رفتن به مطلب

تغییر ادرس شرکت و جابجایی لیون کامپیوتر

Recommended Posts

درود دوستان گلم

از اخر وقت امروز ما داریم به ادرس جدید نقل مکان میکنیم و چون اینترنت ما تا اخر هفته وصل میشه امکان داره یه مقدار توی پاسخها تاخیر بیفته و ما رو ببخشید

ادرس جدید :

خ ولیعصر - نرسیده به میدان ولیعصر - روبروی وزارت بازرگانی - مرکز کامپیوتر ولیعصر - همکف تجاری واحد 26

تلفنها همونه دوستانه گلم

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

اینتمون سرعت پایینه و تا چند روز دیگه وصل میشه لطفا اگر کار خیلی واجبی دارید با شماره های زیر تماس بگیرید

88947927-8

لینک به دیدگاه

درود

به به مبارک اقای حسینی

شیرینیش کو پس ؟ ;)

لینک به دیدگاه

مبارکه جناب حسینی ؛ ایشالا فروش خوبی تو مغازه جدید داشته باشید و پولش با برکت باشه براتون

یا حق

لینک به دیدگاه

سلام مبارک باشه سعید جان

انشااله در اسرع وقت بهتون سر می زنم

موفق و موید باشی :D

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

مارو هم دعا کنید @};-

لینک به دیدگاه

ای کاش زود تر میگفتین میامدیم کمک.

امیدوارم تو مرکز ولیعصر فروش خوبی داشته باشید. @};-

لینک به دیدگاه

مبارک باشه سعید جان. مرکز کامپیوتر ولیعصر جای باحالیه. رُنده. B) :lol: :p

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

تبریک جناب حسینی عزیز ایشاا... در سفر بعدی جای جدید هم خدمت میرسیم!

ولیعصر جای خوبیه چون اطراف حداقل یکم یاد میگرند از شما!

موفق باشید!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

من هم مثل بقیه دوستان تبریک میگم(مکان بسیار عالیه رو برای فروشگاه انتخاب کردید من کلاً چند تا قطعه خاص رو همیشه از پاساژ ولیعصر میخرم چون ارزونتر میدن )

و یه عکس هم از بیرون فروشگاه بندازید و بزارید تو پست اول ^_^

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

سلام

آقای حسینی مبارکه . @};-

اگه اسباب کشی کردین و سر و سامون گرفتین درخواست خرید کالا + کلاهایی که تو مزاید بردیم رو بفرستیم .نمی خوام تو این اوضاع شرکت با درخواست ها پا پیچ بشم.

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

هنوز اینترنت ما وصل نشده و برای همینه که کم وارد سایت میشم . و الان اینترنت از دوستان گرفتم دارم پست میدم

به محض اینکه اینترنتمون وصل بشه از شرمندگی همتون در میام

ببخشید

لینک به دیدگاه

به به آقای حسینی مبارک باشه به سلامتی .

من همین امروز از سر فلسطین رد شدم و میخواستم بیام خدمتون اما مثل اینکه قسمت نبوده و یه حسی بهم گفت ک شما اونجا نیستی و من نیومدم . :D :lol:

به هر حال مبارکتون باشه . ایشالا چرخش براتون و همکاراتون بچرخه . @};- Peace%20Sign.gif

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسيني

مبارك باشه انشاله

تو اين تحريم‌ها ماشاله خوب پيشرفت مي‌كنين :)

دعاي امام باقر (ع) براي رونق كسب و كار تقديم به شما:

چون در مغازه نشستى بگو:

اشهد ان لا اله الا اللّه وحده لا شريك له و اشهد ان محمدا صلى اللّه عليه و آله عبده و رسوله اللهم انى اسالك من فضلك رزقا حلالا طيبا و اعوذ بك من ان اظلم او اظلم و اعوذ بك من صفقه خاسره و يمين كاذبه .

چون اين دعا را بخواند ملكى كه به او موكل است مى گويد: بشارت باد تو را كه امروز در اين بازار كسى بهره اش از تو فراوانتر نيست تعجيل كردى در جمع آوردن ثوابها و محو كردى از خود گناهان را به زودى مى آيد به سوى تو آنچه خدا روزى تو گردانيده است حلال و طيب و مبارك .

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسيني

مبارك باشه انشاله

تو اين تحريم‌ها ماشاله خوب پيشرفت مي‌كنين :)

دعاي امام باقر (ع) براي رونق كسب و كار تقديم به شما:

چون در مغازه نشستى بگو:

اشهد ان لا اله الا اللّه وحده لا شريك له و اشهد ان محمدا صلى اللّه عليه و آله عبده و رسوله اللهم انى اسالك من فضلك رزقا حلالا طيبا و اعوذ بك من ان اظلم او اظلم و اعوذ بك من صفقه خاسره و يمين كاذبه .

چون اين دعا را بخواند ملكى كه به او موكل است مى گويد: بشارت باد تو را كه امروز در اين بازار كسى بهره اش از تو فراوانتر نيست تعجيل كردى در جمع آوردن ثوابها و محو كردى از خود گناهان را به زودى مى آيد به سوى تو آنچه خدا روزى تو گردانيده است حلال و طيب و مبارك .

درود

ممنونم کریم جان ازت و چند باری اومدید و از بس سرم شلوغ بود هنوز شرمنده شما هستم عزیز

با تشکر از محبتتون و براتون ارزوی موفقیت میکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...