رفتن به مطلب

کارت گرافیک دست دو بگیرم ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به نظرتون کارت دست دو بگیرم کارتای مثل 1070 

اگه دست دو بگیرم کلی میتونم بودجه واسه چیزای دیگه بزارم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، M. Azadi گفته است :

سلام به نظرتون کارت دست دو بگیرم کارتای مثل 1070 

اگه دست دو بگیرم کلی میتونم بودجه واسه چیزای دیگه بزارم

سلام

اکثرا ماینی هستن پس اگه میخای بخری سعی کن از فروشنده قابل اعتماد بخری،که با اینکه ماینی باشن،به قولی شیرشونو نکشیده باشن

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

سلام

اکثرا ماینی هستن پس اگه میخای بخری سعی کن از فروشنده قابل اعتماد بخری،که با اینکه ماینی باشن،به قولی شیرشونو نکشیده باشن

چجوری فروشنده قابل اعتماد پیدا کنم توی لیون؟ یا بفهمم کارش درسته 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، M. Azadi گفته است :

چجوری فروشنده قابل اعتماد پیدا کنم توی لیون؟ یا بفهمم کارش درسته 

معمولا رقم امتیاز خیلی مهمه،هر چی بیشتر باشه خب یعنی خرید و فروش بیشتری انجام شده

و امتیاز منفی هم نداشته باشه،حالا ممکنه سر لج و لجبازی هم دو نفر به هم منفی داده باشن،که باید چک کنید ببینید قضیه چی بوده

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

معمولا رقم امتیاز خیلی مهمه،هر چی بیشتر باشه خب یعنی خرید و فروش بیشتری انجام شده

و امتیاز منفی هم نداشته باشه،حالا ممکنه سر لج و لجبازی هم دو نفر به هم منفی داده باشن،که باید چک کنید ببینید قضیه چی بوده

امتیاز باید بالا باشه یا اعتبار؟ 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، M. Azadi گفته است :

امتیاز باید بالا باشه یا اعتبار؟ 

اعتبار مال تعداد لایک هاست

امتیاز یه مثبت هست یه خنثی و یه منفی 

مثبتو در نظر بگیرید

لینک به دیدگاه

کارت گرافیک ماینی هم بگیری درصورتی که گارانتی داشته باشه مشکلی نداره. سعی کن از فروشنده‌معتبر بگیری. البته صرف امتیاز بالا مهم نیس بهتره چک کنی امتیاز بالا با فروش چه چیزایی به دست اومده. یکی مثلا قطعات های اند و حرفه ای زیاد فزوخته باشه قطعا قابل اعتمادتره از کسی که اکثر مثبتاش از خریداش باشه تا فروشاش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، M. Azadi گفته است :

فروشندگانی که بالای 100 امتیاز بازارچه دارن اونم بیشتر برای فروش اونا معتبر هستن ولی همیشه جانب احتیاط در نظر بگیرید  اینا 5 فروشنده معتبر و برتر لیون هستن

2037866719_.JPG.c58ce47467a4b6e061ad78c02b7dc690.JPG

آقا حامد هم شخصا تضمین میکنم @Hamed2G

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

راستش یه کارت دست دو مناسب پیدا کردم

فروشندش هم جزو 5 فروشنده برتره

فقط کارتش ماین شده هست

به نظرتون بگیرم مشکلی پیش نمیاد؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، M. Azadi گفته است :

فقط کارتش ماین شده هست

تستهایی که دوستان گفتن پاس کنه مشکلی نداره 

مدت زمان ماین هم مهمه هر چی کمتر بهتر به نظر من حداکثر زیر 8 ماه

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

تستهایی که دوستان گفتن پاس کنه مشکلی نداره 

مدت زمان ماین هم مهمه هر چی کمتر بهتر به نظر من حداکثر زیر 8 ماه

راستش میگن حتی اگه تستارو درست پاس کنه بعد یه مدت امکان داره از کار بیفته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، M. Azadi گفته است :

راستش میگن حتی اگه تستارو درست پاس کنه بعد یه مدت امکان داره از کار بیفته

بهترین تست از نظر خودم بازی کردنه چون شما کارتو میگیری واسه بازی ، توی بازی حواست به دما دور فن نویز فن و فریم باشه

اینکه بعد از مدتی از کار بیوفته حتی کارت اکبند هم میتونه اینجوری بشه ، قطعه دست دو ریسک داره ، قطعه ماینی ریسکش بالاتر

حالا خودتون باید حساب کتاب کنید که کدومو میخواین ، بنده خودم سعی میکنم دور بر قطعه دست دو نرم با توجه به شرایط ماینی که بدتر اصلا دور برش نمیرم ولی کسانی هستن که خرید میکنن برمیگیرده به سلیقه هر کس

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

بهترین تست از نظر خودم بازی کردنه چون شما کارتو میگیری واسه بازی ، توی بازی حواست به دما دور فن نویز فن و فریم باشه

اینکه بعد از مدتی از کار بیوفته حتی کارت اکبند هم میتونه اینجوری بشه ، قطعه دست دو ریسک داره ، قطعه ماینی ریسکش بالاتر

حالا خودتون باید حساب کتاب کنید که کدومو میخواین ، بنده خودم سعی میکنم دور بر قطعه دست دو نرم با توجه به شرایط ماینی که بدتر اصلا دور برش نمیرم ولی کسانی هستن که خرید میکنن برمیگیرده به سلیقه هر کس

شنیدم خیلی کم کارکرده 

راستش میتونم 1660 ti نو بخرم 

ولی اگه 1070 دست دو ماین شده بگیرم هم فریم بیشتری گیرم میاد هم میتونم یه مانیتور بگیرم

کلا موندم چیکار کنم

لینک به دیدگاه

اگه فرد حساس و وسواسی هستید قطعه دست دوم برای شما پیشنهاد نمیشه

فردا کارت رو میگیرید با اینکه کاملا سالمه ولی یک درجه اختلاف دما داره یا ... دلتون رو میزنه و پیش خودتون هزارتا فکر و خیال میکنید و اصلا نمیتونید ازش لذت ببرید.

لینک به دیدگاه

سلام 

بنده یک عمره فقط و فقط دست دوم میخرم و استفاده میکنم و کاملا هم راضی هستم تا الان . فقط بعضی قطعات بهتره آک خریداری بشه . ولی برای بیشتر قطعات کامپیوتر دست دوم خیلی بهتر است تا آک خریدن و فردا که خواستید بفروشید و ارتقاء بدید کمتر ضرر میکنید . بنده همین الانش از سی پی یو و مادربرد و رم و گرافیک و پاور  و مانیتور دست دوم دارم استفاده میکنم و هیچ مشکلی ندارم 

با حرف دوستمون کاملا موافق هستم اگر فرد حساسی هستید آک خرید کنید چون یه جورایی نگرانی از اینکه قطعه ای خراب بشه یا نشه لذت استفاده از قطعه رو از بین میبره . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، M. Azadi گفته است :

شنیدم خیلی کم کارکرده 

راستش میتونم 1660 ti نو بخرم 

ولی اگه 1070 دست دو ماین شده بگیرم هم فریم بیشتری گیرم میاد هم میتونم یه مانیتور بگیرم

کلا موندم چیکار کنم

1070 هم قدرت 1660ti هستش که با درایورهای جدید روز به روز بهتر میشه 1660 تی آی

1660 تی آی با قیمت زیر 5200 ارزش خرید داره بالاتر از اون نه ، شما 300 تومن جور کن 2060 گیگا بگیر

یا نه همین 1070 با مانیتور

index.php?ct=articles&action=file&id=49879index.php?ct=articles&action=file&id=55727

توی red dead 2 میبنید 1070 مرده و پایینتر از 580 قرار داره البته بازی زیاد بهینه نیست مخصوصا برای انویدیا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

.

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

سلام. پیشنهاد من اینه که دست دو نگیری.. معلوم نیست چی از آب دربیاد.. اگه بودجه نداری که هیچ میتونی ریسک کنی ولی پیشنهاد نمیشه.

شما 6ت بودجه داری میتونی RTX 2060 بگیری. که بهترین انتخاب میتونه باشه.

https://emalls.ir/مشخصات_ASUS-ROG-STRIX-RTX2060-A6G-GAMING~id~2329755

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، M. Azadi گفته است :

فقط کارتش ماین شده هست

دوست عزیز بنده هم vega 64 ماین شده هم gtx 1080ti ماین شده و هم rx 580 ماین شده خریدم پول داشتم نو هم بخرم منتها دقیقا گفتم چرا هزینه اضافه بکنم و کارتم رو از ادمای مطمعن خریدم به طور مثال vega 64 رو از اقای بهاور خریدم شما اون چیزی که اضافه میاد بده یه قطعه دیگه بخر پس خرید کارت ماین شده از نظر من که این 2 سال 3 بار خریدم هیچ مشکلی نداره فقط باید از فرد مطمعن خرید موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...