رفتن به مطلب

ختم تاپیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

ختم تاپیک ممنون میشم مدیران محترم این تاپک حذف کنن
ویرایش شده توسط Sezar & sanaz
لینک به دیدگاه

سلام داداش 

معذرت میخوام اگه واقعا قصد فروش گرافیک تون رو دارید

یه سر به فروشگاه همین لیون کامپیوتر بزنید

و قیمت ها رو ببینید  

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

سلام داداش 

معذرت میخوام اگه واقعا قصد فروش گرافیک تون رو دارید

یه سر به فروشگاه همین لیون کامپیوتر بزنید

و قیمت ها رو ببینید  

سلام دوست من اون از خرید قدیم داشتن الان بخوای از امازون بخری ۷۸۰۰باید پول بدی بغیر اینکه ۲ماه پول میخوابه

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، Sezar & sanaz گفته است :

سلام دوست من اون از خرید قدیم داشتن 

مردم سرزمین من کی میخوان بفهمن این هیچ  ربطی به موضوع نداره ؟! 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، noname گفته است :

مردم سرزمین من کی میخوان بفهمن این هیچ  ربطی به موضوع نداره ؟! 

شما اقتصاد دان هستی یا خریدار 

اینم تقدیم شما و مردم شریفتون

Screenshot_۲۰۱۹۱۲۲۳-۰۰۲۰۳۰_Malltina.jpg

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کارت گرافیکت بجز اینکه گارانتی داخلی نداره چه مزیتی داره

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/nvidia/gigabyte/gigabyte-geforce-rtx-2060-super-gaming-8g-vga-card-222337.html

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، amir_amd گفته است :

دوست عزیز کارت گرافیکت بجز اینکه گارانتی داخلی نداره چه مزیتی داره

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/nvidia/gigabyte/gigabyte-geforce-rtx-2060-super-gaming-8g-vga-card-222337.html

شما قصد خرید داری یا اینکه از شما درخواست شده نظر بدی ؟

به شما مربوط مالم بخوام چند بفروشم؟

شما هرجا ارزون تره ازونجا خرید کن

بنده از شما نظر خواستم ؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Sezar & sanaz گفته است :

سلام دوست من اون از خرید قدیم داشتن الان بخوای از امازون بخری ۷۸۰۰باید پول بدی بغیر اینکه ۲ماه پول میخوابه

عزیز فرق قیمت به خاطر خرید قدیم یا جدید نیست (کدوم فروشگاهی جنسش رو به نسبت قیمت خرید قبلش قیمت گذاری کرده و تا این حد خیر مشتری رو خواسته که لیون و امثالش دومیش باشن!!) فرق قیمت این کارت تو فروشگاهی مثل لیون و فروشگاهی مثل مالتینا به این خاطر هست که لیون کالایی رو که به صورت عمده و توسط نمایندگی و شرکت گارانتی کننده وارد شده میفروشه و کارتی که شما از لیون خریداری میکنید کارتی هست که همراه صدها کارت دیگه وارد کننده به طور مستقیم و با کمترین واسطه از کشور تولید کننده عمدتا خریداری کرده و وارد کرده، اما خرید از مالتینا صرفا خرید کالا به صورت تکی هست که این تفاوت قیمت فاحشی رو با زمانی که شما به صورت عمده از یک جنس خریداری میکنید پیدا میکنه، حالا بحث اینکه این وسط امازون کشور امریکا هم واسطه بوده و شما جنس رو از یک کشور ثانویه هم خریداری کردید رو من کاری ندارم.

بارها گفته شده امثال ایگرد و مالتینا فقط برای خرید کالاهای ناموجود در ایران کاربرد دارن، چرا باید کارتی مثل کارت شما رو که به وفور و با ۳ سال گارانتی با قیمت پایینتر در ایران موجود هست کسی بدون گارانتی از شما گرونتر بخره؟

نه به بنده و نه به کس دیگه مربوط نیست که شما مالت رو چند دوست داری تاپیک کنی و بفروشی تاپیک رو بزن قیمت دلخواهت هم بذار هر کسی هم اعتراض کرد بگو دوست داشتم این قیمت بذارم و تمام حالا فوقش کسی نمیخره، اما اینکه بیای بگی خرید قبل هست و مال من از امریکا اومده و الان از امازون بخوای بخری این قیمته و... توهین به شعور دیگران هست دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

عزیز فرق قیمت به خاطر خرید قدیم یا جدید نیست (کدوم فروشگاهی جنسش رو به نسبت قیمت خرید قبلش قیمت گذاری کرده و تا این حد خیر مشتری رو خواسته که لیون و امثالش دومیش باشن!!) فرق قیمت این کارت تو فروشگاهی مثل لیون و فروشگاهی مثل مالتینا به این خاطر هست که لیون کالایی رو که به صورت عمده و توسط نمایندگی و شرکت گارانتی کننده وارد شده میفروشه و کارتی که شما از لیون خریداری میکنید کارتی هست که همراه صدها کارت دیگه وارد کننده به طور مستقیم و با کمترین واسطه از کشور تولید کننده عمدتا خریداری کرده و وارد کرده، اما خرید از مالتینا صرفا خرید کالا به صورت تکی هست که این تفاوت قیمت فاحشی رو با زمانی که شما به صورت عمده از یک جنس خریداری میکنید پیدا میکنه، حالا بحث اینکه این وسط امازون کشور امریکا هم واسطه بوده و شما جنس رو از یک کشور ثانویه هم خریداری کردید رو من کاری ندارم.

بارها گفته شده امثال ایگرد و مالتینا فقط برای خرید کالاهای ناموجود در ایران کاربرد دارن، چرا باید کارتی مثل کارت شما رو که به وفور و با ۳ سال گارانتی با قیمت پایینتر در ایران موجود هست کسی بدون گارانتی از شما گرونتر بخره؟

نه به بنده و نه به کس دیگه مربوط نیست که شما مالت رو چند دوست داری تاپیک کنی و بفروشی تاپیک رو بزن قیمت دلخواهت هم بذار هر کسی هم اعتراض کرد بگو دوست داشتم این قیمت بذارم و تمام حالا فوقش کسی نمیخره، اما اینکه بیای بگی خرید قبل هست و مال من از امریکا اومده و الان از امازون بخوای بخری این قیمته و... توهین به شعور دیگران هست دوست عزیز.

برا من یه سوال اینکه میگی قیمت پایین تر تو ایران هست بیاد از شما بخره خوب الان بخرن یا نخرن شماها چرا کاسه داغ تر از آش شدین نه قرار بخرین نه قرار از بیت المال کسی بخره که شماها تب کردین 

من نظری دادم به دوستمون که به عقلم میرسید ولی هدف شماهارو از پست زدن زیر آگهی فروشم نمیفهمم 

به هیچ کس مربوط نمیشه مالم چند بفروشم 

اینم باز مطمنم اینایی که الان تو سایت ها هست با دلار قدیم خریداری شده اگه یکم بگذره بار جدید بیاد دیگه این قیمت هارو نمیتونید ببینید اینو همه میدونن البته اونایی که کاسب هستن دستشون تو کار

خوشحال شدم از ملاقات تون یاحق

بنده تاپیک دیگه ای میزنم اینجا زیر پست فروشم کردن عین دلار فروشای فردوسی همه تو سر هم زدن 

ختم تاپیک .

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

درود

با اجازه استارتر عزیز 

کاربر عزیز  Ali Alborz

در عجبم شما که اینقدر آدم با شعور  و آگاهی هستید  و درک درستی از نوع قیمت  دارید  چرا  فکر میکنید یه تاپیک مثل این  به شعورتون توهین میکنه ؟

ایشون یه تاپیک زده  و چنانچه تمام موازین و مقرارت رو رعایت کرده  باشه  بقیه کاربرا حق اعتراض ندارن و چنانچه  احساس توهین یا عدم نزاکت داشتید  حق دارید گزارش کنید  

اینکه چرا ایشون همچین قیمتی میزاره  یا حق گذاشتن داره یا نه   باید در سطح مدیریت  بررسی بشه  نه اینکه تاپیک  فروش  رو تبدیل به اظهار نظر کنیم 

امیدوارم  بقیه کاربرانی که این پست رو میبینن در وحله اول  خویشتن دار باشن  و هیجانی برخورد نکن   و در نهایت گزینه گزارش دادن برای همین امر هست و میتونید نقطه نظرتون رو به مدیریت انتقال بدید

از نوع گفتار بنده مشخصه که اصلا قصدم تخریب هیچ شخص  خاصی نبوده  و فقط جنبه انتقال آرامش و راهنمایی نحوه مواجهه با همچین مواردی  رو داشتم 

موفق و موید باشید 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Sezar & sanaz گفته است :

ممنون بابت پاسختون 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...