رفتن به مطلب

Finger Print چطوری فعال کنم؟

Recommended Posts

دل 3550 وسترو که فینگر پرینت داره در ویندوز 7 چطوری اثر انگشت بش بدم و کلا این سیستم چطوری فعال میشه؟

لینک به دیدگاه

فکر میکنم باید از توی بایوس بری و روشنش کنی . برای بار اول ازت اثر انگشت میخواد که ثبت کنه . دفعات بعد برای ورود به سیستم میخوادش . فقط دقت کن که انگشتت تمیز باشه . چون اگر درست شناسایی نکنه ، نمیتونی سیستم رو بالا بیاری .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

داخل سونی بنده انگشت رو که میکشیدم اگه کامل ثبت میشد خودش میگفت میخوای استفاده کنم شما هم یه امتحانی بکنید!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر ویندوز اوریجینال دل رو لپ تاپ هست یه نرم افزار به اسم EMBASSY Security Center روش نصب هست ( اگر ویندوز اوریجینال دل نیست میتونی از سایت دل دانلود کنی این یوتیلیتی رو).

EMBASSY Security Center رو اجرا کن برو تو تب Preboot Manager و Fingerprint Enrollment Wizard رو اجرا کن اینجا باید حداقل 2 تا اثر انگشت رو رجیستر کنی.

تو همون تب Preboot Manager میتونی تنظیم کنی که تنظیمات برای سیستم فعال بشه یا هارد یا هر دو با هم ( هر جوری که نیاز داری).

حالا تو تب Windows Login تیک Enable Secure Windows Login رو بزن و Biometric رو برای اینکه با حسگر اثر انگشت ویندوز بای پس سکسوریتی بشه رو انتخاب کن.

تنظیمات رو ذخیره کن Apply .

اگر میخوای که بوت شدن و لاگین ویندوز هر دو با یه اثر انگشت ( یکبار اسکن شدن) بای پس بشن تو همون تب Preboot Manager برو قسمت Advanced و توی تب لاگین Automatic logon رو تیک بزن.

===

در ضمن میتونی سیستم رو رو فینگر پرینت و پسورد ( هر دو با هم) فعال کنی که اگر فینگر پرینت مشکلی داشت با پسورد لاگین کنی.

ممکن هست بجای EMBASSY Security Center سیستم Data Protection tools رو سیستم نصب باشه که تو این یوتیلیتی هم تقریبا همون تنظیمات بالا رو باید انجام بدی.

ویرایش شده توسط UnforgiveN
لینک به دیدگاه

توی ست اپ سیستم رفتم گزینه فینگر پرینت فعال بود

و بعدش توی قسمت امنیتی رفتم یه گزینه ای داره بعنوان

computrace

این گزینه رو زدم یه پیغام یس و نه میاد کنسلش کردم

بلاخره چکار کنم

دل وسترو 3550

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
توی ست اپ سیستم رفتم گزینه فینگر پرینت فعال بود.

بایوس رو ول کن وقتی اکتیو هست دیگه تنظیم دیگه ای نمیخواد ( دیفالتش اکتیو هست)

ویندوزت اورجینال دل هست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نرم افزار مربوط به فینگر پرینت 3550 رو میتونی از اینجا دانلود کنی .

این فریم ورک رو هم باید نصب کنی .

اگر نیاز به درایور های دیگه دل داشتی باید با لپ تاپ به سایت مخصوص دانلود دل بری:

https://smartsource.dell.com/

فقط با مرورگر IE کار میکنه بعد از رجیستر کردن یه افزونه نصب میکنه برای شناسایی لپ تاپ و بعد از اون میتونی فایلهای مربوط به مدل دستگاهت رو دانلود کنی.

لینک به دیدگاه

آقا مشخصات چیپست و بایوس لپ تاب 3550 دل رو چطوری باید بدست بیارم

در سایت دل سوال میکنه نوع چیپست شما بایوس تون چی هست

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

سلام

من ویندوز لپ تاپم رو عوض کردم ولی فینگر پرینتش دیگه کار نمی کنه!

نمایندگی هم بردم گفت باید دانلودش کنی!

از کجا باید دانلود کنم و چجوری فعالش کنم؟؟؟

ممنون

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

:D

مارک لپ تاپ و مدلش ( مشخصات) ؟

بعد از اینکه مارک و مدل رو بدست اوردی برو تو سایت لپ تاپ و تو قسمت ساپورت و دانلود دنبال چیزی که میخواهی بگرد اگر مشکلی بود اینجا با مشخصات مطرح کن ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله دقیقا ننوشته fingerprint ولی تو قسمت سکیوریتی که بری نوشته Validity Sensor که همون fingerprint هست . تو DVD اوریجینال لپ تاپ هم هست.

در هر صورت نرم افزار fingerprint مدل 3550 رو از لینک زیر میتونی دانلود کنی برای وین 7 نسخه 32 و 64 بیتی و ویندوز XP هست.

http://www.dell.com/support/drivers/us/en/04/DriverDetails/Product/vostro-3550?driverId=TKW61&osCode=W732&fileId=2731100530

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نصب درایور های دل یه پروسه داره، یعنی یک ترتیبی رو باید رعایت کنی . اول باید DSS رو نصب کنی بعد چیپ ست ها رو ... اینجا ترتیبش رو نوشته : http://support.dell.com/support/topics/global.aspx/support/kcs/document?c=us&docid=268873&l=en&s=gen

آخرین درایور ها رو بگیر و دانلود کن برای راحتی کار اگر با لپ تاپ با IE وارد سایت دل بشی یه یوتیلیتی داره که نصب کنی درایور ها رو تشخیص میده و یا اینکه اگر شماره سرویس تگ دستگاه رو داری ( تو بایوس یا پشت لپتاپ نوشته) اون رو وارد کن یا اینکه دستی به لیتک درایور ها برو و همه رو دانلود و نصب کن به ترتیبی که تو لینکی که آوردم نوشته.

احتمالا درایور های موجود روی لپ تاپ آپدیت نیست و یه ناسازگاری داره که گیر میکنه...

در ضمن فراموش نکن نرم افزاری که تو پست صفحه فبل لینک دادم رو هم نصب کنی. http://www.validityinc.com/news/wp-content/uploads/windows_wbf_tek_4_3_34_0_digital_persona_fma.zip

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

دوستان من هم همین لپ تاپ دل 3550 وسترو دارم ولی هر کاری کردم نتونستم فینگر پرینت رو فعال کنم اگه دوستان مشکلشون حل شد راهنمایی کنید

ویندوز 8.1 کرک شده نصب کردم و درایور فینگر پرینت هم نصب هست یعنی قسمت دیوایس منیجرویندوز درایو رو شناسایی کرده ولی چطور باهاش کار کنم نمی دونم

البته قسمت کنترول پنل مترو ویندوز 8.1 یک قسمت هست نوشته فینگر پرینت ولی غیر فعال هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اول DigitalPersona Personal Fingerprint 5.2 رو نصب کن تو سایت دل هست بعد آپدیت DigitalPersona برای وین 8 رو نصب کن نسخه 32 بیت https://s3.amazonaws.com/flexnetconnect/dell/personal6.2.1.309/x86/setup.exe و نسخه 64 بیت https://s3.amazonaws.com/flexnetconnect/dell/personal6.2.1.309/x64/setup.exe

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

با سلام مدل لپ تاپ من : DELL VOSTRO  1510 باید از کدام سایت نرم افزار finger print را دانلود کنم با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام مدل لپ تاپ من : DELL VOSTRO 1510 باید از کدام سایت نرم افزار finger print  یا   DigitalPersona Personal   را دانلود کنم با تشکر :D  :D  :x  :x :x  

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

من لپتاپ ایسوس مدل p2530  دارم .هرکاری میکنم فینگر پرینتش کار نمیکنه.پین کد روش گذاشتم و قسمت windows helloفعال شد اما وقتی set up رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته.

لطفا اگه کسی میدونه باید چیکار کنم کمکم کنه

ممنون

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام نمیدونم پست رو کجا بزارم حالا اگه پست قدیمی رو اوردم بالا ببخشید..فقط در مورد لبتابم میخام اثر انگشت رو فعال کنم بلد نیستم..مدل ایسر 6495t ویندوز ۷ غیر اصلی  روش نصبه ۶۴ بیتی..درایور رو هم دانلود و نصب‌ کردم ولی بقیه اش رو نمیدونم باید چکار کنم..اگه کسی هست راهنمایی کنه ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، hamad asakereh گفته است :

سلام نمیدونم پست رو کجا بزارم حالا اگه پست قدیمی رو اوردم بالا ببخشید..فقط در مورد لبتابم میخام اثر انگشت رو فعال کنم بلد نیستم..مدل ایسر 6495t ویندوز ۷ غیر اصلی  روش نصبه ۶۴ بیتی..درایور رو هم دانلود و نصب‌ کردم ولی بقیه اش رو نمیدونم باید چکار کنم..اگه کسی هست راهنمایی کنه ممنون میشم

سلام. از تو اینترنت دانلود کن. برخی all driver ها فقط درایور رو نصب میکنن ولی نرم افزارشو نه. باید هر دوشونو نصب کنی. لپتاپ برادر من اینجوری بود. اموزششم باید تو سایت های ایرانی یا خارجی با راهنمای تصویری باشه. سری اول ازت میخواد که با انگشتت بکشی. بعد میگه میخوایچنتا انگشت دیگه برای اطمینان بزاری؟ پیشنهاد میکنم 5 تا انگشت یه دستتو بزار برا اطمینان. از تو بایوس هم فعالش کن. خودم کار نکردم باهاش وگر نه دقیق تر راهنماییت میکردم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام. از تو اینترنت دانلود کن. برخی all driver ها فقط درایور رو نصب میکنن ولی نرم افزارشو نه. باید هر دوشونو نصب کنی. لپتاپ برادر من اینجوری بود. اموزششم باید تو سایت های ایرانی یا خارجی با راهنمای تصویری باشه. سری اول ازت میخواد که با انگشتت بکشی. بعد میگه میخوایچنتا انگشت دیگه برای اطمینان بزاری؟ پیشنهاد میکنم 5 تا انگشت یه دستتو بزار برا اطمینان. از تو بایوس هم فعالش کن. خودم کار نکردم باهاش وگر نه دقیق تر راهنماییت میکردم

داداش از طریق بایوس چی نوشته تو بایوس برای اثر انگشت چیزی پیدا نکردم کدوم قسمت بایوس؟

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، hamad asakereh گفته است :

داداش از طریق بایوس چی نوشته تو بایوس برای اثر انگشت چیزی پیدا نکردم کدوم قسمت بایوس؟

برو تو device manager ببین پیدا میشه یا نه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...