رفتن به مطلب
  • 0

خرید گوشی بودجه 2.5 الی 3

Hassan.SK
 اشتراک گذاری

سوال

• کاربر ویژه

سلام

تو این رنج دنبال یه گوشی مناسب هستم برای خودم 

مشخصاتش مناسب باشه باتری هم مهمه

لینک به دیدگاه

Recommended Posts

• 0
در 15 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام 

دوستان گوشی خیلی وقته خریدم نوت 8 پرو 64 گیگ بدون گارانتی همراه رجیستری

بهترین انتخاب

لینک به دیدگاه

• 0

من Mi A3 دارم

اگر برمیگشتم به زمانی که خریدمش حتما Note 8 میخریدم

لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه
در 32 دقیقه قبل، ATER گفته است :

من Mi A3 دارم

اگر برمیگشتم به زمانی که خریدمش حتما Note 8 میخریدم

چرا مشکلش چیه ؟

لینک به دیدگاه

• 0
در 53 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

چرا مشکلش چیه ؟

کمی کوچیک هست

وضوحش پایین هست

سیستم عامل android one دیگه خیلی ساده هست انگار داری با ویندوز Basic روی تم کلاسیک کار میکنی

لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه

دوستان برای این گوشی not 8 pro یه برنامه ضبط صدا معرفی کنید که صدای هر دو طرف ضبط کنه حدود 10 تایی خودم تست کردم هیچ کدوم صدای طرف مقابل ضبط نمیکرد یا کیفیتش خیلی پایین بود

لینک به دیدگاه

• 0
در در 6 دی 1398 در 18:59، abidi گفته است :

با سلام و درود

تا اونجایی که بنده اطلاع دارم مدلای قبل تحریم هیچ مشکلی از لحاظ دسترسی به خدمات رو ندارن

1 1 1 1 1 1 1 1111
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

لطفا اگه مدل خاص یا سری خاصی از یه برند دارای مشکل هست عنوان کنید تا همه استفاده کنن وگرنه صرفا شما از یه برند خوشت نمیاد نمیشه بگی اون دیگه آشغاله به عنوان مثال نوکیا 5 با این که چپ و راست واسش نوکیا آپدیت میده ولی اینقدر مشکل داره که کلافه میشه آدم نظیر مشکل ذخیره عکس دوربین که بعد از گرفتن چند عکس میبینی جای گرفتن 5 عکس سه تاش رو تکراری گرفته در صورتی که از 5 سوژه عکس گرفتی ، مشکل خاموش نشدن حدس کلمه ! مشکل نوع فونت فارسی و مشکل نوشتن مخاطبین و حتی مشکل سرچشون  ، مشکل حسگر محیطی گوشی موقع تماس یا بعدش که مجبوری با اثر انگشت بازش کنی این آپدیت آخرشم که باگ داشت کلا میزنه اثر انگشت رو از گوشی پاک میکنه و یسری مشکلات دسترسی دادن به برنامه ها هم داره با اینکه حدود 5 آپدیت براش دادن هیچکدوم رفع نشد!!!

یا مثلا سری Aسامسونگ که گاها  از مشکله کارت حافظه در این سری رنج میبرده که البته مدلای جدیدش رو هنوز چیزی نشنیدم ازشون فقط حدود 600 هزار کارت حافظه روی همین سری سامسونگ گذاشت رو دستمون چون مجبوری فقط حافظه های خاصی رو بندازی وگرنه میسوزونه !!! یا مثلا سری a50 اگه اشتباه نکنم مشکل دسترسی حسگر اثر انگشت به برنامه ها رو داره هر کاریم کردیم درست بشو هم نبود !!!

همین هواوی به گفته شما آشغال ، بنده میت 8 رو دارم کلا یه مشکل داشت موقع اتصال به pc که قاطی میکرد همون اول یه آپدیت ارتقای آندروید داد همینم برطرف شد تو این حدود 4 ساله یه مشکلم نداشته !

اینم از تجربیات بنده

موفق باشید.

دقیقا حرفت درسته

اینکه تعصب بیخود بکشی کمکی به بقه دوستان نمیکنه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...