رفتن به مطلب
  • 1

خرید ی گوشی خفن از 5 تا 7 تومن

Ali98
 اشتراک گذاری

سوال

سلام خدمت تمام دوستان عزیز

والا قصد دارم ی گوشی خوب بخرم 

من دوساله s8 دارم و دیگه خسته شدم حالا میخام ی گوشی در حد پرچمداران بخرم 

پردازنده گوشی بتونه همه بازی ها رو در اخرین تنظیمات اجرا کنه 

دوربین،سلفی خیلی خوبی داشته باشه 

اسکرین اولد بالای 6.3

باتری قابل قبول 

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید 

لینک به دیدگاه

Recommended Posts

• -1
در هم اکنون، Alirezatha گفته است :

عزیز من اون چیزی که شما تو یک کلمه کیفیت خلاصه اش کردی کلی کلی عامل هست که به طور کلی تجربه استفاده از گوشی رو متحول میکنه

اکثر کسایی که به  صفحه های oled عادت کردن دیگه نمیتونن بقیه پنل ها رو تحمل کنن

عادت یه چیز مسخره هست که بعد یک ماه حل میشه. مثلا وقتی ماوس جدید میخری اولش سخته باهاش کر کردن ولی بعد یک ماه بهش عادت میکنی و میگی عجب ماوس خوش دستی هست ولی همون موقع که خردی این را نمی گی. اون هایی که amoled عادت دارن یه بار کافی پول تاچ و آل سی دی بدن اون موقع معلوم میشه. که عادت به یه چیزی بد هست. تو شرایط بد اقتصادی و با این قیمت ها بهتر آدم یکم اقتصادی فکر کنه. 

لینک به دیدگاه

• 1
در هم اکنون، zen گفته است :

عادت یه چیز مسخره هست که بعد یک ماه حل میشه. مثلا وقتی ماوس جدید میخری اولش سخته باهاش کر کردن ولی بعد یک ماه بهش عادت میکنی و میگی عجب ماوس خوش دستی هست ولی همون موقع که خردی این را نمی گی. اون هایی که amoled عادت دارن یه بار کافی پول تاچ و آل سی دی بدن اون موقع معلوم میشه. که عادت به یه چیزی بد هست. تو شرایط بد اقتصادی و با این قیمت ها بهتر آدم یکم اقتصادی فکر کنه. 

بحث برتری یک نوع تکنولوژی با بحث هزینه نگهداری از اون کاملا متفاوت هست ضمن اینکه مگه چه قدر پیش میاد صفحه گوشی بشکنه برای کسی که مراقبش هست تقریبا زیر 10 درصد

ضمن اینکه ایشون قصد خرید گوشی پرچمدار دارن و فلسفه وجود پرچمدار یعنی حاضرم کلی پول بدم تا بهترین کیفیت رو دریافت کنم

حرفی که شما میزنید شاید برای فردی که قصد خرید گوشی میان رده یا اقتصادی داره درست باشه ولی برای کسی که دنبال گوشی پرچمدار هست ابدا

لینک به دیدگاه

• 0
در 43 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

بحث برتری یک نوع تکنولوژی با بحث هزینه نگهداری از اون کاملا متفاوت هست ضمن اینکه مگه چه قدر پیش میاد صفحه گوشی بشکنه برای کسی که مراقبش هست تقریبا زیر 10 درصد

ضمن اینکه ایشون قصد خرید گوشی پرچمدار دارن و فلسفه وجود پرچمدار یعنی حاضرم کلی پول بدم تا بهترین کیفیت رو دریافت کنم

حرفی که شما میزنید شاید برای فردی که قصد خرید گوشی میان رده یا اقتصادی داره درست باشه ولی برای کسی که دنبال گوشی پرچمدار هست ابدا

منم با شما موافقم اینکه اولد رنگاش بهتره خوب خیلی خوبه ولی فقط این نیست همین ک نایت مود فعال میکنی پیکسلا خاموش میشن شارژدهی میرن بالا یا همین aod یکی از بهترین قابلیت های چند سال گذشته بوده 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...