رفتن به مطلب
  • 0

خرید گوشی بودجه 2.5 الی 3

Hassan.SK
 اشتراک گذاری

سوال

• کاربر ویژه

سلام

تو این رنج دنبال یه گوشی مناسب هستم برای خودم 

مشخصاتش مناسب باشه باتری هم مهمه

لینک به دیدگاه

Recommended Posts

• 2

سلام دوست عزیز

توی این بازه قیمتی فکر میکنم Redmi Note 8 و Huawei Y9 Prime گزینه های خوبی هستند، در کنار این دو مدل Nokia 6.2 هم میتونه انتخاب خوبی باشه تو این بازه قیمتی، هرچند که از دو مدل دیگه قدرت پردازشی کمتری داره ولی با توجه به اینکه نوکیا اندرویدش خام هست سرعت خوب و قابل قبولی داره که برای اکثر افراد میتونه کافی باشه و علاوه بر اون پشتیبانی خوب نرم افزاری نوکیا هم هست 

لینک به دیدگاه

• 1
در 3 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

مگه Huaweiرو تحریم نکردن؟برای چی پیشنهادش میدین؟

با سلام و درود

تا اونجایی که بنده اطلاع دارم مدلای قبل تحریم هیچ مشکلی از لحاظ دسترسی به خدمات رو ندارن

در 40 دقیقه قبل، AORUS گفته است :

ردمی نوت 8

خر بگیر هواوی نگیر

لطفا اگه مدل خاص یا سری خاصی از یه برند دارای مشکل هست عنوان کنید تا همه استفاده کنن وگرنه صرفا شما از یه برند خوشت نمیاد نمیشه بگی اون دیگه آشغاله به عنوان مثال نوکیا 5 با این که چپ و راست واسش نوکیا آپدیت میده ولی اینقدر مشکل داره که کلافه میشه آدم نظیر مشکل ذخیره عکس دوربین که بعد از گرفتن چند عکس میبینی جای گرفتن 5 عکس سه تاش رو تکراری گرفته در صورتی که از 5 سوژه عکس گرفتی ، مشکل خاموش نشدن حدس کلمه ! مشکل نوع فونت فارسی و مشکل نوشتن مخاطبین و حتی مشکل سرچشون  ، مشکل حسگر محیطی گوشی موقع تماس یا بعدش که مجبوری با اثر انگشت بازش کنی این آپدیت آخرشم که باگ داشت کلا میزنه اثر انگشت رو از گوشی پاک میکنه و یسری مشکلات دسترسی دادن به برنامه ها هم داره با اینکه حدود 5 آپدیت براش دادن هیچکدوم رفع نشد!!!

یا مثلا سری Aسامسونگ که گاها  از مشکله کارت حافظه در این سری رنج میبرده که البته مدلای جدیدش رو هنوز چیزی نشنیدم ازشون فقط حدود 600 هزار کارت حافظه روی همین سری سامسونگ گذاشت رو دستمون چون مجبوری فقط حافظه های خاصی رو بندازی وگرنه میسوزونه !!! یا مثلا سری a50 اگه اشتباه نکنم مشکل دسترسی حسگر اثر انگشت به برنامه ها رو داره هر کاریم کردیم درست بشو هم نبود !!!

همین هواوی به گفته شما آشغال ، بنده میت 8 رو دارم کلا یه مشکل داشت موقع اتصال به pc که قاطی میکرد همون اول یه آپدیت ارتقای آندروید داد همینم برطرف شد تو این حدود 4 ساله یه مشکلم نداشته !

اینم از تجربیات بنده

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 1
در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

برای من کیفیت  و کارایی فقط مهمه الانم این گوشی بازم باتری خالی میکنه بدتر از اون وقتی نتو باز میکنم هنگ میکنه واتساپ باز میکنم 5 دقیقه فریز میشه

باتری جدید گذاشتیم بدتر شد

بله این گوشی بهترین کیفیت و کارایی رو در رنج قیمت خودش داره و باتری قدرتمند 4500 میلی امپرش هم ناامیدت نمی کنه تست باتری gsmarena رو میزارم روش تست رو فک کنم خودت می دونی پس توضیح نمیدم

gsmarena_407.jpg

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• 1

سلام دوست عزیز

شما توی این رنج قیمت هر مدل گوشی ای که بگیرید یه سری نقاط قوت داره و در برابرش یه سری چیزها رو فدا کرده تا قیمت متعادل بشه. مثلا من خودم گوشیم ردمی نوت7 هست که قدرت خوب و دوربین مناسبی داره ولی در مقابل از کیفیت صفحه نمایش زده و به هیچ وجه به کیفیت آمولدهای سامسونگ حتی ارزونترین هاش نمیرسه ...

یا مثلا گوشی ای مثل آ30 دوربین های نسبتا خوب و صفحه خیلی زیبا داره ولی قدرتش رو کم گذاشته یه مقدار با پردازنده 7904. 

شما کارکرد و علائقتون رو مشخص کنید. اگر فیلم زیاد میبینید آمولد بگیرید. اگر دوربین براتون مهمه ردمی نوت8 پرو مناسبه. هواوی ها هم متعادل هستند در کارایی و صفحه. هرچند توی این رنج آمولد نیستن ولی ال سی دی هاشون از ال سی دی شیائومی ها بهتر هستند. 

مثلا من که نوت7 گرفتم الان اگر برگردم به عقب صددرصد آمولد میگیرم سامی. نه به خاطر این که نوت7 گوشی بدیه. اتفاقا از جهت عملکرد کلی و دوربین خصوصا توی شب خصوصا با جیکم فوق العاده است. ولی من 95 درصد کارم با گوشی توی یوتیوب و ویدیو دیدن هست که این گوشی چندان در این مورد چیز خاصی نداره.

می آ3 ردمی هم هست که گوشی خیلی خوبی هست ولی اولا رزولیشینش اچ دی هست که نمیتونید فول اچ دی ببینید توی یوتیوب اینا و دوم اینکه اندروید خام روش هست که با مذاق خیلیا خوش نمیاد و یه مقدار ساده است و باید روش لانچر بزنید که دردسرهای خاص خودش رو داره. سایزش هم 6 هست که البته برای مذاق من عالیه ولی خیلیا گوشی بزرگتر دوست دارن.

ویرایش شده توسط indianboy
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

• 1
در 10 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

این ورژن گلوباال و ... چیه ؟

الان این خوبه تبریز هم هست میتونم حضوری خرید بکنم

https://digitiptop.com/Product/DTT-16860/گوشی-موبایل-شیائومی-redmi-note-8-pro-ظرفیت64/

بله داداش ورژن گلوبال بگیر چون زبان فارسی رو به صورت پیش فرض داره و گوگل پلی هم نصب هست برای تست کردن هم خیلی کار سختی نداری سیم کارت میزاری باهاش تماس می گیری هم میکروفون رو تست می کنی و از کسی که بهش زنگ میزنی در مورد کیفیت صدات می پرسی اینور هم تو کیفیت اسپیکری که صدا رو بهت می رسونه رو می فهمی اگر صدا واضح نبود یا به اصطلاح خس خس داشت پس می تونی گوشی رو مرجوع کنی مورد بعد باتری هست که حواست باشه زود خالی نکنه دوربین هم باید چک بشه و هم عکس و هم فیلمبرداری باهاش انجام بده مخصوصا حواست باشه که میکروفون در فیلمبرداری هم درست عمل کنه  لسپیکر پایین گوشی رو هم تست کن با یک اهنگی چیزی خلاصه در مهلت تست همه چیز رو امتحان کن هر چند من خودم خرابی ندیدم از این 10 تا 15 موردی که یکسال اخیر خریدم ولی احتیاط شرط عقل هست پیشاپیش مبارکت باشه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• 1
در 22 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

میخوام از نت گوشی توی کامپیوتر استفاده کنم (دانلود شبانه) راهی هست که وقتی گوشیو وصل میکنم دیگه شارژ نشه ؟ شیائومی نوت 8 پرو

@matrix.trixx

حسن جان گوشی وقتی باتریش ۱۰۰ درصد باشه و داخل شاررژ باشه به ارامی جریان می کشه و نمیذاره که باتری از ۱۰۰ پایین بیاد طبق تجربه ۳ ساله خودم با گوشی v10 و دانلود ترابایت ها اینکه گوشی در شارژ باشه و دانلود کنی مشکلی برای گوشی پیش نمیاد مدار تغذیه و باتری ها هوشمند شدن در نسل های جدید و کشیدن جریان فقط با وصل بودن به شارژر الان دیگه موردی نیست که ازش ترسید

در مورد سوالتون بله شدنی هست و قبلا من در بعضی کرنل ها دیدم این مورد رو ولی نیاز دارید که گوشیتون رو روت کنید

• لایک 2
لینک به دیدگاه

• 1

سلام

همینطوری داشتم رد میشدم دیدیم یکی  از دوستان نوشته بودن //قطعا بدون گارانتی بخر//..

قطعا در اینده ممکنه ضرر سنگینی کنید

بخاطر بحث ریجستر

از این به بعد ریسک نکنید و گارانتی دار بخرید

(از طرف یک فروشنده موبایل)

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• 1
در 21 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام 

رجیستری چه ربطی به گارانتی داره ؟

به دلیل اینکه گوشی فاقد گارانتی قاچاق حساب شده و فاقد شرایط قانونی هست

چون شما خیلی مواقه نمیدونی که گوشی با چه پاسپورتی ریجستر شده... حتی اگر هم با پاسپورت خودت باشه ممکنه مشکل ایجاد بشه..

مثال:

مشتری اومد و ایفون 11max خواست و بخاطر 2 میلیون فاقد  گارانتی خرید..عملا 21 میلیون فاقد گارانتی و 23 میلیون گارانتی دار..

4 ماه بعد اومد گفت گوشیم قطع شده

بررسی شد از سمت همتا و بعد مشخص شد پاسپورتی که گوشی باهاش ثبت شده برای اتباع بوده و همتا این رو غیر قانونی تشخیص داده و بسته.. وقتی هم که گوشی به این علت از سرویس خارج بشه  برگشت به سرویسش خیلی سخته ..

ما از این موارد خیلی داشتیم خیلی حتی طرف با پاسپورت خودش ثبت کرده بود ولی گوشی مسدود شده ...

بنده به عنوان فروشنده به  هیچ عنوان برای مشتریهام گوشی فاقد گارانتی نمیارم...

سری که درد نمیکنه رو دستمال نمی بندن عزیزم

فاقد گارانتی = غیر قانونی...

لینک به دیدگاه

• 1
در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام 

رجیستری چه ربطی به گارانتی داره ؟

گوشی های گارانتی دار از طریق گمرک رجیستر شدن. ولی گوشی های بدون گارانتی بعد از فروش به مشتری توسط خود فروشگاه رجیستر میشه (به صورت مسافری)

ازونجایی که اختلاف بین گارانتی دار و بدون گارانتی زیاد نیس پیشنهاد میشه گارانتی دار بخری. یه زمانی اختلافش زیاد بود به صرفه بود بدون گارانتی بخری ولی الان نه.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• 0

مگه Huaweiرو تحریم نکردن؟برای چی پیشنهادش میدین؟

• لایک 4
لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه

ردمی نوت 8

ویرایش شده توسط AORUS
لینک به دیدگاه

• 0

mi note8
mi a3

هواوی مخصوصا p30 lite ارزش خرید نداره اگه بودجتون تا 3.5 می رسه نوت 8 شیائومی رو بگیرین اگر به 3 نمی رسه mi a3 

https://www.aparat.com/v/BUaXb/تفاوت_در_عملکرد_میان%26zwnj%3Bردهای_پرطرفدار_2019؛_mi_A3_و_A50

اینم یه مقایسه به زبان فارسی به نظرم باکمکش می تونین انتخاب خوبی داشته باشین 

موفق باشین

خودم mi a3 دارم بسیار عالی هست 

خدا بخواد اینو می خوام بخرم

https://www.aparat.com/v/Yfacr

ویرایش شده توسط Divine
لینک به دیدگاه

• 0

سلام حسن جان دوستان دو مدلی که در رنج بودجه تو هست رو معرفی کردن من مدل بالاتر که انصافا یک سر و گردن از گوشی های 5 میلیونی برندهای مطرح بازار مثل huawei یا samsung سرتر هست رو پیشنهاد میدم منتها قیمتش رو حدود 3250خریدم برای کسی حدود 2 هفته پیش و کمی از بودجت بالاتر میره ولی اگر بتونی هزینه کنی ارزشش رو داره پیشنهاد من redmi note 8 pro هست

لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه
در 27 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

سلام حسن جان دوستان دو مدلی که در رنج بودجه تو هست رو معرفی کردن من مدل بالاتر که انصافا یک سر و گردن از گوشی های 5 میلیونی برندهای مطرح بازار مثل huawei یا samsung سرتر هست رو پیشنهاد میدم منتها قیمتش رو حدود 3250خریدم برای کسی حدود 2 هفته پیش و کمی از بودجت بالاتر میره ولی اگر بتونی هزینه کنی ارزشش رو داره پیشنهاد من redmi note 8 pro هست

سلام دوست عزیز

تا 3300 مشکلی ندارم حتی اگه واجب باشه تا 3500 هم میتونم بالا ببرم این گوشی هم نزدیک 4 تومن قیمتشه کجا 3250 میفروشن ؟ البته سعی میکنم از بازار تبریز بگیرم

میگن قطعات شیائومی نایابه درسته ؟ یا فقط شایعه بازاریهاست که سامسونگ ها رو بفروشن ؟

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• 0
در هم اکنون، Hassan.SK گفته است :

سلام دوست عزیز

تا 3300 مشکلی ندارم حتی اگه واجب باشه تا 3500 هم میتونم بالا ببرم

میگن قطعات شیائومی نایابه درسته ؟ یا فقط شایعه بازاریهاست که سامسونگ ها رو بفروشن ؟

یک چیزی بهت بگم شاید تنها قطعه ای که بتونی خرابش کنی صفحه نمایش هست که اونم اتفاقا سایت vaav که نزدیکای خودتون هست هرچی بخوای موجود می کنه

این حرفا صرفا جهت این هست که فروشنده سود بیشتری بکنه این گوشی دوربین بهتری داره حتی نسبت به برخی پرچم دارهایی که الان 10 میلیون میفروشن چون سنسور روز سامسونگ توش استفاده شده که همین چند ماه پیش عرضه شد

لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

یک چیزی بهت بگم شاید تنها قطعه ای که بتونی خرابش کنی صفحه نمایش هست که اونم اتفاقا سایت vaav که نزدیکای خودتون هست هرچی بخوای موجود می کنه

این حرفا صرفا جهت این هست که فروشنده سود بیشتری بکنه این گوشی دوربین بهتری داره حتی نسبت به برخی پرچم دارهایی که الان 10 میلیون میفروشن چون سنسور روز سامسونگ توش استفاده شده که همین چند ماه پیش عرضه شد

قیمتش 3250 نیست گرونتره

https://emalls.ir/مشخصات_Xiaomi-Redmi-Note-8-Pro-8-128GB~id~2777579

اگه نشد همین مدل معمولی نوت 8 میگیرم

از دوستان کسی تجربه استفاده از همین نوت8 شیائومی داره ؟ مشکلی نداره گوشی خوبیه ؟ نزدیک 10 ساله برای گوشی هزینه نکردم نمیخوام هزینه کنم و کارکرد مناسبی نداشته باشه 

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• 0

قیمتش 3250 نیست گرونتره

اگه نشد همین مدل معمولی نوت 8 میگیرم

از دوستان کسی تجربه استفاده از همین نوت8 شیائومی داره ؟ مشکلی نداره گوشی خوبیه ؟ نزدیک 10 ساله برای گوشی هزینه نکردم نمیخوام هزینه کنم و کارکرد مناسبی نداشته باشه 

من مدل 6 گیگ با حافظه 64 گیگ رو 3250 خریدم شما شاید قیمت 6 گیگ با حافظه 128 گیگ رو دیدی که اون رنج 3500 تا 3600 هست تفاوت کانفیگ حافظه با گرونی دلار خودش یه تفاوت قیمت 300 تا 400 تومنی ایجاد کرده که طبیعی هست

لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

من مدل 6 گیگ با حافظه 64 گیگ رو 3250 خریدم شما شاید قیمت 6 گیگ با حافظه 128 گیگ رو دیدی که اون رنج 3500 تا 3600 هست تفاوت کانفیگ حافظه با گرونی دلار خودش یه تفاوت قیمت 300 تا 400 تومنی ایجاد کرده که طبیعی هست

فردا شاید نتونم پس فردا میرم بازار پرس و جو میکنم

الان شما خودت استفاده میکنی از این گوشی ؟ خوبه مشکلی نداره ؟

لینک به دیدگاه

• 0

فردا شاید نتونم پس فردا میرم بازار پرس و جو میکنم

الان شما خودت استفاده میکنی از این گوشی ؟ خوبه مشکلی نداره ؟

من فقط یک روز دستم بود و تستش کردم تقریبا همه گوشی های mi رو خریدم برای دوستان و اشنایان خیر گوشی من lg v20 هست و به دلیل چیپ صداش که به دردم می خوره متاسفانه نمی تونم عوضش کنم شما برو بازار خودت بگیر دستت کمی باش کار کن قطعا از کیفیت گوشی کیف می کنی خرید گوشی یک چیز سلیقه ای هست ولی کیفیت و قدرتمند بودن گوشی رو من تضمین می کنم

لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

من فقط یک روز دستم بود و تستش کردم تقریبا همه گوشی های mi رو خریدم برای دوستان و اشنایان خیر گوشی من lg v20 هست و به دلیل چیپ صداش که به دردم می خوره متاسفانه نمی تونم عوضش کنم شما برو بازار خودت بگیر دستت کمی باش کار کن قطعا از کیفیت گوشی کیف می کنی خرید گوشی یک چیز سلیقه ای هست ولی کیفیت و قدرتمند بودن گوشی رو من تضمین می کنم

برای من کیفیت  و کارایی فقط مهمه الانم این گوشی بازم باتری خالی میکنه بدتر از اون وقتی نتو باز میکنم هنگ میکنه واتساپ باز میکنم 5 دقیقه فریز میشه

باتری جدید گذاشتیم بدتر شد

لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه
در 12 دقیقه قبل، indianboy گفته است :

سلام دوست عزیز

شما توی این رنج قیمت هر مدل گوشی ای که بگیرید یه سری نقاط قوت داره و در برابرش یه سری چیزها رو فدا کرده تا قیمت متعادل بشه. مثلا من خودم گوشیم ردمی نوت7 هست که قدرت خوب و دوربین مناسبی داره ولی در مقابل از کیفیت صفحه نمایش زده و به هیچ وجه به کیفیت آمولدهای سامسونگ حتی ارزونترین هاش نمیرسه ...

یا مثلا گوشی ای مثل آ30 دوربین های نسبتا خوب و صفحه خیلی زیبا داره ولی قدرتش رو کم گذاشته یه مقدار با پردازنده 7904. 

شما کارکرد و علائقتون رو مشخص کنید. اگر فیلم زیاد میبینید آمولد بگیرید. اگر دوربین براتون مهمه ردمی نوت8 پرو مناسبه. هواوی ها هم متعادل هستند در کارایی و صفحه. هرچند توی این رنج آمولد نیستن ولی ال سی دی هاشون از ال سی دی شیائومی ها بهتر هستند. 

مثلا من که نوت7 گرفتم الان اگر برگردم به عقب صددرصد آمولد میگیرم سامی. نه به خاطر این که نوت7 گوشی بدیه. اتفاقا از جهت عملکرد کلی و دوربین خصوصا توی شب خصوصا با جیکم فوق العاده است. ولی من 95 درصد کارم با گوشی توی یوتیوب و ویدیو دیدن هست که این گوشی چندان در این مورد چیز خاصی نداره.

می آ3 ردمی هم هست که گوشی خیلی خوبی هست ولی اولا رزولیشینش اچ دی هست که نمیتونید فول اچ دی ببینید توی یوتیوب اینا و دوم اینکه اندروید خام روش هست که با مذاق خیلیا خوش نمیاد و یه مقدار ساده است و باید روش لانچر بزنید که دردسرهای خاص خودش رو داره. سایزش هم 6 هست که البته برای مذاق من عالیه ولی خیلیا گوشی بزرگتر دوست دارن.

من کارم با گوشی واتساپ تماس تلفنی ، شاید در آینده اکانت اینستا باز کردم و تلگرام روی پی سی استفاده میکنم توی گوشی هم استفاده کردم

به هیچ عنوان از گوشی به عنوان تماشای فیلم استفاده نمیکنم چون صفحه کوچیکی داره و اصلا به مذاقم خوش نمیاد 

باتری برام مهمه ، بازی هم توی کامپیوتر وقت نمیکنم چه برسه به گوشی ، با بازیهای گوشی هم زیاد حال نمیکنم مگر اینکه مجبورا بازی کنم

فقط میخوام یه چیزی بگیرم که چند سال از خرید گوشی جدید بی نیاز بشم چون طبق استفاده معمولیم نیازی ندارم هی گوشی عوض کنم البته شاید برنامه های خاصی نصب کنم که الان روی گوشی خودم به خاطر اندروید پایین نصب نمیشن البته استفاده خاصی ازشون ندارم فعلا

لینک به دیدگاه

• 0
در 10 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

من کارم با گوشی واتساپ تماس تلفنی ، شاید در آینده اکانت اینستا باز کردم و تلگرام روی پی سی استفاده میکنم توی گوشی هم استفاده کردم

به هیچ عنوان از گوشی به عنوان تماشای فیلم استفاده نمیکنم چون صفحه کوچیکی داره و اصلا به مذاقم خوش نمیاد 

باتری برام مهمه ، بازی هم توی کامپیوتر وقت نمیکنم چه برسه به گوشی ، با بازیهای گوشی هم زیاد حال نمیکنم مگر اینکه مجبورا بازی کنم

فقط میخوام یه چیزی بگیرم که چند سال از خرید گوشی جدید بی نیاز بشم چون طبق استفاده معمولیم نیازی ندارم هی گوشی عوض کنم البته شاید برنامه های خاصی نصب کنم که الان روی گوشی خودم به خاطر اندروید پایین نصب نمیشن البته استفاده خاصی ازشون ندارم فعلا

با گوشی جدید و بروز استفاده های جدید هم پیدا میشه.

مثلا صفحه نمایش بزرگ میشه براحتی باهاش توی ماشین از WAZE استفاده کرد.

یا گوشی ها حتی میان رده های جدید صدای خیلی خوبی دارند و موزیک گوش کردن باهاشون لذت بخشه

لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، amir_amd گفته است :

با گوشی جدید و بروز استفاده های جدید هم پیدا میشه.

مثلا صفحه نمایش بزرگ میشه براحتی باهاش توی ماشین از WAZE استفاده کرد.

یا گوشی ها حتی میان رده های جدید صدای خیلی خوبی دارند و موزیک گوش کردن باهاشون لذت بخشه

بله همینطوره

بازی که وقت کنم توی پی سی انجام میدم 

یادم رفت هر از گاهی نیم ساعتی موسیقی گوش میدم

ولی در کل استفاده معمولی از گوشی دارم که اگه گوشی الانم ادا نمیداد و اندروید پایینی نداشتم فعلا قصد تعویض گوشی نداشتم یا با پولش سیستمو به روز میکردم یا کارهای دیگه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...