رفتن به مطلب

کار نکردن کابل های ماژولار پاور کولر مستر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان بنده یه چند روز پیش یه پاور g750m کولر مستر از فروم همسایه خریداری کردم و وقتی پاور رو روی سیستم گذاشتم خود پاور اوکیه اما کابل های ماژولارش که شامل کابل های مولکس و ساتا میشه رو وقتی متصل میکنم انگار کار نمیکنند عکس هم از خود کابل ها و سوکتش قرار میدم دوستانی که میتونند راهنمایی کنند ممنونشون میشم

IMG_20191222_141233-1664x1248.jpg

IMG_20191222_141152-1248x1664.jpg

IMG_20191222_141819-1248x1664.jpg

IMG_20191222_141654-1248x1664.jpg

IMG_20191222_141606-1248x1664.jpg

لینک به دیدگاه

درود باید کابل های ماژولار مال خودپاور باشن وگرنه کار نمی کنه فک کنم فروشنده کابل های پاور از مدل دیگه رو به اشتباه براتون فرستادن این مورد رو دیدم که میگم کابل های پاورهای گرین oc+ رو سری hp+ جواب نداد

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

درود باید کابل های ماژولار مال خودپاور باشن وگرنه کار نمی کنه فک کنم فروشنده کابل های پاور از مدل دیگه رو به اشتباه براتون فرستادن این مورد رو دیدم که میگم کابل های پاورهای گرین oc+ رو سری hp+ جواب نداد

سلام برادر من هم همین فکر رو میکنم 

کابلی که تو عکس چهارم مشخص هستش اصلا سوکتش روی پاور نیست!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، a.d oc گفته است :

سلام برادر من هم همین فکر رو میکنم 

کابلی که تو عکس چهارم مشخص هستش اصلا سوکتش روی پاور نیست!

دوست عزیز حتی کابل 750 کولر مستر به 850 کولر مستر با مدل مشابه مثلا جفتش سری m هم باشه باز به هم نمیخرن. جای سیم ها روی سوکت فرق داره. 

لینک به دیدگاه

یا پاور را به ایشون پس بدید یا اینکه بگید هزینه کابل ها را به شما بده هر کابل فکر کنم بین 30 تا 60 تومن باشه.. کابلش را نمایندگی اواژنگ داره. 

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، *ghost* گفته است :

اول با ولت متر سوکتا رو اندازه بگیر بیبین ولتاژ داره یا نه

آره اگه ولتاژ داشت پاور سالم هست و کابل ها برای مدل دیگه ای هست و اگه ولتاژ نداشت پاور ایراد داره رو اون سوکت های ماژول اون های که برا مولکس و ساتا هست باید برق 12 و 5 را داشته باشی و برای سوکت های گرافیک برق 12 را باید داشته باشی. 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، zen گفته است :

یا پاور را به ایشون پس بدید یا اینکه بگید هزینه کابل ها را به شما بده هر کابل فکر کنم بین 30 تا 60 تومن باشه.. کابلش را نمایندگی اواژنگ داره. 

سلام و ممنون بابت راهنمایی

بله همینکار رو باید کنم 

مطمعنید کابل هاش گیر میاد؟

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، zen گفته است :

آره اگه ولتاژ داشت پاور سالم هست و کابل ها برای مدل دیگه ای هست و اگه ولتاژ نداشت پاور ایراد داره رو اون سوکت های ماژول اون های که برا مولکس و ساتا هست باید برق 12 و 5 را داشته باشی و برای سوکت های گرافیک برق 12 را باید داشته باشی. 

با پاور تستر امتحان شد و به غیر از کابل های ماژولارش که کلا کار نمیکنند یا ولتاژ ضعیفی رو میرسونند ولتاژ بقیه کابل هایی که ماژولار نیستند مشکلی ندارند

ویرایش شده توسط a.d oc
لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، a.d oc گفته است :

با پاور تستر امتحان شد و به غیر از کابل های ماژولارش که کلا کار نمیکنند یا ولتاژ ضعیفی رو میرسونند ولتاژ بقیه کابل هایی که ماژولار نیستند مشکلی ندارند

عزیز با ملتی متر ولتاژ های سوکت های رو پاور را بگیر باید برق 12 و 5 را داشته باشی. 

لینک به دیدگاه

مردم سر خرید و فروش چه کارها که نمیکنن به کابل هم رحم نمیکنن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

مردم سر خرید و فروش چه کارها که نمیکنن به کابل هم رحم نمیکنن

چی بگم والا

حالا ببینم فروشنده جوابگو هستند یا نه

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز
طبق تجربه من تمامی کابل های ساتا و مولکس کولر مستر اونهایی که سوکتشون یکی هست (مثه یکی شما که تخت هست سوکتش) با همدیگه مچ هستن ولی اون سوکتی که روش نوشته type3 ماله کرسیر هست درواقع یه کابل به شما اشتباه دادن بقیه درست هست بازم برای اطمینان بیشتر با اهم متر ولتاژهارو چک کنین در کل ساتا و مولکس کولر مستر به هم می خورن همشون خودم به شخصه هم با ولتمتر تست کردم هم باهاشون هارد روشن کردم 

ویرایش شده توسط Divine
لینک به دیدگاه

در در 1 دی 1398 در 14:32، matrix.trixx گفته است :

اولا این درست نیست به عنوان مثلا کابل های سری oc+ با سری ocpt یکی هستن دوما کار می کنه اما به دستگاه اسیب می زنه یکی از دوستان کابل سری hp رو به hp+ زده بود شانس اورده بود به هارد وصل نکرده بود ولی dwd rw  رو سوزونده بود سوما دلیل اینکه گرین تفاوت داره چون طراحی پاور مال یه شرکت دیگس و هر سری رو یه شرکت دیگه طراحی کرده و طرح و نقشه پاور رو میدن high power  و براشون تولید می شه میاد ایران فقط یه سری کمی پاور های گرین که بر حسب اتفاق پر خرابی ترینشون هم هستن داخل ایران **مونتاژ** می شن !!! در واقع مثه خیلی محصولات به اصطلاح تولید ملی در بهترین شرایط مونتاژ ملی هست ولی خب متاسفانه منتاژ ملی هم نیست !!!!  اما خب کولر مستر اینطوری نیست حداقل تو ساتا مولکس استاندارد هستن

اما خب تو pci توسری master watt تفاوت دارن تو سری V کولرمستر pci e  ها 6 پین هستن و در سری  master watt  ها  pci e  ها 8 پین هستن(سوکت روی پاور)

ویرایش شده توسط Divine
لینک به دیدگاه

در در 1 دی 1398 در 17:27، zen گفته است :

نداره 

گرین که ایرانی هست تا داغی کابل رو پس ندین کابل نمیده اونم تازه داغی کابل رو که پس بدین با یه قیمتای خنده داری بهتون می فروشه !!!!!!!!! آواژنگ هیچ کابلی نمیده در واقع کابل های کولر مستر خیلی کمیابن من خودم یه تعدادی کابل از هر پاوری دارم اما خب به سختی پیدا کردم 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Divine گفته است :

نداره 

گرین که ایرانی هست تا داغی کابل رو پس ندین کابل نمیده اونم تازه داغی کابل رو که پس بدین با یه قیمتای خنده داری بهتون می فروشه !!!!!!!!! آواژنگ هیچ کابلی نمیده در واقع کابل های کولر مستر خیلی کمیابن من خودم یه تعدادی کابل از هر پاوری دارم اما خب به سختی پیدا کردم 

من خودم تا الان 10 دفعه کابل ماژول از اواژنگ گرفته بودم همون موقع که گرین کابل های ماژول پاور خودش را دونه ای 20 تومن میداد من از اوژنگ دونه 10 تومن خریدم. 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Divine گفته است :

گرین که ایرانی هست تا داغی کابل رو پس ندین کابل نمیده اونم تازه داغی کابل رو که پس بدین با یه قیمتای خنده داری بهتون می فروشه !!!!!!!!! 

@GREEN Support

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Divine گفته است :

نداره 

در 1 ساعت قبل، masooyan گفته است :

طی چند سال گذشته بارها مشاهده شده که برخی کاربران دارای پاورهای با برند دیگه با مراجعه به گارانتی گرین درخواست کابل ماژولار داشتند. این امر باعث ایجاد 2 مشکل میشد. مشکل اول حجم بالای درخواست ها بود که باعث تخلیه انبار می شد و مشکل دوم که بسیار مهم تر بود ناسازگاری کابل پاورهای گرین (از نظر ترکیب ولتاژ پین های مختلف) با سایر پاور ها بود که باعث ایجاد مشکلات عدیده برای کاربران می شد. به همین دلیل شرایطی در نظر گرفته شد تا مشتریان محترم تنها با ارائه پاور و یا کابل معیوب امکان خرید کابل داشته باشند. همچنین وجود کابل معیوب به همکاران بنده کمک میکنه تا دقیقاً کابل مشابه رو تقدیم مشتریان محترم بکنند. درنظر داشته باشید که پاورهای سری مختلف گرین با توان های متفاوت دارای کابل های منحصر به فرد خود می باشند.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Divine گفته است :

اولا این درست نیست به عنوان مثلا کابل های سری oc+ با سری ocpt یکی هستن دوما کار می کنه اما به دستگاه اسیب می زنه یکی از دوستان کابل سری hp رو به hp+ زده بود شانس اورده بود به هارد وصل نکرده بود ولی dwd rw  رو سوزونده بود سوما دلیل اینکه گرین تفاوت داره چون طراحی پاور مال یه شرکت دیگس و هر سری رو یه شرکت دیگه طراحی کرده و طرح و نقشه پاور رو میدن high power  و براشون تولید می شه میاد ایران فقط یه سری کمی پاور های گرین که بر حسب اتفاق پر خرابی ترینشون هم هستن داخل ایران **مونتاژ** می شن !!! در واقع مثه خیلی محصولات به اصطلاح تولید ملی در بهترین شرایط مونتاژ ملی هست ولی خب متاسفانه منتاژ ملی هم نیست !!!!  اما خب کولر مستر اینطوری نیست حداقل تو ساتا مولکس استاندارد هستن

اما خب تو pci توسری master watt تفاوت دارن تو سری V کولرمستر pci e  ها 6 پین هستن و در سری  master watt  ها  pci e  ها 8 پین هستن(سوکت روی پاور)

سلام. نوع کابل و کانکتور پاورهای ماژولار به عواملی مانند توان خروجی، تعداد کانکتورها روی یک کابل، جنس آلیاژ پین های خروجی و طراحی PCB بخش ماژولار پاور بستگی داره.

برای مثال در پاورهای برند Corsair که در سری های مختلف توسط OEM های مخلف شاخته می شوند هم ترکیب پین های کانکتور ممکنه متفاوت باشه.

نقل قول

یه سری کمی پاور های گرین که بر حسب اتفاق پر خرابی ترینشون هم هستن داخل ایران **مونتاژ** می شن !!!

پاورهای  گرین تولید شده در کشور با استفاده از مدرن ترین دستگاه ها و پس از عبور از چند لایه مختلف QC تست و به بازار عرضه می شوند. خط تولید پاورهای گرین تحت نظارت کمپانی معتبر و شناخته شده CWT راه اندازی شده و همواره توسط متخصصین ما تحت نظارت کامل قرار دارد. تولیدات ما کاملاً در کلاس جهانی تولید، تست و عرضه می شوند.

شما ذهنیت بدی در مورد تولید ملی دارید و این حق رو به شما میدیم که چنین ذهنیتی داشته باشید. ازتون خواهش میکنم با این ذهنیت تمامی تولید کنندگان ایرانی را متهم نکنید.

ویرایش شده توسط GREEN Support
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، GREEN Support گفته است :

ی چند سال گذشته بارها مشاهده شده که برخی کاربران دارای پاورهای با برند دیگه با مراجعه به گارانتی گرین درخواست کابل ماژولار داشتند. این امر باعث ایجاد 2 مشکل میشد. مشکل اول حجم بالای درخواست ها بود که باعث تخلیه انبار می شد و مشکل دوم که بسیار مهم تر بود ناسازگاری کابل پاورهای گرین (از نظر ترکیب ولتاژ پین های مختلف) با سایر پاور ها بود که باعث ایجاد مشکلات عدیده برای کاربران می شد. به همین دلیل شرایطی در نظر گرفته شد تا مشتریان محترم تنها با ارائه پاور و یا کابل معیوب امکان خرید کابل داشته باشند. همچنین وجود کابل معیوب به همکاران بنده کمک میکنه تا دقیقاً کابل مشابه رو تقدیم مشتریان محترم بکنند. درنظر داشته باشید که پاورهای سری مختلف گرین با توان های متفاوت دارای کابل های منحصر به فرد خود می باشند.

قیمت خیلی خنده داره مثلا هر کابل گرافیک دونه 65 هزارتومن یا یه ساتا 40 هزار تومن !!! من اینارو بیرون دونه 15 می خرم !!!!!!!!!!!!!!!!!!! بعدش اگر واقعا جنس تولید ایران باشه شما بدون هیچ مشکل میتونین کابل بفروشین !!! یعنی مثلا کابل در میاد 10 تومن بفروشین 20 تومن سوداوری هم داره تازه اما خب چون وارداتیه نمی صرفه این کارو بکنین و اینجا حق کسی که مجبوره پاورهای شمارو بخره به خاطر اینکه پاور های خارجی به اسم ایرانی بودن شرکت شما وارد نمی شن پایمال می شه !!!وضعیت کیس هاتون هم بعد انحصاری شدن بازار که بسیار وحشتناک در عین حال خنده داره ! اون بحث اینکه برای پاور دیگه استفاده می کنن هم مشکل شما نیست اونی که می خره باید بفهمه امده گرین کابل بخره پس به درد گرین می خوره کابلاش اون مورد هم که گفتین کابلهاشون منحصر به فرده هم درست نیست من خودم مثلا همین هفته پیش رو پاور hp+ دیدم کابل hp بود برچسب hp+ بود رو کابل اما رنگ سوکتش با hp+ فرق داشت و رنگ hp بود 

در 3 ساعت قبل، GREEN Support گفته است :

پاورهای  گرین تولید شده در کشور با استفاده از مدرن ترین دستگاه ها و پس از عبور از چند لایه مختلف QC تست و به بازار عرضه می شوند. خط تولید پاورهای گرین تحت نظارت کمپانی معتبر و شناخته شده CWT راه اندازی شده و همواره توسط متخصصین ما تحت نظارت کامل قرار دارد. تولیدات ما کاملاً در کلاس جهانی تولید، تست و عرضه می شوند.

شما ذهنیت بدی در مورد تولید ملی دارید و این حق رو به شما میدیم که چنین ذهنیتی داشته باشید. ازتون خواهش میکنم با این ذهنیت تمامی تولید کنندگان ایرانی را متهم نکنید.

اینجا فک کنم منظور بنده رو اشتباه متوجه شدین منظورم این بود که این پاور هایی که در داخل مونتاژ می شن نسبت به بقیه پاور های گرین خرابی بیشتری دارن  نه اینکه پر خرابی ترین پاور های ایران هستن ! 

ویرایش شده توسط Divine
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، zen گفته است :

من خودم تا الان 10 دفعه کابل ماژول از اواژنگ گرفته بودم همون موقع که گرین کابل های ماژول پاور خودش را دونه ای 20 تومن میداد من از اوژنگ دونه 10 تومن خریدم. 

خب اون زمان شاید بوده الان دیگه نمی ده من یه 15 تا پاور 1200 کولر مستر امد دستم هیچ کابلی نتونستم از اواژنگ بگیرم جای دیگه تهیه کردم واقعا هم کمیابن 

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Divine گفته است :

قیمت خیلی خنده داره مثلا هر کابل گرافیک دونه 65 هزارتومن یا یه ساتا 40 هزار تومن !!! من اینارو بیرون دونه 15 می خرم !!!!!!!!!!!!!!!!!!! بعدش اگر واقعا جنس تولید ایران باشه شما بدون هیچ مشکل میتونین کابل بفروشین !!! یعنی مثلا کابل در میاد 10 تومن بفروشین 20 تومن سوداوری هم داره تازه اما خب چون وارداتیه نمی صرفه این کارو بکنین و اینجا حق کسی که مجبوره پاورهای شمارو بخره به خاطر اینکه پاور های خارجی به اسم ایرانی بودن شرکت شما وارد نمی شن پایمال می شه !!!وضعیت کیس هاتون هم بعد انحصاری شدن بازار که بسیار وحشتناک در عین حال خنده داره ! اون بحث اینکه برای پاور دیگه استفاده می کنن هم مشکل شما نیست اونی که می خره باید بفهمه امده گرین کابل بخره پس به درد گرین می خوره کابلاش اون مورد هم که گفتین کابلهاشون منحصر به فرده هم درست نیست من خودم مثلا همین هفته پیش رو پاور hp+ دیدم کابل hp بود برچسب hp+ بود رو کابل اما رنگ سوکتش با hp+ فرق داشت و رنگ hp بود 

شما لطف کنید پست های قبلی ما رو از داخل پروفایل این یوزرمطالعه بفرمایید. هیچ انحصاری در وارادات پاور در ایران وجود نداره. قبلا در این مورد صحبت شده. همه وارادات کنندگان پاور در حال واردات هستن بدون مشکل. اینو می تونید از مراجع ذیصلاح استعلام کنید. در مورد انحصار وارادت کیس هم قبلا در پست های قبلی به اون اشاره شده. این انحصار از طرف گرین نبوده و گریبان گیر خود ما هم شده. حدود 1 سال هست که از کیس های رده بالای گرین اجازه واردات به کشور رو ندارند و از این جهت با محدودیت روبرو هستیم.

خلوص و جنس آلیاژ پین های کانکتور، جنس و متریال سیم و روکش، تکنولوژی ساخت و مونتاژ سیم و کانکتورها جزو مواردی هست که کیفیت و قیمت یک کابل استاندارد رو تعیین میکنه. مسلما قیمت یک کابل استاندارد با کیفیت اورجینال به مراتب بالاتر از مدل های متفرقه خواهد بود.

همانطور که قبلا عرض کردم خدمتتون شما یک ذهنیت به شدت منفی در مورد شرکت های ایرانی (برای مثال خودروسازی) دارید و همواره تر و خشک رو با هم می سوزونید. باور بفرمایید این کار درست نیست.

نقل قول

گفتین کابلهاشون منحصر به فرده هم درست نیست من خودم مثلا همین هفته پیش رو پاور hp+ دیدم کابل hp بود برچسب hp+ بود رو کابل اما رنگ سوکتش با hp+ فرق داشت و رنگ hp بود 

این که در پاور سری +HP کابل سری HP دیدید به هیچ وجه امکان نداره. مگر اینکه توسط یوزر تعویض شده باشه. در ضمن کابل ها شاید در ظاهر شبیه هم باشند ولی از نظر آلیاژ پین ها، جنس و قطر سیم ها و ترکیب پین ها ممکنه با یکدیگر متفاوت باشند.

از طرفی ممکنه در این بین تشابهاتی هم وجود داشته باشه. همونطور که در لینک پاورهای Corsair که در پست قبلی فرستادم تشابهات زیادی وجود داره.

نقل قول

اینجا فک کنم منظور بنده رو اشتباه متوجه شدین منظورم این بود که این پاور هایی که در داخل مونتاژ می شن نسبت به بقیه پاور های گرین خرابی بیشتری دارن  نه اینکه پر خرابی ترین پاور های ایران هستن ! 

خیر اشتباه متوجه نشدم. به هیچ وجه این طور نیست. کیفیت پاورهای مونتاژ شده در داخل کشور از نظر آمارهای ارائه شده توسط گارانتی گرین طی 2 سال گذشته هیچ تفاوت معناداری رو با مدل ها وارداتی نشون نمیده.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Divine گفته است :

درود شما یکی به نعل زدی یکی به میخ بالاخره کار می کنه یا خراب می کنه؟ اگر خراب می کنه پس بهتر هست بگیم ناسازگار هست نه اینکه بگیم کار می کنه ولی می سوزونه!!!! من چیزی که به چشم خودم دیدم رو بیان کردم در ضمن موردی که اونجا جا به جا وصل شده بود برق 8 پین گرافیک بود شما اصلا نپرسیدی از ما چه کابلی استفاده شده بود و تجربه شما چیه و همینجوری رفتی رو منبر تز میدی مورد اخر اگر شما با شرکت گرین مشکل داری اینجا ساپورت دارن تاپیک جدا بزنید و هرچی دوست دارین گلایه کنید فک نکنم این موضوعات حاشیه ای کمکی به استارتر بکنه و بهتر هست همینجا تموم بشه موفق باشید

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

درود شما یکی به نعل زدی یکی به میخ بالاخره کار می کنه یا خراب می کنه؟ اگر خراب می کنه پس بهتر هست بگیم ناسازگار هست نه اینکه بگیم کار می کنه ولی می سوزونه!!!! من چیزی که به چشم خودم دیدم رو بیان کردم در ضمن موردی که اونجا جا به جا وصل شده بود برق 8 پین گرافیک بود شما اصلا نپرسیدی از ما چه کابلی استفاده شده بود و تجربه شما چیه و همینجوری رفتی رو منبر تز میدی مورد اخر اگر شما با شرکت گرین مشکل داری اینجا ساپورت دارن تاپیک جدا بزنید و هرچی دوست دارین گلایه کنید فک نکنم این موضوعات حاشیه ای کمکی به استارتر بکنه و بهتر هست همینجا تموم بشه موفق باشید

بله درسته بهتره بگیم سازگار هست من اینو گفتم که به این امید که پاور اصلا روشن نشه کابلی رو وصل نکنین چون اسیب می رسه به قطعه بعد دوست عزیز رو منبر تز نمی دن اگر بلد نیستین لطفا استفاده نکنین 😅 مورد اخر هم در حیطه کاری شما نیست نه بحث سیاسی هست نه استارتر ناراضی درموردی که بهتون گفتم اظهار نظر کنین و خب گفتین تموم شده و دیگه حرفی نیست شما هم موفق باشین 

در 1 ساعت قبل، GREEN Support گفته است :

شما لطف کنید پست های قبلی ما رو از داخل پروفایل این یوزرمطالعه بفرمایید. هیچ انحصاری در وارادات پاور در ایران وجود نداره. قبلا در این مورد صحبت شده. همه وارادات کنندگان پاور در حال واردات هستن بدون مشکل. اینو می تونید از مراجع ذیصلاح استعلام کنید. در مورد انحصار وارادت کیس هم قبلا در پست های قبلی به اون اشاره شده. این انحصار از طرف گرین نبوده و گریبان گیر خود ما هم شده. حدود 1 سال هست که از کیس های رده بالای گرین اجازه واردات به کشور رو ندارند و از این جهت با محدودیت روبرو هستیم.

خلوص و جنس آلیاژ پین های کانکتور، جنس و متریال سیم و روکش، تکنولوژی ساخت و مونتاژ سیم و کانکتورها جزو مواردی هست که کیفیت و قیمت یک کابل استاندارد رو تعیین میکنه. مسلما قیمت یک کابل استاندارد با کیفیت اورجینال به مراتب بالاتر از مدل های متفرقه خواهد بود.

همانطور که قبلا عرض کردم خدمتتون شما یک ذهنیت به شدت منفی در مورد شرکت های ایرانی (برای مثال خودروسازی) دارید و همواره تر و خشک رو با هم می سوزونید. باور بفرمایید این کار درست نیست.

ایشالا این طور که شما میگین باشه 

ویرایش شده توسط Divine
لینک به دیدگاه

این که در پاور سری +HP کابل سری HP دیدید به هیچ وجه امکان نداره. مگر اینکه توسط یوزر تعویض شده باشه. در ضمن کابل ها شاید در ظاهر شبیه هم باشند ولی از نظر آلیاژ پین ها، جنس و قطر سیم ها و ترکیب پین ها ممکنه با یکدیگر متفاوت باشند.

از طرفی ممکنه در این بین تشابهاتی هم وجود داشته باشه. همونطور که در لینک پاورهای Corsair که در پست قبلی فرستادم تشابهات زیادی وجود داره.

در کل سری hp + از نظر کیفیت ساخت و طراحی  خیلی بهتر از سری قبلش بود کیفیت کابل ماژولش به نظرم عوض نشده فقط جای پینها باید عوض بشه شاید به قول شما تشابه داشتن  حالا منم کلی گفتم این موارد رو دیدم 

خیر اشتباه متوجه نشدم. به هیچ وجه این طور نیست. کیفیت پاورهای مونتاژ شده در داخل کشور از نظر آمارهای ارائه شده توسط گارانتی گرین طی 2 سال گذشته هیچ تفاوت معناداری رو با مدل ها وارداتی نشون نمیده.

طبق تجربه گفتم خدمتتون image.gif.9950c6c08aeb79dd68b19b16dffe52a3.gif

ویرایش شده توسط Divine
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...