیدم موضوع تاپیک با سوال بنده مرتبطه گفتم همینجا بپرسم سوالم رو

لینک به دیدگاه

سلام

متاسفانه دیر به فکر مشورت افتادید 

اول اینکه اصلا نباید همچین گرافیکی می‌گرفتید واسه این سیستم

دوم اینکه اصلا نباید روی این سیستم با این پاور سوارش میکردید

خدا رو هزار بار شکر کنید که پاور نزده گرافیک رو بسوزونه 

شما فعلا یه پاور 550 به بالا بگیرید حتما حتما آکبند بگیرید ریسک نکنید

بعدشم هر موقع پول تونستید جور کنید سیستم عوض کنید

یا اگه حالا حالاها واستون مقدور نیست تعویض کلی سیستم 

میتونید بالاترین سی پی یو موجود که مادربرد تون ساپورت کنه (فکر کنم حدود 200 اینا قیمتش باشه حالا اساتید محترم بهتر میدونن قیمت رو) بگیرید

و بعد 8گیگ رم (اونم به گمونم 130 باشه) بگیرید تا بتونید بازی های چند سال پیش رو حداقل بازی کنید تا هزینتون جور بشه 

چون حتی با این دوتا قطعه جدید هم نمی‌تونید اکثر بازی های 2018و2019 رو بازی کنید 

انشاالله هر جور شده با قسط و قرض حدود 2500 جور کنید و این 3تا قطعه رو به روز کنید و تمام بازی های موجود و البته در آینده رو بازی کنید و لذتش ببرید

لینک به دیدگاه

آقا وجدانا کسی که پیشنهاد داده برای این سیستم ۵۸۰ هشت گیگ اونم بایوستار بخری خیانت کرده بهت. انگار موتور جت رو بندازی روی پیکان. البته در مثل مناقشه نیست و منظور من این نییست که ۵۸۰ جت هست و سیستم شما هم حتما پیکان. منظور بدی ندارم. منتها این کاری که انجام دادید بیشتر شبیه این کار هست. گلوگاه شدیدی ایجاد می شه و اصلا نمی تونید حتی از یک چهارم قدرت کارت هم استفاده کنید. 

ببینید کارت شما یه هشت پین اضافه مستقیم از پاور می خوره که چون شما پاورتون این هشت پین رو نداره پس چیزی بهش وصل نیست و بنابراین مادربردتون اصلا کارت گرافیک شناسایی نمی کنه و سه تا بوق می زنه. برای امتحان هم که شده کارت گرافیک رو از روی مادربردتون دربیارید خواهید دید که وقتی سیستم رو روشن می کنید دوباره همون سه بوق شنیده می شه.

لینک به دیدگاه

دوستان از اینکه راهنمایی کردید خیلی ممنون. با این اوصاف بنده مجبورم گرافیکمو بفروشم!اخه فکر نکنم بتونم کل سیستممو ارتقاع بدم!حالا به نظرتون این کارت گرافیکو چه قیمتی روش بزارم که هم من زیاد ضرر نکنم وهم خریدار راضی باشه و سریع تر به فروش برسه!؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

آقا وجدانا کسی که پیشنهاد داده برای این سیستم ۵۸۰ هشت گیگ اونم بایوستار بخری خیانت کرده بهت. انگار موتور جت رو بندازی روی پیکان. البته در مثل مناقشه نیست و منظور من این نییست که ۵۸۰ جت هست و سیستم شما هم حتما پیکان. منظور بدی ندارم. منتها این کاری که انجام دادید بیشتر شبیه این کار هست. گلوگاه شدیدی ایجاد می شه و اصلا نمی تونید حتی از یک چهارم قدرت کارت هم استفاده کنید. 

ببینید کارت شما یه هشت پین اضافه مستقیم از پاور می خوره که چون شما پاورتون این هشت پین رو نداره پس چیزی بهش وصل نیست و بنابراین مادربردتون اصلا کارت گرافیک شناسایی نمی کنه و سه تا بوق می زنه. برای امتحان هم که شده کارت گرافیک رو از روی مادربردتون دربیارید خواهید دید که وقتی سیستم رو روشن می کنید دوباره همون سه بوق شنیده می شه.

سلام.بله درست میفرمایید. اشتباه از منه ساده بود!  الان به نظرتون بهترین گرافیکی که بتونه بازی های امروزی رو به خوبی ساپورت کنه و روی سیستم من هم بدون مشکلی نصب بشه چه گرافیکی هستش؟ممنون میشم بگید!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...