رفتن به مطلب

تاپیک مرجع آموزش استخراج بیت کوین و سایر رمز ارزها

Recommended Posts

در 46 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

هارد اکسترنال حجم بالا هم غیب شده ... مگه با هارد اکسترنالم ماین چیا میشه کرد؟

متاسفانه بله

فکر کنم حتی با مموری کارت و فلش هم میشه . ولی بخاطر صرفه نداشتن و بالا بودن نسبت قیمت به حجم هنوز کسی سراغشون نرفته .

حالا جالبیش اینه همیشه ایران توی این زمینه ها پیشروئه !

بازار امارات و آمازون کشور های دیگه رو ببینید ، درسته کمی گرون شده قیمت هارد دیسک ها ؛ ولی اینطور مثل ایران نیست که هیچی گیر نیاد !

8 ترا رو 20 میلیون قیمت زدن !!!!!! آدم سرشو کجا بکوبه ؟!

لینک به دیدگاه

• ارسال 289
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 1 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

هارد اکسترنال حجم بالا هم غیب شده ... مگه با هارد اکسترنالم ماین چیا میشه کرد؟

نمیدونم فردا فلش و مموری کارت هم غیب میشه دیگه خیلیا میدونن استخرش میاد امید دارن با همون یه ترابایت هم چیزی گیرشون بیاد

در 30 دقیقه قبل، m.reza گفته است :

متاسفانه بله

فکر کنم حتی با مموری کارت و فلش هم میشه . ولی بخاطر صرفه نداشتن و بالا بودن نسبت قیمت به حجم هنوز کسی سراغشون نرفته .

بازار امارات و آمازون کشور های دیگه رو ببینید ، درسته کمی گرون شده قیمت هارد دیسک ها ؛ ولی اینطور مثل ایران نیست که هیچی گیر نیاد !

ایرانی ها از چینی ها زودتر کشف کردن😂🙄

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

سلام دوستان در حال حاضر چیزی به نام ماین یا فارم کردن شانسی یا لاتاری وجود نداره بلکه دلیل اینکه یه فرد با حافظه کم شانسی نداره این هست که فعلا استخری وجود نداره درست مثل سولو ماینینگه

در بیت کوین اتریوم کلا هر ارز اثبات کار اگر تنهایی بدون استخر بخوای ماین کنی به صد تا یا هزاران دستگاه نیاز داری چون شانست در برابر اون استخر یا سولو ماینر میلیونی بسیار کمه

پس باید انتظار داشته باشیم در اینده نزدیک استخر چیا بیاد و افراد با حتی یک پلات پول بدست بیارن چون هدف چیا اینه که بجای رقابت خیلی سختی که سر بیت کوین و دستگاه هاش هست ماین رو واسه افراد عادی ممکن کنه

من همین امروز هارد ابی 2 ترابایت 5200 دور خریدم 1300 که قیمتش عالی بود نسبت به بازار تا از دستتون نرفته حدقال دو ترا داشته باشید من رفتم تو شهر کف کردم به چند فروشنده گفتم دیدم بله اینا همشون زودتر از من خبردار هستن و گفتن هارد داریم ولی میترسیم بفروشیم زنگ میزنیم تهران و شیراز واسه خرید هارد حتی جواب تلفن نمیدن در این حد کمبود هارد هست

این فروشنده ای که من ازش خرید زدم ادم با انصافیه همه جنساش رو منصفانه میده خودش گفت هفته پیش چند تا 4 ترا بلک فروخته 3600

دیگه از ما گفتن بود اونی که میلیاردی سرمایه گذاشته حتما میدونه که این ارز یه اینده ای داره شما هم تصمیم خودتون رو بگیرید یه هارد دو ترا یا یه ترابایت که ریسک زیادی نیست

در ضمن در خصصوص ساخت چند تا پلات هزممان یه نکته جدید یاد گرفتم

مورد یک واسه پلات چند تا چند تا همزمان هست مورد دوم واسه تکی تکی

مورد اول به منابع بیشتری نیاز داره واسه هر پلات به دو هسته ازاد و سه و گیگ رم نیاز داره و همچنین 500 گیگ حافظه موقت خالی کلا هر چقدر منابع واسه پلات تکی لازمه رو ضرب در تعداد پلات ها کنید ببینید چقدر منابع لازم دارید

اون بخش اخر هم باز کنید واسه تامین منابع

واسه حساب کردن رم باید مقدار مد نظر رو ضربدر 1024 کنید

در ضمن در این نرم افزار حافظه با باینری 1000 محاسبه شده یعنی پلات 101 گیگ در واقع 103,424 گیگ هست شما باید با باینری 1024 حساب کنی چون چیزی که ویندوز نشون میده اینه برای همین هارد یه ترا رو 931 گیگ نشون میده.

شو بخیر

image.thumb.png.bbed5896d9bfd3755d82cd90c38c12a8.png

اونی که میلیاردی سرمایه گذاشته داره که گذاشته مثل من و شما نیست که بدبختی یه پولی جمع میکنیم

اونا هم قطعات ارزون و به قیمت میخرن این ارز هم معلوم نیست ایندش چی بشه هنوز تو رحم مادره

الانم که قیمتها سر به فلک کشیده و واسه ماین درست حسابی باید پردازنده هشت هسته ای با 16 گیگ رم داشته باشی حداقل

و هارد و اس اس دی مناسب بخری که یک هفته دیگه نسوزه یا ترتر نکنه تهویشو درست کنی هارد مثل ماینر یا گرافیک نیست تو شرایط سخت کار کنه سریع به فنا میره

الان که بازارهای آلت کوین صعودی هستن نقطه مناسب ورود خروج کنی یک ماهه راحت حداقل 50% سود کردی بدون دنگ و فنگ البته این نظر بندست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Uniswap (V2) Uniswap (V2)

با این صرافی کار کردین ؟ 

صرافی که شت کوین ها رو سریعتر میزاره کدومه ؟

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

Uniswap (V2) Uniswap (V2)

با این صرافی کار کردین ؟ 

صرافی که شت کوین ها رو سریعتر میزاره کدومه ؟

این صرافی نیاز نیست چیزی رو لیست کنه هرکی از راه میرسه یه شت کوین میسازه بجای وایت پیپیر هم چند تا میم میسازه اسم یه سگ و یه قورباغه هم میذاره رو توکنش سوپلای رو هم میذاره هزار تریلیون بعدش میتونی با اضافه کردن آدرس قرار داد اون رو خریداری کنی

ضرافی بیگ وان و کوین تایگر و حتی گیت به اون بزرگی معدن شت کوین هستن هات بیت هم صبر کن باز بشه پر از شت کوینه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

این صرافی نیاز نیست چیزی رو لیست کنه هرکی از راه میرسه یه شت کوین میسازه بجای وایت پیپیر هم چند تا میم میسازه اسم یه سگ و یه قورباغه هم میذاره رو توکنش سوپلای رو هم میذاره هزار تریلیون بعدش میتونی با اضافه کردن آدرس قرار داد اون رو خریداری کنی

ضرافی بیگ وان و کوین تایگر و حتی گیت به اون بزرگی معدن شت کوین هستن هات بیت هم صبر کن باز بشه پر از شت کوینه

هات بیت قضیش چی بود آپدیت میکرد یا هک شده بود اینجوری به ملت میگفت

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hassan.SK گفته است :

هات بیت قضیش چی بود آپدیت میکرد یا هک شده بود اینجوری به ملت میگفت

ادعا داره که همه دارایی ها سالم هست و در تاریخ 29 اوریل بهش حمله سایبری شده همه اطلاعات کاربر ها بجر رمز تایید دو مرحله و رمز اکانت ها لو رفته اولش در سایتش نوشت حداقل یه هفته زمان لازم داره بعدش نوشت از تاریخ اول may به مدت 14 روز یعنی تا 4 روز دیگه نیاز دارن روش کار کنن تا واسه استفاده امن بشه الانم ایرانی ها ریختن تو چت انگلیسیش هر دیقه فحش میدن🙄

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، YUNKI گفته است :

ادعا داره که همه دارایی ها سالم هست و در تاریخ 29 اوریل بهش حمله سایبری شده همه اطلاعات کاربر ها بجر رمز تایید دو مرحله و رمز اکانت ها لو رفته اولش در سایتش نوشت حداقل یه هفته زمان لازم داره بعدش نوشت از تاریخ اول may به مدت 14 روز یعنی تا 4 روز دیگه نیاز دارن روش کار کنن تا واسه استفاده امن بشه الانم ایرانی ها ریختن تو چت انگلیسیش هر دیقه فحش میدن🙄

واسه خرید ارزهای جدید کدوم صرافی پیشنهاد میدی در کل ؟ البته احراز هم نخواد

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

واسه خرید ارزهای جدید کدوم صرافی پیشنهاد میدی در کل ؟ البته احراز هم نخواد

با صرافی های بیگ وان-هات بیت-کوینکس-بایننس-کوکوین کار کردم

از همشون سریعتر و مطمئن تر بایننس هست ولی باید سرور مجازی بخری تا خیالت راحت باشه اگر هم حوصلشو نداری برو کوینکس هات بیت باید دو روز در ماه از دست رس خارج باشه بیگ وان ارز هاش کم هستن کوکوین هم باید با اپ وارد بشی تو سایت هر چی رمزم رو میزنم میگه اشتباه دیگه خستم کرد.

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

از همشون سریعتر و مطمئن تر بایننس هست ولی باید سرور مجازی بخری تا خیالت راحت باشه اگر هم حوصلشو نداری برو کوینکس هات بیت باید دو روز در ماه از دست رس خارج باشه بیگ وان ارز هاش کم هستن کوکوین هم باید با اپ وارد بشی تو سایت هر چی رمزم رو میزنم میگه اشتباه دیگه خستم کرد.

کوینکس مثلا بعدا نمیگه تا احراز نکنی نمیشه پولت رو برداری؟بدون احراز مشکلی ندارن؟

ویرایش شده توسط amir.t.1261
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

بایننس و کوینکس هستم ، ارزهای جدید اونا لیست نمیکنن کوینکس هم کوچیکه

هات بیت هم هک شده یکمی خطریه ، mxc کارکردم خوب بود سریع واریز میزد فقط مارکتش یه جوری بود 

دنبال یه صرافی مطمئن هستم که ارزهای جدید میان و قبل از لیست شدن ت وصرافیهای معتبر اونجا باشه

کوکوین هم قبلا گفتم پولمون خورد البته مطمئن نیستم ممکنه مشکل از تراست والت بوده ولی خوب تا حالا مشکلی از بابت بایننس و کوینکس نداشتم این کوکوین مشکل ساز بود و باعث شد موجودی یه ولت خالی بشه

در 15 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

کوینکس مثلا بعدا نمیگه تا احراز نکنی نمیشه پولت رو برداری؟بدون احراز مشکلی ندارن؟

تا سقف 10 هزار دلار روزانه میتونی بدون احراز برداشت کنی

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

کوینکس مثلا بعدا نمیگه تا احراز نکنی نمیشه پولت رو برداری؟

نمیاد اعتبارش رو اینجوری خراب کنه ولی خب وقتی در شرایط استفاده اسم ایران رو تحریم کرده حق بلوکه کردن دارایی هارو هم داره ولی فکر نمیکنم اینکارو کنه نهایتش یه فرصت برداشت میده و اکانت رو میبنده

لینک به دیدگاه

جدیدا کوین هایی که پتانسیل لیست شدن توی بایننس رو دارن قبلش توی Gate.io و KuCoin لیست میشن 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Slasher گفته است :

جدیدا کوین هایی که پتانسیل لیست شدن توی بایننس رو دارن قبلش توی Gate.io و KuCoin لیست میشن 

گیت احراز هویت میخواد واسه برداشت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

PancakeSwap PancakeSwap

این چطوره ؟

شت کوینهای مدنظرم این و تک شاخ داره

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

PancakeSwap PancakeSwap

این چطوره ؟

شت کوینهای مدنظرم این و تک شاخ داره

شت کوین های روی بلاکچین bnb غیر متمرکز هم هست نمیتونه تحریمت کنه یا بلوکت کنه همه چی تو ولت خودته من که از وصل کردن ولت بهش سر در نیاوردم ولی تو یوتیوب اموزش صفر تا صد پنکیک سواپ هست

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

یاد کریس افتادم که زبون بسته رو نزاشتش شبش بخوابه بهش فوهش پرتقالی میدادن😄

مشکل بر طرف شده و.. هاتبیت شهر خون آزاد شد..

ویرایش شده توسط moly
املایی
لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، moly گفته است :

یاد کریس افتادم که زبون بسته رو نزاشتش شبش بخوابه بهش فوهش پرتقالی میدادن😄

مشکل بر طرف شده و.. هاتبیت شهر خون آزاد شد..

مشکل از نت منه یا هات بیت مشکل داره در بخش مارکت همه چی از قیمت بگیر تا نوسان صفر هست تو اکسچنج هم همش صفرن باید کلیک کنی و صبر کنی تا قیمت دو هفته پیش رو نشون بده چارت هم نشون نمیده

ویرایش شده توسط YUNKI
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

مشکل از نت منه یا هات بیت مشکل داره در بخش مارکت همه چی از قیمت بگیر تا نوسان صفر هست تو اکسچنج هم همش صفرن باید کلیک کنی و صبر کنی تا قیمت دو هفته پیش رو نشون بده چارت هم نشون نمیده

نه الان سایت باز شده فعلا و امکان معامله نه هنوز ،اپ هم هنوز غیر فعاله احتمالا تا اخر هفته میلادی مارکتم فعال کنن

البته خودشون اعلام کردن ساعت ۱۲ به وقت هنگ کونگ روز ۱۲ می ، مارکتم باز میشه که بشه ۲ روز دیگه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

شما تو چیا به کجا رسیدی ؟ چه کردی تا الان؟

من یه بررسی کردم دیدم چیز  جالبیه و درآمد به نسبت هزینه اولیه خیلی خوبی داره ( اگر چیزی که اون ماشین حساب گفته صحیح باشه) مثلا با 15 ترابایت فضا ماهانه چیزی 1500 دلار میده البته فعلا

من یک مورد برام مبهم هست هنوز نمیدونم شما اطلاع دارین یا نه

شیوه کار این چیا چطوره؟ یعنی من ماین رو شروع میکنم با پردازنده و حافظه موقت یه اس اس دی یک ترابایت و پلات هارو بعد از تموم شدن انتقال میدم به هارد چند ترابایت اصلیم

بعد از پر شدن هارد و شروع فارمینگ روی پلات ها صرفا نیازه که هارد روشن باشه و دیگه هیچ پردازشی روی دوش سی پی یو و همچنین هیچ رید و رایتی روی اس اس دی وجود نداره؟ یا اینکه پلات ها نیازه به روز بشن و هی عوض میشه و پردازنده و اس اس دی همیشه تحت فشار هستن؟

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

شما تو چیا به کجا رسیدی ؟ چه کردی تا الان؟

من یه بررسی کردم دیدم چیز  جالبیه و درآمد به نسبت هزینه اولیه خیلی خوبی داره ( اگر چیزی که اون ماشین حساب گفته صحیح باشه) مثلا با 15 ترابایت فضا ماهانه چیزی 1500 دلار میده البته فعلا

من یک مورد برام مبهم هست هنوز نمیدونم شما اطلاع دارین یا نه

شیوه کار این چیا چطوره؟ یعنی من ماین رو شروع میکنم با پردازنده و حافظه موقت یه اس اس دی یک ترابایت و پلات هارو بعد از تموم شدن انتقال میدم به هارد چند ترابایت اصلیم

بعد از پر شدن هارد و شروع فارمینگ روی پلات ها صرفا نیازه که هارد روشن باشه و دیگه هیچ پردازشی روی دوش سی پی یو و همچنین هیچ رید و رایتی روی اس اس دی وجود نداره؟ یا اینکه پلات ها نیازه به روز بشن و هی عوض میشه و پردازنده و اس اس دی همیشه تحت فشار هستن؟

حافظه موقت از اسمش معلومه موقته تا زمانی که پلات 100 درصد نشده هیچ فایلی نمیره به حافظه نهایی همش تو موقت میمونه و بعد از 100 درصد شدن یه پروسه داره که فایل هارو از اون جای موقت انتقال بده به نهایی و بعدش فایل هایی که توی خافظه موقت ساختهشدن بصورت خودکار حذف میشن  یعنی نیاز نیست کاری کنه همش خودش انجام میشه

هرچی حافظه موقت سریعتر باشه سریعتر پلات کردن تموم میشه بعد از تموم شدن پلات و در مرحله فارمینگ هیچ فشاری به سی پی یو وارد نمیشه پیشنهاد میشه چند تا چند تا تو پست های قبلی توضیح دادم پلات کنید ولی به مشخصات سیستم هم دقت کنید با سیستم 4 هسته ای نمیشه بیشتر از 2 تا پلات همزمان انجام داد هنگ میکنه

فعلا همونطور که گفتم با خافظه کم چیزی گیرت نمیاد من الان 5 تا پلات دارم هیچی بهم نداده و نوشته 4 سال مدت زمانی هست که احتمال میره من چیا بدست بیارم  ولی اگر استخرش بیاد بلاک ها بین همه افراد تقسیم میشه به میزان مشارکتشون یعنی یه نفر با یه ترابایت یه بلاک رو اول از همه پیدا کنه یا یه نفر که یه مزرعه هارد داره فرقی نمیکنه هر کی به میزان مشارکتش سهم میگیره

دوستان حس نمیکنید اینترنت وحشیانه سرعتش رفته بالا واسه من 40 مگ هم میرسه اینا دست شیطان رو از پشت بستن🙄

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 20 اردیبهشت 1400 در 05:05، m.reza گفته است :

متاسفانه بله

خب بسلامتی اثر هنری جدیدی داریم می بینیم
دسته گل جدید رمز ارز ها
فکر میکنم بزودی باید کوپن خرید قطعات دیجیتال ضروری توزیع کنند
چون با این وضع دیگه کاری نمیشه کرد و همه چی میریزه بهم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هات بیت درست شده ؟

@YUNKI

به نظر میاد وقتی تعدادی تب سایت کوین مارکت باز میکنی از سیستم سوء استفاده و ماین میکنه دیشب حدود 10 تا تب همزمان باز کردم سیستم قشنگ 5 دقیقه هنگ کرد و به زور تونستم کروم ببندم و ریستارت کنم امروز هم 2 تا تب اضافی باز میکنم بازم مصرف پردازنده بالا میره و هر چی تعداد تبها بالاتر باشه استفاده از پردازنده بیشتر میشه

افزونه ماینر بلاک هم دارم اما به نظر میاد تاثیری نداره قبلا انتی ویروس کاسپر هم بلاک میکرد

cointiger

کار کردین باهاش؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

هات بیت درست شده ؟

@YUNKI

اره سالمه میتونی چنج کنی ویتدراو و دیپازیت هم باز شده

اخبار جدید از چیا اینه که کانال  یوتیوب با سازنده چیا پرس پاسخ گذاشته و گفتن ساخت پروتکل استخر تاخیر خوردهخودش هم استخر space رو داره روش کار میکنه و گفته یه هفته شایدم دو هفته طول بکشه بعد تموم شدن استخر واسه جوین شدن باید دوباره پلات کنید😑😕

من دیگه پلات نمیکنم تا استخرش بیاد

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

نظر و تفسیرتون نسبت به این خبری که  ظاهرا دیروز منتشر شده چیه؟ سنگ اندازیه و مالیات میخان ببندن ، مجوز بدن و پول بگیرن؟میخان بازار ملیاردی پر منفعت دست نهادهای دولتی و برادران چینی مون باشه و برا خودشون برای دور زدن تحریم ها بشکل قاطع استفاده‌ کنن و سرمایه گذاران رو مثل بورس بیچاره کنن و نزارن از این خوان گسترده استفاده کنن با این شرایط بد اقتصادی آمیخته با کرونا و عدم اشتغال و درآمد عده کثیری  جوان؟هم از آخور و  هم از توبره بخورن؟ 

من که هنوز مطالعه نکرده و آشنا نشده و سرمایه نگذاشته ، کلی دشارژ و تخلیه روانی شدم و دپرس بدتر از قبل.

تکلیف فعالان بازار رمزارزها چه می‌شود؟ سرمایه مردم بلوکه شد؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...