رفتن به مطلب

پاور مناسب برای کارت گرافیک rx580 8gig GDRR5 256bit

Ha2001mid
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 7 دقیقه قبل، Ha2001mid گفته است :

دوستان از اینکه راهنمایی کردید خیلی ممنون. با این اوصاف بنده مجبورم گرافیکمو بفروشم!اخه فکر نکنم بتونم کل سیستممو ارتقاع بدم!حالا به نظرتون این کارت گرافیکو چه قیمتی روش بزارم که هم من زیاد ضرر نکنم وهم خریدار راضی باشه و سریع تر به فروش برسه!؟

دوست من خواهش میکنم. خودت رو از چاله در نیار بنداز تو چاه

حالا که پول جور شده و این گرافیک رو خریدی دوباره یه ضرر هم نده ردش بکن بره

هیچ اشکالی نداره شما فقط یه پاور بخر و دیگه کاری به سیستم نداشته باش تا پول دستت بیاد و به روزش کنی 

سیستم الان شما فوق العاده پایینه واسه گیم 

پس اینم بفروشی و یه گرافیک پایین‌تر بگیری هیچ فایده ایی واست نداره 

گرافیکی که بخواد به این سیستم بخوره اونوقت هیچ بازی رو توان اجراش نداره مگه اینکه بازی های 6سال پیش بشینی بازی کنی

اصلا عجولانه تصمیم نگیر 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

دوست من خواهش میکنم. خودت رو از چاله در نیار بنداز تو چاه

حالا که پول جور شده و این گرافیک رو خریدی دوباره یه ضرر هم نده ردش بکن بره

هیچ اشکالی نداره شما فقط یه پاور بخر و دیگه کاری به سیستم نداشته باش تا پول دستت بیاد و به روزش کنی 

سیستم الان شما فوق العاده پایینه واسه گیم 

پس اینم بفروشی و یه گرافیک پایین‌تر بگیری هیچ فایده ایی واست نداره 

گرافیکی که بخواد به این سیستم بخوره اونوقت هیچ بازی رو توان اجراش نداره مگه اینکه بازی های 6سال پیش بشینی بازی کنی

اصلا عجولانه تصمیم نگیر 

نمیدونم!واقعا گیج شدم!

لینک به دیدگاه

ببخشید الان من اگه بخوام یه سی پی یو Coer i5 ddr3 بخرم به نظرتون روی این مادربرد من نصب و اجرا میشه؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Ha2001mid گفته است :

ببخشید الان من اگه بخوام یه سی پی یو Coer i5 ddr3 بخرم به نظرتون روی این مادربرد من نصب و اجرا میشه؟

کلا اخرین سی پی یویی که میشه روی این مادربرد نصب کرد چیه!؟ممنون میشم اگه جواب بدین!

لینک به دیدگاه

ببخشید الان من اگه بخوام یه سی پی یو Coer i5 ddr3 بخرم به نظرتون روی این مادربرد من نصب و اجرا میشه؟ کلا قویترین سی پی یویی که میشه روی این مادربرد من نصب کرد چیه!؟ممنون میشم اگه جواب بدین!

لینک به دیدگاه

ببخشید الان من اگه بخوام یه سی پی یو Coer i5 ddr3 بخرم به نظرتون روی این مادربرد من نصب و اجرا میشه؟ کلا قویترین سی پی یویی که میشه روی این مادربرد من نصب کرد چیه!؟ممنون میشم اگه جواب بدین!

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، a.d oc گفته است :

دوست عزیز استارتر تاپیک بنده نیستم!

دیدم موضوع تاپیک با سوال بنده مرتبطه گفتم همینجا بپرسم سوالم رو

آهان ببخشید حواسم نبود :)

یکم ریسکه بهتره به زیر ۵۸۰ وات فکر نکنید

کم شدن عمر پاور در مرور زمان و مصرف بشدت بالای rx580  خصوصا بیشتر مدلهای سفارشی رو هم در نظر بگیرید

لینک به دیدگاه

سلام

سوکت پردازنده شما 775 هستش و توی این سوکت خبری از Core i نیست .

بهترین پردازنده برای این سوکت 4 هسته ای های سری Q9000 هستند .

از اونجایی که این سوکت از رده خارجه ارزش هزینه چندانی نداره اما شما میتونید با حدود 200 تومن یه 4 هسته ای مثل  q9300 بخرید .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

برای اطلاع از گلوگاه به تاپیکی که در امضای بنده هستش مراجعه کنید :

گلوگاه چیست ؟

توجه کنید که پردازنده مرکزی ( CPU ) در بازی از کارت گرافیک اهمیت کمتری داره اما زمانی که گلوگاه میشه برطرف کردنش سختتر هستش . چون عموما گزینه های گرافیکی تنظیمات بازی درش تاثیر نداره .

به عبارت دیگه شما با داشتن 580 و Q9650 نمیتونی بازی های روز رو انجام بدی . در عوض میتونی بازی های قدیمی مثل رزیدنت اویل 5 رو روی 4K اجرا کنی !

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

سوکت پردازنده شما 775 هستش و توی این سوکت خبری از Core i نیست .

بهترین پردانده برای این سوکت 4 هسته ای های سری Q9000 هستند .

از اونجایی که این سوکت از رده خارجه ارزش هزینه چنانی نداره اما شما میتونید با حدود 200 تومن یه 4 هسته ای مثل  q9300 و ... بخرید .

سلام.ببخشید ینی با اون سی پی یو هایی که شما معرفی کردید میشه از قدرت کامل گرافیک من استفاده کرد!؟ یا به کلا میشه بازی های امروزی رو باهاش بازی کرد!؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

برای اطلاع از گلوگاه به تاپیکی که در امضای بنده هستش مراجعه کنید :

گلوگاه چیست ؟

توجه کنید که پردازنده مرکزی ( CPU ) در بازی از کارت گرافیک اهمیت کمتری داره اما زمانی که گلوگاه میشه برطرف کردنش سختتر هستش . چون عموما گزینه های گرافیکی تنظیمات بازی درش تاثیر نداره .

به عبارت دیگه شما با داشتن 580 و Q9650 نمیتونی بازی های روز رو انجام بدی . در عوض میتونی بازی های قدیمی مثل رزیدنت اویل 5 رو روی 4K اجرا کنی !

اهان پس ینی کلا هیچ چاره ای نداره به جز اینکه مادربرد سیستممو عوض کنم!درسته!؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Ha2001mid گفته است :

اهان پس ینی کلا هیچ چاره ای نداره به جز اینکه مادربرد سیستممو عوض کنم!درسته!؟

بهترین کار مهاجرت به یه سوکت جدیدتر هستش .

البته میتونید قید بازیهای روز رو بزنید و در عوض بازیهای گذشته رو روی کیفیت بسیار بالا اجرا کنید .

فراموش نکنید که یه پاور 600 وات در هر صورت مورد نیاز هستش .

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

بهترین کار مهاجرت به یه سوکت جدیدتر هستش .

البته میتونید قید بازیهای روز رو بزنید و در عوض بازیهای گذشته رو روی کیفیت بسیار بالا اجرا کنید .

فراموش نکنید که یه پاور 600 وات در هر صورت مورد نیاز هستش .

ببخشید منظورتون از سوکت جدید چیه!؟ ینی مادربردمو باید عوض کنم یا؟؟؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Ha2001mid گفته است :

ببخشید منظورتون از سوکت جدید چیه!؟ ینی مادربردمو باید عوض کنم یا؟؟؟

بله

لینک به دیدگاه

دوستان خیلی خیلی ممنون از اینکه راهنماییم کردین. و خیلی معذرت میخوام که وقتتون رو گرفتم!وقتتون بخیر و شب خوش!

لینک به دیدگاه

بنظر من میتونی گرافیک خودت رو با قیمت حدود 1400 و مادربرد و سی پی یو رو با قیمت حدود 300 بفروشی

یه گرافیک رده پایینتر که نیاز به برق اضافه نداشته باشه+یه باندل i3 1155 بخری و دست به پاور هم نزنی!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Ha2001mid گفته است :

سلام!دوستان من به تازگی یه کارت گرافیکی خریدم ولی وقتی میخواستم که روی سیستمم نصبش کنم موقع روشن شدن اصن صفحه کامپیوتر بالا نیومد و کیس تند تند صدای دید دید دید میکرد!من از چند نفر پرسیدم و اونا گفتن که مشکل از ضعیف بودن پاور کامپیوترمه و اگه پاور قویتر بخری درست میشه!دوستان حالا من موندم که ایا واقعا مشکل از پاورمه یا چیز دیگه اس!؟ و اینکه اگه مشکل از پاورمه پاور مناسب برای این کارت گرافیک چیه؟ اینم مشخصات سیستمم:CPU:Pentium(R) Dual-Core CPU E5700   3.00GHz  3000 Mhz-مادربردم هم اینه:Asrock P43DE3L PCIE 2.0 -پاورم هم اینه:Green 330watt  Model:GP330A-HE.خواهش میکنم راهنماییم کنین!

سیپیو شما قیمتش 30 هزارتومن هست

با گرافیک ملیونی مچ کردیدش؟

به نظرم شما به فکر تغیر کلی سیستم باش

پاور 500وات بس هست برای شما البته برچسب برنز داشته باشه 

اقدام به فروش گرافیک نکن 

کم کم ارتقا بده از کیس و پاور شروع کن 

ویرایش شده توسط mَd
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، a.d oc گفته است :

بنظر من میتونی گرافیک خودت رو با قیمت حدود 1400 و مادربرد و سی پی یو رو با قیمت حدود 300 بفروشی

یه گرافیک رده پایینتر که نیاز به برق اضافه نداشته باشه+یه باندل i3 1155 بخری و دست به پاور هم نزنی!

دوست عزیز من 1500 به شما میدم شما دقیقا همین گرافیک برای من بیار 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

دوست عزیز من 1500 به شما میدم شما دقیقا همین گرافیک برای من بیار 

مگه من میخوام از ایشون بخرم کارت رو

قیمت تقریبی دادم که البته بیشتر هم فکر نمیکنم مشتری داشته باشه این برند

لینک به دیدگاه

سلام دوستان وقتتون بخیر. ببخشید من میخوام یه پاور 600 وات بخرم، ولی دوتا سوال در این مورد ذهنمو درگیر کرده! یک اینکه آیا مارک و مدل پاور 600 واتی هم تاثیری روی کارکردش داره؟ و دوم اینکه بعد از خرید پاور، باید روش یه کابل 8 پین بخرم و مستقیما روی گرافیک نصبش کنم یا همینکه روی مادربرد نصب کنم کافیه!؟ (ببخشید من متاسفانه اطلاعات چندانی در این زمینه ها ندارم!!😞😊

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Ha2001mid گفته است :

سلام دوستان وقتتون بخیر. ببخشید من میخوام یه پاور 600 وات بخرم، ولی دوتا سوال در این مورد ذهنمو درگیر کرده! یک اینکه آیا مارک و مدل پاور 600 واتی هم تاثیری روی کارکردش داره؟ و دوم اینکه بعد از خرید پاور، باید روش یه کابل 8 پین بخرم و مستقیما روی گرافیک نصبش کنم یا همینکه روی مادربرد نصب کنم کافیه!؟ (ببخشید من متاسفانه اطلاعات چندانی در این زمینه ها ندارم!!1f61e.png1f60a.png

سلام.آره مدل پاور مهمه.منظورم برنده پاوره.مارک گمنام نخرید.ترجیحا گرین بخرید.روی لینک زیر کلیک کنید و اطلاعات سیستم رو بزنید.خود گرین به شما مصرف برق کیستون رو اعلام و چند مدل هم پیشنهاد میده

https://green.ir/calculator

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ha2001mid گفته است :

سلام دوستان وقتتون بخیر. ببخشید من میخوام یه پاور 600 وات بخرم، ولی دوتا سوال در این مورد ذهنمو درگیر کرده! یک اینکه آیا مارک و مدل پاور 600 واتی هم تاثیری روی کارکردش داره؟ و دوم اینکه بعد از خرید پاور، باید روش یه کابل 8 پین بخرم و مستقیما روی گرافیک نصبش کنم یا همینکه روی مادربرد نصب کنم کافیه!؟ (ببخشید من متاسفانه اطلاعات چندانی در این زمینه ها ندارم!!😞😊

سلام عزیز

شما در وحله اول سعی کن پاور کولر مستر بخری

اگه گرون بود یا به هر دلیلی نتونستی اون بخری گیرین بخر

بعدشم شما نیازی نیست هیچ کابلی جدا تهیه کنید همه کابل‌ها روی خود پاوری که جدید میخرید هست 

600 وات هم بسیار عالیه همین بخر

واسه وصل کردنش هم وقتی خریدی خیلی خیلی سادس 

اگر نتونستی همینجا پیام بده من یا دوستان دیگه کمکت میکنن اصلا کار سختی نیست و کلا 3دقیقه وقت لازم داره 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، a.d oc گفته است :

مگه من میخوام از ایشون بخرم کارت رو

قیمت تقریبی دادم که البته بیشتر هم فکر نمیکنم مشتری داشته باشه این برند

اختیار داری عزیز بنده جسارت نکردم 

منظورم این بود که اطلاعاتتون در مورد قیمت ناقص هست و درست نیست با کسی به اشتراک گذاشت

الان داغونترین و ساده ترین برند بازار رو 1500 کمتر نمیدن 

گرافیک ایشون اگه کارتن و گارانتی داشته باشه 2100 پولشه

اگر کارتن داشته باشه و بدون گارانتی باشه 1900 

اگه بدون کارتن و گارانتی باشه 

1600 یا یکمی بیشتر پولشه 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ha2001mid گفته است :

سلام دوستان وقتتون بخیر. ببخشید من میخوام یه پاور 600 وات بخرم، ولی دوتا سوال در این مورد ذهنمو درگیر کرده! یک اینکه آیا مارک و مدل پاور 600 واتی هم تاثیری روی کارکردش داره؟ و دوم اینکه بعد از خرید پاور، باید روش یه کابل 8 پین بخرم و مستقیما روی گرافیک نصبش کنم یا همینکه روی مادربرد نصب کنم کافیه!؟ (ببخشید من متاسفانه اطلاعات چندانی در این زمینه ها ندارم!!1f61e.png1f60a.png

سلام

برادر من مبارکه گراف جدید

اول از همه که اصلن گرافتو نفروش ،فرقی نداره که چقد پردازنده و رم و اینا ضعیف باشه،من پردازنده پنتیوم و رم ۶ داشام با گرافیک gt610 دقیقا همون موقه سکانس اول بازی gta v اجرا شد روی سیستم با گراف 610 بازی شبیه عکس اسلاید شو شده بود!۴فریم!

دقیقا همون موقه سیستمو خاموش کردم گراف gtx 960 رو انداختم جا دقیقا شد ۶۰فریم فیکس!فقط چون پردازنده ضعیف بود تو فضای بیرون که رانندگی میکرد،فریم به شدت میومد پایین

الان برو یه پاور گرین مدلای 600 یا 550uk بخر حالا نو بود که بهتر ،اگه دست دو بود یکی از دوستان هستن که کارشون فروش پاور دست دو هست ازشون بخرین

حالا اگه الان پول نداری،فعلا با همین سر کن بعد برو یواش یواش یه مادر بورد و پردازنده خوب بخر با رم ۸گیگ به بالا

نگران چیز دیگم نباش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...