رفتن به مطلب

بحث درباره بازی Flight Simulator X

Recommended Posts

عزیزانی که این بازی رو دارن و یا دیدن بهتره تجربیات خودشون رو توی این تاپیک به بقیه بگن .

من خودم چند وقت پیش این نرم افزار یا بازی رو گرفتم و خیلی دارم باهاش حال میکنم .

این بازی به طرز جالب واقعی هستش و موقع کار با انواع هواپیما ها احساس جالبی به آدم دست میده . براتون چند تا عکس هم میذارم

Caratula%2BMicrosoft%2BFlight%2BSimulator%2BX.jpg

9222d1194923547-demo-flight-simulator-x-rescue-pilot-mission-pack-273454_full.jpg

fsplanet_com_fsx_33s.jpg

flight-simulator-3143-1

flight-simulator-x-20060816000045665-000.jpg

flight-simulator-x.459074.jpg

flight-simulator-x.459073.jpg

لینک به دیدگاه

نظر سایت PC ebuy

Microsoft Flight Simulator X - شبیه ساز پرواز مایکروسافت

علاقمندان به پرواز و خلبانی در سرتاسر دنیا مطمئنا با بازی فوق العاده کمپانی مایکروسافت در این زمینه با نام Flight Simulator آشنا هستند. پس از گذشت چند سال سرانجام نسخه ی جدید این بازی فوق العاده که تبلیغات گسترده ای نیز در طول سال بر روی آن صورت گرفته بود، عرضه شد .گرافیک بالا، صدایی فراگیر، محیطی زیبا و حقیقی و بسیاری ویژگی های عالی دیگر در این بازی بسیار حجیم گنجانده شده است . لازم به ذکر است که این بازی پرطرفدار و حرفه ای در بسیاری از آموزشگاههای پرواز در دنیا برای تست خلبانی و گرفتن آزمون های پرواز و شبیه سازی محیط واقعی آسمان و کمپنترل هواپیما مورد استفاده قرار می گیرد. Microsoft's Flight Simulator X حاصل تلاش 25 ساله متخصصان این فن است و توانست پس از عرضه نمره ی عالی و فوق عالی را از بسیاری از وب سایتهای نقد بازی دنیا از آن خود کند . جالب است بدانید که نسخه ی X از این بازی حجیم و قدرتمند در قالب دو دی وی دی عرضه شده که نشان از گستردگی فراوان آن دارد .

از نقاط قوت این بازی میتوان به داشتن مدل اکثر فرودگاه های دنیا و محیط جغرافیایی آن منطقه اساره کرد که این خصوصیت از مشخصات بازر این بازی میباشد.

نقاط مثبت و منفی بازی Microsoft Flight Simulator X از دیدگاه منتقدان :

نقاط قدرت : داشتن محتوا بسیار غنی که از آیتم های بیشماری متشکل است، آن قدر حقیقیست که می تواند به عنوان یک تجربه پرواز حقیقی ثبت شود، بازی و سرگرم کننده بودن برای علاقمندان به بازی و آموزنده بودن برای علاقمندان به پرواز، طراحی بسیار دقیق و جزئی دنیا در قالب این بازی،

نقاط ضعف : سنگینی بازی برای بسیاری از سیستم های فعلی را می توان تنها نقطه ضعف آن دانست.

لینک به دیدگاه

سیستم مورد نیاز برای بازی

حداقل سیستم مورد نیاز :

SYSTEM:

1 GHz

RAM:

256 MB

Video Memory

32 MB

Hard Drive Space:

14000 MB

Disc Type

DVD 5x2

البته من خودم از این سیستم استفاده میکنم

CPU : 3.0Ghz 2mb

Ram : 1GB DDR2

VGA : GeForce 8500 512 mb

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

دوست عزیز میتونید به بخش شبیه ساز این سایت مراجعه کنید:

http://www.aerospacetalk.ir/forum

هرگونه اشکال، ایراد و نکته خاصی در مورد این شبیه ساز مد نظر داشتید تمامی دوستان شما در خدمت خواهند بود:D

لینک به دیدگاه

درود

به نظر بنده که گرافیکش خیلی پایین هست و یک جورایی آدم رو به یاد بازیهای اولیه کامپیوتر که از گرافیک بسیار پایینی برخوردار بودند میندازه و جالب نیست.

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...
  • کاربر ویژه

آره ولي ورژن هاي جديدش بهتر شده به شبيه سازيش هم مي ارزه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...