رفتن به مطلب

تجربه من با گرانترین RX580 8GB - ماین شده - کاهش دمای خیره کننده - اورکلاک تخصصی

HESAM OVERCLOCK HERO
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 7 دقیقه قبل، Divine گفته است :

لحیم gpu به برد

منم خودم نمی دونم چرا اینطوری می شه شاید به خاطر اینه میزان سطح تماس قلع با برد کم می شه و در نتیجه افزایش دما همون حالتی که برای یه سیم نازک این اتفاق می افته 

این حالایه بحثیه اما خب اگر دما کنترل شده باشه مشکلی پیش نمیاد ماینر هایی هستن که هنوز باسری r9 دارن ماین می کنن !!!!! حدود 3 سال ماین کردن و اینطور که شما می گی می شه 18 سال کار !!!! پس متعاقبا باید نابود شده باشن که نشدن دما خیلی خیلی مهمه 

این مورد رو دیگه من نمی دونم شما خودت استاد هستی ایشالا به خوبی ازش استفاده کنی 

آها اره احتمالا 

طول عمر قطعات کامپیوتری اگه از مارک های اشغالی مثل بایو استار نباشن خیلی بالاست

هنوز خیلی از قطعات قدیمی دارن بدون مشکل کار می کنن

مثل کارت گرافیک و سی پی یو 25 سال پیش هنوز روشن میشه 

اونا با تکنولوژی اون موقع ساخته شدن 

حالا فرض کنید قطعات با کیفیت الان چقدر عمر می کنن

براتون حساب کردم دیگه 

یه گیمر خیلی گیم بزنه روزی 4 ساعت ولی یه ماینر کارت رو کل 24 ساعت زیر لود کامل داره دقیقا میشه 6 برابر

کارت ماینینگ اگه زیر یک سال ماین و با قیمت خوب بتونید گیر بیارید چیز خوبیه و ارزش خرید داره

راستی درمورد فن از نظر من بهترین فن از نظر صدا رو گیمینگ ایکس ام اس ای داره و بهترین طراحی فن رو گیگابایت داره چون جریان حرکت فن ها همدیگرو خنثی نمی کنن بر عکس همه شرکت های دیگه

فدایی داری سلطان لطف داری شما سالار 

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Okaz گفته است :

سلام ممنون  اطلاعات مفیدی بود

اگر یکی از فن های گرافیک تنبل شده باشه باید چیکار کرد گارانتی سرویسش رو قبول میکنه یا باید خودمون دست بکار بشیم ؟ 

خواهش میکنم مشتی

قاعدتاً باید قبول کنن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Divine گفته است :

اگه اشتباه نکنم مدار تغذیش 6+1 فاز و هر فاز 60 یا 65 آمپر هست

اما سافایر نیترو پلاس 4+1 یا 5+1 فاز و هر فاز 35 آمپر هست 

تو طراحی مدار فازی ایسوس واقعا خوب عمل کرده

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

وربونت مشتی سالاری

یه وقت این تنظیماتی که من انجام دادم رو پیاده نکنی 

بالای 1.225 ولت برای پولاریس و بالای 1.1 برای GDDR5 اصلا جالب نیست 

اگه من این ولتاژ هارو دادم چون اول این کارتی که دارم برای این کارا ساخته شده دوم اینکه مغز خر خورده هستم خخخخخخ

خیلی  از این اورکلاک هایی که تو اینترنت می بینید و بعدش بنچمارک می گیرن یا اینکه پزش رو میدن اصلا پایدار نیستن 

مثلا رم گرافیک من تو خیلی از بازی ها رو 2.425 پایدار بود ولی تو DMC باید میزاشتم رو 2.1 که پایدار باشه 

فقط سری های تاپ به دلیل مدار و فاز قدرتمندشون میتونن این ولتاژ رو تامین کنن ،رو کارت عادی بزنید ممکنه دمای vrm بالا بره بسوزه یا فشار وارده بیشتر از ظرفیتش باشه 

صحبتتون راجب بنچمارک درسته 

مثلا تو بنچمارک گیری اگه بعد 1ساعت کرش کنه تو بازی بعد 5دقیقه کرش میکنه 

علتش شاید به خاطر حجم دیتای ورودی و پردازش باشه ولی حرفتون درسته

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mَd گفته است :

فقط سری های تاپ به دلیل مدار و فاز قدرتمندشون میتونن این ولتاژ رو تامین کنن ،رو کارت عادی بزنید ممکنه دمای vrm بالا بره بسوزه یا فشار وارده بیشتر از ظرفیتش باشه 

صحبتتون راجب بنچمارک درسته 

مثلا تو بنچمارک گیری اگه بعد 1ساعت کرش کنه تو بازی بعد 5دقیقه کرش میکنه 

علتش شاید به خاطر حجم دیتای ورودی و پردازش باشه ولی حرفتون درسته

خواهش میکنم بزرگ واری 

اره بازی با بازی هم فرق میکنه

علتش از نظر تکنیکی مربوط به اینکه به کودوم قسمت گرافیک و به چه شکل و سبک داره فشار میاد

در 2 ساعت قبل، mَd گفته است :

تو طراحی مدار فازی ایسوس واقعا خوب عمل کرده

البته پولش هم گرفته خخخخ 

این مدل خیلی گرونه 

در عوض مثلا سافایر مدل‌‌ نیترو پلاس لیمیتد ادیشن که از اسپشال ادیشن هم مدل بالا تره رو همون موقع که اینو خریدم می‌تونستم نو و آکبند بخرم تو انجمن 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

آها اره احتمالا 

طول عمر قطعات کامپیوتری اگه از مارک های اشغالی مثل بایو استار نباشن خیلی بالاست

هنوز خیلی از قطعات قدیمی دارن بدون مشکل کار می کنن

مثل کارت گرافیک و سی پی یو 25 سال پیش هنوز روشن میشه 

اونا با تکنولوژی اون موقع ساخته شدن 

حالا فرض کنید قطعات با کیفیت الان چقدر عمر می کنن

براتون حساب کردم دیگه 

یه گیمر خیلی گیم بزنه روزی 4 ساعت ولی یه ماینر کارت رو کل 24 ساعت زیر لود کامل داره دقیقا میشه 6 برابر

کارت ماینینگ اگه زیر یک سال ماین و با قیمت خوب بتونید گیر بیارید چیز خوبیه و ارزش خرید داره

راستی درمورد فن از نظر من بهترین فن از نظر صدا رو گیمینگ ایکس ام اس ای داره و بهترین طراحی فن رو گیگابایت داره چون جریان حرکت فن ها همدیگرو خنثی نمی کنن بر عکس همه شرکت های دیگه

فدایی داری سلطان لطف داری شما سالار 

دوست گلم اتفاقا از نظر بنده بدترین کولینگ و حرکت فن رو همین گیگابایت داره که به صورت معکوس همدیگه میچرخه . وقتی فن ها رو یه جهت هست باعث میشه حرکت هوا به اون جهت راحتتر باشه و حرارت راحت تر تخلیه بشه که گیگا با حرکت چرخش معکوس باعث میشه یه مقداری گرما اون وسط بیشتر گیر بیوفته و چون بالا و پایین کارت هم کامل بسته است اصلا کار جالبی نیست . و اگر گیگا به خاطر این که فن ها روی هم تاثیر نگذارند این کارو کرده یه جورایی میتونه سوال برانگیز باشه که به کیفیت فن هاش شک داشته یا اینکه میخواسته نوآوری کنه در این زمینه که بنده جوابش رو نمیدونم  تو کارتهای گرافیک سری rx به نظر بنده هم مثل دوستمون بهترین کارتهارو سافایر و بعد ام اس آی و ایسوز میزنن . البته برندهایی که در ایران موجود هست وگرنه کارتهای his هم واقعا فوق العاده هستن 

اینم بگم این حرفها نظر شخصی هست نسبت به استفاده ای که خودم داشتم و تجربه کردم و دلیلی برای بهتر بودن هیچ برندی نیست چون همه این برندها بسیار باکیفیت و کاملا شناخته شده هستن 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

دوست گلم اتفاقا از نظر بنده بدترین کولینگ و حرکت فن رو همین گیگابایت داره که به صورت معکوس همدیگه میچرخه . وقتی فن ها رو یه جهت هست باعث میشه حرکت هوا به اون جهت راحتتر باشه و حرارت راحت تر تخلیه بشه که گیگا با حرکت چرخش معکوس باعث میشه یه مقداری گرما اون وسط بیشتر گیر بیوفته و چون بالا و پایین کارت هم کامل بسته است اصلا کار جالبی نیست . و اگر گیگا به خاطر این که فن ها روی هم تاثیر نگذارند این کارو کرده یه جورایی میتونه سوال برانگیز باشه که به کیفیت فن هاش شک داشته یا اینکه میخواسته نوآوری کنه در این زمینه که بنده جوابش رو نمیدونم  تو کارتهای گرافیک سری rx به نظر بنده هم مثل دوستمون بهترین کارتهارو سافایر و بعد ام اس آی و ایسوز میزنن . البته برندهایی که در ایران موجود هست وگرنه کارتهای his هم واقعا فوق العاده هستن 

اینم بگم این حرفها نظر شخصی هست نسبت به استفاده ای که خودم داشتم و تجربه کردم و دلیلی برای بهتر بودن هیچ برندی نیست چون همه این برندها بسیار باکیفیت و کاملا شناخته شده هستن 

صحیح

اینجوری حداقل صدای کارت کمتر میشه که نمیشه ؟

چون جریان های باد همدیگر نمی شکنن 

قطعا باید یه تاثیر خاصی تو صدا داشته باشه چون باین سیستمی که الان گیگابایت تولید می‌کنه هزینه تولید و پیچیدگی تولید می‌ره بالا 

لینک به دیدگاه

آقا حسام ممنون از تاپیکت. اما پیشنهاد می کنم واقعا تو سری کارت های RX‌حتما با سافایر (مخصوصا اسپشل ادیشن و نیترو پلاس) و گیمینگ ایکس هم آشنا بشی. واقعا کارتهایی که از این سری دیدم خیلی محشر هستن. 
سری ایسوس تو رده بندی های بعدی قرار می گیرن، البته یه چند تا بدی هم دارن. اینکه گارانتی شون تو ایران زیاد معنبر نیست و هیچکس دل خوشی ازشون نداره. اینکه معمولا خرابی یکی از فن ها بعد از مدتی اتفاق می افته مخصوصا فن وسطی. اینکه معمولا ال ای دی هاش بعد از مدتی نصفه نیمه کار می کنن. 
یعنی واقعا بخواییم سافایر و گیمینگ ایکس و ایسوس رو با هم مقایسه کنیم سافایر مث تراکتورهای امریکایی مدل جدید هست، گیمینگ ایکس مث ماشین های لوکس و ایسوس هم یه سری معمولی بی ام دبلیو...
حالا مدل های دیگری مثل گیگا و بایوستار و غیره که اصلا حرفی برای گفتن ندارن. یه مدل هم هست که تو ایران وارد نمی شه و اونم سری Red Devil تو این کارت ها هست که اونا هم محشر هستن ولی حیف وارد کشور نمی شن.

ویرایش شده توسط Negrasombra
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

آقا حسام ممنون از تاپیکت. اما پیشنهاد می کنم واقعا تو سری کارت های RX‌حتما با سافایر (مخصوصا اسپشل ادیشن و نیترو پلاس) و گیمینگ ایکس هم آشنا بشی. واقعا کارتهایی که از این سری دیدم خیلی محشر هستن. 
سری ایسوس تو رده بندی های بعدی قرار می گیرن، البته یه چند تا بدی هم دارن. اینکه گارانتی شون تو ایران زیاد معنبر نیست و هیچکس دل خوشی ازشون نداره. اینکه معمولا خرابی یکی از فن ها بعد از مدتی اتفاق می افته مخصوصا فن وسطی. اینکه معمولا ال ای دی هاش بعد از مدتی نصفه نیمه کار می کنن. 
یعنی واقعا بخواییم سافایر و گیمینگ ایکس و ایسوس رو با هم مقایسه کنیم سافایر مث تراکتورهای امریکایی مدل جدید هست، گیمینگ ایکس مث ماشین های لوکس و ایسوس هم یه سری معمولی بی ام دبلیو...
حالا مدل های دیگری مثل گیگا و بایوستار و غیره که اصلا حرفی برای گفتن ندارن. یه مدل هم هست که تو ایران وارد نمی شه و اونم سری Red Devil تو این کارت ها هست که اونا هم محشر هستن ولی حیف وارد کشور نمی شن.

خواهش می کنم مشتی بزرگواری 

اگه برای زیبایی میخواستم بگیرم قطعا لیمیتد ادیشن رو‌ می گرفتم 

اگه برای کم صدا بودن میخواستم بگیرم قطعا گیمینگ ایکس رو می گرفتم

ولی من برای اورکلاک شدید میخواستم 

برای این کار کارتم باید 3 تا ویژگی می داشت 

1-باید سلیکون دست چین شده و برنده می بود آستریکس تاپ از رد دویل گلد سمپل هم دستچین شده تره البته سلیکون لاتاری همیشه هست اینجوری فقط احتمالات می‌ره بالا

2-باید مدار تغذیه قوی‌ می داشت 

نیترو پلاس که خیلی ضعیفه 4+1یا 5+1 اونم 35 یا 40 امپره

رد دویل گلد سمپل هم 5+1 هست اونم 40 یا 45 آمپر اگه اشتباه نکنم

اما آستریکس قوی ترین رو داره 6+1 اونم 65 امپر

3-باید کولر قوی می‌داشت که قوی ترین ایر کولر بازار استریکسه از این قوی تر دیگه هیبرید ها و واتر کول ها میشن 

تو شماره 2 و 3 قطعا بهترین همینه تو شماره 1 هم جزو بهترین هاست 

فقط فکر کنم یه کارت از شرکت ای چیل سلیکون دست چین شده تری داشته باشه

اینا کلا چیزای مهم بود به عنوان مزایای اضافی آستریکس و گیمینگ ایکس سنسور های دما و ولتاژشون از رد دویل و نیترو پلاس های سافایر خیلی بیشتره

بخواطر این داستانا آستریکس گرفتم وگرنه بخواطر زیبایی نیترو پلاس لیمیتد ادیشن می گرفتم

اهل کارت کم صدا نیستم ولی اگه بودم گیمینگ ایکس می گرفتم که فن های خیلی کم صدایی داره

لینک به دیدگاه

دوستان الان محض اطمینان چک‌ کردم برای کیفیت سلیکون 

حدود 7 تا کارت هستن که سلیکون دست چین شده تری دارن 

یکی گیگابایت اروس اکستریم 

یکی داتلند دویل

یکی دیگه پرچمدار HIS که اسمش طولانیه 

یکی دیگه پاور کالر رد دویل گلد سمپل

یکی دیگه XFX GTR-S نسخه بلک ادیشن اورکلاک پلاس

یکی دیگه نیترو پلاس اسپشال ادیشن

یکی دیگه نیترو پلاس لیمیتد ادیشن

بجز اروس اکستریم  که توان کولر و مدار تغذیش رو نمی دونم بقیه مدار تغذیه و کولرشون به خوبی آستریکس نیست 

لینک به دیدگاه

سلام اقا حسام

با تشکر از به اشتراک گذاشتن تجربه هیجان انگیزت.

من از هر دو برند Strix و Gaming X رو داشتم و هر دو هم واقعا خوبن. ولی بازم به نظرم مدل msi بهتره (اتفاقا تو ولتاژ بالا رفتار بهتری نشون دادن و انصافا فن ها بهتر عمل می کنن.)

ی چیزی که بعضا باعث افزایش غیر عادی دما میشه، بد جا خوردن کارت میتونه باشه؛ در ظاهر کارت درست قرار گرفته و حتی گیره قفل میشه ولی وقتی کیس رو از حالت خوابیده به ایستاده قرار می دیم دما خیلی غیر منطقی بالا میره.

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

یکی دیگه XFX GTR-S نسخه بلک ادیشن اورکلاک پلاس

جدا فکر نمی کردم این هم تو این دسته باشه. دارم استفادش می کنما منتها واقعا نمی دونستم در این حد هست. از کیفیت فن این سری هم خبری داری حسام جان؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Blueman6 گفته است :

سلام اقا حسام

با تشکر از به اشتراک گذاشتن تجربه هیجان انگیزت.

من از هر دو برند Strix و Gaming X رو داشتم و هر دو هم واقعا خوبن. ولی بازم به نظرم مدل msi بهتره (اتفاقا تو ولتاژ بالا رفتار بهتری نشون دادن و انصافا فن ها بهتر عمل می کنن.)

ی چیزی که بعضا باعث افزایش غیر عادی دما میشه، بد جا خوردن کارت میتونه باشه؛ در ظاهر کارت درست قرار گرفته و حتی گیره قفل میشه ولی وقتی کیس رو از حالت خوابیده به ایستاده قرار می دیم دما خیلی غیر منطقی بالا میره.

درود سالار 

متشکر از شما 

اره ممکنه ولی تو این مورد خمیر خشک شده بود 

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

جدا فکر نمی کردم این هم تو این دسته باشه. دارم استفادش می کنما منتها واقعا نمی دونستم در این حد هست. از کیفیت فن این سری هم خبری داری حسام جان؟

XFX با این اسم مدل های مختلف زیاد داره ها

اینی که من گفتم GTR-S black edition OC هست که سلیکون دست چین شده با کیفیتی داره

تمام مدل های سری GTR-S مدار تغذیه خیلی خوبی دارن 

مدار تغذیشون 5+1 فاز و 50 امپره

اما کولر متوسطی دارن 

درمورد مدل های پایین تر مثل GTR و یا حتی پایین تر GTS اطلاعی ندارم

اما GTR-S ها مدار تغذیه خوب دارن و بسته به مدلشون کیفیت سلیکون فرق می کنه 

بالاتر از همه میشه بلک ادیشن اورکلاک

فقط از نظر کولر متوسطن رو به بالان

فن هاشون تو ماینینگ که زیاد پیش میاد که بعد یکی دو سال میسوزن یا نیم سوز میشن 

ولی فن رو همیشه میشه خیلی ارزون عوض کرد

کارت های XFX نسبت به قیمتی که الان تو انجمن دارن خیلی خوبن 

همین الان یکی از بچه ها داره تو انجمن نسخه 8 گیگ رو می فروشه 1.4 میلیون تومن 

واقعا عالیه 

با این پول2GB 1050 هم نمیشه خرید اما الان همه میتونن راحت RX580 8GB بگیرن

از دوستاتون یا اشناهاتون کسی میخواد بگید بگیرن که الان بهترین موقع برای آپگریده

اینا هم حداقل حداقل یه 3 سالی که عمر توشون هست 

3 سال دیگه کارت های نو خیلی بهتر میاد که ارزش اینا به خیار بند میشه

همین الانشم بالاخره یه رقیب براشون اومد 

1650SUPER برای کسایی که فقط نو میخرن و 1660SUPER برای کسایی که می‌خوان یه پله آپگرید کنن 

حالا بزودی کارت های بهتر هم میان

یه نکته خوب هم بگم الان RX580 8GB حدود 30 درصد تو RDR2 قوی تر از 1060 6GB ظاهر شده و تو این بازی خاص فعلا هم قدرت 1070 هست

البته فکر کنم انویدیا با دادن درایور جدید درست کنه کارت هاشو وای فعلا که اینجوریه

الان بهترین موقع برای اپگریده 

با حدود 120 دلار میتونید صاحب همچین کارتی بشید

اگه ترامپ رای نمی آورد و تحریم های مسخرش نبود الان همه میتونستن با 500 هزار تومن این کارت رو بخرن و بزنن تو رگ

ولی بازم تو این شرایط خیلی خوبه و قابل خریده تمام بازی های روز رو هم میتونید بازی کنید 

بعضی از بازی های روز رو هم با رزولوشن 2K مثل DMC5 که خودم 2K 75FPS بازی می کنم

میتونید سر بزنید به بازی‌های قدیمی از گرافیک 8K با فریم ریت های بالا لذت ببرید

یا برای بازی هایی مثل GTA V تکستچر پک بریزید 

همین الان با رزولوشن 2K 75FPS بازی میکنم GTA رو 

هر دو این بازی های رو هم که گفتم مکس ستینگ 

فقط یه سری بازی ها مثل بتلفیلد 1 رو باید چند تا از تنظیمات رو بیارید پایین و مکس مکس نمی تونید 2K بازی کنید 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

XFX با این اسم مدل های مختلف زیاد داره ها

از توضیحاتت ممنونم واقعا. من خیلی وقته به دوستام کلا خرید کارتهای ای ام دی رو توصیه می کنم. اونایی که به حرفم گوش کردن راضی بودن و پول بیشتری تو جیبشون مونده. اونایی هم که نخریدن پول بیشتری خرج کردن. 

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

این کارتو داشتم خیلی خنک بود دستم نزدم بهش اصلا تنها کارتیه که میتونه با کارتای Sapphire رقابت کنه 🤙

ویرایش شده توسط Slasher
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

از توضیحاتت ممنونم واقعا. من خیلی وقته به دوستام کلا خرید کارتهای ای ام دی رو توصیه می کنم. اونایی که به حرفم گوش کردن راضی بودن و پول بیشتری تو جیبشون مونده. اونایی هم که نخریدن پول بیشتری خرج کردن. 

قوربونت مشتی سالاری 

اره بعضی ها به هوای قدیم هنوز عشق انویدیا و اینتل دارن هنوز

من اخیرا خیلی کارت عوض کردم ناموسا کیفیت رنگ AMD خیلی بهتره 

تو کنترل پنل انویدیا وقتی شدت رنگ رو می بری بالا قشنگ رنگ ها کیفیتشون رو از دست میدن به گ* بند میشه کیفیت رنگ 

همه چی زرد میشه می‌ره 

ولی تو ای ام دی نه 

فقط درایور ای ام دی مصرف رمش و مصرف سی پی یوش به نسبت بیشتره 

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

قوربونت مشتی سالاری 

اره بعضی ها به هوای قدیم هنوز عشق انویدیا و اینتل دارن هنوز

من اخیرا خیلی کارت عوض کردم ناموسا کیفیت رنگ AMD خیلی بهتره 

تو کنترل پنل انویدیا وقتی شدت رنگ رو می بری بالا قشنگ رنگ ها کیفیتشون رو از دست میدن به گ* بند میشه کیفیت رنگ 

همه چی زرد میشه می‌ره 

ولی تو ای ام دی نه 

فقط درایور ای ام دی مصرف رمش و مصرف سی پی یوش به نسبت بیشتره 

پروفایل رنگ فقط به کارت گرافیک ربط نداره(این حرفتون یه جورایی برام مسخرست با عرض معذرت) چون علاوه بر پروفایل رنگ گرافیک، نوع و کالیبریشن رنگ صفحه نمایش هم دخیل هست

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، MojArch گفته است :

پروفایل رنگ فقط به کارت گرافیک ربط نداره(این حرفتون یه جورایی برام مسخرست با عرض معذرت) چون علاوه بر پروفایل رنگ گرافیک، نوع و کالیبریشن رنگ صفحه نمایش هم دخیل هست

نمی دونم والا

من فقط میرم تو تنظیمات شدت رنگ رو می برم بالا

تو انویدیا شدت رنگ بیشتر می شد ولی کیفیت رنگ داغون می شد

تو ای ام دی رنگ با حفظ کیفیت شدتش بیشتر می شد

لینک به دیدگاه

در در 9 آذر 1398 در 12:58، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

فقط یه سری بازی ها مثل بتلفیلد 1 رو باید چند تا از تنظیمات رو بیارید پایین

رو 2k ? نه بابا جواب میده تست کردم اوکیه 

لینک به دیدگاه

دوستان تو رد دد ردمپشن 2 این کارت قدرتش هم اندازه 1070 هست

این کارت برای بازی کردن تو رزولوشن 1920*1080 و تنظیمات اپتیمایز شده سایت های معروف که بیشترین کیفیت و کمترین افت فریم رو دارن کافی نیست 

اما این کارت برای رزولوشن 1280*1024 خوبه

این رزولوشن من همش فکر می کردم HD محسوب میشه ولی رزولوشن همون FHD هست اما با دیگه واید نیست

یعنی کیفیت همونه فقط زاویه دیدتون کمتره

برای FHD معمولی نیاز به کارت 1070Ti یا 1660SUPER به بالا نیاز دارید 

این تنظیمات اپتیمایزی که من استفاده می کنم کیفیت بازی رو حفظ می کنه ولی افت‌ فریم خیلی کمی داره 

اما بازم برای FHD کافی نیست

بازی واقعا گرافیک‌ فوق العاده ای داره و ارزشش رو داره 

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

دوستان یه تست دما با فیورمارک الان می فرستم پشماتون بریزه

انقدر رو کارت خوب کار کردم دماش الان از واتر کول هم کمتره

این کارت در حال حاضر برای فروش هست

Capture12.thumb.PNG.8e3d7444e0476b8ca7689fb7fcff4a42.PNG

Capture13.thumb.PNG.b5a76120215abb2f7f3bdc1ce8f5f71b.PNG

لینک به دیدگاه

استاد 

به جای نوشتن یه ویدئو مثل یوتیوب درست کنی خیلی حال میده

بی زحمت سعی کن فیلم درست کنی تا متن

و اینکه با فیلم درست کردن مشهور تر میشی 

گفتی کارت برا فروشه بی زحمت قیمتشو واسم پ خ کن

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Anthem گفته است :

استاد 

به جای نوشتن یه ویدئو مثل یوتیوب درست کنی خیلی حال میده

بی زحمت سعی کن فیلم درست کنی تا متن

و اینکه با فیلم درست کردن مشهور تر میشی 

گفتی کارت برا فروشه بی زحمت قیمتشو واسم پ خ کن

تو سن و سال من دیگه کسی حوصله این چیزا رو نداره سلطان

همین متن و عکس هم تنبلیم میاد فقط بخواطر رو کم کنی می نویسم و عکس می گیرم خخخخ

سالار این تاپیک فروشه کارته

یه کیبورد مارک لاجیتک هم بصورت هدیه همراشه

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

دوستان یه تست دما با فیورمارک الان می فرستم پشماتون بریزه

انقدر رو کارت خوب کار کردم دماش الان از واتر کول هم کمتره

این کارت در حال حاضر برای فروش هست

Capture12.thumb.PNG.8e3d7444e0476b8ca7689fb7fcff4a42.PNG

Capture13.thumb.PNG.b5a76120215abb2f7f3bdc1ce8f5f71b.PNG

خدایی من خودمم الان موندم چقدر این کارت خنکه

تنظیمات فیورمارک هم هرتغییری میدم بازم همینه

گذاشتم روی 8K با AA 8 ولی فرقی نمی کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...