رفتن به مطلب

باندل 2600K کامل برای یوزر یا همکار

Recommended Posts

با سلام دوستان
باندل بنده به علت خریدن سیستم قویتر، به فروش میرسه
مادربرد Gigabyte P65 UD3 USB3 هستش فقط پنلش موجوده(کاملا سالم هستش تنها عیبی که داره اینه یکی از خروجی های صدا خش خش میکنه که میتونین یه کارت صدای یو اس بی بخرین براش یا از خروجی دوم استفاده کنید. بقیه قطعات و بخش های مادربرد کاملا سالم هستن چه از لحاظ فیزیکی چه از لحاظ عملکرد
سی پی یو Core i7 2600K غول گیمینگ و رندرینگ سال 2011 که هنوز هم هرچی گیم بخوام بالا میاره(تا حالا اورکلاک نشده) از جمله پابجی رینبو جی تی ای فورتنایت و ....
دو عدد رم 4 گیگ یعنی مجموعا 8 گیگ  DDR3 همراه باندل هستش که کاملا سالم هستن و هیچ مشکلی ندارن
باکس موارد بالا موجود نیست و مادربرد فقط پنل داره
کولر سی پی یو گرین نوتوس 400 هستش که بنده فن دیفالتشو در آوردم و دو عدد از فن های کیت آر جی بی گرین رو روش نصب کردم (که تو سخت ترین کار ها مثل بازی کردن بازی های روز، دماش از 60 درجه بیشتر نشه) ولی فن دیفالتش موجوده و کارتن هم داره و تمامی متعلقاتش هم موجود هستش(فن دیفالت رو میدم خدمتتون و فن های ار جی بی رو برمیدارم ولی اگه خواستین کیت آر جی بی رو هم کامل میفروشم به قیمت معقول که نه سیخ بسوزه و نه کباب)
باندل شامل اینا بود
به هیچ عنوان تک فروشی نداریم(اگه چند نفر پیدا بشن و با تعامل خودشون بخوان سیستم رو تیکه تیکه بخرن من مشکلی ندارم)
24 ساعت مهلت تست داده میشه 
بنده شهرستان بوکان زندگی میکنم اگر کسی بود خوشحال میشم بیاد حضوری تست کنه و بخره اگر هم نبود ابتدا واریز می فرمایند و سپس مرسوله براشون ارسال میشه(بنده درگاه پرداخت تایید شده دارم)
باندل به صورت اوپن ستاپ بوده و به همین خاطر یکم گرد و خاک روشه که خودتون میتونید تمیزش کنید یا خودم تمیز میکنم مشکلی نداره
قیمت هم به بالا ترین پیشنهاد فروخته میشه(توجه کنید این باندل کاملا سالم و سرحاله و روش یه 1050 یا کارت بالاتر نصب کنین، میتونین حتی پابجی باهاش بازی کنین(من خودم با 570 تونستم رو کیفیت high بازی کنم))
بنچمارک هاش تو اینترنت هست و این سی پی یو واقعا یه غولی هست برای خودش(قیمت سی پی یوی خالی تو سایت 1400 هستش)
لطفا قیمت معقول بدین بنده باندل رو نه دزدیدم و نه پیداش کردم. الان هم مجبورا دارم میفروشمش
باز هم میگم باندل برای یوزر و مصرف کننده خیلی بهینه و خوبه و خیلی راحت میتونه هرکاری باهاش داشته باشه انجام بده(بنده کارم ادوبی پریمیر هست و واقعا هیچ مشکلی نداره)
تلگرام بنده @Matin_Severus اکثرا آنلاین هستم
شماره تماس بنده 09021114166 البته هنوز گوشیم رجیستری نشده واسه همین خاموشه
مسئولیت و هزینه ارسال به عهده خریدار محترم(بنده با نهایت سلیقه و کوشش بسته بندی رو انجام میدم طوری که سالم دستتون برسه)
عکس های باندل :

photo_2019-12-11_01-15-45.jpg

photo_2019-12-11_01-33-15.jpg

photo_2019-12-11_01-15-46.jpg

photo_2019-12-11_01-15-48.jpg

photo_2019-12-11_01-15-50.jpg

photo_2019-12-11_01-15-52.jpg

photo_2019-12-11_01-33-11.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست عزیز اگر باندل رو قیمت گذاری کنیدراحت تر فروش میره چون ممکنه خریدار قیمتی بده که باعث ناراحتیتون بشه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Smiley60 گفته است :

درود دوست عزیز اگر باندل رو قیمت گذاری کنیدراحت تر فروش میره چون ممکنه خریدار قیمتی بده که باعث ناراحتیتون بشه

بله مرسی از شما
بنده واسه اینکه بی انصافی پیش نیاد، از چند نفر از اساتید قیمت گرفتم یکیشون آقای قدرت دیزجی دوست خوبم و افرادی دیگر به پیشنهاد خودشون
میانگین قیمت هاشون اینطوری بود باندل بدون احتساب کولر 2400  می ارزه(قیمت همکار حساب کردن) و کولر هم قیمت گذاری نکردن و پیشنهادشون این بود که بنده فن استوک رو تحویل بدم و کولر رو پیش خودم نگه دارم
از این رو قیمت پایه باندل(رم+مین بورد+سی پی یو) 2/400/000 تومان قیمت گذاری میشه بدون کولر حرفه ای
اگه کولر هم خواستید به توافق می رسیم سرش(قیمت نو کولر 350 الی 470 هستش همین الان) و کولر بنده هم تنها فرقش با کولر نو اینه که گرد و خاک روشه(خیلی تمیزه و همه متعلقاتشم موجوده)
مرسی بابت کمکتون 

لینک به دیدگاه

قابل توجه دوستانی که بلدن اورکلاک کنن(من خودم تست نکردم و بلد هم نیستم ولی خیلی بهم پیشنهاد شده اورکلاک کن ولی دلم نیومده) این سی پی یو واقعا قدرت چشمگیری داره نسبت به قیمتش
واقعا تو هیچ بازی کم نیاورده و هنگ و لگ ندیدم
یه اس اس دی انداختم روش خیلی زود بوت میشه و واقعا سریعه
میتونید برید بنچمارک هاشو ببینید واقعا چیز خوبیه

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Matin007 گفته است :

بله مرسی از شما
بنده واسه اینکه بی انصافی پیش نیاد، از چند نفر از اساتید قیمت گرفتم یکیشون آقای قدرت دیزجی دوست خوبم و افرادی دیگر به پیشنهاد خودشون
میانگین قیمت هاشون اینطوری بود باندل بدون احتساب کولر 2400  می ارزه(قیمت همکار حساب کردن) و کولر هم قیمت گذاری نکردن و پیشنهادشون این بود که بنده فن استوک رو تحویل بدم و کولر رو پیش خودم نگه دارم
از این رو قیمت پایه باندل(رم+مین بورد+سی پی یو) 2/400/000 تومان قیمت گذاری میشه بدون کولر حرفه ای
اگه کولر هم خواستید به توافق می رسیم سرش(قیمت نو کولر 350 الی 470 هستش همین الان) و کولر بنده هم تنها فرقش با کولر نو اینه که گرد و خاک روشه(خیلی تمیزه و همه متعلقاتشم موجوده)
مرسی بابت کمکتون 

ببخشید

فکر میکنم یه اشتباهی تو قیمتگذاری شده

میشه قطعات روتک تک بگین چند حساب کردین که شده2400

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Rasol2000 گفته است :

ببخشید

فکر میکنم یه اشتباهی تو قیمتگذاری شده

میشه قطعات روتک تک بگین چند حساب کردین که شده2400

مین 900
سی پی یو 900
رم ها 350 الی 400
فن 200
البته راه مذاکره داره قیمتا

لینک به دیدگاه

دوست عزیز تک فروشی نداریم
ببینم یکی بیاد بگه تک فروشی هست یا نه یا قیمت نامعقولانه بده امتیاز منفی براش ثبت میکنم
تک فروشی نداریم!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...