رفتن به مطلب

مشکل افت فرم در بازی

blooder
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 6 دقیقه قبل، blooder گفته است :

ممنون از راهنماییت بزرگوار بنده با پاور مشکلی ندارم چون تست کردم و مطمئن هستم پاور ۳۸۰ قبلیم ۵۵۰ وات خروجی داد با دستگاه توی بازار طالقانی اصفهان تست گرفتیم یکی از همکارا دستگاه داشت.بهتره که پاور مناسب وات مصرفی باشه ولی همیشه لازم نیست پاور اگر اصلی باشه یعنی گرین و بقیه برندهای معروف مشکلی ایجاد نمیکنه مگر این که از مارکهای به قول دوستان ششی باشه مثل ویرا و بقیه برندها.

داداش ممنون ازینکه تجربیاتتو در اختیارمون گذاشتی. ولی این رویه خدای نکرده ممکنه قطعاتتو به سوختن بده. باز شما تجربت از ما بیشتره و ۳۸۰ اندازه ۵۰۰ وات توان خروجی میده.

لینک به دیدگاه

اصل مشکل بنده حرارت بود که به دلیل خشک شدن خمیر سریع بالا میرفت و درایور ای ام دی نمیزاشت از ۸۵ بالاتر بره و افت کارایی میداد تا هسته داغ نشه همین. چیزی که در سی پی یو های اینتل میبینیم که با خرابی فن سیستم هنگ میکنه و .....

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

yr5o_20200104151122-72981aa259.%5Bgif-2-

این یعنی چی اخوی خخخ

Screenshot_۲۰۲۰-۰۱-۰۴-۱۶-۲۸-۲۹.jpg

لینک به دیدگاه

فکر نمیکنم نظر ما از خود گرین بهتر باشه خود گرین میگه ۲۵۲ وات و من ۳۸۰ وات .حالا بحث اون که پورت vga نداره یه چیز دیگس که اگر تبدیل بد بود شرکتهای سازنده تو کارتن کارتهای گرافیک نمیزاشتن. دوتا پورت ide جدا فکر کنم ۱۵۰ وات برق رو بتونه به راحتی بده .۷۵ وات هم pcie میده .بالای ۲۰۰ وات میشه که کارت بنده اینقدر مصرف نداره. در جواب دوستانی بود که میگن تبدیل بده . بنده تا حالا همیشه از تبدیل استفاده کردم و اصلا هم به مشکل نخوردم.نزدیک به ۱۵ سال هست از زمان گرافیکای شاخ سری ۸۰۰۰  انویدیا  و سری ۹۰۰۰ داشتم  و  سری ۲۰۰ و ۴۰۰ و ۵۰۰ وهمین طور سری ۴۰ و ۵۰ و ۶۰ و ۷۰ ای ام دی و سری ۲۰۰ و ۳۰۰ ای ام دی تا حالا به غیر از یه بار که یک پاور ۶۵۰ وات گرین به دستم رسید اونم مفتی هیچ وقت به غیر از تبدیل از چیز دیگه استفاده نکردم و مشکلی هم نداشتم. بابا دیگه چجوری بگم همه چیز پاور نیست البته تبدیل باید اصلی و خوب باشه و از این آشغالا که سیم نازک دارن نباشه تمام. ممنون از همه

ویرایش شده توسط blooder
لینک به دیدگاه

داداش خیلی ببخشید ولی نسخه ماین ۴۷۰ حدود ۲۵۰ الی ۳۰۰ وات مصرف داره چجوری به این نتیجه رسیدید که کل مصرف سیستمتون ۲۵۲ وات هست؟ 

@GREEN PLANET CO

من از نمایندگی عزیز گرین دعوت میکنم مارو هم راهنمایی کنن که این پاور انتخابی شما برای سیستمتون‌کافیه یا نه؟

البته اگه جسارت نباشه

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

داداش خیلی ببخشید ولی نسخه ماین ۴۷۰ حدود ۲۵۰ الی ۳۰۰ وات مصرف داره چجوری به این نتیجه رسیدید که کل مصرف سیستمتون ۲۵۲ وات هست؟ 

@GREEN PLANET CO

من از نمایندگی عزیز گرین دعوت میکنم مارو هم راهنمایی کنن که این پاور انتخابی شما برای سیستمتون‌کافیه یا نه؟

البته اگه جسارت نباشه

عزیز یه زمانی بله الان سی پی یوها و گرافیکای جدید به لطف کاهش نانو متری و بهینه سازی مصرف کمی دارن.۴۷۰ نهایت مصرفش توی سایتهای خارجی زیر بار گیم و آور ۱۷۵ وات بوده شما ۲۵۰ الی ۳۰۰ رو چطوری میگی مصرف ۲۹۰ ایکس هم اینقدر نیست.تازه درایورهای جدید ای ام دی مصرف رو پایین تر هم آوردن.

Screenshot_۲۰۲۰-۰۱-۰۴-۱۶-۵۶-۵۲.jpg

Screenshot_۲۰۲۰-۰۱-۰۴-۱۶-۵۹-۳۸.jpg

ویرایش شده توسط blooder
لینک به دیدگاه

فکر نکنم دیگه ما بیش از سایت toms hardware در مورد سخت افزار و تست اون بدونیم. 

ویرایش شده توسط blooder
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، blooder گفته است :

ممنون از راهنماییت بزرگوار بنده با پاور مشکلی ندارم چون تست کردم و مطمئن هستم پاور ۳۸۰ قبلیم ۵۵۰ وات خروجی داد با دستگاه توی بازار طالقانی اصفهان تست گرفتیم یکی از همکارا دستگاه داشت.بهتره که پاور مناسب وات مصرفی باشه ولی همیشه لازم نیست پاور اگر اصلی باشه یعنی گرین و بقیه برندهای معروف مشکلی ایجاد نمیکنه مگر این که از مارکهای به قول دوستان ششی باشه مثل ویرا و بقیه برندها.

پس از نظر شما اونی که سیستمش 500 وات مصرف میکنه پاور 700 وات بخره مشکل داره؟

تن تسلا و ادیسون نلرزونید!

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

پس از نظر شما اونی که سیستمش 500 وات مصرف میکنه پاور 700 وات بخره مشکل داره؟

تن تسلا و ادیسون نلرزونید!

من که نفهمیدم چی میگی دوست عزیز منتها درست میگی حق با شماست شما هر چی میفرمایید همونه.عزیز من خودم رو میگم مشکلی ندارم.هر کسی صلاح کار خودش رو میدونه چه ربطی داره ۵۰۰ وات مصرف با ۷۰۰ وات که مشکل دار باشه.تسلا و ادیسون چه ربطی به این حرفا داره مثل این که من در مورد وودکا حرف بزنم شما بگی تن زکریای رازی لرزید .شما بخون ببین چی نوشتم. سیستم من نهایتا ۳۰۰ وات مصرف داره و پاور من ۳۸۰ وات هست من چیکار با کسی دارم که چی بخره یا نخره. خداوکیلی سردرد گرفتم از بس برا بزرگواران و دوستان نوشتم. عزیزان هر پاوری دوستان میگن بخرید .بعدم نظر شما اینه که من برای رفع ایرادی که گفتم پونصد ششصد تومنی رو دست خودم بزارم بدون دلیل و مدرک منم نمیزارم و خودم راه حل مشکلم رو پیدا کردم و حل شد. عجب کاری کردم تاپیک زدم. نمیدونستم این همه مهندس و کار بلد هست.

ویرایش شده توسط blooder
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، blooder گفته است :

فکر نکنم دیگه ما بیش از سایت toms hardware در مورد سخت افزار و تست اون بدونیم. 

داداش من فقط قصدم کمکه. همین. به قول خودتون صلاح سیستم خودتونو بهتر میدونین. ایشالا به خوبی استفاده کنین.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، blooder گفته است :

من که نفهمیدم چی میگی دوست عزیز منتها درست میگی حق با شماست شما هر چی میفرمایید همونه.عزیز من خودم رو میگم مشکلی ندارم.هر کسی صلاح کار خودش رو میدونه چه ربطی داره ۵۰۰ وات مصرف با ۷۰۰ وات که مشکل دار باشه.شما بخون ببین چی نوشتم. سیستم من نهایتا ۳۰۰ وات مصرف داره و پاور من ۳۸۰ وات هست من چیکار با کسی دارم که چی بخره یا نخره. خداوکیلی سردرد گرفتم از بس برا بزرگواران و دوستان نوشتم. عزیزان هر پاوری دوستان میگن بخرید .

سال 86 یا 87 یه پاور 785 گرین گرفتم 137 هزار تومن! 5 سال گیم زدم بعد سیستم فروختم به دوروبری ها پاور هم تا 3 سال پیش دست یکی از دوستان در حال گیم زدن .سرم به سنگ خورد و برگشتم به سمت pc و گیم و همون پاوردوباره رسید دستم  بنظرت اگه 500 وات میخریدم تا الان سالم میموند؟

شما برای چند ماه میخوای بازی کنی و تمام اما گیمرها حداقل برای 7 سال پاوری انتخاب میکنن که در صورت افت قدرت هنورم جوابگو باشه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

داداش من فقط قصدم کمکه. همین. به قول خودتون صلاح سیستم خودتونو بهتر میدونین. ایشالا به خوبی استفاده کنین.

فدات اخوی ممنون

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

سال 86 یا 87 یه پاور 785 گرین گرفتم 137 هزار تومن! 5 سال گیم زدم بعد سیستم فروختم به دوروبری ها پاور هم تا 3 سال پیش دست یکی از دوستان در حال گیم زدن .سرم به سنگ خورد و برگشتم به سمت pc و گیم و همون پاوردوباره رسید دستم  بنظرت اگه 500 وات میخریدم تا الان سالم میموند؟

شما برای چند ماه میخوای بازی کنی و تمام اما گیمرها حداقل برای 7 سال پاوری انتخاب میکنن که در صورت افت قدرت هنورم جوابگو باشه

درست میفرمایید دوست عزیز منتها من تو پستای قبلی نوشتم که ۱۵ سال هست از تبدیل استفاده کردم و تا حالا به مشکلی بر نخوردم و این که بهتره پاور خروجی داشته باشه و اگر در سایتهای معتبر خونده باشید توان پاورها اسمی هست و قدرت واقعیشون ۲۰ درصد بیشتره ولی بهتره که اون ۲۰ درصد استفاده نشه تا عمر پاور بیشتر بشه. منظور من این نیست که از پاور پونصد وات ۷۰۰ وات برق بکشی منظورم این هست که پاوری که خروجی گرافیک نداره اگر بتونه وات لازم سیستم رو تامین بکنه استفاده از تبدیل مشکلی نداره همین.در ضمن من نمیخام چند ماه استفاده کنم بنده چهل سالمه و گیمر هستم .من گرافیکای مختلفی داشتم تو پستهای قبلی گفتم در کل علاوه بر گیم با گرافیگ حال میکنم از نظر تست و آور و فلش بایوس و تبدیل گرافیک به یه گرافیک دیگه . من گرفیک ولت مد کردم پنسیل مد کردم تبدیل گرافیک  کردم .بایوس یه برند رو رو برند دیگه زدم. گرافیک مرده رو زنده کردم بایوس ویرایش کردم  یوزر ساده نیستم که کشکی حرف بزنم.رکورد آورکلاک 2700k تا پارسال توسط خودم زده شده بود همه این کارا رو هم با پاور ۳۸۰ کردم.  گرافیک هم گفتم تو پستای قبل همه چی داشتم از همه نسل .دوست عزیز من با پنسیل مد مموری گرافیک ۶۵۷۰ ddr3 800 یه عزیزی رو روی ۲۰۰۰ استیبل بالا آوردم میدونی یعنی چی  یعنی ddr3 شد ddr4 و با یه روش که خودم اسمش رو گذاشتم کش مد با یه کش مقاومت سر راه gnd گذاشتم و فرکانس هسته رو از ۸۰۰ رو ۱۳۵۰ استیبل  نگه داشتم .دوستانی که سری ۵۰ و ۶۰ ام ادی داشتن میدونن که امکان آور اون ها در حد ۵۰ الی ۱۰۰ مگاهرز بود و محدود بود .۷۰ درصد افزایش کارایی داشتیم تو تستها . نمیخاستم اینا رو بگم ولی دوستان فکر کردن من یک بچه گیمر و یوزر ساده هستم.در کل ممنون از راهنمایی همه دوستان و بزرگواران. دقت کنید دوم تو جهان تازه روی ایر اگر ln2 داشتم بالاتر میشد چون تقریبا روی فرکانس ۵۲۰۰ استیبل بود ولی تو تستای سنگین کرش میکرد. همه این کارا رو با پاور ۳۸۰ کردم این یعنی پاور جواب گو بوده همین . سایت هم سایت معروف hwbot هست میتونید برید سرچ کنید ببینید

Screenshot_۲۰۲۰-۰۱-۰۴-۱۸-۴۶-۰۴.jpg

ویرایش شده توسط blooder
لینک به دیدگاه

دوستان با کاستوم کردن فن درجه حرارت از ۶۰ بالاتر نرفت حداقل gpuz که اینو نشون داد و این عالی هست و نشان دهنده کیفیت خمیر دیپکول . ماله سه چهار سال پیشه خمیر و اصلا کیفیت خودش رو از دست نداده بود

ویرایش شده توسط blooder
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، blooder گفته است :

درست میفرمایید دوست عزیز منتها من تو پستای قبلی نوشتم که ۱۵ سال هست از تبدیل استفاده کردم و تا حالا به مشکلی بر نخوردم و این که بهتره پاور خروجی داشته باشه و اگر در سایتهای معتبر خونده باشید توان پاورها اسمی هست و قدرت واقعیشون ۲۰ درصد بیشتره ولی بهتره که اون ۲۰ درصد استفاده نشه تا عمر پاور بیشتر بشه. منظور من این نیست که از پاور پونصد وات ۷۰۰ وات برق بکشی منظورم این هست که پاوری که خروجی گرافیک نداره اگر بتونه وات لازم سیستم رو تامین بکنه استفاده از تبدیل مشکلی نداره همین.در ضمن من نمیخام چند ماه استفاده کنم بنده چهل سالمه و گیمر هستم .من گرافیکای مختلفی داشتم تو پستهای قبلی گفتم در کل علاوه بر گیم با گرافیگ حال میکنم از نظر تست و آور و فلش بایوس و تبدیل گرافیک به یه گرافیک دیگه . من گرفیک ولت مد کردم پنسیل مد کردم تبدیل گرافیک  کردم .بایوس یه برند رو رو برند دیگه زدم. گرافیک مرده رو زنده کردم بایوس ویرایش کردم  یوزر ساده نیستم که کشکی حرف بزنم.رکورد آورکلاک 2700k تا پارسال توسط خودم زده شده بود همه این کارا رو هم با پاور ۳۸۰ کردم.  گرافیک هم گفتم تو پستای قبل همه چی داشتم از همه نسل .دوست عزیز من با پنسیل مد مموری گرافیک ۶۵۷۰ ddr3 800 یه عزیزی رو روی ۲۰۰۰ استیبل بالا آوردم میدونی یعنی چی  یعنی ddr3 شد ddr4 و با یه روش که خودم اسمش رو گذاشتم کش مد با یه کش مقاومت سر راه gnd گذاشتم و فرکانس هسته رو از ۸۰۰ رو ۱۳۵۰ استیبل  نگه داشتم .دوستانی که سری ۵۰ و ۶۰ ام ادی داشتن میدونن که امکان آور اون ها در حد ۵۰ الی ۱۰۰ مگاهرز بود و محدود بود .۷۰ درصد افزایش کارایی داشتیم تو تستها . نمیخاستم اینا رو بگم ولی دوستان فکر کردن من یک بچه گیمر و یوزر ساده هستم.در کل ممنون از راهنمایی همه دوستان و بزرگواران. دقت کنید دوم تو جهان تازه روی ایر اگر ln2 داشتم بالاتر میشد چون تقریبا روی فرکانس ۵۲۰۰ استیبل بود ولی تو تستای سنگین کرش میکرد. همه این کارا رو با پاور ۳۸۰ کردم این یعنی پاور جواب گو بوده همین . سایت هم سایت معروف hwbot هست میتونید برید سرچ کنید ببینید

Screenshot_۲۰۲۰-۰۱-۰۴-۱۸-۴۶-۰۴.jpg

شما میتونی انجامش میدی خوش بحالتون..اما یه کاربر معمولی که هیچی نمیدونه با دیدن پستهاتون ممکنه سیستمش رو نابود کنه!

شما که خودتون بلدی چرا از مبتدی ها کمک خواستی برادر

لینک به دیدگاه

من این دو صفحه رو خوندم سیم پیچا مغزم نیم سوز شدن

شما چطور؟

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

@GREEN PLANET CO

البته اگه جسارت نباشه

نه اینطوری نیست

من 470 دارم البته ماینی نیست ولی تو لود به زور 80 وات میشه

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، mَd گفته است :

نه اینطوری نیست

من 470 دارم البته ماینی نیست ولی تو لود به زور 80 وات میشه

470 مدل رفرنس هم توی لود 120 وات مصرف داره!

مدلای کاستومش تا 180 هم گزارش شده و خودم هم تست کردم.

80 وات در صورتی ممکنه که یه بایوس با undervolt رو کارتتون نصب باشه.

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، blooder گفته است :

در 14 ساعت قبل، blooder گفته است :

این کارا رو با پاور ۳۸۰ کردم این یعنی پاور جواب گو بوده همین .

عجیبه واقعا 

بیشتر بحث ما استفاده از تبدیل بود

طبق سوابق باعث مشکلاتی مثل اب شدن پورت و ااتصالی  میشه و یا مشکلات دیگه

470 رو اندرولت کنید تا 76وات هم مصرفش میرسه 

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، xXxHO3EiNxXx گفته است :

470 مدل رفرنس هم توی لود 120 وات مصرف داره!

مدلای کاستومش تا 180 هم گزارش شده و خودم هم تست کردم.

80 وات در صورتی ممکنه که یه بایوس با undervolt رو کارتتون نصب باشه.

بایوس دست نخورده

اندرولت کردمش  

کلا هرکی amd داره باید اندرولت کنه وگرنه ولتاژ الکی داره به چیپ میرسه و دما الکی بالاست

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mَd گفته است :

بایوس دست نخورده

اندرولت کردمش  

کلا هرکی amd داره باید اندرولت کنه وگرنه ولتاژ الکی داره به چیپ میرسه و دما الکی بالاست

همه مثل شما علمشو ندارن که! بحث همینه وقتی شما میفرمائید 80 ذکر هم بکنید آندرولت انجام شده:100_pray:

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، xXxHO3EiNxXx گفته است :

همه مثل شما علمشو ندارن که! بحث همینه وقتی شما میفرمائید 80 ذکر هم بکنید آندرولت انجام شده:100_pray:

قبل اندرولت هم رو 100 بود بیشتر نمیشد

کلا این کارت مصرفش 200 وات نمیشه

مگه اینکه مموری رو 2000باشه و فرکانس هسته بره رو 1400 که اصلا دماش اجازه پایداری نمیده

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mَd گفته است :

قبل اندرولت هم رو 100 بود بیشتر نمیشد

کلا این کارت مصرفش 200 وات نمیشه

مگه اینکه مموری رو 2000باشه و فرکانس هسته بره رو 1400 که اصلا دماش اجازه پایداری نمیده

من مدل sapphire nitro+ داشتم 180 وات توی گیم مصرف داشتم!

مدل رفرنس توی وب سایت amd مدل رفرنس هم زده شده تا 110 وات!

ویرایش شده توسط xXxHO3EiNxXx
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، xXxHO3EiNxXx گفته است :

من مدل sapphire nitro+ داشتم 180 وات توی گیم مصرف داشتم!

مدل رفرنس توی وب سایت amd مدل رفرنس هم زده شده تا 110 وات!

جدی؟

من چک میکنم بدون اندرولت الان ببینم وضعیت چجوریه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mَd گفته است :

جدی؟

من چک میکنم بدون اندرولت الان ببینم وضعیت چجوریه

البته برای بنده نسخه 8 گیگ بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...