رفتن به مطلب

فروش پاور FSP AURUM PRO 1000W

Ramin_Naseri
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

FSP AURUM PRO 1000W

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/fsp/fsp-aurum-pro-1000w-power-supply-5.html&tab=comments

گواهی 80Plus Gold

نیمه ماژولار ( فقط کابل سی پی یو و مادربرد جدا نمیشه )

یه سال و نیم کار کرده

تعداد و طول کابل ها روی جعبه هست که عکسشو گذاشتم

جعبه و همه متعلقات موجود

کاملا سالمه و هیچ مشکلی نداره. برندش معروف نیس ولی کیفیتش عالیه از کارتنش بگیر تا کابل و فن و همه چی. کولر مستر داشتم خیلی دیرتر از اینم خریدم 2 بار تعمیر کردم این بدون هیچ مشکلی کار کرد

یکی از از کابل های ساتا به علت اتصالی خراب شده ( هم سوکت خود کابل و هم یه کم سوکت روی پاور پلاستیکش ذوب شده )  که تو عکسا معلومه ولی هیچ مشکلی نداره و به راحتی با تعویض کابل میشه استفاده کرد. اینم بخاطر اشتباه خودم بود نه بخاطر کیفیت پایین پاور یا فشار زیاد

یکی از کابل های 6+2 هم خودم طولشو افزایش دادم که اونم عکس گرفتم

قیمت 900 فروش فقط از طریق واسطه لیون 

پول لازمم ارزون میدم فقط فروش بره. خدا وکیلی پاور 1000 وات ماژولار گلد با این قیمت کجا پیدا میشه!!

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

لینک به دیدگاه

واقعا پاور خوبی هست من ۱۲۰۰ وات همین رو دارم رو سیستم استفاده میکنم. انشالا خوب بفروشید دوست عزیز. 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...