رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، ali.king گفته است :

شدیدا با این حرفت موافقم ! کلا این استدیو رو من از بازی ویچر 3 شناختم ! به نظر من لقمه سنگینی برداشته.امیدوارم بتونه جمعش کنه.ولی به نظر منم بازی به شدت هایپ شده

یادم میاد بازی ویچر ۲زمان خودش امتیاز متاش۸۲بود،بعد الان بیای نگاش کنی زده ۸۸،فرق بازی اونموقه چی بوده که الان ۶نمره جهش پیدا کرده؟هیچی

فقط هایپ سایبر پانکه که امتیازو برده بالا و همچنین کسایی که ویچر ۳رو بردن رفتن سراغ ۲ و همچنین ۱ ،منکر خوب بودن بازیاشون نیستم ولی بعضی از شرکتای بازی سازی پول میدن به این منتقد ها تا امتیاز بالا بدن ،مثل همین شرکت و بینهایت راک استار و شرکت های انحصاری ps4 ,یه ادم کله گنده و محبوب  میاد بالا منبر و میگه که فلان چیز خوبه،مردم هم میگن اره!فکر میکنیم اصلن خوب نیست عالیه!نه اصلن افسانست!دلیل ظهور فن بوی ها از اینجاست

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Ruby گفته است :

کاملا با حرفتون موافقم، در زمینه دانگرید گرافیکی هم باید بگم CDPR زیاد سابقه خوبی نداره و می‌تونید اولین تریلر گیم‌پلی The Witcher 3 رو با نسخه‌های Retail بازی یه مقایسه بکنید و تفاوت گرافیک رو قشنگ احساس کنید. توی زمینه دانگرید یوبیسافت همیشه بی‌رقیب می‌مونه اما CDPR هم یه نسخه کوچیک از یوبیسافته بنظرم :D

نه اتفاقا شما ویچر 3 سال قبلش توی e3 نمایش دادن کلا گیم پلی و همه چیز فرق میکرد! حتی کون کوئست هم فرق میکرد توی یک سال بازی رو کوبیدن از نو ساختنش! یادت باشه توی اون گیم پل e3 گرالت 3 متر میپرید هوا با سرعت ماشینم راه میرفت xD

اما این سایبر پانک به نظر من موفق نمیشه مگر باز این سی دی پراجکت یه حرکت فوق العاده بزنه

رد دد هم دیدیم چه بازی فوق العاده ای بودبا اون پورت داغون راک استار آدم یاد بازی های نسل قبل می افته که برای پی سی میومد بعد هنوز نیومده رو استیم 25% تخفیف خورد xD

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

نه اتفاقا شما ویچر 3 سال قبلش توی e3 نمایش دادن کلا گیم پلی و همه چیز فرق میکرد! حتی کون کوئست هم فرق میکرد توی یک سال بازی رو کوبیدن از نو ساختنش! یادت باشه توی اون گیم پل e3 گرالت 3 متر میپرید هوا با سرعت ماشینم راه میرفت xD

اما این سایبر پانک به نظر من موفق نمیشه مگر باز این سی دی پراجکت یه حرکت فوق العاده بزنه

رد دد هم دیدیم چه بازی فوق العاده ای بودبا اون پورت داغون راک استار آدم یاد بازی های نسل قبل می افته که برای پی سی میومد بعد هنوز نیومده رو استیم 25% تخفیف خورد xD

سلام مجدد خدمت دوست عزیزم

تریلری که من بهش اشاره کردم در مورد مقایسه‌ش با نسخه ریتیل دمویی بود که سال ۲۰۱۴ از بازی به نمایش گذاشتن:

https://youtu.be/bX_WePhiYHE

RDR2 که بدون شک بازی فوق‌العاده‌ای بود، ولی راکستار هیچوقت توی پورت PC خوب نبوده و این رو از زمان GTA IV ثابت کرده، حالا اینکه GTA V خوب بود فکر کنم از دستشون در رفته بود :D

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام مجدد خدمت دوست عزیزم

تریلری که من بهش اشاره کردم در مورد مقایسه‌ش با نسخه ریتیل دمویی بود که سال ۲۰۱۴ از بازی به نمایش گذاشتن:

https://youtu.be/bX_WePhiYHE

RDR2 که بدون شک بازی فوق‌العاده‌ای بود، ولی راکستار هیچوقت توی پورت PC خوب نبوده و این رو از زمان GTA IV ثابت کرده، حالا اینکه GTA V خوب بود فکر کنم از دستشون در رفته بود :D

بله در شاهکار بودن رد دد که شکی نیست ولی حتی اگه یه بازی شاهکار رو نشه اجرا کرد به چه درد میخوره! یا سیستم ناسا بخواد برای اجراش!

میگم که یاد همون gta iv و بازی های هم دوره اون افتادم که پورت های داغونی برای پی سی میومد باز gta iv بدک نبود انقدر هم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

یادم میاد بازی ویچر ۲زمان خودش امتیاز متاش۸۲بود،بعد الان بیای نگاش کنی زده ۸۸،فرق بازی اونموقه چی بوده که الان ۶نمره جهش پیدا کرده؟هیچی

فقط هایپ سایبر پانکه که امتیازو برده بالا و همچنین کسایی که ویچر ۳رو بردن رفتن سراغ ۲ و همچنین ۱ ،منکر خوب بودن بازیاشون نیستم ولی بعضی از شرکتای بازی سازی پول میدن به این منتقد ها تا امتیاز بالا بدن ،مثل همین شرکت و بینهایت راک استار و شرکت های انحصاری ps4 ,یه ادم کله گنده و محبوب  میاد بالا منبر و میگه که فلان چیز خوبه،مردم هم میگن اره!فکر میکنیم اصلن خوب نیست عالیه!نه اصلن افسانست!دلیل ظهور فن بوی ها از اینجاست

سلام دوست عزیزم

اینکه بخواید به همه‌ی بازی‌ها با این دید نگاه کنید پس از نظر شما یعنی کلا بازی خوبی نداریم چون همه شرکت‌های بزرگ و سازنده‌ بازی‌های AAA به منتقدین پول میدن که نمرات بازی بیاد بالا، Rockstar Games تا حالا در مورد کدوم بازیش تبلیغ یا هایپ داشته؟ وقتی یه شرکت بازی خوب بسازه دیگه نیازی نداره خودش دست به این کارا بزنه، طرفدار و رسانه ناخواسته براش این جو رو به وجود میارن، شما همین الان فروش بازی‌های GTA V و RDR 2 رو ببین، قطعا این شرکت به درجه‌ای رسیده که وقتی یه بازی جدید بده ملت چشم‌بسته هم میرن می‌خرنش چون می‌دونن چیز بدی نساخته.

انحصاری‌های پلی‌استیشن ۴ دیگه چرا؟! یعنی تمام عناوین سری Uncharted و The Last of Us و God of War  و ... بد بودن و صرفا بخاطر اینکه سونی پول داده به منتقدین نمرات خوبی گرفتن؟! بعدم دیگه نمیشه بگید همه پول گرفتن که، یوزر‌های معمولی که دیگه پول نمی‌گیرن از جایی که بیان الکی از بازی تعریف کنند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینا رو ولش کنین ویچر 1 و 2 بازسازی کنن که با جریان سریال هماهنگ بشیم اومدم ویچر 1 بازی کنم به خاطر گرافیک پایین و ضعف شمشیر زنی همون اول پاک کردم

قسمت اول سریالو دیدم عالی بود

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام دوست عزیزم

اینکه بخواید به همه‌ی بازی‌ها با این دید نگاه کنید پس از نظر شما یعنی کلا بازی خوبی نداریم چون همه شرکت‌های بزرگ و سازنده‌ بازی‌های AAA به منتقدین پول میدن که نمرات بازی بیاد بالا، Rockstar Games تا حالا در مورد کدوم بازیش تبلیغ یا هایپ داشته؟ وقتی یه شرکت بازی خوب بسازه دیگه نیازی نداره خودش دست به این کارا بزنه، طرفدار و رسانه ناخواسته براش این جو رو به وجود میارن، شما همین الان فروش بازی‌های GTA V و RDR 2 رو ببین، قطعا این شرکت به درجه‌ای رسیده که وقتی یه بازی جدید بده ملت چشم‌بسته هم میرن می‌خرنش چون می‌دونن چیز بدی نساخته.

انحصاری‌های پلی‌استیشن ۴ دیگه چرا؟! یعنی تمام عناوین سری Uncharted و The Last of Us و God of War  و ... بد بودن و صرفا بخاطر اینکه سونی پول داده به منتقدین نمرات خوبی گرفتن؟! بعدم دیگه نمیشه بگید همه پول گرفتن که، یوزر‌های معمولی که دیگه پول نمی‌گیرن از جایی که بیان الکی از بازی تعریف کنند.

سلام 

من حالا کی گفتم بدن؟گفتم منکر خوب بودن بازیاشون نیستم،ولی تعدادی اونقدرم بی نقص نیستن که امتیازای ۹۵ و ۹۷بشون بدن،اینا سیاسته

یه تعدادی نمرات حقشونه،یه تعدادیم صرفا برای اینکه مال اون شرکته ۹۵میگیره،که همه هم میدونیم بازی ای که نمره زیادی میگیره محض رضای خدا و صلواتی نمره نمیگیره،هیچی تو این دنیا صلواتی نیست،مردم میان این نمراتو نگاه میکنن این نقدا این یوتیوبر ها که اسپانسر دارنو نگاه میکنن،یه یوتیوبر میتونه از یه چیز بی ارزش شاهکار هنری بسازه،بیخود نیست به نینجا به ملیون دلار پول میدن ...

جدا از این حرفا اون یوزری که به قول شما از بازی تعریف میکنن بیا و از همون بازی جلوش انتقاد کن،باور کن اگه فضای مجازی باشه و صاحبی هم نداشته باشه مثل تل.گرام،چندتا فحش قشنگ ناجور بت میده ،تا دیگه بشون نگی یوزر ،یوزر استفاده میکنه و میره پی کارش،اون چیزی که شما میگید فن بوی هست، که تعریف میکنه،دفاع میکنه ،حاضره توهین کنه فحش بده

ببخشید که تند شدم،من حرف حسابم اینه که ادم نباید اینقد تعصبی باشه،کار زشتیه،ناپختگی ادمو نشون میده،با شما نیستم ،با همین افراد تعصبیم

لینک به دیدگاه

من که نه تنها پولی بابت این اشغال نمیدم بلکه حتی باید یه پولی هم بدن بهم تا حاضر شم رو سیستم نصبش کنم!بازی کردنش بماند!😂

همین مونده جی تی ای بعدی هم اول شخص کنن

امیدوارم یه شکست تجاری بزرگ بشه بازیش وگرنه پس فردا یاد میگیره همه بازی های این سبکی رو هم اول شخص کنن

من نمیدونم اینا چه مرگشونه انقدر به این زاویه دیده محدود گیر دادن!ازونورم که تو اکشن ها فقط به درد بکش برو جلو میخوره!نه تاکتیکی میشه پیاده کرد نه سنگر گیری کرد نه...

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام مجدد، این چه حرفیه بزرگوار من کلام عادت دارم اول هر پست می‌نویسم سلام دوست عزیزم :D:x

امیدوارم که این کار رو بکنن وگرنه یکی از بزرگ‌ترین ضعف‌های این بازی همین دوربین میشه بخاطر همون دلایلی که پیش‌تر گفتم. اگر تمام مراحل موشن‌کپچر بازی، فیلم‌برداری، طراحی مراحل و ... انجام شده باشه دیگه بعید می‌دونم کار با یک بروزرسانی حل بشه :D مگر اینکه از قبل تمام این روال برای دوربین سوم‌شخص هم در نظر گرفته شده باشه و به عنوان یه سورپرایز جالب در نظر گرفته بشه.

مثالش اولین تریلر از بای Metal Gear Solid 4 که در زمان معرفی با دوربین اول‌شخص معرفی شد و بعد جمله This is MGS not FPS اومد روی صفحه. البته این کارها رو فقط کوجیما انجام میده و بعید می‌دونم این داستان در انتظار CP2077 هم باشه :D

بسیار عادت پسندیده ایی داری داداش🌺🌺

درسته کاملا با حرفتون موافقم 

من تا این حد تخصصی نه بلدم و نه فکرش میکردم 

کلا تو ذهنم بود که هر مشکلی یا اضافه کردن چیز جدیدی رو میشه با پچ و آپدیت عملی کرد

اما خیال باطل بوده مثل اینکه😁

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

اینا رو ولش کنین ویچر 1 و 2 بازسازی کنن که با جریان سریال هماهنگ بشیم اومدم ویچر 1 بازی کنم به خاطر گرافیک پایین و ضعف شمشیر زنی همون اول پاک کردم

قسمت اول سریالو دیدم عالی بود

جریان سریالش قبل از موضوع بازی هست

لینک به دیدگاه

در در 30 آذر 1398 در 23:53، Coffee Addicted گفته است :

چهار ماه دیگه cyberpunk،Resident Evil 3و Metro Exodusهم رو استیم رلیز میشه نمیدونم کدومو بگیرم1f615.png

یعنی هنوز بازی نکردی  metro  رو؟ چه تحملی داری تو.البته org خریدن ایناشم داره دیگه.🤔

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MEHR_1993 گفته است :

یعنی هنوز بازی نکردی  metro  رو؟ چه تحملی داری تو.البته org خریدن ایناشم داره دیگه.1f914.png

نه در واقع فقط اون روزهای اولی که کرک شد حدود 15دقیقه ای رفتم که هیچی نیست منتظرم بیاد رو استیم

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

نه در واقع فقط اون روزهای اولی که کرک شد حدود 15دقیقه ای رفتم که هیچی نیست منتظرم بیاد رو استیم

چرا این بازی رو میخری؟

بخش آنلاین؟داره اصلا؟چون بازی نکردم نمیدونم چجوریاس

یا سر بحث حمایت از سازنده و این حرفا میخری؟!

اگه سر بحث حمایت از سازندس جا داره به یه نکته جالب اشاره کنم

تقریبا تمام کشور های پیشرفته که امروز تاکید دارن رو قانون های کپی رایت یا ثبت پروانه و غیره ،تا قبل اینکه به سطح پیشرفت و رفاه بالایی نرسیده بودن هیچ کدوم پشیزی ارزش قائل نبودن برای این قوانین

نمونش هلند و فلاند که فکر کنم تا 1970 هم زیر بار نرفتن یا کره که حتی تا 1997 هم محل... به این قوانین نمیذاشت

حتی خود امریکا هم همین روال بوده

و مردمانشون هم به طریق اولی...

بعد به ما که رسیدن جوری دارن جا میندازن که هرکس این چیزارو رعایت نکنه بی فرهنگ و دزده

حتی حرف و حدیث هایی هست که روش و قوانین فعلی بخصوص در مورد کشورهای در حال توسعه باید عوض بشه و بخصوص در مورد قوانین ثبت پتنت که داره یجورایی جلوی پیشرفت تکنولوژی رو میگیره

https://fidibo.com/book/79212-کتاب-نواران-نابار

به همه پیشنهاد می کنم این کتاب رو بخونن که نوشته اقتصاد دان بزرگ هاجون چنگ هست

خلاصه که در کل زیاد به فکر این چیزها نباشید تو ایران  چون  سودشون رو دارن و تو زمینه رعایت قوانین هم اینها خودشون از همه دزدتر بودن ولی حالا نوبت به ما که رسیده کلاس میذارن!

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Goorani___k65 گفته است :

من اینقد از این حرفا تو این فروم زدم که نگو

خودتو خسته نکن ،خودشون بعدا میفهمن

وقتی یه چیزی مفته ،چرا باید جاش پول داد؟

وقتی تو این کشور قانونی براش تنظیم نشده ،چرا باید از قانون تنظیم نشده اطاعت کرد؟

شما نمیدونید چرا،منم نمیدونم!

(حالا بازی انلاین بحثش جداست،اون ارزششو داره)

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Goorani___k65 گفته است :

چرا این بازی رو میخ

چون دوست دارم😎

اچیومنت،تایم پلی،اسکرین شات،کمیونتی دسترسی راحت به Disscusion،دسترسی راحت به گاید

اکثر بازی هایی که تو استیم دارم آفلاینن در مورد حمایت از سازنده هم بگم که اینا این بازی رو با بدبختی موقع جنگ ساختن طوری که نمیتوسنتند صندلی های استادیوم رو عوض کنن بخاطر هزینه و وضعیت کشور

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

وقتی یه چیزی مفته ،چرا باید جاش پول داد؟

وقتی تو این کشور قانونی براش تنظیم نشده ،چرا باید از قانون تنظیم نشده اطاعت کرد؟

شما نمیدونید چرا،منم نمیدونم!

(حالا بازی انلاین بحثش جداست،اون ارزششو داره)

منم برام سوال هست ولی خب حتما تواناییش رو داره که میخره دیگه مثل من و شما نیست که تو فکر اینیم یک قرون دو هزار جمع کنید شاید بتونیم  vga  مال 2 /3 سال پیش رو بخریم.😑

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، MEHR_1993 گفته است :

منم برام سوال هست ولی خب حتما تواناییش رو داره که میخره دیگه مثل من و شما نیست که تو فکر اینیم یک قرون دو هزار جمع کنید شاید بتونیم  vga  مال 2 /3 سال پیش رو بخریم.1f611.png

تو پروفالشون نگاه کن ،کارتش ۱۰۶۰هم هست پولا رو جمع میکرد یدونه ۱۰۸۰تاحالا خریده بودخخخ

برا فول اچ دی دیگه اون کارت جواب نیست

من برا رزولوشن1366*768میخام کارت۵۷۰ببندم،دیگه حسابشو بکن

دوستان ببخشن اف تاپیک هست،اگه صاخب تاپیک راضی نیستن بگن تا اقای ارمین پاک کنن

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

چون دوست دارم1f60e.png

اچیومنت،تایم پلی،اسکرین شات،کمیونتی دسترسی راحت به Disscusion،دسترسی راحت به گاید

اکثر بازی هایی که تو استیم دارم آفلاینن در مورد حمایت از سازنده هم بگم که اینا این بازی رو با بدبختی موقع جنگ ساختن طوری که نمیتوسنتند صندلی های استادیوم رو عوض کنن بخاطر هزینه و وضعیت کشور

موقع جنگ؟سازندش مگه دیپ سیلور نیست؟صندلی استادیوم؟!داستان چیه؟شوخو کردی؟

ویرایش شده توسط Goorani___k65
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

اخه چندجا هم یادمه به بقیه کاربرا تیکه مینداخت که چرا نمیخرن و بحث حمایت از سازنده و این حرفا بود

به هر حال لپ کلام اینکه حواسمون باشی چی رو و کجا و برای چی مد میکنن و به خوردمون میدن

تاریخ همین چند دهه رو که مطالعه کنیم میفهمیم چه خبره و اینهایی که الان دم از رعایت قوانین میزنن چه کثافت کاری هایی کردن برای توسعه و پیشرفت خودشون!

از اون طرف هم سیاست های مالی و پولیشون که دارن به کشورهایی ضعیف تر مثل شیلی ،ارژانتین،برزیل،عراق و خیلی های دیگه تحمیل میکنن و نقش بسزایی تو عقب ماندگی و عدم پیشرفت و کاهش سطح رفاهشون داشتن

جا داره یه عذرخواهی هم از صاحب تاپیک بکنم بابت بحث های متفرقه😁🙏

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Goorani___k65 گفته است :

Deep Silverناشرشه،توسعه دهنده4A Gamesهست که تو اکراین:/

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Goorani___k65 گفته است :

استودیوی سازنده‌ش 4A Games هست که دراوکراین هستند و شرایط کشورشون همیشه حالت جنگی داره، یه مقاله در مورد داستان ساخت بازی Metro: Exodus بود که این موارد درش ذکر شده بودو یکی از اون موارد این بود که به دلیل فضای کوچک استودیو مجبور بودن از صندلی های معمولی استفاده کنند و نمی‌تونستند صندلی‌های اداری استفاده کنند و برای وارد کردن کلی از وسایل مورد نیاز استودیو هم مجبور بودن بصورت قاچاقی وارد کشور کنند.

دوستان اگر میشه لطفا این بحث‌ها رو تموم کنید، اینطوری جز به انحراف کشیده شدن تاپیک کار خاصی نمی‌کنید.

پیشاپیش از لطف‌تون ممنونم :x

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

تو پروفالشون نگاه کن ،کارتش ۱۰۶۰هم هست پولا رو جمع میکرد یدونه ۱۰۸۰تاحالا خریده بودخخخ

برا فول اچ دی دیگه اون کارت جواب نیست

من برا رزولوشن1366*768میخام کارت۵۷۰ببندم،دیگه حسابشو بکن

دوستان ببخشن اف تاپیک هست،اگه صاخب تاپیک راضی نیستن بگن تا اقای ارمین پاک کنن

نه احتمالا اپدیت نیست. کارت 1070 داشت الان رو نمیدونم.

در کل بیخیال هر کسی  با یچیزی خوشه . این دوستمونم با بازی  org  خریدن.

لینک به دیدگاه

ولی خداوکیلی این بحث که منتقدا رو هوا نمره میدن واقعا وجود داره!

مثالی که خودم دقیق متوجهش شدم سال 2015 بود و انتشار MGSV:TPP واقعا یه بازی ناقص و در حد بتا

از لحاظ داستان که انقدر فقدان داشت آدم خندش میگرفت و یاد فیلمای هندی می افتاد!

از لحاظ گیم پلی اما شاهکار بود

از لحاظ مپ دیزاین هیچ حرفی برای گفتن نداشت تمام محیط ها کپی پیست همدیگه و جالبه مثلا توی افغانستان شما یه NPC نمیدیدی همه سرباز بودن که معلوم نبود از چی نگهبانی میکنن کلا مثالی که میشه زد از اینکه مپ دیزاین یه بازی سوم شخص مخفی کاری چطور باید انجام بشه با اینکه خودم از یوبیسافت بدم میاد اما مپ دیزاین Ghost Recon Wildlands عالی بود!

کرکتر ها هم که درب و داغون معلوم نبود کی به کیه اصلا! صدا گذاری هم افتضاح کلا ونوم 15 دقیقه هم دیالوگ نداشت!

بازی هم که کلا یه چپتر و نصفی بود و به جای دو چپتر به خورد ملت دادن! داستان هم که گفتم بسیار بی سر و ته و بی مزه!

بعد چطور یه همچین گیمی اون سال همه بهش 10/10 دادن من نمیدونم! در صورتیکه توی همون سال تنها یه بازی حق 10/10 داشت اونم witcher 3

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

ولی خداوکیلی این بحث که منتقدا رو هوا نمره میدن واقعا وجود داره!

مثالی که خودم دقیق متوجهش شدم سال 2015 بود و انتشار MGSV:TPP واقعا یه بازی ناقص و در حد بتا

از لحاظ داستان که انقدر فقدان داشت آدم خندش میگرفت و یاد فیلمای هندی می افتاد!

از لحاظ گیم پلی اما شاهکار بود

از لحاظ مپ دیزاین هیچ حرفی برای گفتن نداشت تمام محیط ها کپی پیست همدیگه و جالبه مثلا توی افغانستان شما یه NPC نمیدیدی همه سرباز بودن که معلوم نبود از چی نگهبانی میکنن کلا مثالی که میشه زد از اینکه مپ دیزاین یه بازی سوم شخص مخفی کاری چطور باید انجام بشه با اینکه خودم از یوبیسافت بدم میاد اما مپ دیزاین Ghost Recon Wildlands عالی بود!

کرکتر ها هم که درب و داغون معلوم نبود کی به کیه اصلا! صدا گذاری هم افتضاح کلا ونوم 15 دقیقه هم دیالوگ نداشت!

بازی هم که کلا یه چپتر و نصفی بود و به جای دو چپتر به خورد ملت دادن! داستان هم که گفتم بسیار بی سر و ته و بی مزه!

بعد چطور یه همچین گیمی اون سال همه بهش 10/10 دادن من نمیدونم! در صورتیکه توی همون سال تنها یه بازی حق 10/10 داشت اونم witcher 3

مهم اینکه کوجیما ساخته😂یه رفیق یوتیوبری داریم این هیچ کنسولی نداشته هیچ کدوم از بازی های کوجیما رو هم بازی نکرده،چند ماه پیش PS4گرفته هی کوجیما کوجیما میکنه آخه یکی نیست بگی اون موقعه که تو نبودی ما........

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

..

در 4 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

gta iv دومین بازی تاریخ😎

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...