رفتن به مطلب

کدوم بهتره 1660ti یا vega56

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

اول میخواسم rx 580 بگیرم ولی گارانتی نداشت به خاطر همین بیخیالش شدن

بین 1660 ti و vega 56 کدومو بگیرم به نظرتون؟ 

البته اگه vega 56 پیدا شه توی نت

لینک به دیدگاه

RX 580گارانتی دارش هم هست4.200فکر میکنم؟

1660tiقطعا بهتره،مصرف برق کمتر،stableهست خیالت از بابت دمای کارت جمع

لینک به دیدگاه

کارتا تقریبا تو یه سطحن وگا داغه و پرمصرف 

لینک به دیدگاه

هیچ کدام به درد نمی خورد

ولی در این میان 1660 کمتر به درد نمی خورد و گزینه مناسب تری ست

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Unknown Truth گفته است :

هیچ کدام به درد نمی خورد

ولی در این میان 1660 کمتر به درد نمی خورد و گزینه مناسب تری ست

چرا؟ 

لینک به دیدگاه

من باشم وگا رو بر میدارم با این که مصرفش بیشتره ولی ملاک برای من  پروفومن هست شما یه سرچ توی یوتوب بزنی میبینی گه از لحاظ عملکرد وگا یسرگردن بالاتره..

باز هم انتخاب با شماست.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، sepehr21 گفته است :

من باشم وگا رو بر میدارم با این که مصرفش بیشتره ولی ملاک برای من  پروفومن هست شما یه سرچ توی یوتوب بزنی میبینی گه از لحاظ عملکرد وگا یسرگردن بالاتره..

باز هم انتخاب با شماست.

حرف شما درسته 

ولی وگا سخت گیر میاد واسه خرید 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، M. Azadi گفته است :

حرف شما درسته 

ولی وگا سخت گیر میاد واسه خرید 

Vega 56 دارم اگه خواستی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، M. Azadi گفته است :

سلام

اول میخواسم rx 580 بگیرم ولی گارانتی نداشت به خاطر همین بیخیالش شدن

بین 1660 ti و vega 56 کدومو بگیرم به نظرتون؟ 

البته اگه vega 56 پیدا شه توی نت

بودجتون چقدره ؟ الان متاسفانه به دلیل نوسانات قیمت ارز قیمت گرافیکها افزایش پیدا کرده و بیشتر مدلهای 1660ti ناموجوده

سری وگا هم به نظرم به سرنوشت فیوری دچار میشه که به گل نشسته حالا به غیر از مصرف و دمای بالا ، درایورهای بتا و بعضا بهینه نشده

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

بودجتون چقدره ؟ الان متاسفانه به دلیل نوسانات قیمت ارز قیمت گرافیکها افزایش پیدا کرده و بیشتر مدلهای 1660ti ناموجوده

سری وگا هم به نظرم به سرنوشت فیوری دچار میشه که به گل نشسته حالا به غیر از مصرف و دمای بالا ، درایورهای بتا و بعضا بهینه نشده

تقریبا 6 ت

سری های 1660ti موجوده از گیگابایت. 

میشه بیشتر راجب وگا توضیح بدی. منظورتون از به گل نشستن چیه

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، M. Azadi گفته است :

تقریبا 6 ت

سلام

نظر بنده اینه چون شما قصد خرید Rtx ندارن پول اکبند ندین یه مقدار بودجه رو بیشتر کنین 1080ti بخرین که خیلی بهتر از مواردی هست که گفتینبه راحتی گارانتی دار و مدل خوبیش زیر 7 پیدا می شه یا اگر نمی تونین بودجه رو بیشتر کنین 1080 بگیرین اونم حدود 5 تومن گارانتی دار و مدل خوب پیدا می شه  که اونم کاملا نسبت به مواردی که گفتین برتری داره

ویرایش شده توسط Divine
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Divine گفته است :

سلام

نظر بنده اینه چون شما قصد خرید Rtx ندارن پول اکبند ندین یه مقدار بودجه رو بیشتر کنین 1080ti بخرین که خیلی بهتر از مواردی هست که گفتینبه راحتی گارانتی دار و مدل خوبیش زیر 7 پیدا می شه یا اگر نمی تونین بودجه رو بیشتر کنین 1080 بگیرین اونم حدود 5 تومن گارانتی دار و مدل خوب پیدا می شه  که اونم کاملا نسبت به مواردی که گفتین برتری داره

راستش هردو کارتی که گفتین بالا 7 تا پیدا میشن توی سایتا

بغیر این که دست دو بگیرم و به دست دو هم نمیشه اعتماد کرد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، M. Azadi گفته است :

تقریبا 6 ت

سری فیوری نگاه کنید از hbm استفاده شده برای ساختشون که هم هزینه بالایی داره ,و هم بعد مدتی ساپورت خوبی نمیشه الان مدتیه بنچمارکها نگاه نکردم ولی چند ماه پیش که عملکرد فیوری خیلی افت کرده بود مثلا باید خیلی بالاتر از 580 میبود اما رفته بود ته جدول

در 6 دقیقه قبل، Divine گفته است :

سلام

نظر بنده اینه چون شما قصد خرید Rtx ندارن پول اکبند ندین یه مقدار بودجه رو بیشتر کنین 1080ti بخرین به راحتی گارانتی دار و مدل خوبیش زیر 7 پیدا می شه یا اگر نمی تونین بودجه رو بیشتر کنین 1080 بگیرین اونم حدود 5 تومن گارانتی دار و مدل خوب پیدا می شه 

اینم پیشنهاد خوبیه البته به شرطی که با کارت دست دو مشکلی نداشته باشید و با مشکلاتش کنار بیاید

لینک به دیدگاه

اگه با دمای 70 درجه مشکلی نداری بهترین گزینه ممکن
https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/nvidia/gigabyte/gigabyte-geforce-rtx-2060-gaming-oc-pro-6g.html

ویرایش شده توسط ghost of sparta
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

اگه با دمای 70 درجه مشکلی نداری بهترین گزینه ممکن
https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/nvidia/gigabyte/gigabyte-geforce-rtx-2060-gaming-oc-pro-6g.html

سه فنه اصلا به دمای 70 هم میرسه؟ 

راستش از بودجه خارجه 

نظرتون راجب این مدل چیه http://emalls.ir/خرید_فروشگاه-اینترنتی-شهر-فافا~eitemid~2578082~exid~26643652 

یا مدل تک فنه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

اینم پیشنهاد خوبیه البته به شرطی که با کارت دست دو مشکلی نداشته باشید و با مشکلاتش کنار بیاید

نظرتون راجب دست دو چیه.؟

میترسم ماینی باشه 

خراب شه بغد یه مدتی یا فریز و..... 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، M. Azadi گفته است :

نظرتون راجب دست دو چیه.؟

میترسم ماینی باشه 

خراب شه بغد یه مدتی یا فریز و..... 

نه نترس داداش از یه فروشنده درس حسابی بگیر حتما مهلت تست بگیر حتما با فروشنده شرط کن فن ها بدون نویز باشن دما هم نرمال باشه ! این دمای نرمال رو می تونین تو سایتا ببینین برای هرکارت یه 2 3 درجه معمولا از سایتا بیشتره درکل بیشترین دما تو اکثر کارتها  به جز رفرنسها نهایت 75 درجه هست شرط کن با فروشنده نرم افزار های بنچمارک رو با موفقیت پاس کنه و شرط کن تست گیم مشکلی نداشته باشه دقیقا 4 تا مرحله داره 

نرم افزار هایی که می خوای استفاده کنی این هست 

برای فن از msi after burner

برای دما 3dmark stress test fire strike ultra البته این تست علاوه بر دما تست افت فریم هم هست یعنی 20 تا تست یکسان می گیره از کارت پشت سرهم و فریم ها رو مقایسه می کنه یه درصدی بهتون میده اگر تفاوت فریم ها در هر تست بیشتر از 3 درصد باشه کارت افت فریم داره که اولین و اصلی ترین مشکلش دما هست به خاطر اینکه اول که کارت هنوز خنکه فرکانس کارت ثابت هست کارت که مشکل دما داشته باشه کارت دانکلاک می کنه و فرکانس کم می شه در نتیجه فریم هم کم می شه ! البته این 95 درصد اوقات برای دما هست و در بقیه موارد مشکل کارت(دانکلاک های بسیار زیاد)

برای بنچمارک به شخصه از unigine super position استفاده می کنه  واقعا نرم افزار خوبی هست فقط در این تست و تست بالا به فرکانس کارت حواستون باشه دانکلاک نکنه یا مقدار خیلی کم دانکلاک کنه اگر دانکلاک بسیار شدید باشه (بیشتر 150 مگا هرز) مشکل از چیپ هست در کل فرکانس کارت مثه ضربان قلب یه انسان برای هسته کارت هست باید یه ریتم عادی داشته باشه 

بعد این بنچمارک بنده از بنچمارک passmark benchmark  استفاده می کنم نه به خاطر تست گرافیکش به خاطر تست gpu compute که داره به چوک ها استرس وارد می کنه 

بعد از اون تست گیم هست من COD WWII رو اجرا می کنم تنظیمات قسمت رندر(رزولیشن نه ) رو 4k می زارم و یه 2 3 ساعتی با گیم هم تست می کنم 

من تاالان شاید بالای 500 کارت ماین شده فروختم با این موارد تست کردم و بدون مشکل بوده و خداروشکر کارتها دست مشتری ها تا الان به مشکل نخورده(اولین کارت ماین شده  که فروختم 2سال پیش بود)

کارتهای ای ام دی یه سری ریزه کاری های دیگه هم دارن مخصوصا بایوساشون که تخصصی تره اما خب انویدیا این مشکل رو نداره

بازم سوالی بود در خدتمتم

ویرایش شده توسط Divine
لینک به دیدگاه

عزيز بستگى به خريد و مصرف شما داره

مورد اول اينكه شما ميخواد كالاى نو تهيه كنيد يا دست دوم

مورد دوم اينكه مصرفتون براى چيه بازى يا رندرنيگ

حقيقتش بنده اگه روزى بخوام يه كارت آك 1660ti بخرم و بودجشو داشته باشم عمراً اين كارو بكنم چون طبق قيمت گذارى بدى كه ميشه خيلى نزديك به rtx2060 هست و اين در حاليه كه يه سر و گردن كارت 2060 بالاتر از اين كارته و ارزش خريدش بالاتره هر چند كلا طورى شده كه هر چى كارت جديده قيمتش بيخودى بالاست...

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، eddy گفته است :

.

سیستم شما چه جنس خوبی دارد

هرچه با مشت بر سرش می کوبید نهایت یک تغییر شکل کوچک داده و دوباره به حالت اول بر می گردد

در 12 ساعت قبل، M. Azadi گفته است :

چرا؟ 

چرا ندارد

در این زمانه که 2080ti در بعضی بازی ها لنگ می اندازد 1660 یک شوخی و جوک است

ولی از آنجا کمتر بدتر است که دوستمان هم اشاره کردن

مشکل درایوری ندارد

مصرف برقش کمتر است

دمای کمتری را تجربه می کند

هنگام فروش راحت تر خریداری می شود

لینک به دیدگاه

ممنون از همگی بابت راهنمایی

یه سوالی از همه داشتم به نظرتون کارت دست دو بگیرم؟ با بودجه ای که دارم خیلی کارتای دست دوی خوبی میتونم بگیرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، M. Azadi گفته است :

سه فنه اصلا به دمای 70 هم میرسه؟ 

راستش از بودجه خارجه 

نظرتون راجب این مدل چیه http://emalls.ir/خرید_فروشگاه-اینترنتی-شهر-فافا~eitemid~2578082~exid~26643652 

یا مدل تک فنه

دمای 80 درجه در نظر داشته باشید کارت داغیه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

دمای 80 درجه در نظر داشته باشید کارت داغیه

دمای نرمال کارتها چقدره؟

من یه 1070ti duke دارم که تو بازی و یا بنچمارک 3d mark fire strike ultra از 71 بیشتر نمیره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Unknown Truth گفته است :

سیستم شما چه جنس خوبی دارد

هرچه با مشت بر سرش می کوبید نهایت یک تغییر شکل کوچک داده و دوباره به حالت اول بر می گردد

چرا ندارد

در این زمانه که 2080ti در بعضی بازی ها لنگ می اندازد 1660 یک شوخی و جوک است

ولی از آنجا کمتر بدتر است که دوستمان هم اشاره کردن

مشکل درایوری ندارد

مصرف برقش کمتر است

دمای کمتری را تجربه می کند

هنگام فروش راحت تر خریداری می شود

سلام 2080ti تو چه بازی لنگ میندازه ؟

الان با 1660ti توی مترو فریم 60 ثابت (خیلیها افت فریم و لگ داشتن) که حتی لود گرافیک به 80% هم نمیرسید یعنی نیازی نبود با سیستم سری چهارهزار اینتل مشکلی نداشتم

اینجوری که کارتهای رده پایینتر باید تولید نشن چون به دردی نمیخورن !

هر کارتی واسه رزلوشن مخصوصش ساخته شده 1660tii واسه فول اچ دی ، یکی بخواد رزلوشن بالاتر بازی کنه باید کارت قویتر بخره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، Mu3tang گفته است :

دمای نرمال کارتها چقدره؟

من یه 1070ti duke دارم که تو بازی و یا بنچمارک 3d mark fire strike ultra از 71 بیشتر نمیره.

کلا زیر 70 برای گرافیک خیلی خوبه و کیف میکنه ، دمای 70 الی 75 مناسبه و بالاتر از اون خوب نیست و تحمل دمایی کارتهای انویدیا نسبت به amd یکمی کمتره

در کل بین این دو کارت 1660ti بهتره البته الان یا ناموجودن یا قیمت فضایی گرفتن درکمتر از 10 روز

یکی از دوستان پیشنهاد rtx 2060 giga  دادن که به نظرم بهترین انتخابه واسه کارت آکبند اون مقداری هم که از بودجتون بالاتره جور کنید بگیرید و لذت ببرید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...